Νέα

Ψάρεμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μιζέρια, ταλαιπωρία ?  :2funny:
Αμα θες να το κανεις σωστα, ναι.
Αμα θες να κανεις μονο την πλακα σου, παρε ενα καλαμι, παρε ενα ραδιοφωνο, μπυρες, μπαφους, φιλους, και κανε παρτι.
 

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
182
Πόντοι
0
Συναγωνιστές. Καλό το σεξακι αλλά και το ψάρεμα στη γαλήνη μας χαλαρώνει από πολλά.
Προσωπικά αδειάζει εντελώς το μυαλό από υποχρεώσεις, οικογένεια, δουλειά, ακόμα ούτε καν καυλες δεν έχω εκεί.
Που πάτε για ψάρεμα κύριοι? Νομίζω ο Αύγουστος σε όσους μείναμε Αττική δεν μας έδωσε λεπι....
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
πρωτα σεξ, και μετα μπορεις να απολαυσεις ανετα τα υπολοιπα χομπυ. αν εισαι στερημενος και αγαμητος, οτι και να κανεις, θα σε βασανιζει η αγαμια
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
219
Like
763
Πόντοι
81
Και να ηθελα να μην παω για ψαρεμα παω , μου λεει ευθαρσως αφου δεν γαμας που δεν γαμας πια πηγαινε για ψαρεμα:angel:
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
617
Like
1.825
Πόντοι
206
Ψαρεματάκι συν τσιπουράκι ;-)
 

mito

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
0
Συναγωνιστές. Καλό το σεξακι αλλά και το ψάρεμα στη γαλήνη μας χαλαρώνει από πολλά.
Προσωπικά αδειάζει εντελώς το μυαλό από υποχρεώσεις, οικογένεια, δουλειά, ακόμα ούτε καν καυλες δεν έχω εκεί.
Που πάτε για ψάρεμα κύριοι? Νομίζω ο Αύγουστος σε όσους μείναμε Αττική δεν μας έδωσε λεπι....
Εγω απο Αθήνα παω Αλεποχώρι, Επίδαυρο, για Σκορπινες/ Μπαλαδες κυρίως. Φετος δεν πηγε καλα καθως δεν ειχα ευκαιρία να βγω, αλλα και οταν μπορεσα γυρισα σχεδον αψαρος.
Η αισθηση της ηρεμίας καταβτην επαφη με τη θαλασσα.... Ανεκτιμητη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom