Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,1%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 73 22,3%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 47 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 91 27,7%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 70 21,3%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Απόλαυσε το πρωταθλημα που θα πάρεις μιας κ έχεις τόσο καιρό να το πάρεις,αλλά άσε τις βαρύγδουπες δηλώσεις για μπαλάρα κ φοβερή ομάδα γιατί εκτίθεσαι...

Σιγά τη μπάλα που παίζεις...

Όχι ότι δεν μπορείς να παίξεις ή δεν παίζεις κατά καιρούς ωραία μπάλα,αλλά είναι βλασφημία να λες ότι είναι κοντά στη Μπάρτσα του Πεπ...
Ναι εκτίθομαι. Η ομάδα έχει 30 νίκες ξέρω γω σε 31 παιχνίδα... Εκτίθομαι γιατί ακόμα και στο Κύπελλο έβαλε 16ηρες και νίκησε την Έβερτον που έπαιζε με τους βασικούς τη παίκτες. Που παρόλο τους τραυματισμούς της (ο Άλισσον έμεινε εκτός 2.5 μήνες λόγο τραυματισμού) δεν έχανε με τίποτα. Βγάλε τον Ντε Χεα έξω να δεις πόσα γκολ θα μαζεύει σε κάθε ματς η Μαν Γιουν.
Α! Η ομάδα ακόμα δεν έχει φορτσάρει. Χτύπηθηκε από τραυματισμούς και αναγκαστικά δε παίζει στο 100%. Σε λίγο καιρό που θα μαζευτούν όλο, τότε θα δούμε πόσο μπορεί να φουλάρει.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Φέτος πραγματικά είναι η χειρότερη πρέμιερ που θυμάμαι.Το πρωτάθλημα τελείωσε απ'τον Οκτώβριο,μπάλα μηδέν στα περισσότερα ματς,Γιουνάιτεντ δεν βλέπεται,Τότεναμ δεν βλέπεται,Τσέλσι,Άρσεναλ με πιτσιρίκια και παπασταθόπουλους.Η μόνη ομάδα που έβλεπες λίγο μπάλα ήταν η Σίτι αλλά κι αυτή καμία σχέση με προηγούμενα χρόνια.

Άμα δεν ξαναδυναμώσουν Γιουνάιτεντ,Άρσεναλ,Τσέλσι και κρίνεται το πρωτάθλημα πριν τα χριστούγεννα,θα πέσει πολύ η πρέμιερ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Φέτος πραγματικά είναι η χειρότερη πρέμιερ που θυμάμαι.Το πρωτάθλημα τελείωσε απ'τον Οκτώβριο,μπάλα μηδέν στα περισσότερα ματς,Γιουνάιτεντ δεν βλέπεται,Τότεναμ δεν βλέπεται,Τσέλσι,Άρσεναλ με πιτσιρίκια και παπασταθόπουλους.Η μόνη ομάδα που έβλεπες λίγο μπάλα ήταν η Σίτι αλλά κι αυτή καμία σχέση με προηγούμενα χρόνια.

Άμα δεν ξαναδυναμώσουν Γιουνάιτεντ,Άρσεναλ,Τσέλσι και κρίνεται το πρωτάθλημα πριν τα χριστούγεννα,θα πέσει πολύ η πρέμιερ
Η Τσέλσι μέχρι να αρθεί το εμπάργκο δε μπορεί να κάνει μεταγραφές. Όλες οι άλλες ομάδες έχουν 10 καράβια λεφτά για να πάρουν παίκτες. Αλλά όταν έχεις έναν Όλι στο παγκο τι περιμένεις ότι θα σου πάρει; Εδώ πήγε και έδωσε 80μύρια στη Λέστερ για να πάρει έναν αμυντικό ανέκδοτο.
Το γεγονός ότι το πρωτάθλημα είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα το πάρει η Λίβερπουλ (και αυτό έγινε την αγωνιστική που μας πέρασε και όχι από τον Οκτώβριο) δε σημαίνει ότι έγινε χειρότερο το πρωτάθλημα. Έχεις μια Λέστερ (που κάνει πάνω κάτω τη πορεία που έκανε όταν πήρε το πρωτάθλημα). Επίσης η 4η Τσέλσι με την 9η Κρύσταλ έχουν μόλις 9 βαθμους διαφορά, που στα επόμενα 15 παιχνίδια μπορεί να συμβούν πολλά και να γίνουν μεγάλες ανακατατάξεις για την έξοδο στις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη.
Και κάτι ακόμα. Το γεγονός ότι η Τσέλσι χρησιμοποιεί πιτσιρίκια δε νομίζω ότι θα της κάνει και τόσο μεγάλο κακό σε βάθος χρόνου. Ίσα ίσα. Μπορεί να βγει πολλαπλά κερδισμένη.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.094
Πόντοι
1.336
H Λίβερπουλ δεν έχει καμια σχεση με τη Μπάρτσα του ΠΕΠ ! Αυτό είναι ιεροσυλία από μόνο του ! Συγχαρητήρια για το πρωτάθλημα, αλλά όλα ρόδα είναι και γυρίζουν! Χαρείτε το όσο κρατήσει, 1-2 -5 χρόνια!
Για αυτό σιχαίνομαι αυτην την ομάδα από τότε που γεννήθηκα, και ακόμα περισσότερο από όταν πήγα στο νησί! Γιατί μια ζωή οι οπαδοί της ήταν αλαζόνες και βλάσφημοι!

Καλημέρα σε όλο το νήμα, ακόμα και στους Λιβερπούλιανς! (όπως λέει και το avatar μου... MUFC is a way of life)
 

the__undertaker

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
128
Like
28
Πόντοι
1
Ναι εκτίθομαι. Η ομάδα έχει 30 νίκες ξέρω γω σε 31 παιχνίδα... Εκτίθομαι γιατί ακόμα και στο Κύπελλο έβαλε 16ηρες και νίκησε την Έβερτον που έπαιζε με τους βασικούς τη παίκτες. Που παρόλο τους τραυματισμούς της (ο Άλισσον έμεινε εκτός 2.5 μήνες λόγο τραυματισμού) δεν έχανε με τίποτα. Βγάλε τον Ντε Χεα έξω να δεις πόσα γκολ θα μαζεύει σε κάθε ματς η Μαν Γιουν.
Α! Η ομάδα ακόμα δεν έχει φορτσάρει. Χτύπηθηκε από τραυματισμούς και αναγκαστικά δε παίζει στο 100%. Σε λίγο καιρό που θα μαζευτούν όλο, τότε θα δούμε πόσο μπορεί να φουλάρει.
Αυτη την united πανηγυριζες στο 89 που την ισοφαρισες στον πρωτο γυρο και εκανε καραγκιοζιλικια για το ΒΑΡ ο κλοπ...Βεβαια οτι 9 στις 10 το ΒΑΡ σας εχει ευνοησει μοκο...Μουφα πεναλτυ με λεστερ..Μουφα πεναλτυ με τοτεναμ...Χερι υπερ της σιτυ στο 0-0 που δεν δινεται και στην κοντρα γινεται 1-0....πολυ καλη ομαδα αλλα για να εχει τα αποτελεσματα που εχει τρομερη ευνοια(οταν τα επαιρνε η united κραζατε για λιγοτερα)και τυχη...
 

the__undertaker

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
128
Like
28
Πόντοι
1
Αν και μαθηματικά απέχει πολύ ακόμα, θεωρώ ότι το πρωτάθλημα έχει τελειώσει. Με παιχνίδι λιγότερο η Λίβερπουλ είναι 16 βαθμούς μπροστά από τη Σίτυ και θεωρητικά μπορεί να πάει και στους 19. Και δε νομίζω ότι σε 15 αγωνιστικές μπορεί να έρθει τούμπα.
Αυτή τη στιγμή η Λιβερπουλ είναι ότι καλύτερο έχει δει το ποδόσφαιρο από τη Μπάρτσα του Πεπ (για να μη πω ακόμα καλύτερη και από αυτή). Δε ξέρω αν θα τα πάρει φέτος όλα (εκτός φυσικά από το  Λινκ Καπ που κλασσική Αγγλική αγκύλωση αντί να πάνε το ματς πιο μετά η ΦΑ επέμενε και κατέβηκε η Λίβερπουλ με την Υ19) αλλά δε νομίζω ότι στο Λιβερπουλ καίγονται και τόσο πολύ για το Τσου Λου. Μια πορεία μέχρι του 8 θα τους κάτσει καλά, από τη στιγμή που θα πάρουν το πρωτάθλημα. ΑΝ τους βγει και πάνω από τους 8 ακόμα καλύτερα γι αυτούς.
οταν κανεις τρεμπλ ή οταν παρεις εστω 2 σερι πρωταθληματα οχι 3 οπως εκανε η αρμαδα του παππου ξανασυζηταμε..εβγαλε κι η μυγα κωλο κι εχετε τον κοσμο ολο..ειπαμε περιμενατε 30 χρονια,χαρειτε το μην μας ζαλιζετε με φανφαρες
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και η ουεφαλόνα του πεπ,αν δεν είχε το σμπρώξιμο τότε,θα σου'λεγα εγώ τί θα έκανε.Τί να θυμηθούμε,τη σφαγή της Τσέλσι μ'εκείνο τον καράφλα;Τη σφαγή της Άρσεναλ;Τη σφαγή της Ίντερ που έπαιζε με 10 σε όλο το ματς;

Εμένα γενικά σαν ομάδες,μου άρεσαν πολύ η Μπάγερν του Χάινκες,η Μάντσεστερ του τσίχλα,η Μίλαν με Κακά,Σεβτσένκο και η Τσέλσι στα πρώτα χρόνια του Μουρίνιο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτη την united πανηγυριζες στο 89 που την ισοφαρισες στον πρωτο γυρο και εκανε καραγκιοζιλικια για το ΒΑΡ ο κλοπ...Βεβαια οτι 9 στις 10 το ΒΑΡ σας εχει ευνοησει μοκο...Μουφα πεναλτυ με λεστερ..Μουφα πεναλτυ με τοτεναμ...Χερι υπερ της σιτυ στο 0-0 που δεν δινεται και στην κοντρα γινεται 1-0....πολυ καλη ομαδα αλλα για να εχει τα αποτελεσματα που εχει τρομερη ευνοια(οταν τα επαιρνε η united κραζατε για λιγοτερα)και τυχη...
Μιλάει η Γιουνάιτεντ για διαιτησία.... Το έζησα και ΑΥΤΌ.
Το μουφα πέναλντι με τη Τότεναμ είναι αυτό του περσινού τελικού στο Τσου Λου;
Αν είναι έτσι για πες μου το γκολ της Λίβερπουλ προχθές που ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ του Ολλανδού στο Ντε Χεα σωστά ακυρώθηκε;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.094
Πόντοι
1.336
Αυτη την united πανηγυριζες στο 89 που την ισοφαρισες στον πρωτο γυρο και εκανε καραγκιοζιλικια για το ΒΑΡ ο κλοπ...Βεβαια οτι 9 στις 10 το ΒΑΡ σας εχει ευνοησει μοκο...Μουφα πεναλτυ με λεστερ..Μουφα πεναλτυ με τοτεναμ...Χερι υπερ της σιτυ στο 0-0 που δεν δινεται και στην κοντρα γινεται 1-0....πολυ καλη ομαδα αλλα για να εχει τα αποτελεσματα που εχει τρομερη ευνοια(οταν τα επαιρνε η united κραζατε για λιγοτερα)και τυχη...

:hi: :respect:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οταν κανεις τρεμπλ ή οταν παρεις εστω 2 σερι πρωταθληματα οχι 3 οπως εκανε η αρμαδα του παππου ξανασυζηταμε..εβγαλε κι η μυγα κωλο κι εχετε τον κοσμο ολο..ειπαμε περιμενατε 30 χρονια,χαρειτε το μην μας ζαλιζετε με φανφαρες
Όταν πάρει η Λίβερπουλ δύο σερί πρωταθλήματα να ξανασυζητήσουμε; Σοβαρά τώρα;
Άντε λύσε τις ασκήσεις σου γιατί έχεις σχολείο αύριο και ξανασυζηταμε όταν φτάσετε τις 6 κούπες με τα μεγάλα αυτιά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
H Λίβερπουλ δεν έχει καμια σχεση με τη Μπάρτσα του ΠΕΠ ! Αυτό είναι ιεροσυλία από μόνο του ! Συγχαρητήρια για το πρωτάθλημα, αλλά όλα ρόδα είναι και γυρίζουν! Χαρείτε το όσο κρατήσει, 1-2 -5 χρόνια!
Για αυτό σιχαίνομαι αυτην την ομάδα από τότε που γεννήθηκα, και ακόμα περισσότερο από όταν πήγα στο νησί! Γιατί μια ζωή οι οπαδοί της ήταν αλαζόνες και βλάσφημοι!

Καλημέρα σε όλο το νήμα, ακόμα και στους Λιβερπούλιανς! (όπως λέει και το avatar μου... MUFC is a way of life)
Και οι τωρινοί οπαδοί της Γιουνάιτεντ τι είναι; Μετρημένοι; Θα με τρελάνεις;
Το ποσό αλαζόνες είστε φαίνεται στο ποστ σου. "Χαρείτε το όσο κράτησει..." γιατί μετά τι; Θα μας ισοπεδωσετε; Ο τσίχλας ήταν τεράστιος προπονητής (ο μεγαλύτερος που έχει βγάλει το νησί) αλλά οι πιθανότητες να ξαναβρεί άλλος που να κάνει ότι έκανε αυτός και συγκεκριμένα να πάει στη Γιουνάιτεντ είναι πολύ μικρές.
Και για τα επόμενα χρόνια, μέχρι να μεγάλωσει η γενιά που μεγάλωσε με τα κατορθώματα του και αυτά να παρασυρθούν από το χρόνο δύσκολα θα αντέξει προπονητής στο πάγκο της Γιουνάιτεντ για πάνω από 2-3 χρόνια. Εδώ δεν άντεξε ο "εκλεκτός" που είχε τις πλάτες του τσίχλα και ο "σπέσιαλ" που έβαλε τη Τσέλσι στον ποδοσφαιρικό χάρτη της Αγγλίας. Πάντως μακάρι να κρατήσετε τον Όλο για 1-2 χρόνια ακόμα όπως ζήτησε ο Κιν...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.094
Πόντοι
1.336
Μιλάει η Γιουνάιτεντ για διαιτησία.... Το έζησα και ΑΥΤΌ.
Το μουφα πέναλντι με τη Τότεναμ είναι αυτό του περσινού τελικού στο Τσου Λου;
Αν είναι έτσι για πες μου το γκολ της Λίβερπουλ προχθές που ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ του Ολλανδού στο Ντε Χεα σωστά ακυρώθηκε;

Ένα θα σου πω, μέχρι και ο Παντελής Διαμαντόπουλος στο Spor24 που είναι ο πιο βαμμένος και αηδιαστικός Liverpoolian που ξέρω παραδέχτηκε το φάουλ...

 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.094
Πόντοι
1.336
Και οι τωρινοί οπαδοί της Γιουνάιτεντ τι είναι; Μετρημένοι; Θα με τρελάνεις;
Το ποσό αλαζόνες είστε φαίνεται στο ποστ σου. "Χαρείτε το όσο κράτησει..." γιατί μετά τι; Θα μας ισοπεδωσετε; Ο τσίχλας ήταν τεράστιος προπονητής (ο μεγαλύτερος που έχει βγάλει το νησί) αλλά οι πιθανότητες να ξαναβρεί άλλος που να κάνει ότι έκανε αυτός και συγκεκριμένα να πάει στη Γιουνάιτεντ είναι πολύ μικρές.
Και για τα επόμενα χρόνια, μέχρι να μεγάλωσει η γενιά που μεγάλωσε με τα κατορθώματα του και αυτά να παρασυρθούν από το χρόνο δύσκολα θα αντέξει προπονητής στο πάγκο της Γιουνάιτεντ για πάνω από 2-3 χρόνια. Εδώ δεν άντεξε ο "εκλεκτός" που είχε τις πλάτες του τσίχλα και ο "σπέσιαλ" που έβαλε τη Τσέλσι στον ποδοσφαιρικό χάρτη της Αγγλίας. Πάντως μακάρι να κρατήσετε τον Όλο για 1-2 χρόνια ακόμα όπως ζήτησε ο Κιν...

ρε ποιος σου μιλάει για προπονητή? Δεν έχουμε διοίκηση! Αν βρούμε διοίκηση, συζητάμε τα υπόλοιπα!!! Μέχρι τότε θα παιζετε εσείς με τη City δυστυχώς!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε ποιος σου μιλάει για προπονητή? Δεν έχουμε διοίκηση! Αν βρούμε διοίκηση, συζητάμε τα υπόλοιπα!!! Μέχρι τότε θα παιζετε εσείς με τη City δυστυχώς!!
Έχει αλλάξει ιδιοκτήτη η ομάδα; Ο ίδιος δεν είναι από την εποχή του τσίχλα;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ένα θα σου πω, μέχρι και ο Παντελής Διαμαντόπουλος στο Spor24 που είναι ο πιο βαμμένος και αηδιαστικός Liverpoolian που ξέρω παραδέχτηκε το φάουλ...
Ε τότε έκανε λάθος. Ο κανονισμός αλλά λέει. Καταρχάς ο Ολλανδός στη διεκδίκηση κοιτάει την πορεία της μπάλας και όταν πηδάει για κεφάλια η μπάλα είναι διεκδικησιμη και ο Ντε Χεα δεν την έχει καθόλου μα καθόλου τον έλεγχο της πλήρως. Την στιγμή της επαφής ο Ολλανδός έχει ξεκάθαρα πηδήσει για να πάρει τη κεφάλια. Αν είναι έτσι όπως αποφάσισε ο διαιτητής, βασικά το ΒΑΡ, τότε η μικρή περιοχή είναι νο εντετ ζοουν.
Και κάτι ακόμα. Ο διαιτητής έχει ΞΕΚΑΘΑΡΗ οπτική επαφή. Δε σφυρίζει, άρα θεωρεί ότι δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό. Το γκολ μπαίνει και τότε του λέει το ΒΑΡ για φάουλ. Από τη στιγμή που το ΒΑΡ έχει άλλη γνώμη ΑΛΛΑ είναι εκεί για να βοηθάει και ΌΧΙ για να αντικαθιστά τον διαιτητή, γιατί δε πήγε να το δει ο διαιτητής στο μόνιτορ;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
6
Like
7.094
Πόντοι
1.336
Ε τότε έκανε λάθος. Ο κανονισμός αλλά λέει. Καταρχάς ο Ολλανδός στη διεκδίκηση κοιτάει την πορεία της μπάλας και όταν πηδάει για κεφάλια η μπάλα είναι διεκδικησιμη και ο Ντε Χεα δεν την έχει καθόλου μα καθόλου τον έλεγχο της πλήρως. Την στιγμή της επαφής ο Ολλανδός έχει ξεκάθαρα πηδήσει για να πάρει τη κεφάλια. Αν είναι έτσι όπως αποφάσισε ο διαιτητής, βασικά το ΒΑΡ, τότε η μικρή περιοχή είναι νο εντετ ζοουν.
Και κάτι ακόμα. Ο διαιτητής έχει ΞΕΚΑΘΑΡΗ οπτική επαφή. Δε σφυρίζει, άρα θεωρεί ότι δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό. Το γκολ μπαίνει και τότε του λέει το ΒΑΡ για φάουλ. Από τη στιγμή που το ΒΑΡ έχει άλλη γνώμη ΑΛΛΑ είναι εκεί για να βοηθάει και ΌΧΙ για να αντικαθιστά τον διαιτητή, γιατί δε πήγε να το δει ο διαιτητής στο μόνιτορ;
Μη πιασουμε το var καλύτερα γιατι ενώ ημουν υπερμαχος εχω αρχισει να αναθεωρω!!!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και οι τωρινοί οπαδοί της Γιουνάιτεντ τι είναι; Μετρημένοι; Θα με τρελάνεις;
Το ποσό αλαζόνες είστε φαίνεται στο ποστ σου. "Χαρείτε το όσο κράτησει..." γιατί μετά τι; Θα μας ισοπεδωσετε; Ο τσίχλας ήταν τεράστιος προπονητής (ο μεγαλύτερος που έχει βγάλει το νησί) αλλά οι πιθανότητες να ξαναβρεί άλλος που να κάνει ότι έκανε αυτός και συγκεκριμένα να πάει στη Γιουνάιτεντ είναι πολύ μικρές.
Και για τα επόμενα χρόνια, μέχρι να μεγάλωσει η γενιά που μεγάλωσε με τα κατορθώματα του και αυτά να παρασυρθούν από το χρόνο δύσκολα θα αντέξει προπονητής στο πάγκο της Γιουνάιτεντ για πάνω από 2-3 χρόνια. Εδώ δεν άντεξε ο "εκλεκτός" που είχε τις πλάτες του τσίχλα και ο "σπέσιαλ" που έβαλε τη Τσέλσι στον ποδοσφαιρικό χάρτη της Αγγλίας. Πάντως μακάρι να κρατήσετε τον Όλο για 1-2 χρόνια ακόμα όπως ζήτησε ο Κιν...

Όταν ακούω οπαδούς της Μαν Γιουν να μιλάνε για διαιτησία και αλαζονεία,τρελαίνομαι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μη πιασουμε το var καλύτερα γιατι ενώ ημουν υπερμαχος εχω αρχισει να αναθεωρω!!!
Εγώ αντίθετα ήμουν εναντίον του ΒΑΡ στην αρχή (θεωρούησα ότι θα καταστρεψει τον ρυθμό και την ομορφιά του παιχνιδιού, ιδιαίτερα στα μεγάλα πρωταθλήματα) αλλά τώρα είμαι υπέρ. Και ας μην μέτησε το κανονικό (για μένα) γκολ του Φιρμίνο λόγο επιθετικού φάουλ. Είναι στη σωστή κατεύθυνση. Απλά θα πρέπει να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα. Δηλαδή ότι είναι βοηθητικό όργανο του διαιτητή. ΑΝ ο διαιτητής θεωρεί ότι δεν υπάρχει φάουλ ή πέναλντι ή οφσάιντ και το ΒΑΡ έχει αντίθετη άποψη τότε μετά το πέρας της φάσης θα πρέπει να πηγαίνει ο ίδιος ο διαιτητής να βλέπει ο ίδιος τη φάση και να του λένε τι λέει ο κανονισμός και στο τέλος να κρίνει ο διαιτητής. ΑΛΛΑ θα πρέπει να μη φοβάται να αποφασίσει αυτός. Γιατί προς το παρόν δυστυχώς ο διαιτητής κρύβεται πίσω από το ΒΑΡ (στην Ελλάδα συνέχεια) και κάνει ότι του πει το ΒΑΡ. Ας έχει τα αρχίδια να πει "ΟΚ ευχαριστώ για τη βοήθεια αλλά κάνεις λάθος".
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν είναι έτσι για πες μου το γκολ της Λίβερπουλ προχθές που ακυρώθηκε ως επιθετικό φάουλ του Ολλανδού στο Ντε Χεα σωστά ακυρώθηκε;

Έλα ρε φίλε.Αν ήταν ο Μπάρκας με τον Βαρέλα και δεν το σφύριζε,θα φώναζες μέχρι σήμερα.Μην γίνεσαι και Τσουκαλάς για τη Λιβερπουλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom