Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Μονο η σιτι δεν εχασε για να εισαι πληρως ικανοποιημενος:grin:
Το άλλο Σ/Κ με την Κρυσταλ Παλας θα φέρει Χ ....είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έτσι θα συμβεί, επειδή με συμφέρει !! :P:P
Δυστυχώς πλέον έχω αμφιβολίες για τίτλο. Ήλπιζα πως θα είχαμε μεγαλύτερη διαφορά πηγαίνοντας στα επόμενα παιχνίδια.
Η διαιτησία έχει στερήσει πολλούς βαθμούς σε σημείο που δεν νοείται να είναι απλά λάθη.
Και στο πρόσφατο παιχνίδι με Bournemouth υπήρξαν τεράστιες παραβλέψεις. Το πρώτο τους γκολ έπρεπε να ακυρωθεί, τρεις παίκτες είχαν περάσει την μεσαία γραμμή πριν εκτελεστεί η σέντρα.
Χάσαμε μέτρημα με πόσα χέρια έγιναν - 2 εκούσια άρα πέναλτυ - και η κλωτσιά στον Tomiyasu από πίσω.
Όλα ελέγχθηκαν με το VAR και τίποτα.
Περιμένουμε έτσι πως θα μας παίξει 50/50 η διαιτησία στα υπόλοιπα όταν έχουμε και City, Liverpool, Newcastle, εκτός ακόμα;

Η οποία Newcastle να σημειώσω στο match με City έβγαινε μπροστά και κατέβηκε με μία γελοία ενδεκάδα όταν με εμάς έπαιξε με 9 στην περιοχή τους.

Πολύ δύσκολη η συνέχεια, να έρθει πίσω ο Jesus και επιτέλους να μείνουμε μακρυά από άλλους τραυματισμούς.
Μετά το ματς με τη Φουλαμ επιστρέφεο ο Jesus.....δεν φοβάμαι τους διαιτητές, την απειρία μας φοβάμαι όταν θα μπούμε στην τελική ευθεία του πρωταθλήματος....
οι άλλοι είναι κωλοπετσωμένοι κ μαθημένοι στην πίεση, εμείς όχι...βέβαια τόσο καιρό τους κυνηγούσε η Λιβερπουλ, τώρα κυνηγάνε εκείνοι....
είδομεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: soul3

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Διαβάζω η Ρεάλ Μαδρίτης θέλει τον Arteta το καλοκαίρι. Θα πάρει τα @@ μας όπως και παλαιότερα από τον Wenger.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
η λιβερπουλ εστειλε κουβα ολη την ευρωπη σημερα.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Trossard έτοιμος κιόλας, Jesus στην 18άδα. Πολύ καλά!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.044
Like
18.075
Πόντοι
3.656
Τί μπαλάρα βλέπουμε! Και ο Trossard τρομερή μεταγραφή.

Εγώ βλέπω τη Μαντσεστερ,έφαγε κόκκινη ο Καζεμίρο και την παίζει μονοτερμα η Σαουθ

Αλλα κλασικά όσο δεν τρώει γκολ,στο τέλος θα το βάλει
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Δεν το έβλεπα προφανώς της Manchester αλλά αν δεν κατάφεραν να πάρουν τρίποντο η Southampton είναι καταδικασμένοι να πέσουν αν και με τον Selles έχουν βελτιώσει πολύ την εικόνα τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.044
Like
18.075
Πόντοι
3.656
Δεν το έβλεπα προφανώς της Manchester αλλά αν δεν κατάφεραν να πάρουν τρίποντο η Southampton είναι καταδικασμένοι να πέσουν αν και με τον Selles έχουν βελτιώσει πολύ την εικόνα τους.

Η Μαν δεν υπήρχε στο γήπεδο μετά την κόκκινη,χασαν μεγάλη ευκαιρία για διπλό.Φάση του αγώνα,σουτ στο δοκάρι ο Φερναντεζ και καπάκι δοκάρι και η Σαουθ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Στα πλέι οφ της τσάμπιονσιπ θα γίνει της καριόλας...
Ήρθε η χρονιά μας νομίζω.....

Μπόρο θα γαμηθείς....

:sunglasses:
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
12.758
Πόντοι
10.446
Αυτό το ματς με τη Sporting μας γάμησε...δεν φτάνει που φάγαμε τέτοιο γκολ, αποκλειστηκαμε στα πεναλτι , χασαμε και 2 παίκτες στην άμυνα...
Μιλάμε γαμήθηκε ο Δίας ....να δω τώρα τι θα κάνουμε ....
 

Nick1312

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Εμένα η Τσέλσι με πήγε εχθές μεγάλο Κούβα που το έφαγε στο 88….
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.281
Πόντοι
2.586
Εμένα η Τσέλσι με πήγε εχθές μεγάλο Κούβα που το έφαγε στο 88….
Εεμ! Στοιχηματίζεις σε νίκη Chelsea;

@Aragorn135 Προσωπικά δεν με ένοιαξε καθόλου ο αποκλεισμός από Europa. Άλλη χρονιά θα ήταν αλλιώς αλλά φέτος έχουμε καλύτερα πράγματα.
Το θέμα είναι πως μετά την διακοπή θα είχαμε δύσκολα παιχνίδια στην Premier ΚΑΙ knock-out Europa.
Αναγκαστικά θα έπρεπε να έπαιζαν περισσότερο οι ρεζέρβες οι οποίες δεν είναι τόσο καλές ακόμα. Είτε λόγω ικανότητας είτε, κυρίως, λόγω ηλικίας.

Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι που δεν έπαιξε ο Tierney. Είναι πολύ καλός και για μένα αξίζει αρκετά περισσότερο χρόνο συμμετοχής.
Το έδειξε και χθες με Palace, από τα καλύτερα αριστερά μπακ στο πρωτάθλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom