Νέα

Προετοιμασία για συνεύρεση με CT

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimos axithis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Καταρχήν συγγνώμη για τα Greeklish αλλα είμαι στο εξωτερικό ακόμα και δεν έχω ελληνικό πληκτρολόγιο.
Επειδή θέλω να δοκιμάσω CT αλλα να μην με τελειώσει στο λεπτό, και επειδή θα ήθελα να τι γλεντήσω 2 ωρίτσες (1-2-3 φορες) θα ήθελα τι γνώμη σας για την προετοιμασία (με ο,τι αυτό συμπεριλαμβάνει)
Ευχάριστο "συμφορουμιτες" !!"(αν κάτι δεν μπορεί να γραφει public μου το στέλνετε PM)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ποιο το πρόβλημα να σε τελειώσει στο λεπτό?

Θα έχεις άλλα 59 λεπτά τουλάχιστον για τα επόμενα 2 μπαλλάκια.

Μία χαρά μου ακούγεται.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
κανε define τι εννοεις κ τι εχεις στο μυαλο σου ως προετοιμασια.
 
OP
OP
D

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Δεν είμαι κ 20 .... κοντευω 40 . Φοβάμαι μήπως μετα αργησω να ξαναξεκινησω ...
Εννοώ μήπως είναι Καλη η φαρμακευτική υποστήριξη η κάτι τέτοιο ;;;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν είμαι κ 20 .... κοντευω 40 . Φοβάμαι μήπως μετα αργησω να ξαναξεκινησω ...
Εννοώ μήπως είναι Καλη η φαρμακευτική υποστήριξη η κάτι τέτοιο ;;;

Οχι ρε φιλε......Παντα το καινουργιο δουλευει απο μονο του
Και 3 μπαλακια ανετα θα τα βγαλειs......
Με τιs παλιεs ειναι το προβλημα που δεν.....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν είμαι κ 20 .... κοντευω 40 . Φοβάμαι μήπως μετα αργησω να ξαναξεκινησω ...
Εννοώ μήπως είναι Καλη η φαρμακευτική υποστήριξη η κάτι τέτοιο ;;;

Άμα είναι να πληρώσεις χάπια για να απολαύσεις πληρωμένο γαμήσι...άστο να πάει καλύτερα.

Κλείσε 2 ωρίτσες και ότι βγει.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Παίξτον φιλε 1-2-3-4 φορες από το πρωί και μετά πηγαινε στο ραντεβού

:2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δεν είμαι κ 20 .... κοντευω 40 . Φοβάμαι μήπως μετα αργησω να ξαναξεκινησω ...
Εννοώ μήπως είναι Καλη η φαρμακευτική υποστήριξη η κάτι τέτοιο ;;;
το μυστικο ειναι να σαι ηρεμος! Φτιαξε ατμοσφαιρα με κερια, μουσικη κλπ, παιξτον κ μια φορα, πιειτε κρασακι κ μετα ολα θα ρθουν απο μονα τους!
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
το μυστικο ειναι να σαι ηρεμος! Φτιαξε ατμοσφαιρα με κερια, μουσικη κλπ, παιξτον κ μια φορα, πιειτε κρασακι κ μετα ολα θα ρθουν απο μονα τους!
γιατι να τον παιξει ρε?  :2funny: για να μην εχει τρακ?  :birdman:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
το μυστικο ειναι να σαι ηρεμος! Φτιαξε ατμοσφαιρα με κερια, μουσικη κλπ, παιξτον κ μια φορα, πιειτε κρασακι κ μετα ολα θα ρθουν απο μονα τους!

Στην τελική να πιεί και μόνος του. Θα καθυστερήσει να τελειώσει. Αλλά προσοχή μην το παρακανει  :grin:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
βρε τυποι εγω αν συναντηθω με σιτυ τουρ θα κρατησω δυναμεις καμια βδομαδα και θα τις τα ριξω ολα εκεινη την 1 ωρα :grin: :grin: :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Καταρχήν συγγνώμη για τα Greeklish αλλα είμαι στο εξωτερικό ακόμα και δεν έχω ελληνικό πληκτρολόγιο.
Επειδή θέλω να δοκιμάσω CT αλλα να μην με τελειώσει στο λεπτό, και επειδή θα ήθελα να τι γλεντήσω 2 ωρίτσες (1-2-3 φορες) θα ήθελα τι γνώμη σας για την προετοιμασία (με ο,τι αυτό συμπεριλαμβάνει)
Ευχάριστο "συμφορουμιτες" !!"(αν κάτι δεν μπορεί να γραφει public μου το στέλνετε PM)
τυπε ας τους να λενε παρε ενα βιαγκρα και ενα σιαλις να ευχαριστηθεις γαμησι :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οι στραπονακηδες ας κανουν κανενα μπιντε και κανενα κλυσμα καλου κακου.......ακου εκει προετοιμασια :headbang:....λες και θα πας για κολονοσκοπηση :think:


να γαμησεις πας χαλαρωσε......δεν δινεις εξετασεις ουτε θα σου αναρτησει η πουτανα κριτικη...εσυ πληρωνεις.....σιγα μην πλυνεις και τα πιατα ή σφουγγαρισεις το πατωμα......

νατα.....οριστε τι κακο εχει κανει το σαιτ σε πρωταρηδες συναγωνιστες....αυτα που λεμε διπλα ποσο αρνητικα επηρεασε την σχεση μας με τον αγοραιο ερωτα
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
βρε τυποι εγω αν συναντηθω με σιτυ τουρ θα κρατησω δυναμεις καμια βδομαδα και θα τις τα ριξω ολα εκεινη την 1 ωρα :grin: :grin: :grin:
και γω οταν ειχα λεφτα κρατουσα κανα δυο βδομαδες και βουρ :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
οι στραπονακηδες ας κανουν κανενα μπιντε και κανενα κλυσμα καλου κακου.......ακου εκει προετοιμασια :headbang:....λες και θα πας για κολονοσκοπηση :think:


να γαμησεις πας χαλαρωσε......δεν δινεις εξετασεις ουτε θα σου αναρτησει η πουτανα κριτικη...εσυ πληρωνεις.....σιγα μην πλυνεις και τα πιατα ή σφουγγαρισεις το πατωμα......

νατα.....οριστε τι κακο εχει κανει το σαιτ σε πρωταρηδες συναγωνιστες....αυτα που λεμε διπλα ποσο αρνητικα επηρεασε την σχεση μας με τον αγοραιο ερωτα
απορω πως σε καναν τιμημενο εσενα :birdman:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
οι στραπονακηδες ας κανουν κανενα μπιντε και κανενα κλυσμα καλου κακου.......ακου εκει προετοιμασια :headbang:....λες και θα πας για κολονοσκοπηση :think:


να γαμησεις πας χαλαρωσε......δεν δινεις εξετασεις ουτε θα σου αναρτησει η πουτανα κριτικη...εσυ πληρωνεις.....σιγα μην πλυνεις και τα πιατα ή σφουγγαρισεις το πατωμα......

νατα.....οριστε τι κακο εχει κανει το σαιτ σε πρωταρηδες συναγωνιστες....αυτα που λεμε διπλα ποσο αρνητικα επηρεασε την σχεση μας με τον αγοραιο ερωτα
ετσι επεβαλε την ταξη μαν  :birdman:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
βρε τυποι εγω αν συναντηθω με σιτυ τουρ θα κρατησω δυναμεις καμια βδομαδα και θα τις τα ριξω ολα εκεινη την 1 ωρα :grin: :grin: :grin:

Μια βδομαδα μονο???  Με την οικονομικη δυσπραγια να μην σου πω και μηνα
Θα αγιασω στο τελοs
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom