Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
660
Πόντοι
81
Αν σου είπε έτσι ή τα έχασε τελείως από την πρέζα ή έχει αρπάξει χοντρά παράσημα που δεν την ενδιαφέρει καν αν της το χώσει κάποιος ακαποτα.
Κώλο πάντως δεν έδινε ποτέ όσα και να της έδινες ,φαινόταν ότι δεν ήταν και δουλεμενος.
Άμα έφτασε σε σημείο να δίνει τα πάντα ακαποτα στο 20ρικο χωρίς να την ενδιαφέρει κάτι σοβαρό παίζει στην πραγματικότητα.
Καλά έκανες και εσύ και όποιος άλλος ενημερώνει για αυτά τα συμβάντα.
Σίγουρα έχει ηλίθιους που δεν θα δώσουν καν σημασία σε αυτά που γράφουμε και θα χωθούν κώλο ακαποτα με 20 από την χαρά τους .
Θεός 'χωρεστους.
Kοιταξε να δεις χαμενα δεν τα εχει θελει να παρει οτι πινει η παιρνει η τσιμπαει εχει φτασει στον πατο αρα υπηρεσιες εξτρα τραβαει πελατες..Μπορει να εχει κατι που λες σου λεει ας κολλησει και κανενας αλλος..Κωλο δεν εδινε παλια ουτε ακα πιπα μετα απο λιγο καιρο ξεκινησε τις ακα πιπες κ.τ.λ.Τωρα η κατασταση ξεφυγε εγω φιλε τα ρωταω αυτα για να ξερω να αποφυγω εχει και αλλες που κανουν μλκιες τετοιες και δεν ειναι πρεζακια..Θελει προσοχη βεβαια εμεις οσο να λεμε προσεχετε εχει μλκες που μπαινουν ακαποτα..Ας προσεχουν γιατι μπαινουμε ολοι στον κινδυνο διοτι πηδανε αυτες που πηδαμε και εμεις..Βεβαια τα εχουμε πει πολλες φορες και νομιζω τσαμπα τα λεμε φιλε..Εγω βεβαια θα ενημερωνω οτι μαθω..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
11
Like
18.655
Πόντοι
3.796
Kοιταξε να δεις χαμενα δεν τα εχει θελει να παρει οτι πινει η παιρνει η τσιμπαει εχει φτασει στον πατο αρα υπηρεσιες εξτρα τραβαει πελατες..Μπορει να εχει κατι που λες σου λεει ας κολλησει και κανενας αλλος..Κωλο δεν εδινε παλια ουτε ακα πιπα μετα απο λιγο καιρο ξεκινησε τις ακα πιπες κ.τ.λ.Τωρα η κατασταση ξεφυγε εγω φιλε τα ρωταω αυτα για να ξερω να αποφυγω εχει και αλλες που κανουν μλκιες τετοιες και δεν ειναι πρεζακια..Θελει προσοχη βεβαια εμεις οσο να λεμε προσεχετε εχει μλκες που μπαινουν ακαποτα..Ας προσεχουν γιατι μπαινουμε ολοι στον κινδυνο διοτι πηδανε αυτες που πηδαμε και εμεις..Βεβαια τα εχουμε πει πολλες φορες και νομιζω τσαμπα τα λεμε φιλε..Εγω βεβαια θα ενημερωνω οτι μαθω..
Φίλε την ξέρουμε την Χρύσα τόσα χρόνια .
Για να σου λέω ότι πλέον πρέπει να τα έχει χαμένα σύμφωνα με αυτά που υποστηρίζονται και από σένα και από άλλους ,έτσι είναι.
Και πριν την έπινε αλλά δεν χρειάζονταν ούτε ακαποτα να κάνει ,ούτε να δίνει κωλο στο 20ρικο , εξάλλου η συγκεκριμένη οπότε βγει έχει ουρά από πελάτες λόγο της σαβουρας που κυκλοφορεί πλέον στην πιάτσα έχει ή έστω είχε εμφανίσει που σε ψαρωνει και φορτώνονταν αβερτα.
Αν αυτά που υποστηρίζεις είναι αληθινά μόνο χαμένα μπορεί να τα έχει από ναρκωτικά και κατά πάσα πιθανότητα για να σου απαντάει τα δίνω όλα ακα για 20 ,άρα στα 20 ευρώ θα τσιμπήσεις και κάτι σοβαρό δώρο.
Τζάμπα δεν τα λέμε ποτέ,υπάρχει κόσμος με μυαλό εδώ που διαβάζει και προφυλάσσεται, ή γλιτώνει από φόρτωμα που στο σκοτάδι ίσως δεν θα διέκρινε σημάδια.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
660
Πόντοι
81
Φίλε την ξέρουμε την Χρύσα τόσα χρόνια .
Για να σου λέω ότι πλέον πρέπει να τα έχει χαμένα σύμφωνα με αυτά που υποστηρίζονται και από σένα και από άλλους ,έτσι είναι.
Και πριν την έπινε αλλά δεν χρειάζονταν ούτε ακαποτα να κάνει ,ούτε να δίνει κωλο στο 20ρικο , εξάλλου η συγκεκριμένη οπότε βγει έχει ουρά από πελάτες λόγο της σαβουρας που κυκλοφορεί πλέον στην πιάτσα έχει ή έστω είχε εμφανίσει που σε ψαρωνει και φορτώνονταν αβερτα.
Αν αυτά που υποστηρίζεις είναι αληθινά μόνο χαμένα μπορεί να τα έχει από ναρκωτικά και κατά πάσα πιθανότητα για να σου απαντάει τα δίνω όλα ακα για 20 ,άρα στα 20 ευρώ θα τσιμπήσεις και κάτι σοβαρό δώρο.
Τζάμπα δεν τα λέμε ποτέ,υπάρχει κόσμος με μυαλό εδώ που διαβάζει και προφυλάσσεται, ή γλιτώνει από φόρτωμα που στο σκοτάδι ίσως δεν θα διέκρινε σημάδια.
Oσοι την ξερουν την ξερουν φιλε..ΣΙγουρα κατι δεν παει καλα βασικα ποτε δεν πηγαινε ολο μλκιες ελεγε ψεμματα και πουλαγε παππα..Λογο να πω ψεμματα δεν εχω ποτε δεν θα ελεγα μλκιες για καποιο ατομο αν δεν ηταν αληθεια νομιζω οτι πω επαληθευετε..Τζαμπα τα λεμε αν κρινω απο τις μλκιες που γραφουν οτι κανουν..Αλλα οκ δεν ειναι κακο να ενημερωνουμε ειναι καλο για ολους μας..Εννοειται θα συνεχισω να ενημερωνω για τετοιες ιστοριες διοτι ειναι σοβαρο θεμα..Η τσιμποκοχειλου ποτε θα ερθει να μας κανει ρε πστ μου κανα λαρυγγατο μεχρι αμυγδαλες μεσα να ρουφηξει..:buck2::buck2::buck2::buck2:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
11
Like
18.655
Πόντοι
3.796
Oσοι την ξερουν την ξερουν φιλε..ΣΙγουρα κατι δεν παει καλα βασικα ποτε δεν πηγαινε ολο μλκιες ελεγε ψεμματα και πουλαγε παππα..Λογο να πω ψεμματα δεν εχω ποτε δεν θα ελεγα μλκιες για καποιο ατομο αν δεν ηταν αληθεια νομιζω οτι πω επαληθευετε..Τζαμπα τα λεμε αν κρινω απο τις μλκιες που γραφουν οτι κανουν..Αλλα οκ δεν ειναι κακο να ενημερωνουμε ειναι καλο για ολους μας..Εννοειται θα συνεχισω να ενημερωνω για τετοιες ιστοριες διοτι ειναι σοβαρο θεμα..Η τσιμποκοχειλου ποτε θα ερθει να μας κανει ρε πστ μου κανα λαρυγγατο μεχρι αμυγδαλες μεσα να ρουφηξει..:buck2::buck2::buck2::buck2:
Δεν το βλέπω στα κοντά ,αλλά αναμένεται κάποια στιγμή.
Το Γερμανοβουλγαρακι λίγο δύσκολο να γυρίσει ,αλλά θα δούμε τι θα μας φέρει ο χειμώνας .
Σαν τα χιόνια που λέμε .
 
  • Like
Αντιδράσεις: maver

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.495
Κριτικές
12
Like
3.465
Πόντοι
746
Δεν το βλέπω στα κοντά ,αλλά αναμένεται κάποια στιγμή.
Το Γερμανοβουλγαρακι λίγο δύσκολο να γυρίσει ,αλλά θα δούμε τι θα μας φέρει ο χειμώνας .
Σαν τα χιόνια που λέμε .
Να πω κ ρωτησω κ γω κατι; Με την Σσβρολετ ποτε θα πας να μας ενημερωσεις;;;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.278
Κριτικές
11
Like
18.655
Πόντοι
3.796

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
660
Πόντοι
81
Δεν το βλέπω στα κοντά ,αλλά αναμένεται κάποια στιγμή.
Το Γερμανοβουλγαρακι λίγο δύσκολο να γυρίσει ,αλλά θα δούμε τι θα μας φέρει ο χειμώνας .
Σαν τα χιόνια που λέμε .
Δεν περιμενω πολλα τον χειμωνα μαλλον πολυ χειροτερα..Μακαρι να βγω ψευτης..Ετσι και αλλιως η πιατσα εχει μια 4ετια που πεθανε και ιδιος τα τελευταια 2 χρονια ειναι για κλαματα..Η τσιμποκοχειλου πιστευω θα ερθει χειμωνα και ανοιξη αυτες τις σεζον δουλευει..Το γερμανοβουλγαρακι δεν την ξερω η την εχω δει αλλα δεν ξερω πως ειναι..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
660
Πόντοι
81
Φαγωθηκατε να γαμησω σεβρολετ ρε !
Πάλι θα περιμένει όλη νύχτα με αναμμένα φώτα
Την εχω παρει 2 φορες αλλα πριν 10 χρονια μια φορα και πριν μια 8ετια ακομα μια οταν αραζε στην πιατσα απο τα τραβελια..Μια χαρα ηταν καλο γαμησι εκανε..Τωρα βεβαια παραμεγαλωσε δεν θα ξαναπλησιαζα..Να σου πω ουτε ξερω τοτε πως πηγα πως το αποφασισα μαλλον ηταν επειδη ημουν απο ξυδια και μπυρες:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
375
Like
1.590
Πόντοι
201
Oσοι την ξερουν την ξερουν φιλε..ΣΙγουρα κατι δεν παει καλα βασικα ποτε δεν πηγαινε ολο μλκιες ελεγε ψεμματα και πουλαγε παππα..Λογο να πω ψεμματα δεν εχω ποτε δεν θα ελεγα μλκιες για καποιο ατομο αν δεν ηταν αληθεια νομιζω οτι πω επαληθευετε..Τζαμπα τα λεμε αν κρινω απο τις μλκιες που γραφουν οτι κανουν..Αλλα οκ δεν ειναι κακο να ενημερωνουμε ειναι καλο για ολους μας..Εννοειται θα συνεχισω να ενημερωνω για τετοιες ιστοριες διοτι ειναι σοβαρο θεμα..Η τσιμποκοχειλου ποτε θα ερθει να μας κανει ρε πστ μου κανα λαρυγγατο μεχρι αμυγδαλες μεσα να ρουφηξει..:buck2::buck2::buck2::buck2:
Mh μιλας για τη τζανικα τον ερωτα μου καυλωσα..καλυτερη πιπα εβερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: maver

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
660
Πόντοι
81

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
375
Like
1.590
Πόντοι
201
Οντως η καλυτερη πιπα στην πιατσα αυτη την στιγμη και μετα η ντανιελα..
Θυμησε μου η Ντανιελα ποια ειναι?εχω θεμα με τα ονοματα μονο εμπειρικα απο οσα λετε εδω τις ξερω ποτε δε ρωταω...ασε που καποιες πολλες φορες δινουν αλλα ονοματα..ευτυχως βρηκαμε τα συνθηματικα μας..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Θυμησε μου η Ντανιελα ποια ειναι?εχω θεμα με τα ονοματα μονο εμπειρικα απο οσα λετε εδω τις ξερω ποτε δε ρωταω...ασε που καποιες πολλες φορες δινουν αλλα ονοματα..ευτυχως βρηκαμε τα συνθηματικα μας..
Λίγο πριν την διχάλα δεξιά η γεματουλα π μόνιμα κάθεται στο καινούργιο καφέ
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
209
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Φίλε την ξέρουμε την Χρύσα τόσα χρόνια .
Για να σου λέω ότι πλέον πρέπει να τα έχει χαμένα σύμφωνα με αυτά που υποστηρίζονται και από σένα και από άλλους ,έτσι είναι.
Και πριν την έπινε αλλά δεν χρειάζονταν ούτε ακαποτα να κάνει ,ούτε να δίνει κωλο στο 20ρικο , εξάλλου η συγκεκριμένη οπότε βγει έχει ουρά από πελάτες λόγο της σαβουρας που κυκλοφορεί πλέον στην πιάτσα έχει ή έστω είχε εμφανίσει που σε ψαρωνει και φορτώνονταν αβερτα.
Αν αυτά που υποστηρίζεις είναι αληθινά μόνο χαμένα μπορεί να τα έχει από ναρκωτικά και κατά πάσα πιθανότητα για να σου απαντάει τα δίνω όλα ακα για 20 ,άρα στα 20 ευρώ θα τσιμπήσεις και κάτι σοβαρό δώρο.
Τζάμπα δεν τα λέμε ποτέ,υπάρχει κόσμος με μυαλό εδώ που διαβάζει και προφυλάσσεται, ή γλιτώνει από φόρτωμα που στο σκοτάδι ίσως δεν θα διέκρινε σημάδια.
Δυστυχώς το κακό είναι ότι θα την γαμησουν ακα και δεν τους νοιάζει, αλλά όταν μαθαίνουμε κάτι τέτοιο που σίγουρα κάτι έχει σοβαρό και θα το μετάδοση πρέπει να προσέχουμε, η δεν την γαμαμε η με προφυλακτικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom