Νέα

Πρωινό σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 247
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Ο καφές και ένα ποτήρι νερό θεωρούνται απαραίτητα για ξεκίνημα μιας καινούριας μέρας για τους περισσότερους. Όσο για μένα, το πρωινό σεξ είναι ο καλύτερος σύμμαχος για μια νέα μάχη που δίνουμε με την καθημερινότητα.
Το πρωινό σεξ,το ελιξίριο μου, μου παρέχει ενέργεια και καλή διάθεση που διαρκούν όλη μέρα, ενισχύει τις επιδόσεις μου στον εργατικό τομέα, με βοηθάει να αντιμετωπίζω πιο ψύχραιμα τις δύσκολες καταστάσεις.
Ο πρώην σύντροφός μου,γνωρίζοντας αυτή την ανάγκη (αδυναμία) μου, μου το στερούσε όταν ήμασταν τσακωμένοι. Εκείνες τις φορές ήμουν έτοιμη για φόνο.
Εσείς το πρωί έχετε διάθεση για σεξ;
8 στις 10 φορές το σεξ με την σύντροφό μου γίνεται πρωί. Σε αυτό βέβαια βοηθάει το γεγονός ότι η δουλειά μου είναι κοντά στο σπίτι και ότι πιάνω 9 το πρωί βάρδια.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Τι δεν θα με κεράσουν καφέ;;; Δεν φτάνει που θα πρέπει να κάνω ότι είναι να κάνω,δεν θα μου έχουν και ένα φρεντο;;;
Ντροπής πράγματα...
Δυστυχώς για σένα προτιμώ να πάω στο σπίτι του ερωτικού παρτενέρ μετά το νυχτερινό γλέντι. Στις περισσότερες περιπτώσεις μου ετοιμάζουν πρωινό στο κρεβάτι. Βέβαια έχω βγάλει το εξις συμπέρασμα. Το πρωινό που μου σερβίρουν άμεσα εξαρτάται από τις επιδόσεις του εραστή στο κρεβάτι- όσο μεγαλύτερες είναι τόσο πέφτουν οι πιθανότητες να φας καλο πρωινό. Σήμερα, ας πούμε μόνο με τον καφέ με άφησε. Έχω πάρει το μάθημα μου. Την επόμενη φορά θα προσπαθώ να μην εκδηλώνομαι.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Δυστυχώς για σένα προτιμώ να πάω στο σπίτι του ερωτικού παρτενέρ μετά το νυχτερινό γλέντι. Στις περισσότερες περιπτώσεις μου ετοιμάζουν πρωινό στο κρεβάτι. Βέβαια έχω βγάλει το εξις συμπέρασμα. Το πρωινό που μου σερβίρουν άμεσα εξαρτάται από τις επιδόσεις του εραστή στο κρεβάτι- όσο μεγαλύτερες είναι τόσο πέφτουν οι πιθανότητες να φας καλο πρωινό. Σήμερα, ας πούμε μόνο με τον καφέ με άφησε. Έχω πάρει το μάθημα μου. Την επόμενη φορά θα προσπαθώ να μην εκδηλώνομαι.
Σήμερα Μαντώ παίχτηκε πρωινό σεξ;Γιατί με τη ζέστη εγώ ξύπνησα κομμάτια...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
έχω βγάλει το εξις συμπέρασμα. Το πρωινό που μου σερβίρουν άμεσα εξαρτάται από τις επιδόσεις του εραστή στο κρεβάτι- όσο μεγαλύτερες είναι τόσο πέφτουν οι πιθανότητες να φας καλο πρωινό. Σήμερα, ας πούμε μόνο με τον καφέ με άφησε. Έχω πάρει το μάθημα μου. Την επόμενη φορά θα προσπαθώ να μην εκδηλώνομαι.
μην αγχωνεσαι, την επομενη φορα θα εχει ομελετα για αρχη και μετα pancakes με πραλινα και μπισκοτο για κλεισιμο.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
μην αγχωνεσαι, την επομενη φορα θα εχει ομελετα για αρχη και μετα pancakes με πραλινα και μπισκοτο για κλεισιμο.
Μετα το σεξ, έτσι; Πώς αλλιώς θα διατηρήσω την σιλουέτα μου;
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Μετα το σεξ, έτσι; Πώς αλλιώς θα διατηρήσω την σιλουέτα μου;
Πριν να κάνεις κατανάλωση σε αυτά και μετά σεξ λίγο δύσκολο.Μετα για αναπλήρωση των χαμένων θερμίδων...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.031
Πόντοι
27.261
Μετα το σεξ, έτσι; Πώς αλλιώς θα διατηρήσω την σιλουέτα μου;
παντα μετα.
μεινε ησυχη για τη σιλουετα. θα καψουμε πολλες θερμιδες με αυτον τον καυσωνα οπως παει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
Μετα το σεξ, έτσι; Πώς αλλιώς θα διατηρήσω την σιλουέτα μου;
Εγω θα σου εχω ένα κοτοπουλάκι ολοκλήρω και θα κανω και μια καρμπονάρα επιτόπου ..έτσι για να διατηρείς την σιλουέτα σου ..εισαι καυλα τυπε!! :2funny: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.533
Πόντοι
5.646
Λογικό τύπε μου ... στομάχι έχουμε δεν είμαστε άλογα να τρώμε βρώμη κουάκερ κλπ .... άντε το πολύ πολύ σανό από τα ΜΜΕ :confused:... μέχρι εκεί
Κουακερ φίλε με τίποτα...Κάνα δυνατό μωρό όμως ναι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ευχαριστεα νεα


στους νεους ο συριζα εχει τριπλασιο ποσοστο απο νδ

μ ηρθε μολις
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
το πρωινο σεξ ειναι το καλυτερο

αλλα επισης πολυ ωραιο ειναι και το σεξ στις 3-4 οταν ξυπνας καυλωμενος και τριβεσαι στην συντροφο σου και της τον χωνεις κοιμισμενος σχεδον χυνωντας αρκετα γρηγορα συνηθως στα πλαγια γιατι μεσα στον υπνο σου ειναι αδυνατον και να ανεβεις ιεραποστολικα η να την ξυπνησεις να ανεβει αυτη οπωτε το κανετε στα πλαγια για 3-4 λεπτα και αποκοιμιεστε
μια φορα μια ετσι οπως το λες την πηγαινα γαμιοντας ολο το βραδυ καθε μιση ωρα κοιμοταν και τη ξανα ξυπνουσα...διαβολοβδομαδα περασε :tooth: :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
18
Εμφανίσεις
4K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom