Νέα

Προετοιμασία για συνεύρεση με CT

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimos axithis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
βρε το μονο αγχος ειναι μην χασουμε τα λεφτα μας :birdman:. συμφωνω με τα πιο πολλα παντως :)
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Μια χαρά τα γράψατε ρε παιδιά, αλλά δεν προσέξατε τι έγραψε!
Άλλο πράγμα τον καίει  τον τύπο!


Δεν είμαι κ 20 .... κοντευω 40 . Φοβάμαι μήπως μετα αργησω να ξαναξεκινησω ...
Εννοώ μήπως είναι Καλη η φαρμακευτική υποστήριξη η κάτι τέτοιο ;;;


Τα υπόλοιπα τα ξέρει, 40 χρονών είναι, ξύρισμα, άρωμα και λοιπά  τα έκανε και για τις γκόμενες.
Τον απασχολεί που θα δώσει πολλά λεφτά και αν χύσει αμέσως φοβάται ότι αν ξαναπλίσει θα πάνε τζάμπα!
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μια χαρά τα γράψατε ρε παιδιά, αλλά δεν προσέξατε τι έγραψε!
Άλλο πράγμα τον καίει  τον τύπο!



Τα υπόλοιπα τα ξέρει, 40 χρονών είναι, ξύρισμα, άρωμα και λοιπά  τα έκανε και για τις γκόμενες.
Τον απασχολεί που θα δώσει πολλά λεφτά και αν χύσει αμέσως φοβάται ότι αν ξαναπλίσει θα πάνε τζάμπα!
α μπραβο ολοι αυτο φοβομαστε αλλα αν δεν παθεις δε θα μαθεις
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435

σωστός ο GAMEOVER, συμφωνώ, και συμπληρώνω το εξής: Επειδή πρόκειτε για ct πες της να βάλει κάποιο εσώρουχο, χρώμα, που γουστάρεις πολύ για να σε φτιάξει ακόμα περισσότερο. Και μην ξεχνάς, ο αντρας στα 40 του είναι στα ντουζένια του...  :fuck1: :fuck1:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Τύπε θα διαφωνήσω εδώ!
Γενικώς δεν μπορώ πρωί και ούτε με αρέσει να σου πω κιόλας,  δεν είναι μπουγάτσα η γκόμενα! :2funny:
Αλλά 2 φορές που για διαφόρους λόγους με βόλεψε άστα να παν στο διάολο. Οι γκόμενες ξυπνάν αργά, μόλις  είχαν φάει πρωινό και ήταν άβαφες και απεριποίητες! :headbang:
Ένα κλίμα με λίγα λόγια: Πρωί πρωί του σηκώθηκε αυτουνου! :tickedoff:
Για να μην πω που οι  καμαριέρες είχαν κάνει κατάληψη  στους διαδρόμους !
Ενώ όσες φορές πήγα βραδάκι κυριλέ κατάσταση:
Ακόμα και οι πιο φτηνιάρικες το βράδυ περιποιούνται καλύτερα, ντύσιμο,  μακιγιάζ κ.λπ. είναι στη ιδιοσυγκρασία της γυναίκας!
:rockon: :rockon: :rockon:εγω τα καλητερα στα σιτυ τα εχω ριξει περιπου 5-7 το απογευμα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σωστός ο GAMEOVER, συμφωνώ, και συμπληρώνω το εξής: Επειδή πρόκειτε για ct πες της να βάλει κάποιο εσώρουχο, χρώμα, που γουστάρεις πολύ για να σε φτιάξει ακόμα περισσότερο. Και μην ξεχνάς, ο αντρας στα 40 του είναι στα ντουζένια του...  :fuck1: :fuck1:
σιγουρα...... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ωραίος και αναλυτικός ο Gameover! Βρε παιδιά να μην ξέρει ο καθένας μας σε πόση ώρα του κάνει κούκου μετά το πρώτο γκολ δύσκολο μου φαίνεται... Και επίσης ένα τελευταίο σχόλιό από μένα γιατί νομίζω πως το αρχικό ερώτημα έχει απαντηθεί και καλυφθεί. Αν είναι να στεναχωριέσαι "αν θα πιάσουν τόπο τα λεφτά" τότε ξέχνα τα CT και βολέψου με κάτι βολικότερο. Είπαμε ξοδεύουμε όσα μας περισσεύουν, όχι όσα κόβουμε από βασικές ανάγκες. Το άγχος είναι γενικά συνταγή αποτυχίας, στα κορίτσια πας για ανανέωση όχι για να στεναχωρηθείς...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά, εγώ πάντως τα καλύτερα τα έχω ρίξει από τα 34 και επάνω. Είμαι τώρα 39 και δόξα το Θεό ρίχνω αβέρτα κουβέρτα. Είμαι βέβαια αθλητής εν ενεργεία, που σαφώς βοηθάει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά, εγώ πάντως τα καλύτερα τα έχω ρίξει από τα 34 και επάνω. Είμαι τώρα 39 και δόξα το Θεό ρίχνω αβέρτα κουβέρτα. Είμαι βέβαια αθλητής εν ενεργεία, που σαφώς βοηθάει.
δεν ξερω μαν εγω παντως εχω προβληματα....παλια εριχνα τρια μπαλακια σε μια ωρα και τελευταια λες και παιρνω αντικουκου....ειναι το αγχος μαλλον :headbang:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
δεν ξερω μαν εγω παντως εχω προβληματα....παλια εριχνα τρια μπαλακια σε μια ωρα και τελευταια λες και παιρνω αντικουκου....ειναι το αγχος μαλλον :headbang:
το άγχος σίγουρα λειτουργεί αρνητικά, αλλά είπαμε... όταν πάμε εκεί τα ξεχνάμε όλα και περνάμε όσο καλύτερα γίνεται.  :fuck2: :tits2: :cum:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Παιδιά τα καλύτερα τα "ρίχνεις" όταν εσύ νοιώθεις καλύτερα...
Πάντως επειδή η φύση παραμένει ο απόλυτος κυρίαρχος, οι καλύτερες αντοχές ήταν στους περισσότερους εκεί στα 20 με 25 όταν είχαμε κορμί σπαθί και άγχος μηδέν. Μετά (συνήθως) οι επιδόσεις μειώνονται, αν και εξαιρέσεις πάντα θα υπάρχουν.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
δεν ξερω μαν εγω παντως εχω προβληματα....παλια εριχνα τρια μπαλακια σε μια ωρα και τελευταια λες και παιρνω αντικουκου....ειναι το αγχος μαλλον :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποιο αγχος ρε μλκα μην σου στειλουν  :birdman: στο φορουμ? αφου δεν δουλευεις :birdman:
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Παιδιά τα καλύτερα τα "ρίχνεις" όταν εσύ νοιώθεις καλύτερα...
Πάντως επειδή η φύση παραμένει ο απόλυτος κυρίαρχος, οι καλύτερες αντοχές ήταν στους περισσότερους εκεί στα 20 με 25 όταν είχαμε κορμί σπαθί και άγχος μηδέν. Μετά (συνήθως) οι επιδόσεις μειώνονται, αν και εξαιρέσεις πάντα θα υπάρχουν.

Σωστός ο Kaloeros. Πάντως το να μην υπάρχει αγχος πάντα βοηθάει.


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
δεν ξερω μαν εγω παντως εχω προβληματα....παλια εριχνα τρια μπαλακια σε μια ωρα και τελευταια λες και παιρνω αντικουκου....ειναι το αγχος μαλλον :headbang:

Μην ανησυχείς έχεις χρόνια ακόμη, βέβαια τα 3 σε μια ώρα ξέχνα τα αυτά μόνο οι καινούργιες μηχανές τα κάνουν. :grin:

Επειδή όμως μιλάτε για ηλικίες για το αν και κατά πόσο ο 40αρης ή ο 80αρης μπορεί να πηδά και το θέμα με τις ηλικίες το έχω ψάξει αρκετά, κυρίως σε συζητήσεις που έχω κάνει με πολλές κοπέλες (Ιερόδουλες) ένα πράγμα σας λέω.
Αν η φυσική κατάσταση το επιτρέπει μπορείς να γαμάς μέχρι τα βαθιά γεράματα. Βέβαια μετά τα 65 από ότι λένε, σίγουρα μειώνονται τα χρονικά διαστήματα αλλά παρόλα αυτά μπορείς και γαμάς, χωρίς χάπι εννοείται. Βασική προϋπόθεση είναι να μην έχεις περιττά κιλά, να μην είσαι καπνιστής και γενικά να προσέχεις την φυσική σου κατάσταση.

Εγώ επειδή τριγυρνάω συνέχεια στα μπουρδέλα και τα studio, βλέπω συνεχώς παππούδες συναθλητές και τους χαίρομαι, ελπίζοντας όταν και αν φτάσω στα δικά τους τα χρόνια να μπορώ να το κάνω και εγώ. :)

Πολύ πρόσφατα μία κοπέλα μου εκμυστηρεύτηκε ότι την πήδηξε πελάτης 86 ετών, :woldman: και μάλιστα επιτυχώς. Βέβαια η ίδια κοπέλα μου είπε ότι κάποιος άλλος έμεινε στα χεράκια μιας συναδέλφισας της. :priest: 
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μην ανησυχείς έχεις χρόνια ακόμη, βέβαια τα 3 σε μια ώρα ξέχνα τα αυτά μόνο οι καινούργιες μηχανές τα κάνουν. :grin:

Επειδή όμως μιλάτε για ηλικίες για το αν και κατά πόσο ο 40αρης ή ο 80αρης μπορεί να πηδά και το θέμα με τις ηλικίες το έχω ψάξει αρκετά, κυρίως σε συζητήσεις που έχω κάνει με πολλές κοπέλες (Ιερόδουλες) ένα πράγμα σας λέω.
Αν η φυσική κατάσταση το επιτρέπει μπορείς να γαμάς μέχρι τα βαθιά γεράματα. Βέβαια μετά τα 65 από ότι λένε, σίγουρα μειώνονται τα χρονικά διαστήματα αλλά παρόλα αυτά μπορείς και γαμάς, χωρίς χάπι εννοείται. Βασική προϋπόθεση είναι να μην έχεις περιττά κιλά, να μην είσαι καπνιστής και γενικά να προσέχεις την φυσική σου κατάσταση.

Εγώ επειδή τριγυρνάω συνέχεια στα μπουρδέλα και τα studio, βλέπω συνεχώς παππούδες συναθλητές και τους χαίρομαι, ελπίζοντας όταν και αν φτάσω στα δικά τους τα χρόνια να μπορώ να το κάνω και εγώ. :)

Πολύ πρόσφατα μία κοπέλα μου εκμυστηρεύτηκε ότι την πήδηξε πελάτης 86 ετών, :woldman: και μάλιστα επιτυχώς. Βέβαια η ίδια κοπέλα μου είπε ότι κάποιος άλλος έμεινε στα χεράκια μιας συναδέλφισας της. :priest: 
αμα υπαρχει συνταξη ως τοτε :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτα βλεπει η τροικα και κοβει τις επικουρικες
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ακονισε την ψωλη σου Παιχτη και τραβα !!!   ;)
Παρε και καμμια φωτο για να το θυμασαι !!! :grin:
 

Συνημμένα

  • Picture 041.jpg
    Picture 041.jpg
    142,9 KB · Εμφανίσεις: 35

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom