Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Ξέχασα το σεβρολετ .
Είπατε ότι θα την γαμησω και δύο ώρες στέκεται στο στενό με αναμμένα φώτα .
Θα μείνει και από μπαταρία με τις μαλακίες σας και θα πρέπει να βγάλω καλώδια βραδιάτικα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
Και εγώ που ζω σε ντε Ζα βου...
Τα ίδια πάλι .
Τραβελια παντού .
Κτηνιατρική η Βουλγάρα που ζητάει 30 .
Απέναντι από το 4 ολ η σοφία Βουλγάρα το θύμα.
Μάνα της Σόνιας μετά. Και οι μαύρες .
Λαμαρίνες η Ιουλία και απέναντι Μαρία φιατ.
Χλόης η χοντρή με μια γριά ..
Μετά τα δύο κρος .και πριν την διχάλα η Ντανιέλα με την φίλη της και την Νταίζη μιλφ.
Η Νταίζη περπατούσε σαν χεσμενη,τι την κάνατε πάλι;
Α ρε Γιάννη ..
@Dimis Πάλι την ξεπατώσατε την Νταίζη κύριε Γιάννη;
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Οχι καμία σχέση αυτή π ήταν προχθές κ έδινε κώλο μάλλον είναι πρεζόνι Αλλά είναι μουνάρος 25 περίπου κορμάρα σταμάτησα είπε 50 κώλο επειδή είχε περίοδο δήθεν κ στέκεται ...... πάρτε τα παπαρια μου ματάκηδες.
(4 μέλη κ 16 ματακηδες)
Οποίος θέλει θα τον πω πμ μη πάθουμε όπως την νταιζη τότε π είχε μπλοκάρει η διχάλα
Οσο Για την άλλη π είναι με τον ντάβα αγίας παρασκευής με Γιαννιτσών είναι γεμάτουλα μικρή κ κάνει μόνο πίπα ίσως είναι στα πρώτα σταδία
Ακριβώς, πρεζόνι, μούναρος. Ο νταβάς διπλής ηλικίας και βάλε, δίπλα της, της έλεγε σε ποιο αυτοκινητο να πάει.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Δεν την πέτυχα ή δεν είμαι σίγουρος .
Αλλά το όνομα Κέλλυ και κώλο μόνο ,κάπως δεν μου κάθεται .
Θα φανεί στο μέλλον .
Μήπως η περίοδος είναι μόνιμη .
Μπα, γυναίκα και καλή. Αλλά, καταραμένη πρέζα…
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
2013 στη Γιαννιτσων απειρος βγηκα νυχτα πηγαινα κατα κει αφου πρωτα το τσεκαρα απο ιντερνετ.Αφου ειχα βαρεθει τη πιατσα κατω απο τα ξενοδοχεια της εγνατιας με τις μαυρες τις οποιες εβλεπα καθε βραδυ αλλα και μερα να κυκλοφορουν χαλαρες.Μιλησα σε 1 που μαρεσε το σκεφτηκα,τελικα ανεβασα αλλη που μιλησε πρωτη Jenny.Εκανα κ πουτανιες,κοιταζα στο απεναντι ξενοδοχειο μια μαυρουλα που λικνιζοταν εκσατσα κ εγω παραθυρο τα πεταξα ολα και χορευαμε κοιτωντας ο ενας τον αλλον χαχα.Πηγα απεναντι εωαχνα βρηκα το δωματιο κλειστο (προφανως πιατσας).Ανεβαινει η Jenny πρωτη φορα δεν μπορουσα για δωματιο και τι κανω.Της λεω μπαινω μεσα κ παω στον 6ο γιατι ειχα τσεκαρει κ ειχε ενα ακομα οροφακι κενο που τελειωνε το κτιριο και εκει στον 6ο ειχε πολυθρονα εξω απο το ασανσερ.Παω,ερχεται σε λιγο η Jenny κοιταζει το χωρο γελαει το προχωρησαμε και ναι,χυμα στο κυμα ενω ειχαμε το νου μας μη βγει κοσμος απ τα δωματια,πανω στη πολυθρονα δουλεψε το ασανσρε χεστηκαμε πανω μας χαχα συνεχισαμε.Επομενη φορα ξανα εγω με Jenny αλλα στο δωματιο αυτη τη φορα.Βγηκαμε μπαλκονι φωναξε στις φιλες της στην πιατσα κατω γελαγαμε ολοι μαζι.Λεγαμε πολλα.Μου εδωσε τηλ μου πε θα με παρει οταν ερθει Αθηνα και μετα απο ενα διαστημα μου τηλεφωνησε!Ηταν 23 και με γουσταριζε απ οτι καταλαβα (και τα λεφτα μου).Πηγαινω που λετε μονος και ερημος προς τα τρενα και κοιτουσα πως θα παω κτλ,ανακαλυπτω τυχαιως τα σημεια παω προς τα κατω και τσουπ εχω φτασει στις πιατσες,πρωτη επαφη ηταν ηρεμο μερος με μια σταση λεωφορειου και νομιζω ειχε κουνιες η πλατειακι κατι τετοιο,δυο μαυρες η μια μουνος αραχτες χαχαχιχου,σταματνε αμαξια λεω εδω ειμαι.Παρακολουθω την παρωδια ως νεοπας και μαθαινω,τελικα δυο φιλοι της πηραν μαζι και εφυγαν ποδαρατοι.Πηγαιναν γενικα ενα κλικ πισω που χε χωρο αδειο οικοπεδο που δεν το βλεπα εκεινη την ωρα νομιζα εχουν σκηνες χαχα.Με τα πολλα την εκαναν κ πηγα να δω ηταν αυτο το οικοπεδακι με κτιριο μεγαλο που κρυβοσουν και ειχε χωματοδρομο που εβγαζε σε πολυκατοικιες.Τριγυρισα στα γυρω στενα βλεπω μουνακι με γυαλια ψυλοξυνο ομορφο κ αλλες που αλλαζαν απλως στενα η τοποθεσια εκει γυρω αλλα αυτη ηταν το δυνατο χαρτι κ πηγαινοερχοταν.Ενα αμαξι της εφερνε τις επαιρνε κτλ.Με τα πολλα βρισκω μια διασταυρωση που εκει ηταν ολοφανερες κ ολες στα 50 μιση ωρα ξενοδοχειο.ΟΛΕΣ.Ειχε μια ρωσιδοκατι πολυ ωραια γυναικα ηταν η μονη που μου ειπε να παμε παραδιπα σε αλλο οικοπεδο πιοσω απο χτισμενο τοιχο μαντρας κατι τετοιο ηταν.Μετα ειδα μια νεαρη κ αυτη 50 ζητουσε ηταν μελαχρινη ομορφη.Απενναντι νομιζω ηταν τρεις κατα σειρα ηλικων με τη πιο μικρη αλβανιδα 20 χρονων (τη ρωτησα μετα) την οποια σταμπαρα.Μαλακιζονταν με τα περαστικα αμαξια,σκαει ενας τυπας κοιτουσαμε μαζι γελαγαμε περνανε 2 τραβελια σε μηχανακι του φωναζει ''καυλα'' πεθαναμε στο γελιο.Τες πα εσπασε η πιατσα (δυο μεγαλες η μια σιγουρα ρωσιδα πιθανον κ η 20αρα) κ ερχεται η 20αρα προς ττο μερος που σας εγραωα πριος εκει που ηταν οι μαυρες στην πλευρα μου.Ακολουθω της φωναζω μου λεει 20 πιπα μουνακι κ που με παει?Στο σημειο που ''κρυβονταν'' ολες στο προηγουμενο εκει πισω απο τη σταση που βοηθουσε πολυ το κτιριο αλλα αν περνουσε κανεις σε βλεπε.Τες πα με αρχισε στη πιπα παλεψαμε για το σεξ τελος και το πουλο.Δε πηρα τηλ τιποτα κ ηταν καλουλα.Απο Αλβανια.Εκτος απο αυτες τις πουτανιες εφερα ενα ντουο γυναικων με υποψια η 1 να ταν τραβελι που το κρυβε σε αγγελιες κ υπεθεσα οτι εφερνε γυναικα μαζι για καλυψη λεω να σου γαμησω.Η γυναικα μουνιτσα,εδωσα 40 σε ψιλα στην κυριολεξια αρκετα ψιλα που γελαγαν σκεπφτομουν καριολες ε καριολες ιδια λεφτα ειναι.Τελος εφερα την πασιγνωστη Ντεμι η Ντεμυ που βαζει αγγελιες απο τοτε μεχρι σημερα,εκει περασα σουπερ με συμπαθησε γουσταρε κ δεν ειχα ολα τα ελφτα ειχα 50 κ τελικα εκατσε περισσοτερο κ τα καναμε ολα και ακα πιπα τοτε λεγωντας μου δεν κανω σε συμπαθησα χαχα.Αανρωτηθηκε πως αντεχα,τη πηρα δυνατα χαιρετηθηκαμε κ τη βλεπω ακομα που κ που στις αγγελιες της,ωραια τυπισσα.Κ μολις σημερα καταλαβα οτι ο δρομος που μαλακιζομουν ηταν η Γιαννιτσων χαχα.Επισης για τα αλλα που ανεφερα αυτον τον Ιουνιου που ξαναηρθα τελικα ηταν πανω στη Μοναστηριου και περιξ Μεγαλου Αλεξανδρου,28ης και δενδροποταμου.Μοναστηριου προς κεντρο.Μετα απο 11 χρονια ξαναπουτανιαζα.
Είσαι μεγάλος λογοτέχνης.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Οχι καμία σχέση αυτή π ήταν προχθές κ έδινε κώλο μάλλον είναι πρεζόνι Αλλά είναι μουνάρος 25 περίπου κορμάρα σταμάτησα είπε 50 κώλο επειδή είχε περίοδο δήθεν κ στέκεται ...... πάρτε τα παπαρια μου ματάκηδες.
(4 μέλη κ 16 ματακηδες)
Οποίος θέλει θα τον πω πμ μη πάθουμε όπως την νταιζη τότε π είχε μπλοκάρει η διχάλα
Οσο Για την άλλη π είναι με τον ντάβα αγίας παρασκευής με Γιαννιτσών είναι γεμάτουλα μικρή κ κάνει μόνο πίπα ίσως είναι στα πρώτα σταδία
Τι ώρα περίπου είναι αυτές η δύο γιατί όποτε έχω περάσει δεν τις έχω δει,στην διχάλα είναι τοβκικρο μαύρο γυφτάκι που βρωμαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom