Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.306
Like
8.929
Πόντοι
2.356
Καμία αξιόλογη τρανς πέρα από τη Νιναρα γνωρίζει κανεις;
Για να λες αξιόλογη τη Νίνα πάει να πει ότι την πήρες
Καμία ενημέρωσή δεν είδα να κάνεις ούτε για αυτή ούτε για κάποια άλλη Δεν ρωτάμε μόνο ενημερώνουμε κιόλας
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.020
Κριτικές
51
Like
6.343
Πόντοι
7.636

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Δεν είχα δει τίποτα νεο εκτός τον 2-3 γνωστών στα πόστα τους ... όσο για νιναρα δεν έχω καταφέρει να την πετύχω εδώ και 2 χρόνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

όπως είπα καλοκαίρι είναι καλύτερη εποχή για πιάτσα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.306
Like
8.929
Πόντοι
2.356
Δεν είχα δει τίποτα νεο εκτός τον 2-3 γνωστών στα πόστα τους ... όσο για νιναρα δεν έχω καταφέρει να την πετύχω εδώ και 2 χρόνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

όπως είπα καλοκαίρι είναι καλύτερη εποχή για πιάτσα
Οργανώσου παίχτη μπέρδεψες τα προφίλ σου
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Οργανώσου παίχτη μπέρδεψες τα προφίλ σου
ένα έχω , δεν έχω όρεξη για διπλά και τριπλά για να λέω μαλακίες και δεν κερδίζω τίποτα απο αυτό άρα πρόσεξε εσύ καλύτερα πριν κατηγορήσεις
 

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
περασμα εχτες προς δυτικα, βιαστηκα, κατα τις 10και, τιποτε το φοβερο κατι χοντροβουλγαρες και μαυρες αλλα λιγο παραδιπλα απο τη σταση μπροστα απο τη παιδικη χαρα απεναντι απο το κινεζικο στεκοταν μια ψηλη με καστανοξανθο μαλλι, ξαναγυρισα αν και βιαστικος να δω αν ειναι εκει να κανουμε μια κουβεντουλα για να δουμε τι καπνο φουμαρει αλλα δεν την βρηκα και εφυγα . νομιζω ομως δεν ειμαι και σιγουρος οτι την ειχα ξαναδει και παλιοτερα μερικες φορες και καπως σαν να κουτσενε τοτε και τωρα ετσι μου φανηκε σε μια κινηση που εκανε. ισως απλα καποια που να περιμενε το αστικο αν και δε το νομιζω. την εχει δει καποιος απο τους τακτικους? ξερουμε κατι?
 

mpampis34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
Θα είμαι στη Θεσσαλονίκη για 2 ημέρες και ψάχνω κάποιο μέρος εκτός από την Γιαννιτσων που να είναι πιο ποιοτικό… υπάρχει κάτι ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
12
Like
3.473
Πόντοι
746
Συναγωνιστες επειδη τελειωνει η χρονια κ δεν λεει να μην επισκεφτω την πολη σας....στην πιατσα υπαρχει αυτο το διαστημα κατι νορμαλ τουλαχιστον; Σονια-Ντεζη....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.306
Like
8.929
Πόντοι
2.356
Συναγωνιστες επειδη τελειωνει η χρονια κ δεν λεει να μην επισκεφτω την πολη σας....στην πιατσα υπαρχει αυτο το διαστημα κατι νορμαλ τουλαχιστον; Σονια-Ντεζη....
Η νταιζη σταθερή στο πόστο της μαζί με την ακωλη ξανθιά (όνομά δε θυμάμαι) στην στάση μπροστά στην eurobank
Τώρα σονια νομίζω είναι η ψηλή πού βγαίνει με την μάνα της την ξανθιά κ αυτή εκεί αλλά δε κάθεται στον κώλο της πηγαίνοερχεται στην Γιαννιτσών
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.501
Κριτικές
12
Like
3.473
Πόντοι
746
Η νταιζη σταθερή στο πόστο της μαζί με την ακωλη ξανθιά (όνομά δε θυμάμαι) στην στάση μπροστά στην eurobank
Τώρα σονια νομίζω είναι η ψηλή πού βγαίνει με την μάνα της την ξανθιά κ αυτή εκεί αλλά δε κάθεται στον κώλο της πηγαίνοερχεται στην Γιαννιτσών
Ωραια φιλος. Ναι μεχρι να την δεις εξαφανιζεται. Αλλα τουλαχιστον κατι κανει. Ετσι για το τελος της χρονιας μια επισκεψη....
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Nταιζη-Συλβια τα αγαπημενα κοριτσια της πιατσας.
.....να τις προσεχετε.....ειδικα τη Συλβια που ειναι μπορει να μην ειναι η μουναρα, αλλα ειναι ψυχουλα:thumbsup:

Νταιζη ο,τι καλυτερο κυκλοφορει στην πιατσα, απο ανασφαλεια και μονο το χανει λιγο στη συμμετοχικοτητα. ομως αν σας μαθει, αποκτα αλλη οικειοτητα:mati:

ακομα και οταν περναω κατα τυχη απο εκει πλεον,σταματαω να τις πω ενα "γεια".

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...:think:

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ Η ΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΝΣ(ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ).
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΘΡΕΝΤ ΣΤΟ BOU,ΟΠΟΥ "ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ" ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :D::think::think:
.....ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ....ΑΛΛΑ:lipsrsealed::confused:


ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ...Σ 'ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ(ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ) ΟΛΕΣ ΚΡΟΣΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ?

ΚΑΜΙΑ ΤΡΑΝΣ? ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΕΡΟΝΤΟΜΠΕΜΠΕΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΜΑΞΙΑ?:think::think::think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Ωραια φιλος. Ναι μεχρι να την δεις εξαφανιζεται. Αλλα τουλαχιστον κατι κανει. Ετσι για το τελος της χρονιας μια επισκεψη....
Live αυτή την στιγμή η Σόνια μπροστά από το εγκαταλελειμμένο..αν έρθεις βράδυ μήπως δεν την βρεις... πάνε στα στούντιο καλύτερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Nταιζη-Συλβια τα αγαπημενα κοριτσια της πιατσας.
.....να τις προσεχετε.....ειδικα τη Συλβια που ειναι μπορει να μην ειναι η μουναρα, αλλα ειναι ψυχουλα:thumbsup:

Νταιζη ο,τι καλυτερο κυκλοφορει στην πιατσα, απο ανασφαλεια και μονο το χανει λιγο στη συμμετοχικοτητα. ομως αν σας μαθει, αποκτα αλλη οικειοτητα:mati:

ακομα και οταν περναω κατα τυχη απο εκει πλεον,σταματαω να τις πω ενα "γεια".

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...:think:

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ Η ΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΑΝΣ(ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ).
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΘΡΕΝΤ ΣΤΟ BOU,ΟΠΟΥ "ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ" ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :D::think::think:
.....ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ....ΑΛΛΑ:lipsrsealed::confused:


ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ...Σ 'ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ(ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ) ΟΛΕΣ ΚΡΟΣΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ?

ΚΑΜΙΑ ΤΡΑΝΣ? ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΕΡΟΝΤΟΜΠΕΜΠΕΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΜΑΞΙΑ?:think::think::think:
Από νωρίς ξεκίνησες τα τσίπουρα όπως φαίνεται... :confused:
 

Del_os

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καμιά μιλφαρα με κανένα 20€ παίζει παιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom