Νέα

Προσωπική άποψη για ταινίες/δυνατές σκηνές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα in_between
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
psolaras78 άστο καλύτερα. Μην το ξαναβάλεις το βιντεάκι. Θυμίζω κι απ' τους κανόνες:

[size=14pt]Απαγορεύονται αυστηρότατα δημοσιεύσεις παράνομων ή ερασιτεχνικών φωτογραφιών ή/και video. Μη δημοσιεύετε φωτογραφίες ή/και video από τα οποία υπάρχει η δυνατότητα να αναγνωριστεί ο/η εικονιζόμενος/η.[/size]
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Oπα...Τι παιχτηκε εδω...προωθηση ερασιτεχνικου ερωτικου video.. ;)

Noμικά προβλήματα..
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω τί έγινε ... εγώ πάντως το βίντεο το είδα  :dancing:  και παρέχω άφεση αμαρτιών στο φίλο psolara78 !  :grin:
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
eastern promises:μαφιοζικο στυλακι ταινιας με τον virgo mortesen να ειναι ολα τα λεφτα στο ρολο του ουκρανου μαφιοζου

rescue dawn:βασιζεται σε καποια γεγονοτα την εποχη του πολεμου του βιετναμ..christian bale δινει ρεστα

shoot them up:ο μονος λογος για να την δει κανενας ειναι η μεγαλη μονικα...σαν ταινια δεν λεει και πολλα

the brave one: ταινια εκδικησης με jodie foster...αρκετα καλο ψυχολογικο θριλερακι...καμμια σχεση με ταινιες στιλ charles bronson

the kingdom:καλη ταινια για οσους γουσταρουν τρομοκρατια μεση ανατολη και αλ καιντα

tropa de elite:ταινια που εχει να κανει με την διαφθορα που παιζει στην αστυνομια του ριο, την σχεση της με τους εμπορους ναρκωτικων...βραζιλιανικη παραγωγη, αγνωστοι ηθοποιοι αλλα και ωραιες βραζιλιανες
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
www.warnervideo.com/greenstreethooligans/]Green Street Hooligans[/url]....καλή ταινία που κινείτε μεταξύ περιπέτειας και δράματος....Η ταινία έχει ωμές σκηνές...με στόχο να περάσει ισχυρό μήνυμα...

....φθάνει να μην το προσπεράσεις... ;)
Αυτο ειναι ψιλο απομιμιση-αντιγραφη του Football factory.
Αν σου αρεσε το Green street hooligans δες το football factory ειναι κατα πολυ ανωτερο.
 

ερωτήλος!

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα και είδα το HITMAN. Απίστευτη ταινία, πολύ καλύτερη απ' όσο την περίμενα και πιστεύω ανώτερη και του James Bond!! Κορυφαία στιγμη η σκηνή του HITMAN στο κρεβάτι με την γξόμενα!!
Πηγαίνετε να το δείτε!!
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Άσχετο αλλά...ΜΗ ΔΕΙΤΕ!

SHOOT EM UP. Κλάιβ Όουεν και Μόνικα Μπελούτσι.

Το κατέβασα από rapidshare. Μιλάμε για ΠΟΛΥ ψέμα. Καταντάει γελοίο.
Σενάριο/πλοκή = μηδέν. Αν το έβλεπα στο σινεμά σίγουρα θα έκλαιγα τα λεφτά μου.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλημερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
δεν ηξερα σε ποια ενοτητα να βαλω την ερωτηση μου και για αυτο διαλεξα την "αποψη για νεες ταινιες".αυτην την παρασταση στο coronet με τιτλο "CAVEMAN" την εχει δει κανεις?αξιζει? :think: ....καλααα !,εχω και ενα παραπονο,κανενας μα κανενας δεν παει σινεμα η εστω θεατρο να γραψει μια κριτικη :headbang:-τα 100σταρια τα δινετε στις ..τανες για την ψυχαγωγιας σας δεν δινεται μια βλεπω....και μην βιαστει να πει κανεις "οτι και το μασαζ ειναι ψυχαγωγια!!" :tickedoff:.....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Αν έχει δει κάποιος/α και μπορεί να πει μια γνώμη για την "Τελευτάια Λεγεώνα" θα την εκτιμούσα ιδιαιτέρως καθώς λέω απόψε να πάω να δω το εν λόγω έργο! :helpplea:
 

Cjgrove9

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Το 30 days night είναι ένα πολύ ωραίο θριλεράκι με πολύ αίμα κ.λ.π.
Ρε παιδιά η ταινία "The Mist" (η ομίχλη)λέει τίποτα η είναι μούφα ; 
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Θα συμφωνήσω και εγώ για το 30 μέρες νύχτα (30 days of night) και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα στους fan του είδους! Μπορώ να πω ότι με ικανοποίησε περισσότερο από το πολλά υποσχόμενο Beowulf.
 

Burtoniac

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
(Σιγά μη δεν πεταγόμουν σε αυτό το thread να πω τη μαλακία μου!)

Καλές γιορτές σε όλους.

Φέτος έχω δεί ελάχιστα καλά πράγματα. Πολύ προβληματική η σεζόν μέχρι στιγμής. Προτείνω την ανεπανάληπτη εμπειρία του ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΕΦΙΑΛΤΗ σε 3-D ενώ απο τις ταινίες των ημερών προτείνω... το DVD! Ειδικά για την ΟΜΙΧΛΗ, που ανέφερε κάποιος, ένα έχω να πω: Δεν είμαστε ΤΟΣΟ ηλίθιοι όσο νομίζουν! Μην τους κάνετε τη χάρη, σας εκλιπαρώ!

Υ.Γ. Επίσης, μην κάνετε το λάθος να παραμυθιαστείτε κι απο το I AM LEGEND. Πρόκειται για μπαλαφάρα ολκής και τεράστια απογοήτευση.

ΠΑΝΟS
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
οι τελευτεες ταινιες που ειδα ηταν το shaw iv(μια απο τα ιδια)και το hostel 2(μια απο τα ιδια)για τους fan του ειδους ομος πιστευο ειναι καλες επιλογες :rockon: :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Το 30 days night είναι ένα πολύ ωραίο θριλεράκι με πολύ αίμα κ.λ.π.
Ρε παιδιά η ταινία "The Mist" (η ομίχλη)λέει τίποτα η είναι μούφα ; 
ειναι πολυ μουφα η ταινια παρολο που ηταν του stephen king.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Αν έχει δει κάποιος/α και μπορεί να πει μια γνώμη για την "Τελευτάια Λεγεώνα" θα την εκτιμούσα ιδιαιτέρως καθώς λέω απόψε να πάω να δω το εν λόγω έργο! :helpplea:
χθες την ειδα τη συγκεκριμενη.ειναι πολυ καλη ειδικα αν εισαι φαν τετοιου ειδους ταινιων που αναφερονται σε παλαιοτερες εποχες(ρωμαιοι,γοτθοι)αλλα μην περιμενεις πολυ σφαξιμο οπως στους 300.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ειδα χθες το i am legend.καλη ηταν δε τρελαθηκα κιολας βεβαια.περιμενα να ειχε περισσοτερη δραση.το τελος δεν ηταν ωραιο.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αν έχει δει κάποιος/α και μπορεί να πει μια γνώμη για την "Τελευτάια Λεγεώνα" θα την εκτιμούσα ιδιαιτέρως καθώς λέω απόψε να πάω να δω το εν λόγω έργο! :helpplea:
Η τελευταία λεγεωνα εμενα μου αρεσε παρα πολυ.Δεν ειναι σαν τους 300 οπως εγραψε κι αλλος συναγωνιστης αλλα ειναι ενα πολυ ωραιο και ευχαριστο εργο.Είδα ομως και το i am legend εχτες,επειδη το εβλεπα ολη μερα να το διαφημιζουν και μου δημιουργηθηκε η αναγκη.Ηταν ψιλοπατατα.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι καλη ταινια.Και δε μου αρεσε και το τελος,στο οποιο θα επρεπε να αφιερωσουν λιγο χρόνο και οχι σχεδον καθολου.                                   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom