Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Maguire και 90 εκατομμύρια για Fofana :cheesy:

Μαγεία της Premier League, δεν υπάρχει περίπτωση να μην εκτεθούν οι αδυναμίες κάποιου. Τρομερό το επίπεδο και στις "μικρότερες" ομάδες, ειδικά φέτος.

Επίσης πολύ το χάρηκα για τον αντιπαθέστατο, υπερεκτιμημένο Tuchel.
Έχει βάλει το καλύτερο δεξί μπακ στην Αγγλία (Reece James) να παίζει κεντρικός αμυντικός.
Μην πω για Havertz επιθετικό.
Γενικά κάκιστες επιλογές ειδικά αν σκεφτεί κανείς τους παίκτες που έδιωξε όπως τον Tammy Abraham που είναι παιχταράς! H' 100 εκατ. λίρες (!) για τον Lukaku.
Τον Sterling τί τον ήθελε, έχει κανένα playmaker να βγάζει κάθετες μπαλιές από πίσω; Τον Mount; :2funny:

Πρέπει να πάει ο Graham Potter στην Chelsea.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.092
Like
18.164
Πόντοι
3.656
Και Γουέστ Χαμ 0/3 και 0 γκολ,βλέπω Μογιες να'ναι ο πρώτος που θα απολυθεί
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Leedsαρα σημερα γαμησε παραδοξως και με μηδεν παθητικο.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Ναι η West Ham πεσμένη σήμερα. Γενικώς φέτος δεν με πείθει τόσο, νομίζω υπάρχει λίγο κορεσμός από την μερική περσινή αποτυχία και απογοήτευση στα "αστέρια" της ομάδας. Αν δεν πάρει αποτελέσματα σύντομα θα πέσει κ άλλο.

Το είχαν πιστέψει (κακώς) πως μπορούσαν να τερματίσουν 4οι και ο Moyes το διαχειρίστηκε λάθος στο τέλος.
Έπαιζε ίδια εβδομάδα με Arsenal και με Eintracht στο Europa. Και κατέβασε στο πρώτο παιχνίδι φουλ την πρώτη ομάδα, έχασε και μετά ήταν κουρασμένοι και έχασαν και από Eintracht ένα παιχνίδι που μπορούσαν να κερδίσουν κ να προκριθούν στον τελικό.
Το κερασάκι τερμάτισαν 7οι με ήττα τελευταία αγωνιστική και έχασαν πρόκριση στο Europa.

Η Brighton είναι εξαιρετική, τρομερό recruiting. Μαζί με Crystal Palace (ίσως) τις βλέπω 8άδα φέτος.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
:erection:
Fas5gbxXgAEqMmZ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ευκολο να λεμε οτι η γιουναιτεντ εφαγε 4 πριν μια βδομαδα απο τους αμπαλους αρα θα γαμηθει και σημερα, ομως ξεκαθαρα ουτε η λιβερπουλ ειναι στα καλα της, ασε που εκτος απο δυο διπλα το 2021 ειχε να νικησει μεσα στο μαντσεστερ απο το 2014, και τις περισσοτερες χρονιες η γιουναιτεντ επισης δεν βλεποταν οπως φετος...
Στοιχηματικα λοιπον, το 1.60-1.70 του διπλου ειναι γελοιο, οποτε παμε για ΓΓ ή οβερ καταστασεις...

θεωρω οτι και οι 2 θελουν το ματς για να παρουν μπρος, θα παιξουν δυνατα, αρα θα βγουν μαλλον ευκολα οι κιτρινες, οβερ 4.5 κοντα στο διπλασιασμο.
Καμια αλλη ψαγμενη προταση υπαρχει μαγκες;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.092
Like
18.164
Πόντοι
3.656
Θα ξεμπουκώσει ο Σαλαχ σήμερα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Θα ξεμπουκώσει ο Σαλαχ σήμερα
λες ε; τους εχει γαμησει βλεπω τα τελευταια ματς, 8 γκολ σε 4 παιχνιδια λενε
2.00 αποδοση να σκοραρει, δεν ειναι κακο, αμα γινει και κανα πεναλτι λογικα αυτος θα το βαρεσει
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
778
Κριτικές
1
Like
3.547
Πόντοι
446
Ε ναι ρε συ,παντα,εχουμε κωδικα επικοινωνιας ακομα και στις διαφωνιες μας! :headbang2::headbang2::headbang2:

Έχουν τρελαθεί οι Άγγλοι με το πόσες μεταγραφές κάνει. Έχει ξοδέψει 140 εκατ. λίρες, σχεδόν τα διπλά από όσα πήρε από την πρόκριση..

Με 500 εκατ. συνολική περιουσία, που το βρίσκει το χρήμα και το χώνει ο Πρόεδρος; :think:

Πάντως παρό,τι δεν τον χωνεύω, μου αρέσει και η Nottingham και το ότι όπως και να έχει ανήκει σε Έλληνα.
Τα χρήματα που πήρε είναι πολύ περισσότερα. Το bonus της ανόδου είναι γύρω στα 100m ... Βάλε και τα τηλεοπτικά ... Μη σου πω έχει κι άλλα κάβα για να χώσει ο Βαγγέλας
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Τα χρήματα που πήρε είναι πολύ περισσότερα. Το bonus της ανόδου είναι γύρω στα 100m ... Βάλε και τα τηλεοπτικά ... Μη σου πω έχει κι άλλα κάβα για να χώσει ο Βαγγέλας

Νομίζω τα σίγουρα είναι 70 μπροστά και τα υπόλοιπα (μαξ 30 αναλόγως με το ποιά ματς θα δείξει η τηλεόραση ζωντανά) το καλοκαίρι. Μπορεί να κάνω λάθος.
Πάντως δεν νομίζω άλλη ομάδα να τα έχει δώσει όλα για μεταγραφές.
Για την ώρα αν και λίγο ασταθής παίρνει αποτελέσματα απέναντι σε ομάδες που έχουν ίδιο κορμό χρόνια. Και είναι μόλις Αύγουστος. Πολύ καλά!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ευκολο να λεμε οτι η γιουναιτεντ εφαγε 4 πριν μια βδομαδα απο τους αμπαλους αρα θα γαμηθει και σημερα, ομως ξεκαθαρα ουτε η λιβερπουλ ειναι στα καλα της, ασε που εκτος απο δυο διπλα το 2021 ειχε να νικησει μεσα στο μαντσεστερ απο το 2014, και τις περισσοτερες χρονιες η γιουναιτεντ επισης δεν βλεποταν οπως φετος...
Στοιχηματικα λοιπον, το 1.60-1.70 του διπλου ειναι γελοιο, οποτε παμε για ΓΓ ή οβερ καταστασεις...

θεωρω οτι και οι 2 θελουν το ματς για να παρουν μπρος, θα παιξουν δυνατα, αρα θα βγουν μαλλον ευκολα οι κιτρινες, οβερ 4.5 κοντα στο διπλασιασμο.
Καμια αλλη ψαγμενη προταση υπαρχει μαγκες;

Και εγώ αυτό σκέφτομαι.. Επειδή είναι κανά δυό-τρία χρόνια που βλέπω Premier σταθερά (ελέω καραντίνας) και όχι μόνο Arsenal σκέφτομαι να ξεκινήσω λίγο το στοίχημα φέτος (που δεν έχω παίξει ποτέ). Πλέον έχω καλή ιδέα για τις ομάδες και τα αποτελέσματα.

Και εγώ αυτά που προτείνεις θα έλεγα. Τώρα για κάτι "πόσα σουτ στην εστία, κόρνερ" κτλπ δεν τα ξέρω πρέπει να ασχοληθώ με στατιστικά..
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Leedsαρα σημερα γαμησε παραδοξως και με μηδεν παθητικο.
Αυτη την ξεγυρισμενη τριαρα την πανηγυρισα δεοντως.Και λογω συμπαθειας στην Λιντς ως ομαδα αλλα και αντιπαθειας προς την Τσελσι
:wanker: :wanker: :wanker:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Πάντως λένε πως δεν ξεκινά ο Maguire και ο Ronaldo για United.

Τώρα με Martinez απέναντι στον Firmino που ξεκινά νομίζω, δύσκολο το πράγμα όσον αφορά τις κεφαλιές. Θα μοιράζει σε Σαλάχ, Ντίας..
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Πάντως λένε πως δεν ξεκινά ο Maguire και ο Ronaldo για United.

Τώρα με Martinez απέναντι στον Firmino που ξεκινά νομίζω, δύσκολο το πράγμα όσον αφορά τις κεφαλιές. Θα μοιράζει σε Σαλάχ, Ντίας..
Ναι το διαβασα,πιθανο να παιξει ο Βαραν διπλα στον Μαρτινεζ.Ενδεχεται ο Γαλλος να ναι πανω στον Φιρμινο,εχει την σωματοδομη να τον μαρκαρει.Αλλα με το γενικο χαλι μας στα ιδια επιπεδα ειναι κι ο Βαραν...Δυσκολα τα πραγματα,αν πιασουν αποδοση Σαλαχ,Φιρμινο,Ντιας θα κλαψουνε μανουλες παλι στο Ολντ Τραφορντ... :confused: :confused: :confused: :headbang::headbang::headbang:
 

ANEFELOS

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
783
Πόντοι
81
Ναι το διαβασα,πιθανο να παιξει ο Βαραν διπλα στον Μαρτινεζ.Ενδεχεται ο Γαλλος να ναι πανω στον Φιρμινο,εχει την σωματοδομη να τον μαρκαρει.Αλλα με το γενικο χαλι μας στα ιδια επιπεδα ειναι κι ο Βαραν...Δυσκολα τα πραγματα,αν πιασουν αποδοση Σαλαχ,Φιρμινο,Ντιας θα κλαψουνε μανουλες παλι στο Ολντ Τραφορντ... :confused: :confused: :confused: :headbang::headbang::headbang:
Απίστευτο κάποτε ότι το Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ θα ήταν ντέρμπι ουραγών....
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Ναι το διαβασα,πιθανο να παιξει ο Βαραν διπλα στον Μαρτινεζ.Ενδεχεται ο Γαλλος να ναι πανω στον Φιρμινο,εχει την σωματοδομη να τον μαρκαρει.Αλλα με το γενικο χαλι μας στα ιδια επιπεδα ειναι κι ο Βαραν...Δυσκολα τα πραγματα,αν πιασουν αποδοση Σαλαχ,Φιρμινο,Ντιας θα κλαψουνε μανουλες παλι στο Ολντ Τραφορντ... :confused: :confused: :confused: :headbang::headbang::headbang:

Κοίτα νομίζω η Liverpool θα αποφασίζει πάνω σε ποιόν θα είναι. Θα κάνουν την ψηλή μπαλιά προς τον Μαρτίνεζ και ο Φιρμίνο θα πηγαίνει εκεί.
Αν έπαιζαν με τρεις πίσω ίσως να είχαν τον κεντρικό να κάθεται πάνω στον Φιρμίνο man-to-man.

Εντάξει θα δείξει.. Πάντως δεν ξεγράφω την United παρό,τι είναι σε κακή κατάσταση.
Μπαίνει ο εγωισμός σε τέτοια παιχνίδια και η Liverpool δεν είναι καλή.
Τονίζω και πάλι πως ο Σάλαχ είναι εκτός φόρμας εδώ και 6 - 7 μήνες. Και τα παιδιά του λιμανιού δεν έχουν συνηθίσει να βρίσκονται σε τέτοια θέση.
Σημαντικό το ποιά ομάδα θα διαχειριστεί τα νεύρα της καλύτερα και να μην κάνει κανένα τάκλιν από αυτά που ξέρει ο McTominay.
Δεν θα χαριστεί η διαιτησία εις βάρος της Liverpool, θα την πάρει την κόκκινη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.092
Like
18.164
Πόντοι
3.656
Πάντως τα δυο τελευταία Μαν Γ-Λιβερπουλ είναι 2-4 και 0-5
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Τί κέντρο κατέβασε η Liverpool; Πονούν τα ματάκια μου..

Δεν συγκρίνω με United, απλά για την Liverpool το λέω.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Πολυ καλο για να ναι αληθινο το πρωτο ημιχρονο για μας...Δεν μας περιμενα τοσο καλους (για τα φετινα μας δεδομενα).Βεβαια ειναι και το οτι η Λιβερπουλ περα απο ελαχιστες εκλαμψεις,ειναι ανυπαρκτη...Για να δουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom