Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Εντάξει, το κύπελλο δεν το μετράω σαν major τίτλο, αλλά δεν θα φέρω αντίρρηση. Πρέπει να πάρει μια χαρά και εκείνη.
Εμείς στην Γιουνάιτεντ τρώμε 9 χρόνια πουτσα...
Σχετικα με αυτο που εγραψες θα πω κατι το οποιο ξεχασα να το αναφερω σε παραπανω σχολια και ειναι σχετικο και ασχετο ταυτοχρονα..
Εγω θα ηθελα να δω την Λιβερπουλ να παιρνει και Premier League και τα δυο κυπελλα της Αγγλιας και το CL μονο και μονο επειδη θα ηθελα να δω κατι που δεν το εχω δει ποτε , δηλαδη μια ομαδα να παιρνει καθε πιθανο τιτλο σε μια σεζον
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336
Κι όμως. Το FA Cup είναι ιδιαίτερης σημασίας τίτλος για τους Άγγλους! Παραδοσιακός! Μετράει. Δεν είναι όπως το League Cup
Το ξέρω φίλε μου αλλά δεν συγκρίνονται με τους άλλους τίτλους. Και αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι η Σίτι με την Λίβερπουλ επεξε με πολλές αλλαγές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σχετικα με αυτο που εγραψες θα πω κατι το οποιο ξεχασα να το αναφερω σε παραπανω σχολια και ειναι σχετικο και ασχετο ταυτοχρονα..
Εγω θα ηθελα να δω την Λιβερπουλ να παιρνει και Premier League και τα δυο κυπελλα της Αγγλιας και το CL μονο και μονο επειδη θα ηθελα να δω κατι που δεν το εχω δει ποτε , δηλαδη μια ομαδα να παιρνει καθε πιθανο τιτλο σε μια σεζον
Έφτασε κοντά σε αυτό η Γιουνάιτεντ το 1999, με το τρεμπλ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Με την καμία όμως ...
Αλλά κι αυτό, ένα ματς είναι. Τελικός. Όλα μπορούν να συμβούν

Απλά η Τσέλσι έχει σκατοπαράδοση στους τελικούς,περσι το'χασε απ'τη Λέστερ,προπερσι απ'την Άρσεναλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Έφτασε κοντά σε αυτό η Γιουνάιτεντ το 1999, με το τρεμπλ
Ε αυτο λεω.. Θελω να δω μια ομαδα να κανει μια φορα καρε τιτλων και αναφερω την Λιβερπουλ διοτι τον εναν τιτλο τον εχει παρει και ειναι μεσα στους αλλους τρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336
Ε αυτο λεω.. Θελω να δω μια ομαδα να κανει μια φορα καρε τιτλων και αναφερω την Λιβερπουλ διοτι τον εναν τιτλο τον εχει παρει και ειναι μεσα στους αλλους τρεις
Δεν παίζει φίλε έφερε ισοπαλία σήμερα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Και σκατοπαράδοση εννοώ τα τελευταία χρόνια
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Δεν παίζει φίλε έφερε ισοπαλία σήμερα
Νταξει Το ειπαμε και ποιο πανω αυτο οτι με την σημερινη γκελα τα πραγματα ειναι δυσκολα... απλα θα ηθελα να δω μια ομαδα να κανει καρε τιτλων
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Ε αυτο λεω.. Θελω να δω μια ομαδα να κανει μια φορα καρε τιτλων και αναφερω την Λιβερπουλ διοτι τον εναν τιτλο τον εχει παρει και ειναι μεσα στους αλλους τρεις

Αυτό μόνο στο football manager γίνεται
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Ο Αρτέτα είναι εξαιρετικός προπονητής. Next big thing.
1ο ημίχρονο με City στο Manchester 1-0 μπροστά και η City 0 τελικές.
Έχασε γιατί έφαγε κόκκινη στην αρχή του 2ου ημιχρόνου που κ πάλι από τραβηγμένο penalty κ μία μλκία γκολ στα τελευταία λεπτά.
Με Λίβερπουλ πάλι πολύ καλή στο Anfield.
Τώρα ότι οι άλλοι είναι κακοί, τους ίδιους βαθμούς έχει μαζέψει όπως οι τέταρτοι και τρίτοι στα προηγούμενα χρόνια.
Απλά ο κόσμος με τον ερχομό του Ronaldo, Varane νόμιζαν πως η United πάει για τίτλο και για αυτό λένε για κατρακύλα των υπολοίπων.

Αν με το καλό η Arsenal πάρει τους παίκτες που θέλει το καλοκαίρι σε 2 χρόνια σηκώνει Premier League ή το πρώτο της Champions League.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Αλλη μια ντροπιαστικη και εξευτελιστικη 4αρα αυτη τη φορα απ την...Μπραιτον.Πραγματικα σαν φιλαθλος της Γιουναιτεντ δεν μπορω να θυμηθω χειροτερη σεζον.Εχουμε σπασει καθε αρνητικο ρεκορ φετος...Ξηλωμα ολη η ομαδα και χτισιμο απ την αρχη,ειναι πολυ βαρια η φανελα για να ξεφτιλιζεται κατ αυτον τον τροπο...Για να δουμε τι θα πετυχει και ο Ολλανδος...Α ρε τεραστιε Αλεξ,δυσαναπληρωτο το κενο σου στον παγκο ολα αυτα τα χρονια...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336
Αλλη μια ντροπιαστικη και εξευτελιστικη 4αρα αυτη τη φορα απ την...Μπραιτον.Πραγματικα σαν φιλαθλος της Γιουναιτεντ δεν μπορω να θυμηθω χειροτερη σεζον.Εχουμε σπασει καθε αρνητικο ρεκορ φετος...Ξηλωμα ολη η ομαδα και χτισιμο απ την αρχη,ειναι πολυ βαρια η φανελα για να ξεφτιλιζεται κατ αυτον τον τροπο...Για να δουμε τι θα πετυχει και ο Ολλανδος...Α ρε τεραστιε Αλεξ,δυσαναπληρωτο το κενο σου στον παγκο ολα αυτα τα χρονια...
Το ίδιο σκατα ήμασταν την σεζόν 2013-14 που αν θυμάμαι καλά βγήκαμε 7
 
  • Like
Αντιδράσεις: kk1980

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Τώρα για City - Liverpool, καμμία δεν συμπαθώ (ειδικά μετά τα 10 μούφα θετικά covid τον Ιανουάριο για να αποφύγει να παίξει χωρίς Mane, Salah κτλπ απέναντι μας) αλλά δεν μου αρέσουν οι ομάδες με Άραβες κτλπ.
Απλά ο Πεπ είναι ο καλύτερος προπονητής και με μία ομάδα με λιγότερο ταλέντο από την Liverpool έχει καταφέρει να μονοπωλεί τον τίτλο τόσα χρόνια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Επόμενο ήταν για United, μεταγραφές χωρίς λογική απλά μαζεύουν τους "ακριβότερους" και πιστεύουν πως έτσι θα παίρνουν τίτλο.
Είναι τεράστια και η πίεση του κόσμου που το απαιτεί κάθε χρόνο.
Θα πάρει χρόνια να επανέλθει, είναι καλός ο Τεν Χαγκ το τεστ θα είναι αν ξέρει να επιλέγει τους σωστούς παίκτες.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Το ίδιο σκατα ήμασταν την σεζόν 2013-14 που αν θυμάμαι καλά βγήκαμε 7
Ναι την θυμαμαι.Αντε να δεχτω οτι εκει ηταν η πρωτη χρονια χωρις τον Σερ Αλεξ,ηταν μεταβατικη περιοδος,αλλα και παλι ρε συ τετοιες εξευτελιστικες ηττες και εμφανισεις δεν ειχαμε...Ειμαι 40 χρονων,ειμαι Γιουναιτεντ απ τα 8 μου (απο τοτε που βλεπω μπαλα δηλαδη),30 και χρονια,αυτο το φετινο συνονθυλευμα δεν το χω ξαναδει...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
8
Like
9.231
Πόντοι
1.336

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Μήπως θέλει η Γιουνάιτεντ ,εκτός από καλό προπονητή και παίχτες , και αλλαγή διοίκησης?
Αλλαγη φιλοσοφιας θελει.Ριζικη απ τους διοικουντες ως τον τελευταιο φροντιστη...Και οταν λεω διοικουντες δεν εννοω πιο φραγκατους,Αραβες και τα λοιπα.Λεφτα εχει.Σωστους ανθρωπους δεν εχει...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Η διοίκηση (όχι οι ιδιοκτήτες) είναι κάκιστοι. Μεγάλο λάθος όταν απέλυσαν τον Moyes. Και νομίζω λάθος και η απόλυση Van Gaal σε σχέση με όσους τον διαδέχθηκαν.
Βασικά σε αυτή την ομάδα είναι όλα στραβά.
Μέτριες ακαδημίες, λάθος επιλογές προπονητών και παικτών, entitled οπαδοί που πιέζουν ασφυκτικά την ομάδα και την γιουχάρουν όταν κάτι στραβώνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπεραισιόδοξο σε βρίσκω
Είναι λίγο τραβηγμένο αλλά κάνω μία ριψοκίνδυνη πρόβλεψη από τώρα.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Σημερα καπου διαβασα οτι ο Πογκμπα φευγει με ελευθερη μεταγραφη στην Σιτυ.Στο καλο και να μη μας γραφει,πληρωνουμε κιολας για να τον δωσουμε...Ποτε δεν τον χωνεψα τον συγκεκριμενο στην ομαδα...Πολυ λιγος για την Γιουναιτεντ...Οπως και παααρα πολλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom