Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Η Τζανικα είναι η Τζένη; Είδα μια τέτοια στη Χλόης που ζητούσε 30 και δεν έπεφτε. Ήταν μαζί με μια χοντρή με άθλια δόντια. Φορούσε ψηλοτάκουνα μαύρα και λεοπαρδαλέ μίνι. Όταν της είπα ότι είναι πολλά τα 30 μου είπε να πάω σε άλλη. Αυτή είναι η Τζανικα;
Ναι αυτη ειναι 30 λεει αλλα πεφτει 20..Τζανικα παλια τωρα δηλωνει τζενα η τζενη..
 
Τελευταία τροποποίηση:

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Ναι. Τωρα τα 30 δεν ξέρω γτ στα ζήτησε
Εγω την πηρα το σαββατο και την τεταρτη..Το σαββατο μου ειπε 30 αλλα πηρε τα τρια μου την εδωσα 20 με ψιλο γρηγορη πιπα γαμησι..Την τεταρτη ηρθε κατευθειαν προθυμη γελαστη με 20 με ψοφησε στην πιπα και στο γαμησι..Τι να πω δεν ξερω τι παιζει με την συγκεκριμενη παλια με εκανε ετσι εχει διακυμανσεις στην αποδοση και στην συμπεριφορα ισως παιζει ρολο οτι την ξεκολιαζουν πολυ και κουραζεται..Η ειναι οτι ειπε ο dewars(μαλλον εχει δικιο) αναλογα πως εισαι εμφανισιακα αμα σε γουσταρει..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
309
Like
1.178
Πόντοι
201
Ίσως το είπε επειδή άκουγε η χοντρή. Ίσως να μη με γούσταρε.
Ναι. Τωρα τα 30 δεν ξέρω γτ στα ζήτησε
Ίσως το είπε επειδή άκουγε η χοντρή. Ίσως να μη με γούσταρε.
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
39
Like
38
Πόντοι
0
Χθες έδωσα μια πιπα στην Τζανικα να είμαι ειλικρινής με το hype που της κάνατε περίμενα κάτι πολύ δυνατό και ανυπομονούσα να την πετύχω.. Έχω φάει πολύ μεγάλη ξενερα της έδωσα 20 γιατί πίστευα ότι θα είναι κάτι πολύ καλό να αναφέρω ότι το κωλαράκι της παίζει να είναι ονειρικό δεν έχω ξανά πιάσει τέτοιον Κωλο ίσως μόνο της αλβα θα μπορούσε γίνει σύγκριση. Πιπα θεωρώ μέτρια την πήρε μέσα έκανε κάτι πνιγμόυς αλλά περίμενα κάτι παραπάνω.. Αφού είδε πως δεν μπορεί να με κανει να χυσω μου τον έπαιξε δυνατά ξανά πιπα ξανά χέρι και έτσι μας πήγε μέχρι που της είπα άστο και τον έπαιξα να τελειώνουμε να αναφέρω επίσης στα θετικά της οι ματιές που σου κανει όσο τον παίρνει στ στόμα. Έφαγα πολύ δυνατή ξενερα
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
389
Like
1.634
Πόντοι
201
Χθες έδωσα μια πιπα στην Τζανικα να είμαι ειλικρινής με το hype που της κάνατε περίμενα κάτι πολύ δυνατό και ανυπομονούσα να την πετύχω.. Έχω φάει πολύ μεγάλη ξενερα της έδωσα 20 γιατί πίστευα ότι θα είναι κάτι πολύ καλό να αναφέρω ότι το κωλαράκι της παίζει να είναι ονειρικό δεν έχω ξανά πιάσει τέτοιον Κωλο ίσως μόνο της αλβα θα μπορούσε γίνει σύγκριση. Πιπα θεωρώ μέτρια την πήρε μέσα έκανε κάτι πνιγμόυς αλλά περίμενα κάτι παραπάνω.. Αφού είδε πως δεν μπορεί να με κανει να χυσω μου τον έπαιξε δυνατά ξανά πιπα ξανά χέρι και έτσι μας πήγε μέχρι που της είπα άστο και τον έπαιξα να τελειώνουμε να αναφέρω επίσης στα θετικά της οι ματιές που σου κανει όσο τον παίρνει στ στόμα. Έφαγα πολύ δυνατή ξενερα
Χερια δεν εχεις να της πιεσεις το κεφάλι να στον εξαφανισει?η την φανταζοσουν για τη μαμα των παιδιων σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom