Νέα

Πρωινό σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Ο καφές και ένα ποτήρι νερό θεωρούνται απαραίτητα για ξεκίνημα μιας καινούριας μέρας για τους περισσότερους. Όσο για μένα, το πρωινό σεξ είναι ο καλύτερος σύμμαχος για μια νέα μάχη που δίνουμε με την καθημερινότητα.
Το πρωινό σεξ,το ελιξίριο μου, μου παρέχει ενέργεια και καλή διάθεση που διαρκούν όλη μέρα, ενισχύει τις επιδόσεις μου στον εργατικό τομέα, με βοηθάει να αντιμετωπίζω πιο ψύχραιμα τις δύσκολες καταστάσεις.
Ο πρώην σύντροφός μου,γνωρίζοντας αυτή την ανάγκη (αδυναμία) μου, μου το στερούσε όταν ήμασταν τσακωμένοι. Εκείνες τις φορές ήμουν έτοιμη για φόνο.
Εσείς το πρωί έχετε διάθεση για σεξ;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Εσείς το πρωί έχετε διάθεση για σεξ;
οχι βεβαια, το πρωι παω για δουλεια σιγα μην σπασω την μεση μου πρωινιατικα.
αλλωστε η κυρα πρωι πρωι εχει φαει ενα μπερτακι ξυλο για να ξυπνησει και να μου φτιαξει εναν καφε.
μετα οσο λειπω ας κοιμηθει και με το ταμπλετ στα χερια οσο ασχολειται με το φεισμπουκ και το ινσταγραμ αρκει να εχει φτιαξει ενα πιατο φαγητο ως το μεσημερι η αχαιρευτη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
εσυ δεν ελεγες οτι εχεις σπασει λογω ηλικιας μηπως φταιει το πρωινο σεξ? :confused: :confused: :confused:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
το πρωινο σεξ ειναι το καλυτερο

αλλα επισης πολυ ωραιο ειναι και το σεξ στις 3-4 οταν ξυπνας καυλωμενος και τριβεσαι στην συντροφο σου και της τον χωνεις κοιμισμενος σχεδον χυνωντας αρκετα γρηγορα συνηθως στα πλαγια γιατι μεσα στον υπνο σου ειναι αδυνατον και να ανεβεις ιεραποστολικα η να την ξυπνησεις να ανεβει αυτη οπωτε το κανετε στα πλαγια για 3-4 λεπτα και αποκοιμιεστε
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
το πρωινο σεξ ειναι το καλυτερο

αλλα επισης πολυ ωραιο ειναι και το σεξ στις 3-4 οταν ξυπνας καυλωμενος και τριβεσαι στην συντροφο σου και της τον χωνεις κοιμισμενος σχεδον χυνωντας αρκετα γρηγορα συνηθως στα πλαγια γιατι μεσα στον υπνο σου ειναι αδυνατον και να ανεβεις ιεραποστολικα η να την ξυπνησεις να ανεβει αυτη οπωτε το κανετε στα πλαγια για 3-4 λεπτα και αποκοιμιεστε
και τα ριχνεις μεσα ;εγια μολα εγια λεσα στην μουνα;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
και τα ριχνεις μεσα ;εγια μολα εγια λεσα στην μουνα;
οχι εξω η μπορει και να μην χυσω κιολας

μπορει να αποκοιμιθω

απλα ειναι ωραιο να ξυπνας λιγακι κοιμισμενος λιγακι καυλωμενος και να τριβεσαι στη γκομενα

η το αντιθετο

μια φορα μια δικια μ μου μουγκριζε και μ κανε χαδακια και εγω ελεγα μμμ μμμμ ημουνα κοιμισμενος και ελεγα ναι ναι


ε μου τον επιασε με καυλωσε και σχεδον τον εβαλε μονη της

αλλα σε τετοιες φασεις της λεω ανεβα εσυ απο πανω

χααχαχ
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
τύπε νηματοθετη μετα το σεξ πίνεις και καφέ ; :undecided: :undecided: :undecided:
 

Συνημμένα

  • 2017CDEE-A291-4DD7-80EC-16B5B52931FB.jpeg
    2017CDEE-A291-4DD7-80EC-16B5B52931FB.jpeg
    63 KB · Εμφανίσεις: 90

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.533
Πόντοι
5.646
Πρωί και σεξ ναι καλή φάση αν η γκόμενα είναι μαζί σου και έχετε κοιμηθεί,ξυπνήσει μαζί.
Αν είμαστε μπακουρια ζορικα για πρωινό...
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
18
Εμφανίσεις
4K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom