Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Επισης για Χρυσα που ανεφερα χθες ειναι η Ρωσο ποντια που εβγαινε μοναστηριου(περπατουσε κ γιαννιτσων) με πολυ εντονο μεϊκ απ μαυρο μαλλί παντα ακαταστετο πυκνο. Παντα με κολαν μαυρο κ αθλητικο στιλ. Ωραιο κωλο. Έχει χαρακτηριστικο βαψιμο στα ματι για να φαινονται σχιστα. Σκουλαρικη στην μύτη. Απο τις πιο παλιες στην πιατσα
Πριν λίγο πέρασα αλλά δεν την είδα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Επισης για Χρυσα που ανεφερα χθες ειναι η Ρωσο ποντια που εβγαινε μοναστηριου(περπατουσε κ γιαννιτσων) με πολυ εντονο μεϊκ απ μαυρο μαλλί παντα ακαταστετο πυκνο. Παντα με κολαν μαυρο κ αθλητικο στιλ. Ωραιο κωλο. Έχει χαρακτηριστικο βαψιμο στα ματι για να φαινονται σχιστα. Σκουλαρικη στην μύτη. Απο τις πιο παλιες στην πιατσα
Απο υπηρεσιες φιλος;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Μιας που λέτε για κατούρημα, κι η Σόνια η ψηλή κατούρησε έτσι χύμα μετά την πράξη μπροστά μου!
Τυχερός είσαι... σε μένα μια μετά το τέλος έβγαλε την σκόνη και άρχισε να κάνει μυτιες... μιλάμε για τελείως cult καταστάσεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Επισης για Χρυσα που ανεφερα χθες ειναι η Ρωσο ποντια που εβγαινε μοναστηριου(περπατουσε κ γιαννιτσων) με πολυ εντονο μεϊκ απ μαυρο μαλλί παντα ακαταστετο πυκνο. Παντα με κολαν μαυρο κ αθλητικο στιλ. Ωραιο κωλο. Έχει χαρακτηριστικο βαψιμο στα ματι για να φαινονται σχιστα. Σκουλαρικη στην μύτη. Απο τις πιο παλιες στην πιατσα
Για πες κ αλλά για την χρυσά ηλικία κλπ μπορεί να την ξέρω αλλά δε συγκρατώ ονόματά

Υγ μη ασχολείσαι με τον τύπο
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
Βλεπω επικρατει μπερδεμα..οχι η ταδε ειναι βρωμιαρα,οχι η αλλη ειναι κοντοστουπα, κλπ κλπ..Μηπως για να ειμαστε ξεκαθαροι να ρωτησουμε τα κοριτσια αν θελουν να της φωτογραφησουμε;Καλο θα ειναι και για εμας και για αυτες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Βλεπω επικρατει μπερδεμα..οχι η ταδε ειναι βρωμιαρα,οχι η αλλη ειναι κοντοστουπα, κλπ κλπ..Μηπως για να ειμαστε ξεκαθαροι να ρωτησουμε τα κοριτσια αν θελουν να της φωτογραφησουμε;Καλο θα ειναι και για εμας και για αυτες
Οτι ναναι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Για πες κ αλλά για την χρυσά ηλικία κλπ μπορεί να την ξέρω αλλά δε συγκρατώ ονόματά

Υγ μη ασχολείσαι με τον τύπο
Γυρω στα 30 πλεον μπορει κ παραπανω. Εβγαινε πριν χρόνια κ χαθηκε για ενα διαστημα μεγάλο. Βγηκε ξανα τις τελευταις μερες. Παλια ειχε κ δικο της χωρο εκει κοντα γιαννιτσων η μοναστηριου, δεν θυμαμαι ακριβώς. Απο νεαπολη ειναι λεει
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
φιλαράκι 90 ευρω 2 πιστολιες αλλα σαν εσκορτ ειναι αυτη καμμια σχεση με τις σαπιες της πιατσας
Η Ντέσυ είναι σαν έσκορτ... μήπως είσαι ολίγο προμότορας φίλε με τις 3 μέρες εγγραφή? Λέω εγώ τωρα!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς που χάθηκε η ψηλή, λεπτή βουλγαρα (ρομα) που συστηνόταν ως Μαρία (μακρυ μαλλί, καμια φορα το επιανε κ πισω) που αραζε παντα Γιαννιτσών απέναντι από το ΙΕΚ ? Η καβάτζα της ήταν το στενό δίπλα στο πάρκο, εκεί την έπαιρνες (οδος χλοης).
Έβγαινε πριν πάααρα πολλά χρόνια, σίγουρα 6-7 χρόνια πριν, οπότε δεν ξέρω αν την γνωρίζετε και ολας αρκετοι.
Γ^μω την νοσταλγία μου:headbang:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Όντως καλή την πήρα μια φορά ,αλλα εμαθα πριν πολύ καιρο οτι έφυγε με τον γυφτοβρωμμα μαζι
Κρίμα, φεύγουν οι μουναρες και μένουν τα φρικιά
Αυτή και η ελενα (έφυγε Γερμανία; μια νεαρή λέω) που καθόταν στο τωρινό 4all στην διασταύρωση με την Οδο του παλιού fever είναι ισως οι καλύτερες βουλγαρες/γυφτισσες που έχουν Ερθει πιατσα
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
77
Like
221
Πόντοι
20
Κρίμα, φεύγουν οι μουναρες και μένουν τα φρικιά
Αυτή και η ελενα (έφυγε Γερμανία; μια νεαρή λέω) που καθόταν στο τωρινό 4all στην διασταύρωση με την Οδο του παλιού fever είναι ισως οι καλύτερες βουλγαρες/γυφτισσες που έχουν Ερθει πιατσα
Η Έλενα με την κωλαρα!
Και μια Ζωή που έβγαινε έξω από το φιβερ χάθηκε ...
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πάνε οι καλές εποχές συναγωνιστές.Τότε που έδινες 20άρικο στη Ρίτα και ξεχνούσες να τη γυρίσεις πίσω(μέχρι και μιάμιση ώρα έχω κάτσει μαζί της κοντά και δίωρο και παραπάνω για πιο μακρυά.)
Τότε που η κατσαρίδα σε έπαιρνε σπίτι της με 20άρικο κι αυτή και τότε που η Αναστασία ήταν νορμαλ (πριν πρήξει τα χείλη)
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Μια ψηλή, μεγαλούτσικη, με ξανθο κοντό μαλλί, με πολυ καλα ελληνικά (ισως δικια μας) κοντα στο 4all στην Γιαννιτσών, ξέρουμε ρε παιδες; Μου είπε 70 για 1 ωρα στο σπίτι της, οσα πιστόλια προλαβαίνεις.
Έχει πάρει κανείς;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Και ξαφνικά πάει ο stalo43....ή έστω με μπλόκαρε.
Ουστ ρε προμότορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom