Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Ποια εννοείς και που στεκόταν;
Αν λες για την πρεζου ,αρκετά παλιά στο νήμα έλεγαν ότι εξαφανίστηκε ή δεν ξέρω και εγώ τι ..πάντως ήταν πρεζονι
Επερνε ναι...μια αδυνατη. Και η μανα της μαζι εβγαινε. Η μανατης στεκοτανε αποτι θυμαμαι πριν το 4all.
Η κορη της μια εδω μια εκει...
Εβγαινε και με φουστα καμια φορα...αδυνατο ρωσακι...δεν εκλεινε μπουτι.
Δεν θυμαμαι ονομα!
Μηπως ξερεις που βρισκετε;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Ποια εννοείς και που στεκόταν;
Αν λες για την πρεζου ,αρκετά παλιά στο νήμα έλεγαν ότι εξαφανίστηκε ή δεν ξέρω και εγώ τι ..πάντως ήταν πρεζονι
Μαι παλια πανω απο 10 χρονια...αν και πρεπει να την πηρε το ματι μου τελευταια φορα καλοκαιρι 2017 ή 2018 στην παιδικη χαρα....
Εαν ξερει κανενας ή εχει επικοινωνια μαζι της ας μου γραψει. Ευχαριστω
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Ποια εννοείς και που στεκόταν;
Αν λες για την πρεζου ,αρκετά παλιά στο νήμα έλεγαν ότι εξαφανίστηκε ή δεν ξέρω και εγώ τι ..πάντως ήταν πρεζονι
Οι καλυτερες εποχες Dewars...
Θυμασε κατι Ρουμανες που βγαινανε Μοναστηριου στην πυροσβεστικη;;
Παντα στις 3 ξημερωματα. Ητανε αδερφες με κολαν μποτουλες.... εποχες 2005, 2006
 
Τελευταία τροποποίηση:

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Γύρα σήμερα 9.30 με 22.30 άδεια η πιάτσα χάλια η κατάσταση γενικώς όπως λένε πολλοι..Μαύρες σταθερά κάτι σάπιες στην χλόης. Ντανιέλα στο πόστο της κλασσικά Νταίζη μιλφ πρεζακια διχάλα..Που θέλω να σταθώ μάγκες στην χλόης η μπάλα η χοντρή καθόταν κάτω σε μια παλέτα με χαρτόνια :grin: Ο μπάντα Σπένσερ ετοιμαζόταν για μετακόμιση..Τραγικές καταστάσεις μανα της Σόνιας ο βρυκόλακας καρεκλιτσα τις προάλλες λες και είναι στην λαϊκή:grin::grin::buck2:

 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
@DEWARSS είχες δώσει τον λόγο σου στον @Almanaco πως θα φόρτωνες την θεία στο στενό της Πειραιώς, το θυμάμαι και εγώ. Πάνε για τσίπουρα πρώτα :2funny:

@DEWARSS είχες δώσει τον λόγο σου στον @Almanaco πως θα φόρτωνες την θεία στο στενό της Πειραιώς, το θυμάμαι και εγώ. Πάνε για τσίπουρα πρώτα :2funny:
Dewarss ρε παλιό φίλε τοσον καιρο δε μιλάω και περιμενω να φας μια φορά και γιαχνί! Δλδ μόνο με φιλέτα θες να τη βγάζεις; Χαχαχα!

Ορμα στη σεβρολε να βάλεις δυνατή προϋπηρεσία στο βιογραφικό

Γαμημενη πιάτσα… πως κατάντησες ετσι
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Αγαπημενοι πορνοφιλοι θυμαστε που σα ελεγα για μια Φροσω οταν ηταν να φυγω προς απο τα Κτελ Μακεδονια που τη βρηκα κυριολεκτικα τελευταια στιγμη και με ρουφηξε να φυγω απροβληματισμα?Ε πριν λιγο καιρο την πηρα τηλ με χαρα λεγοντας της οτι θα ξανανεβω Θεσσαλονικη και το παιξε τρελιτσα και ειπε οτι δεν τα κανει!Ποια?Αυτη που τα εκανε?Χαχαχαχα!Λες και δε θα βρω αλλες!Σε τετοιες περιπτωσεις ειναι delete,μη δειχνετε ιχνος στεναχωριας και πολυ της μιλησα,αρχεισε τα ψεμματα οτι εχει δευτερη γραμμη για να κλεισουμε λες κ δε ξερω οτι ηταν παλια δικαιολογια (36 ειμαι αυτα τα λεγαμε παλια).Ποσο χαμενες γτ χαμενες ειναι.Αντε να ξανανεβω να τσιμπησω εκει απο τα κτελ κ απ το δρομο πιο περα κ ασε την καθε φροσω να λεει τα ψεμματα της.Αν τυχον τη γνωρισετε να ξερετε θα σας αρχισει μετα να ζηταει λεφτα για βοηθεια κτλ,ισως εσας σας φερθει καλυτερα κ δεν φερθει ετσι επειδη μενετε εκει κ θα την συμφερει.Προσοχη παντως!Δεσιμο με καμια,δεν τα αξιζουν!Ειδικα αυτε΅που ζητουν λεφτα απο μακρια<αυτο συμβαινει κ στην Αθηνα,κατα 95¨% ψεμμα και θα αποδειχτει αργοτερα οταν θα θελησετε να ξανασυντησετε.
ΥΓ:Ακομα θυμαμαι αυτη με τον κωλο με το σορτσακι το ασπρο με αστερακια championsleague που κανε περασμε μεσα απ τα κτελ μολις ειχα ερθει ουτε μιση ωρα δεν ειχα εκει και της επιτεθηκα γκομεναρα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.346
Πόντοι
201
Αγαπημενοι πορνοφιλοι θυμαστε που σα ελεγα για μια Φροσω οταν ηταν να φυγω προς απο τα Κτελ Μακεδονια που τη βρηκα κυριολεκτικα τελευταια στιγμη και με ρουφηξε να φυγω απροβληματισμα?Ε πριν λιγο καιρο την πηρα τηλ με χαρα λεγοντας της οτι θα ξανανεβω Θεσσαλονικη και το παιξε τρελιτσα και ειπε οτι δεν τα κανει!Ποια?Αυτη που τα εκανε?Χαχαχαχα!Λες και δε θα βρω αλλες!Σε τετοιες περιπτωσεις ειναι delete,μη δειχνετε ιχνος στεναχωριας και πολυ της μιλησα,αρχεισε τα ψεμματα οτι εχει δευτερη γραμμη για να κλεισουμε λες κ δε ξερω οτι ηταν παλια δικαιολογια (36 ειμαι αυτα τα λεγαμε παλια).Ποσο χαμενες γτ χαμενες ειναι.Αντε να ξανανεβω να τσιμπησω εκει απο τα κτελ κ απ το δρομο πιο περα κ ασε την καθε φροσω να λεει τα ψεμματα της.Αν τυχον τη γνωρισετε να ξερετε θα σας αρχισει μετα να ζηταει λεφτα για βοηθεια κτλ,ισως εσας σας φερθει καλυτερα κ δεν φερθει ετσι επειδη μενετε εκει κ θα την συμφερει.Προσοχη παντως!Δεσιμο με καμια,δεν τα αξιζουν!Ειδικα αυτε΅που ζητουν λεφτα απο μακρια<αυτο συμβαινει κ στην Αθηνα,κατα 95¨% ψεμμα και θα αποδειχτει αργοτερα οταν θα θελησετε να ξανασυντησετε.
ΥΓ:Ακομα θυμαμαι αυτη με τον κωλο με το σορτσακι το ασπρο με αστερακια championsleague που κανε περασμε μεσα απ τα κτελ μολις ειχα ερθει ουτε μιση ωρα δεν ειχα εκει και της επιτεθηκα γκομεναρα
δεν παιζει να εχω ξανα νιωσει πιο... ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ μου ...ειλικρινα... μια φροσω...καποτε που την πηρες...ενα τηλεφωνο που παιξατε την κολοκυθιά...και εχει αλλου πορτοκαλίες που κανουν πορτοκαλια...και τα κτελ... που κτα 99.99% θα ειναι πρεζακι... ημαρτον!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
δεν παιζει να εχω ξανα νιωσει πιο... ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ μου ...ειλικρινα... μια φροσω...καποτε που την πηρες...ενα τηλεφωνο που παιξατε την κολοκυθιά...και εχει αλλου πορτοκαλίες που κανουν πορτοκαλια...και τα κτελ... που κτα 99.99% θα ειναι πρεζακι... ημαρτον!
Αδιαφορο
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
δεν παιζει να εχω ξανα νιωσει πιο... ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ μου ...ειλικρινα... μια φροσω...καποτε που την πηρες...ενα τηλεφωνο που παιξατε την κολοκυθιά...και εχει αλλου πορτοκαλίες που κανουν πορτοκαλια...και τα κτελ... που κτα 99.99% θα ειναι πρεζακι... ημαρτον!
Με ονομα παπατζης γραφτηκες κατευθειαν στα τρια μου
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Αγαπημενοι πορνοφιλοι θυμαστε που σα ελεγα για μια Φροσω οταν ηταν να φυγω προς απο τα Κτελ Μακεδονια που τη βρηκα κυριολεκτικα τελευταια στιγμη και με ρουφηξε να φυγω απροβληματισμα?Ε πριν λιγο καιρο την πηρα τηλ με χαρα λεγοντας της οτι θα ξανανεβω Θεσσαλονικη και το παιξε τρελιτσα και ειπε οτι δεν τα κανει!Ποια?Αυτη που τα εκανε?Χαχαχαχα!Λες και δε θα βρω αλλες!Σε τετοιες περιπτωσεις ειναι delete,μη δειχνετε ιχνος στεναχωριας και πολυ της μιλησα,αρχεισε τα ψεμματα οτι εχει δευτερη γραμμη για να κλεισουμε λες κ δε ξερω οτι ηταν παλια δικαιολογια (36 ειμαι αυτα τα λεγαμε παλια).Ποσο χαμενες γτ χαμενες ειναι.Αντε να ξανανεβω να τσιμπησω εκει απο τα κτελ κ απ το δρομο πιο περα κ ασε την καθε φροσω να λεει τα ψεμματα της.Αν τυχον τη γνωρισετε να ξερετε θα σας αρχισει μετα να ζηταει λεφτα για βοηθεια κτλ,ισως εσας σας φερθει καλυτερα κ δεν φερθει ετσι επειδη μενετε εκει κ θα την συμφερει.Προσοχη παντως!Δεσιμο με καμια,δεν τα αξιζουν!Ειδικα αυτε΅που ζητουν λεφτα απο μακρια<αυτο συμβαινει κ στην Αθηνα,κατα 95¨% ψεμμα και θα αποδειχτει αργοτερα οταν θα θελησετε να ξανασυντησετε.
ΥΓ:Ακομα θυμαμαι αυτη με τον κωλο με το σορτσακι το ασπρο με αστερακια championsleague που κανε περασμε μεσα απ τα κτελ μολις ειχα ερθει ουτε μιση ωρα δεν ειχα εκει και της επιτεθηκα γκομεναρα
Εγω νιωθω πως διαβασα τον προεδρο του Εδεσσαικου.....
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παίδες απόψε θα βρίσκομαι κάτω Τούμπα, δεν γνωρίζω την Θεσσαλονίκη οπότε θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποια πιάτσα στην περιοχή και που ακριβώς, ευχαριστώ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Παίδες απόψε θα βρίσκομαι κάτω Τούμπα, δεν γνωρίζω την Θεσσαλονίκη οπότε θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποια πιάτσα στην περιοχή και που ακριβώς, ευχαριστώ
Κ πριν καιρό πάλι ήρθες δε βρήκες κάτι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Αγαπημενοι πορνοφιλοι θυμαστε που σα ελεγα για μια Φροσω οταν ηταν να φυγω προς απο τα Κτελ Μακεδονια που τη βρηκα κυριολεκτικα τελευταια στιγμη και με ρουφηξε να φυγω απροβληματισμα?Ε πριν λιγο καιρο την πηρα τηλ με χαρα λεγοντας της οτι θα ξανανεβω Θεσσαλονικη και το παιξε τρελιτσα και ειπε οτι δεν τα κανει!Ποια?Αυτη που τα εκανε?Χαχαχαχα!Λες και δε θα βρω αλλες!Σε τετοιες περιπτωσεις ειναι delete,μη δειχνετε ιχνος στεναχωριας και πολυ της μιλησα,αρχεισε τα ψεμματα οτι εχει δευτερη γραμμη για να κλεισουμε λες κ δε ξερω οτι ηταν παλια δικαιολογια (36 ειμαι αυτα τα λεγαμε παλια).Ποσο χαμενες γτ χαμενες ειναι.Αντε να ξανανεβω να τσιμπησω εκει απο τα κτελ κ απ το δρομο πιο περα κ ασε την καθε φροσω να λεει τα ψεμματα της.Αν τυχον τη γνωρισετε να ξερετε θα σας αρχισει μετα να ζηταει λεφτα για βοηθεια κτλ,ισως εσας σας φερθει καλυτερα κ δεν φερθει ετσι επειδη μενετε εκει κ θα την συμφερει.Προσοχη παντως!Δεσιμο με καμια,δεν τα αξιζουν!Ειδικα αυτε΅που ζητουν λεφτα απο μακρια<αυτο συμβαινει κ στην Αθηνα,κατα 95¨% ψεμμα και θα αποδειχτει αργοτερα οταν θα θελησετε να ξανασυντησετε.
ΥΓ:Ακομα θυμαμαι αυτη με τον κωλο με το σορτσακι το ασπρο με αστερακια championsleague που κανε περασμε μεσα απ τα κτελ μολις ειχα ερθει ουτε μιση ωρα δεν ειχα εκει και της επιτεθηκα γκομεναρα
Φίλε δεν ξέρω αν έχεις καταλάβει αλλά μιλάμε για πιάτσα και στο σημείο που αναφέρεις για πρεζόνια .
Αυτό σημαίνει ότι κάποιες το κάνουν περιστασιακά από ανάγκη για την δόση τους ,δεν είναι επαγγελματίες πουτανες .
Μην το παίρνεις κατάκαρδα .
Μια πίπα σου πήρε για ένα 10ρικο ,δεν έβγαλες και γκόμενα ,μερικοί παρεξηγιεστε μετά που σας λένε αγαπουληδες.
Εννοείται ότι το τηλέφωνο το δίνουν όταν θέλουν να αρμεξουν κάποιον που τον κόβουν αγαθό.
Τώρα στο τέλος λιγο μας τα χαλας που είδες μουνι στα ΚΤΕΛ και "επιτέθηκες " ,ακούγεσαι επικίνδυνος.
Μήπως την Φρόσω της επιτέθηκες και της πήρες κυριολεκτικά και το κινητό ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Τώρα έρχομαι πρώτη φορά, αν μπορείς πες μου
Γιαννιτσών και Μοναστηρίου είναι η πιάτσα .
Κάθε μέρα δίνουμε λεπτομέρειες μέχρι και χάρτες.
Ανατρέχεις λίγο πίσω στο νήμα και θα μάθεις τα πάντα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Dewarss ρε παλιό φίλε τοσον καιρο δε μιλάω και περιμενω να φας μια φορά και γιαχνί! Δλδ μόνο με φιλέτα θες να τη βγάζεις; Χαχαχα!

Ορμα στη σεβρολε να βάλεις δυνατή προϋπηρεσία στο βιογραφικό

Γαμημενη πιάτσα… πως κατάντησες ετσι
Παλιό φιλέ αυτό το πιάτο είναι μπάμιες,δύσκολα τρώγεται!
Άμα ήταν γιαχνί δεν θα έλεγα όχι.
Κατάντια όντως σε όλους τους τομείς.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Παίδες απόψε θα βρίσκομαι κάτω Τούμπα, δεν γνωρίζω την Θεσσαλονίκη οπότε θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποια πιάτσα στην περιοχή και που ακριβώς, ευχαριστώ
Μόνο Γιαννιτσών έχει πιάτσα παίρνεις το 12 κ Σε πάει
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
δεν παιζει να εχω ξανα νιωσει πιο... ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ μου ...ειλικρινα... μια φροσω...καποτε που την πηρες...ενα τηλεφωνο που παιξατε την κολοκυθιά...και εχει αλλου πορτοκαλίες που κανουν πορτοκαλια...και τα κτελ... που κτα 99.99% θα ειναι πρεζακι... ημαρτον!
Μίλα καλά ρε παπατζη
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.346
Πόντοι
201
Γαμησα Ιουλια προχθες και μαλωσαμε γιατι την ειπα να κοψει την ερωτικη επαφη με το ψυγειο γιατι σε λιγο δεν θα χωραει ουτε στο πεζοδρομιο!:cheesy::cheesy::cheesy::wink::wink::buck2::P:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom