Νέα

Πυροβόλησαν και τραυμάτισαν τον Στέφανο Χίο στα Βριλήσσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Ο Στέφανος το ξέρει?
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
Σε αυτή τη χωρα οι δημοσιογράφοι , είτε διωκονται (τραγκας) ειτε πυροβολουνται.
Το κοπαδι πρεπει να ειναι στο μαντρί ..... Με μασκα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.809
Πόντοι
6.265
Στα δελτια ειδησεων δεν το ειχανε καν στην αναφορα στα αρχικα θεματα

το περασαν στα ψιλα προς το τελος του δελτιου

και φυσικα κανενα κομμα δεν εβγαλε ανακοινωση καταδικης



:vomit: :vomit: :vomit:
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Στα δελτια ειδησεων δεν το ειχανε καν στην αναφορα στα αρχικα θεματα

το περασαν στα ψιλα προς το τελος του δελτιου

και φυσικα κανενα κομμα δεν εβγαλε ανακοινωση καταδικης



:vomit: :vomit: :vomit:
Αν ήταν κανένας άλλος, τώρα θα ετοίμαζαν απεργία σε όλα τα μέσα και πορεία στο κέντρο της Αθήνας.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Σε αυτή τη χωρα οι δημοσιογράφοι , είτε διωκονται (τραγκας) ειτε πυροβολουνται.
Το κοπαδι πρεπει να ειναι στο μαντρί ..... Με μασκα

Χάχα ναι, ο εκατομμυριουχος τραγκας και ο Χίος που από τα ρεπορτάζ για την μπεζαντακου στην Τατιάνα, βρέθηκε σε λίγα χρόνια με μονοκατοικία στα Βριλήσσια και εκδότης, είναι οι ορισμοί του αντισυστημικου...  :uglystupid:

Πάντως και οι δύο είναι πανέξυπνοι και τους παραδέχομαι : ξέρουν ότι η πλειοψηφία των Ελλήνων είναι μπουφος οπότε παιξτο αντισυστημικος να βγάλεις εκατομμύρια... Πες και καμιά κουβέντα κατά του σκαι και του πρεντετερη και μετά βγαζεις λεφτά με την σέσουλα στην υγεία των κοροιδων..
100% επιτυχημένο κόλπο εδώ και δεκαετίες... και ο σύριζα το ίδιο έκανε : πούλησε σανο στα πρόβατα για τον κακό τον Μπόμπολα και μετά έβαλε τον καλογρίτσα και τρωγαν φράγκα στην υγεία των κοροιδων ελληναραδων..
:2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
:tits:
Σε αυτή τη χωρα οι δημοσιογράφοι , είτε διωκονται (τραγκας) ειτε πυροβολουνται.
Το κοπαδι πρεπει να ειναι στο μαντρί ..... Με μασκα
Σε άλλη χώρα (σοβαρή) θα ήταν και οι δύο χωμένοι μέσα στη φυλακή.
Ε Τατι ε?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Χάχα ναι, ο εκατομμυριουχος τραγκας και ο Χίος που από τα ρεπορτάζ για την μπεζαντακου στην Τατιάνα, βρέθηκε σε λίγα χρόνια με μονοκατοικία στα Βριλήσσια και εκδότης, είναι οι ορισμοί του αντισυστημικου...  :uglystupid:

Στα βριλησια εεε?
Τι λες τυπε
Εχει και πισινα αραγε?
Αυτος πρεπει να ναι ζαμπλουτος  :headbang:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
:tits:Σε άλλη χώρα (σοβαρή) θα ήταν και οι δύο χωμένοι μέσα στη φυλακή.
Ε Τατι ε?

Αν παρανομουν να μπουνε τυπε

Οχι να στελνουν το ελεγχομενο  παρακρατος να πυροβολει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Στα βριλησια εεε?
Τι λες τυπε
Εχει και πισινα αραγε?
Αυτος πρεπει να ναι ζαμπλουτος  :headbang:

Είδες πόσο καλά πληρώνει το ρεπορτάζ γαι την μπεζαντακου στην Τατιάνα τυπε...  :2funny:

Πάντως το απόλυτο τεστ για να καταλάβεις αν ο άλλος είναι για το τρελάδικο είναι το εξής : όταν ο άλλος από την μία βρίζει τον ζούγκλα και από την άλλη στηρίζει τον Χίο ή το αντίθετο, τότε είσαι σίγουρος ότι είναι για τα σίδερα ο τύπος.. Ποσο στόκος παίζει να είσαι για να μην μπορείς να καταλάβεις ότι ζούγκλας και Χίος κάνουν την ίδια δουλειά...  :uglystupid:
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Στα βριλησια εεε?
Τι λες τυπε
Εχει και πισινα αραγε?
Αυτος πρεπει να ναι ζαμπλουτος  :headbang:

ζαμπλουτος οχι, αλλα μεζονετουλα μισο μυριακι την εβγαλε απο τα γιδια τα εθνικια που πληρωνουν για να αγορασουν τις ασυναρτησιες που βγαζει απο την κοιλια του. Νοτ μπαντ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Αν παρανομουν να μπουνε τυπε

Οχι να στελνουν το ελεγχομενο  παρακρατος να πυροβολει

Σιγά ρε τυπε... Και τον γκομενο της άλλης από το mystyle rocks έτσι τον φάγανε και τον άλλον τον εκαμιτη έτσι, και τον στεφανακο το ιδιο, και τον Μαυρίκο το ίδιο, κτλκτλ... Τώρα έμαθες εσύ ότι στον υπόκοσμο υπάρχουν συμβόλαια θανατου???
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
η υποθεση βρωμαει παρακρατος

οπως το σκηνικο με το γκολια

επειδη εχω ασχοληθει  δημοσιογραφικα με την υποθεση ξερω πολλα και φυσικα δεν υπαρχει καμια τρομοκρατικη οργανωση σεχτα επαναστατων


επειδη τα ξερω καλα τα πραματα απο τον χωρο κανενας αριστερος αναρχικος δεν πιστευει οτι υπηρξε ποτε οργανωση με το ονομα σεχτα

ξερω πολλα οπως για μεγαλοδημοσιογραφο που εκτελουσε συμβολαια θανατου υποψιαζομαι μαλιστα ποιος μπορει να ειναι

αυτη τη στιγμη εχω χεστει πανω μου

το παρακρατος της δεξιας με τους βαθυς μηχανισμους του ειναι πολυ υποπτο

θα λετε μακαρι να ειχαμε τους αχρηστους του συριζα

και επειδη θελω να τα λεω εξω απο τα δοντια και ξερω πραματα και καταστασεις

ο συριζα δεν προχορησε ποτε στο να ελεγξει το βαθυ πρακρατος της δεξιας επειδη δεν μπορουσε ηταν δυσκολο


ολα και ολα εγω αυτη τη στιγμη πιστευω οτι ζουμε σ ενα απο τα πιο επικυνδυνα κρατοι


κανω το σταυρο μου να μην μας ξημερωσει τιποτα αλλο


ειλικρινα καθ μερα θα λεμε οτι με συριζα ειμασταν καλυτερα


θελω να πω οτι ο συριζα ποτε δεν πειραξει ουτε το στεφανο χιο ουτε το τραγκα


αυτο το παρακρατος που εχει στηθει μ φοβιζει


εγω καθε μερα οταν βγαινω απο το σπιτι μου παρακαλαω να μην μου την εχουνε στημενη

ολα ειναι πιθανα εδω που ζουμε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
ζαμπλουτος οχι, αλλα μεζονετουλα μισο μυριακι την εβγαλε απο τα γιδια τα εθνικια που πληρωνουν για να αγορασουν τις ασυναρτησιες που βγαζει απο την κοιλια του. Νοτ μπαντ

Τυπε δες το πιο απλό παράδειγμα : στην υπόθεση με το βιτριολι έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα της ξαδερφης λέγοντας ότι αυτή το έκανε επειδή το θύμα γαμιοταν με τον χασαπη άνδρας της... Μετά έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα της Ρωσίδας λέγοντας ότι αυτή το έκανε επειδή ζήλευε... Μετά έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα του νωντα επειδή ήταν ο γκομενος της... Μετά εβγαλε την φάτσα του αφεντικού της αφήνοντας υπονοούμενα και για τον ίδιο....
Και τελικά η δράστης ήταν μια άλλη!!!


Κια τα ίδια έκανε είτε έκανε πρωτοσέλιδο για τον βαρδινογιαννη είτε για την παίκτρια του ντιλ με το βιτριολι!

Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα θα ήταν ήδη στην μπουζου ή στο τρελάδικο... Αλλά εδώ με τους μπουφος τους ιθαγενείς, ρίχνει κάνα μπινελίκι στον σκαι και γίνεσαι εκδότης με μεζονέτα...
:2funny:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
α και κατι αλλο ο χιος ειχε στο σαιτ απο τις 9 ιουλιου θεμα για να βγει το ονομα του παιδεραστη υπουργου


βρωμαειι σαπιλα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε δες το πιο απλό παράδειγμα : στην υπόθεση με το βιτριολι έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα της ξαδερφης λέγοντας ότι αυτή το έκανε επειδή το θύμα γαμιοταν με τον χασαπη άνδρας της... Μετά έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα της Ρωσίδας λέγοντας ότι αυτή το έκανε επειδή ζήλευε... Μετά έβγαλε φορά παρτίδα την φάτσα του νωντα επειδή ήταν ο γκομενος της... Μετά εβγαλε την φάτσα του αφεντικού της αφήνοντας υπονοούμενα και για τον ίδιο....
Και τελικά η δράστης ήταν μια άλλη!!!


Κια τα ίδια έκανε είτε έκανε πρωτοσέλιδο για τον βαρδινογιαννη είτε για την παίκτρια του ντιλ με το βιτριολι!

Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα θα ήταν ήδη στην μπουζου ή στο τρελάδικο... Αλλά εδώ με τους μπουφος τους ιθαγενείς, ρίχνει κάνα μπινελίκι στον σκαι και γίνεσαι εκδότης με μεζονέτα...
:2funny:

Πλάκα πλάκα,από πόσους συνολικά παίζει να έχει φάει μηνύσεις?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.867
Like
12.844
Πόντοι
2.606
η υποθεση βρωμαει παρακρατος

οπως το σκηνικο με το γκολια

επειδη εχω ασχοληθει  δημοσιογραφικα με την υποθεση ξερω πολλα και φυσικα δεν υπαρχει καμια τρομοκρατικη οργανωση σεχτα επαναστατων


επειδη τα ξερω καλα τα πραματα απο τον χωρο κανενας αριστερος αναρχικος δεν πιστευει οτι υπηρξε ποτε οργανωση με το ονομα σεχτα

ξερω πολλα οπως για μεγαλοδημοσιογραφο που εκτελουσε συμβολαια θανατου υποψιαζομαι μαλιστα ποιος μπορει να ειναι

αυτη τη στιγμη εχω χεστει πανω μου

το παρακρατος της δεξιας με τους βαθυς μηχανισμους του ειναι πολυ υποπτο

θα λετε μακαρι να ειχαμε τους αχρηστους του συριζα

και επειδη θελω να τα λεω εξω απο τα δοντια και ξερω πραματα και καταστασεις

ο συριζα δεν προχορησε ποτε στο να ελεγξει το βαθυ πρακρατος της δεξιας επειδη δεν μπορουσε ηταν δυσκολο


ολα και ολα εγω αυτη τη στιγμη πιστευω οτι ζουμε σ ενα απο τα πιο επικυνδυνα κρατοι


κανω το σταυρο μου να μην μας ξημερωσει τιποτα αλλο


ειλικρινα καθ μερα θα λεμε οτι με συριζα ειμασταν καλυτερα


θελω να πω οτι ο συριζα ποτε δεν πειραξει ουτε το στεφανο χιο ουτε το τραγκα


αυτο το παρακρατος που εχει στηθει μ φοβιζει


εγω καθε μερα οταν βγαινω απο το σπιτι μου παρακαλαω να μην μου την εχουνε στημενη

ολα ειναι πιθανα εδω που ζουμε
τυπε εσένα ποιος μπορεί να  σε θέλει νεκρό ; :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom