Νέα

Ραφήνα: Πείραξαν την κοπέλα του, τους ζήτησε τον λόγο και τον έδειραν μέχρι θανάτου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.343
Πόντοι
506
τυποι υπαρχει δυστυχως και η περιπτωση να καταδικαστουν τα τηγανια για θανατηφορα σωματικη βλαβη οπως οι σερβοι που ειχανε φαει τον αμερικανο στην ζακυνθο,και οχι ανθρωποκτονια εκ προθεσεως :confused: :confused: :confused:
οι σερβοι ειναι ηδη εξω :confused: :confused: :confused:
Ένας ήταν Σέρβος, οι άλλοι Έλληνες
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
ΤΙ είναι το ΕΑΜικου τύπου;
Λογικά εννοεί τις συμμορίες των κομμουνιστών που έδρασαν τα χρόνια του εμφυλίου σπαραγμού και πετσοκοβαν ότι δεν τους άρεσε και ότι δεν τους ήταν αρεστό...
Εαμ-Ελλας-Ο.Π.Λ.Α
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.343
Πόντοι
506
Λογικά εννοεί τις συμμορίες των κομμουνιστών που έδρασαν τα χρόνια του εμφυλίου σπαραγμού και πετσοκοβαν ότι δεν τους άρεσε και ότι δεν τους ήταν αρεστό...
Εαμ-Ελλας-Ο.Π.Λ.Α
Απάντησα πιο πίσω...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.343
Πόντοι
506
Αν ελεγε ομως "συμμοριες ναζιστικου τύπου" προφανως εκει θα ηταν πιο correct, ε?
Ας μην κάνουμε την κουβέντα πολιτική, ξέρεις καλά πως υπάρχουν 1000αδες πραγματικές συμμοριες που θα μπορούσε να δώσει παράδειγμα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
Ας μην κάνουμε την κουβέντα πολιτική, ξέρεις καλά πως υπάρχουν 1000αδες πραγματικές συμμοριες που θα μπορούσε να δώσει παράδειγμα
Τσακάλι είχα την εντύπωση ότι δεν γνώριζες τι σημαίνει Εαμικου τύπου και για αυτόν τον λόγο σου έστειλα.
Δεν ασχολούμαι με πολιτική απλώς τα κουμουνια είτε το θες είτε όχι έτσι λειτούργησαν...
Δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θες δεν στην μπαίνω μην το βλέπεις έτσι.
Καλή σου νύχτα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Ας μην κάνουμε την κουβέντα πολιτική, ξέρεις καλά πως υπάρχουν 1000αδες πραγματικές συμμοριες που θα μπορούσε να δώσει παράδειγμα
Ναι οκ αλλα εδωσα απο μια γνωστη σε ολους μας συμμορια με παρομοια χαρακτηριστικα του τροπου δρασης των τηγανιων.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Σωστος φιλε
Το πραγμα μετα ξεφευγει και δυσκολο να κανεις πισω
Σου βριζουν τον ανθρωπο σου
Θελει πολλα αρχιδια να φυγεις...
Ειναι και η ψυχικη διαθεση της στιγμης
Οποτε εχω ξεφυγει και εχω παρεκτραπει μετα τα βαζω με τον εαυτο μου και του τα χωνω οσο δικιο και αν ειχα
Φιλε μου παροτι ειμαι πολυ ψυχραιμος ενας υπερβαλλων ζηλος παραλιγο να μου στερησει παρα πολλα στο παρελθον και ετρεχα για χρονια στα δικαστηρια . Παλικαρι ομοεθνης της παρεας αυτης εκανε το λαθος να μου βγαλει οπλο οταν πηγα να υπερασπιστω ενα τριτο ατομο και το μετανιωσε πικρα οπως και γω ομως για αλλους λογους ο καθενας

Ειναι κριμα τωρα ενα νεο παιδι εκλεισε τα ματια του για να μη φυγει με πληγωμενο εγωισμο απο μια αψιμαχια ή προκληση . Φυγε αγορινα να γυρισεις σπιτακι σου κι ασε λογια του αερα ειναι τα παιρνει ο ανεμος . Να ξερεις εμπειρικα στο λεω οτι αυτος που ξυνεται θα το βρει αργα ή γρηγορα . Εγραψα σε ενα αλλο νημα οτι αντρες με δεσποζουσα οψη και δυναμη εχω δει μες τη νυχτα να καταληγουν σε ξυλινα κρεβατια . Ταπεινοτητα και το δρομο σου , μονο σε ακραιες περιπτωσεις προς υπερασπιση της ζωης σου να εμπλακεις φιλαρακο μου και οσο χρειαζεται μονο .


Λεκτική βία είναι απλά λέξεις. Όσες φορές μου έχει συμβεί η απάντηση ήταν μια κ μοναδική. Εαν μπορείς είσαι μάγκας μπράβο σου. Εκεί κάπως τελείωνε το στόρι. Καλό είναι να κάνεις το μαλάκα έιτε τον έχεις ειτε όχι. Και στις 2 περιπτώσεις δεν ξέρεις τι κουβαλάει το κάθε μουνοπανο πάνω του. Από μαχαίρι μέχρι κ όπλο. Οπότε στριψε και Άστον να κάνει όνειρα
Ετσι μαγκα μου αψογος
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Παιζει πολυ παραπληροφορηση στο συγκεκριμενο περιστατικο. Οπως εχω διασταυρωσει απο διαφορες πηγες, το θυμα ειχε παει στο μπαρ με τον ξαδερφο του και 2 φιλες τους (που αργοτερα εγιναν 4). Ο πρωτος διαπληκτισμος εγινε οταν πηγε τουαλετα. Οταν επεστρεψε, καθισαν για αλλο ενα μισαωρο και μολις βγηκαν, του την ειχαν στημενη. Πιθανολογω πως καποια απτην παρεα του θα "πειραχτηκε" απο καποιο σχολιο, κι αυτος θα βγηκε μπροστα να την υπερασπιστει. Οπως και να εχει παντως, σε τετοια σκηνικα και οταν εχεις απεναντι σου καθυστερημενους αουγκανους που ψαχνονται 1) σε καμια περιπτωση δεν τσαμπουκαλευεσαι και δεν πας με επιθετικο υφος 2) το παιρνεις λιγο χαλαρα και στην πλακα 3) αν δεις οτι δεν παιρνουν απο λογια και συνεχιζουν...δωσε τοπο στην οργη και σηκω φυγε. Ουτε λιγοτερο αντρας θα φανεις, ουτε δειλος, ουτε "φλωρος", ισα ισα μαγκια σου και εξυπναδα σου, που δεν εχεις σκοπο να βαλεις την σωματικη σου ακεραιοτητα σε κινδυνο για ΜΑΛΑΚΙΕΣ και για ΜΑΛΑΚΕΣ !!!
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Φιλε μου παροτι ειμαι πολυ ψυχραιμος ενας υπερβαλλων ζηλος παραλιγο να μου στερησει παρα πολλα στο παρελθον και ετρεχα για χρονια στα δικαστηρια . Παλικαρι ομοεθνης της παρεας αυτης εκανε το λαθος να μου βγαλει οπλο οταν πηγα να υπερασπιστω ενα τριτο ατομο και το μετανιωσε πικρα οπως και γω ομως για αλλους λογους ο καθενας

Ειναι κριμα τωρα ενα νεο παιδι εκλεισε τα ματια του για να μη φυγει με πληγωμενο εγωισμο απο μια αψιμαχια ή προκληση . Φυγε αγορινα να γυρισεις σπιτακι σου κι ασε λογια του αερα ειναι τα παιρνει ο ανεμος . Να ξερεις εμπειρικα στο λεω οτι αυτος που ξυνεται θα το βρει αργα ή γρηγορα . Εγραψα σε ενα αλλο νημα οτι αντρες με δεσποζουσα οψη και δυναμη εχω δει μες τη νυχτα να καταληγουν σε ξυλινα κρεβατια . Ταπεινοτητα και το δρομο σου , μονο σε ακραιες περιπτωσεις προς υπερασπιση της ζωης σου να εμπλακεις φιλαρακο μου και οσο χρειαζεται μονο .



Ετσι μαγκα μου αψογος
Το εθαψες το τηγανι που τραβηξε οπλο τυπε?Συγχαρητηρια,ενα σκουπιδι λιγοτερο στην κοινωνία.Αφου τραβηξε οπλο,γιατι εχεις τυψεις?
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Το εθαψες το τηγανι που τραβηξε οπλο τυπε?Συγχαρητηρια,ενα σκουπιδι λιγοτερο στην κοινωνία.Αφου τραβηξε οπλο,γιατι εχεις τυψεις?
Ανηκει στο παρελθον φιλε μου και δεν εχει σημασια πια . Εζησε αλλα θα το σκεφτει να το ξανακανει θεωρω με αυτα που περασε κι ελπιζω να βαλε μυαλο οπως και εγω . Δεν ειναι λυση παντως αυτη γιατι η στραβη παραμονευει παντα , δε πρεπει να χανουμε τη ψυχραιμια μας και να παρασυρομαστε απο το θυμικο , η φυγη ειναι προτιμοτερη απο την εμπλοκη
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Το να θαψεις τηγανι του υποκοσμου,δεν ειναι φονος.Δεν θα επρεπε καν να διωκεται κιολας.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.225
Πόντοι
6.236
1. Ειμαι τις προαλλες με γκομενετο Σαλονικα και πισω μας καθεται παρεα με 8 τηγανια. Ο ενας εχει γυρισει τελειως και καρφωνει την δικια μου, προσπαθω να μην δωσω σημασια και μπαινω αναμεσα, ταυτοχρονα και η τυπισσα ηρθε απο την μεσα πλευρα για να μην υπαρχει οπτικη επαφη. Σε καποια στιγμη πηγαινω τουαλετα και οταν βγαινω παλι εκει το τηγανι να κοιταζει φουλ ερωτευμενο, οποτε πλησιαζω και λεω για πλακα "τι εγινε ρε παιδια να κανονισουμε βερες?". Οι περισσοτεροι τηγανοκεφαλοι ξεσπασαν σε γελια αλλα σ'αυτο το ταγαρι θιχτηκε ο εγωισμος και κατι τους φωναζε στα αλβανικα (κιφφφς μωωω καρρρ ρρροπ). Δεν εδωσα αλλη σημασια ουτως η αλλως φευγαμε...

2. Σε αλλο μαγαζι που ειχαμε βγει με την παρεα και οταν βγαινω απο την χεστρα, την ιδια στιγμη μπαινει τηγανι φουριοζικο και μου σκαει την πορτα στην μαπα (την εξωτερικη που επικοινωνει με το μαγαζι). Ωπα λεω ηρεμα και εκεινη την στιγμη βλεπω αλλους 5 αλμπανηδες να ερχονται για τσαμπουκα. Ειχαμε πιει ολοι της πουτανας και ανετα θα μπορουσε να εξελιχθει σε χειροτερα αλλα παλι το πηρα στην πλακα και με κερασαν και κατι ποτα μετα. :confused:

Συμπερασμα: O Ελληνας στην χωρα του θα πρεπει να μπορει να διασκεδαζει οποτε θελει και μεχρι οποια ωρα θελει χωρις να χρειαζεται να αντιμετωπισει/διαχειριστει ΕΑΜικου τυπου συμμοριες αλλοδαπων. Εαν οι κυβερνησεις δεν μπορουνε να κανουν κατι σχετικα με τις ποινες και τις απελασεις, ας νομοθετησουν για την νομιμη οπλοφορια των Ελληνων πολιτων.
Βγάζεις λανθασμένο συμπέρασμα κατά τη γνώμη μου.
Σωστό συμπέρασμα : δεν πηγαίνουμε ποτέ τουαλέτα κατά τη διάρκεια της διασκέδασής μας σε μαγαζί. Τα κρατάμε και τα πηγαίνουμε σπίτι μας.:piss:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Λέει, το χτύπημα με την σιδερογροθιά ήταν και το μοιραίο.
Δηλαδή αυτοί κυκλοφορούσαν οπλισμένοι, άρα ποιός καβγάς???
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Λέει, το χτύπημα με την σιδερογροθιά ήταν και το μοιραίο.
Δηλαδή αυτοί κυκλοφορούσαν οπλισμένοι, άρα ποιός καβγάς???
Σεσημασμενοι ηταν λεει και γνωστοι στην αστυνομια.
Στην ΕΡΤ ελεγε ο Κοτταριδης με τον Καλιακμανη οτι εναν Γεωργιανο, αυτον που σιδερωνε ηλικιωμενους στα σπιτια τους για να τους ληστεψει, οπως στο Χαλανδρι, απο το 2013 τον εχουν συλλαβει 3-4 φορες, δηλαδη ανα 2 χρονια. Και ειναι εξω.
Ο Ελληνικος Τουρισμος λενε φετος θα παει καταπληκτικα. Πιο πανω και απο το 2019. Αφιξεις ρεκορ. Και σχολιαζανε οτι αναμενουν επιπλεον εσοδα που δεν τα ειχαν υπολογισει, πολλα τα χρηματα, <Να δωσει η κυβερνηση αλλο ενα fuel pass>.
Αντι να δωσουν παλι, ας φτιαξουν σε ολη την Ελλαδα φυλακες, εκτος οικιστικου ιστου, να μην γκρινιαζουν και οι κατοικοι.
Αλλα φαινεται αλλα τους απασχολουν, δεν ειναι σημαντικα αυτα για αυτους που παιρνουν αποφασεις.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.160
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Κάθε μέρα τα τσοντοκαναλα δείχνουν τραπερ με όπλα να κυκλοφορούν δεξιά κ αριστερά,
να παίζουν μπουνιές σε ζωντανη μετάδοση που παρακολουθουν χιλιάδες κόσμου..
Περιμένουμε κάτι καλύτερο από το χθεσινό;
Δυστυχώς θα γίνει καθημερινο φαινόμενο όπως η βία κ κλοπές με πρωταγωνιστές ανήλικους, ανθρωποκτονίες κοι αυτοκτονίες..
:vomit: :vomit: :vomit:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Σεσημασμενοι ηταν λεει και γνωστοι στην αστυνομια.
Στην ΕΡΤ ελεγε ο Κοτταριδης με τον Καλιακμανη οτι εναν Γεωργιανο, αυτον που σιδερωνε ηλικιωμενους στα σπιτια τους για να τους ληστεψει, οπως στο Χαλανδρι, απο το 2013 τον εχουν συλλαβει 3-4 φορες, δηλαδη ανα 2 χρονια. Και ειναι εξω.
Ο Ελληνικος Τουρισμος λενε φετος θα παει καταπληκτικα. Πιο πανω και απο το 2019. Αφιξεις ρεκορ. Και σχολιαζανε οτι αναμενουν επιπλεον εσοδα, πολλα τα χρηματα, <Να δωσει η κυβερνηση αλλο ενα fuel pass>.
Αντι να δωσουν παλι, ας φτιαξουν σε ολη την Ελλαδα φυλακες, εκτος οικιστικου ιστου, να μην γκρινιαζουν και οι κατοικοι.
Αλλα φαινεται αλλα τους απασχολουν, δεν ειναι σημαντικα αυτα για αυτους που παιρνουν αποφασεις.
Φίλε, αυτοί που μας κυβερνούν δεν έχουν πεινάσει ποτέ, δεν έχουν βρεθεί στην ανεργία ποτέ, δεν έχουν μπει στο σπίτι τους αλλοδαποί διαρρήκτες ποτέ, αν χρωστάνε και κάποια εκατομμυριάκια όλα καλά θα τα βρούμε, και αν ποτέ κιόλας γίνει και κάποια καταστροφή έχουν σπίτια στο εξωτερικό να πάνε.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.837
Πόντοι
8.815
που στο διαολο βγαινετε και αφηνουν 5-6 πουτσες να μπουνε στο μαγαζι? μεχρι πριν 2-3 χρονια,2 ατομα χωρις γκομενα δυσκολα εμπαιναν σε καταστημα,αμα ησασταν στη πενα ντυμενοι τοτε τη γλιτωνατε.
τωρα βλεπω αφηνουν 6 σκατοφατσες να μπαινουν χυμα,ουτε σε κρεοπωλειο δε μπαινουν 6 πουτσες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom