Νέα

Πουλάω τσόντα κάθε γούστου πάνω από 600 ταινίες (σκληρός δίσκος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEALOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SEALOVER

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:dancing:Λοιπον μάγκες πουλας τον σκληρό μου δισκο 500 gb .Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη.ακομα ο σκληρος εχει μεσα πολυ μουσικη,πολλα παιχνιδια,παρα πολλα προγραμματα σπασμενα,ταινιες, και πολλες ξενες τηλεοπτικες σειρες.μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.η τιμη μαγκες ειναι 310 ευροπουλα..για λεπτομερειεσ με περνετε τηλεφωνο στο κιν μ. 694******* Νηρεας


edit_antisthenis: από κανόνες: "Μη δημοσιοποιείτε προσωπικά στοιχεία (δικά σας ή άλλων)"
και "Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου [...]".
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
:dancing:Λοιπον μάγκες πουλας τον σκληρό μου δισκο 500 gb .Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη.ακομα ο σκληρος εχει μεσα πολυ μουσικη,πολλα παιχνιδια,παρα πολλα προγραμματα σπασμενα,ταινιες, και πολλες ξενες τηλεοπτικες σειρες.μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.η τιμη μαγκες ειναι 310 ευροπουλα..για λεπτομερειεσ με περνετε τηλεφωνο στο κιν μ. 69******** Νηρεας

Καλέ θα μας τρελάνεις; Εδώ ένα τεκνό μου άβελε έναν σκληρό 500 γίγα με 60 ευρώ και δώρο έργα και μουσική.Απο πότε το "κατέβασμα" πληρώνεται?
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.
Πουτανα ζωη!Σκληρο το μεροκαματο στο downloading!
Oποιος ΜΑΛΑΚΑΣ αγορασει το σκληρο,μη ξεχασει να ανοιξει θρεντ να ακουσει τα "ευγε" του.. :jerking: :jerking: :jerking:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
εισαι φοβερος ρε φιλε,ενδιαφερομαι εγω αμεσα,ειναι SATA ο δισκος ????
:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Εγώ να αβέλω 65 ευρώ μπερντέ αλλά να μου τον αβέλεις στο τσαρδί μου. Ελπίζω να είσαι ωραίο αγόρι.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
310 ευρω ειναι πολυ λιγα(που να βρεις τσοντα τη σημερον ημερα???) μη σε πιασουμε και ΜΑΛΑΚΑ ομως :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Να μου βάλεις σε ΝΤΙ ΒΕ ΕΞ την ταινία "Αγόρια στη λάσπη" σε παρακαλώ και το "Ερωτες στην Ομόνοια".
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Εγω μπορω να τον παρω ΑΔΕΙΟ με 50 ευρα?

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

και θα βρω καπως να τον γεμισω
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
file mou ama katevazeis enan xrono plironete..gia vres 500 gb tsonta me 60 evro kai ego sto xarizo

μπες στα θρεντ  xxx movies download και γενικα για ταινιες κλπ κλπ του φορουμ

και μετα απο μια εβδομαδα θα πουλας 2 σκληρους
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
katarxas o diskos eini 500 gb adeios exei 100 euro..gia katevase 500 gb tsoda re file na se doume...oute se ena xrono den tha ta exeis katevasei..to paizeis kai eksipnos..pekston esi me kana free..
παίδες χαλάρα ζητάει τις υπηρεσίες του για τσόντες 1 χρόνου
ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΚΟΜΗ PSTN ΕΧΕΙΣ !!!!!!!    :2funny:  :2funny:
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Θα πάρω απόδειξη καλέ για τα 65 ευρώ; να τον περάσω στα έξοδα, είμαι εξοδούχα.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
παίδες χαλάρα ζητάει τις υπηρεσίες του για τσόντες 1 χρόνου
ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΚΟΜΗ PSTN ΕΧΕΙΣ !!!!!!!    :2funny:  :2funny:

μαλλον ειναι παλιο ποστ απο εποχη 2003 και φανικε τωρα στο φορουμ.

Επισεις 100 εθρα κανει ο καινουργιος σκληρος

οχι ο μεταχειρησμενος
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
katarxas o diskos eini 500 gb adeios exei 100 euro..gia katevase 500 gb tsoda re file na se doume...oute se ena xrono den tha ta exeis katevasei..to paizeis kai eksipnos..pekston esi me kana free..
Κάτσε 500gb τσόντα ??? Αφού στον σκληρό υπάρχουν πολλά τραγούδια , πολλά παιχνιδια  , πολλά προγράμματα , πολλές ταινίες και ξένες σειρές να υποθέσω οι τσόντες από 500gb θα γίνουν 499gb

Ούτε να το σκέφτεσαι δεν το αγοράζω...
χαχχαχαχα

ε ρε κάτι κομμάτια που κυκλοφορούν..
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.701
Πόντοι
606
Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη
και που ξερεις ρε φιλε αν θα γουσταρω τις δικες σου τσοντες?? :grin: :grin: :uglystupid:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
και που ξερεις ρε φιλε αν θα γουσταρω τις δικες σου τσοντες?? :grin: :grin: :uglystupid:

Γιατι το λες αυτο ρε?

Το "αγορια στην λασπη" που ειπε ο Μπουτιας ειναι συλλεκτικο

χαχαχαχαχαχαχ  θα πεθανω ρε μαλακα σημερα χαχαχαχαχαχαχα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
30 ευρώ για το δίσκο, επειδή είναι μεταχειρισμένος.  :2funny:

Φιλάρα βάλε ένα κατάλογο με τις τσόντες ΕΔΩ και σε λίγες ώρες θα υπάρχουν τα link έτοιμα για κατέβασμα, μετά από συντονισμένη προσπάθεια όλων των συναγωνιστών.  ;)

Που ζεις ρε μεγάλε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom