Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Γύρω στις 9 σήμερα το πρωί κάναμε στάση σε πάρκινγκ κοντά στα δικαστήρια. Περίμενα τον συνάδελφό μπροστά στον ΟΤΕ και πήγα από πίσω να ρηξω ένα κατούρημα (καφές...)
Εκεί στα παγκάκια καθόταν μια γύφτισσα και η άλλη έφευγε.μου λέει νταξει δεν σε κοιτάμε,φυσικά και γυρησα πλάτη πολύ παραδίπλα.
Τελειώνοντας μου λέει έχεις αναπτήρα? Πήγα και της εδοσα.γυρο στα 37 με 40,φόρεμα μαύρο και κοζαρα άσχημα τις μεγάλες βυζάρες της που φαινόντουσαν καταντάν απ' το φόρεμα.τοτε εστρηψε το τσαντάκι χιαστί από πάνω τους ,άναψε τσιγάρο και μου είπε, με ένα 30αρι,λέω τι,κατάλαβες και ξεκίνησε να γελάει.
Από την άλλη περίμενα τον συνάδελφό και μέσα στο πάρκινγκ η άλλη γύφτισσα που μιλούσε με κάτι τύπους που είχαν και μικρά παιδιά,κοίταξα και μου λέει αστους...θα τα πούμε λέω κι έφυγα αλλιώς δεν θα με χάλασε καθόλου πρωί πρωί να της δοσω ένα τσιμπούκι να της τα χύσω.

Ξέρει κανένας τπτ για την περιοχή ή τυχαίο?
Αφου δεν εκανες κατι εκείνη τη στιγμή παρατα το μη το σκέφτεσαι καν πλεον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το πιο πιθανό ήταν να σε ληστέψουν εκεί σε κανένα ερημικό στενό η υπόλοιπη παρέα της .
Το επόμενο σενάριο είναι ότι την ίδια ώρα ο δικαστής θα άφηνε ελεύθερο χωρίς περιοριστικούς όρους τον άντρα της και την άλλη μέρα έπρεπε να ξανά εμφανιστεί στα δικαστήρια για ξυλοδαρμό και άνοιγμα κωλοτρυπιδας,στο δικαστήριο θα έλεγε ότι εσύ είσαι κάποιος ανωμαλος:
-κυριε ντικαστα ήθελε να κάνει σεξουαλικό τέτοιο στη γυναίκα μου ,εμείς έχουμε την σεβαστή.
Και σαν ευάλωτη ομάδα την άλλη μέρα θα ήταν έξω και εσύ στην φυλακή .
Και το ακομα ποιο πιθανότερο ηταν να πληρωνε να εκανε κατι και μα έφευγε
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
391
Like
1.642
Πόντοι
201
Αδερφε πανε Χλοης κοψε εισιτηριο και ανεμενε να σου ρουφηξουν τη ψυχη απο το καυλί
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ξέρεις κανεις τίποτα εδω;;
 

Συνημμένα

  • IMG_2627.png
    IMG_2627.png
    5,6 MB · Εμφανίσεις: 9

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom