Νέα

Πουλάω τσόντα κάθε γούστου πάνω από 600 ταινίες (σκληρός δίσκος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SEALOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Θέλω να μου βάλεις και το άλμπουμ του Σαλέα "Μια βραδιά στα κλαρίνα" να κάνω κέφι. Μπορείς να τον φέρεις ως τις 12 τα μεσάνυχτα; Μετά θα κατέβω με τη Μαρκέλα Ομόνοια.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Της κακνής τα κακνά αβελέ τα δικελτά

τι σημαινουν ολα αυτα Σταυροπουλε?
 

Επισκέπτης
:dancing:Λοιπον μάγκες πουλας τον σκληρό μου δισκο 500 gb .Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη.ακομα ο σκληρος εχει μεσα πολυ μουσικη,πολλα παιχνιδια,παρα πολλα προγραμματα σπασμενα,ταινιες, και πολλες ξενες τηλεοπτικες σειρες.μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.η τιμη μαγκες ειναι 310 ευροπουλα..για λεπτομερειεσ με περνετε τηλεφωνο στο κιν μ. 694******* Νηρεας


edit_antisthenis: από κανόνες: "Μη δημοσιοποιείτε προσωπικά στοιχεία (δικά σας ή άλλων)"
και "Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου [...]".
Eλα να παρεις και αλλους 12 σκληρους απο μενα να πουλησεις 13 μετα !!!
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
30 ευρώ για το δίσκο, επειδή είναι μεταχειρισμένος.  :2funny:

Φιλάρα βάλε ένα κατάλογο με τις τσόντες ΕΔΩ και σε λίγες ώρες θα υπάρχουν τα link έτοιμα για κατέβασμα, μετά από συντονισμένη προσπάθεια όλων των συναγωνιστών.  ;)

Που ζεις ρε μεγάλε?  :2funny: :2funny: :2funny:

οχι μονο μεταχειρησμενος

Ασε που αν εκανε κανα χρονο δουλεια

Το τι πιτσιλια εχει φαει ο δισκος δεν περιγραφετε

θα αφερεσω απο τα 50 ευρα που θα εδινα 10 ...συνολο 40

για απολυμαντικα
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Της κακνής τα κακνά αβελέ τα δικελτά

τι σημαινουν ολα αυτα Σταυροπουλε?

Της κακνής (της κότας) τα κακνά (τα αυγά) άβελε τα (φέρτα μου) δικελτά (μάτια δλδ αυγά μάτια).
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:dancing:Λοιπον μάγκες πουλας τον σκληρό μου δισκο 500 gb .Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη.ακομα ο σκληρος εχει μεσα πολυ μουσικη,πολλα παιχνιδια,παρα πολλα προγραμματα σπασμενα,ταινιες, και πολλες ξενες τηλεοπτικες σειρες.μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.η τιμη μαγκες ειναι 310 ευροπουλα..για λεπτομερειεσ με περνετε τηλεφωνο στο κιν μ. 694******* Νηρεας


edit_antisthenis: από κανόνες: "Μη δημοσιοποιείτε προσωπικά στοιχεία (δικά σας ή άλλων)"
και "Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου [...]".
katarxas o diskos eini 500 gb adeios exei 100 euro..gia katevase 500 gb tsoda re file na se doume...oute se ena xrono den tha ta exeis katevasei..to paizeis kai eksipnos..pekston esi me kana free..

Εγώ τον αγοράζω!!!!
Ρε φιλαράκο, αν τα έχεις κατεβάσει και παίζεις και εσύ, στείλε ένα δείγμα να δούμε τι γίνεται και αν εσύ και ο-η παρτενέρ σου μετράτε εγώ θα τον αγοράσω  και ας τους να λένε!!
Θα μου δώσεις και το copyright για να δώσω σκηνές σε κάνα πορνοσάϊτ να κονομήσω και τρελλά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
SEAlover  ειμαι  σιγουρος  οταν  αν  ζουσες  κοντα  στο  1940    θα  εισουνα  γερολαδας.
Θα  πουλουσες  ενα  τενεκε  λαδι  και  θα  επαιρνες  τρια  οικοπεδα.
Ειναι  κριμα  λοιπον  για σενα  να  βρεθηκες  σε  μια  εποχη  που  ενω  κανεις  απιστευτα  πραγματα
οπως  να  κατεβαζεις  ταινιες  και  τραγουδια  απο  το interneti
ολη  αυτη  σου  η  προσπαθεια  να  μην  αναγνωριζεται  και  το  χειροτερο  να  προκαλεις  τον  γελωτα.

Μην  δινεις  σημασια  σε  περιθωριακα  ατομα  που  δεν  καταλαβαινουν  το  εργο  σου  και  το  βαθμο  δυσκολιας αυτου  του  οποιου  κανεις.ΟΛοι  τους  ζηλευουν  την  ασυληπτη  ιδεα  σου  και  σαν  ασημαντοι  ανθρωπισκοι  πεταγονται  να  σε  λιδωρησουν  και να  σε  χλευασουν.

Επειδη  θαυμαζω  την  επειχηρηματικοτητα  σου  θα  σου  προτεινα  μια  συνεργασια  που  ισως  σου  αρεσει.
Ενταξει  μπορει  να  μην  ειμαι  τοσο  καλος  οσο  εσυ  αλλά  στον  ελευθερο  χρονο  μου  εφτιαξα  σιγα  σιγα  μια  χρονομηχανη    αλλά  η  γαμημενη  παει  μονο  πισω  στο  χρονο.
Τι  θα  ελεγες  για  μια  βολτα  πισω  στο  χρονο  για  δουλιτσες?
Υπαρχει  μια  καλη  δουλιτσα  στην Αμερικη  το  1857  για  εμποριο  δουλων .Στην  αρχη  θα  τους  παιρνουμε χοντρικη  και  θα  τους  πουλαμε  στις  υπαιθριες  αγορες  και  οταν  ανοιξουν  οι  δουλειες  μπορουμε  να  αγορασουμε  ενα  πλοιο  και  να  το  γεμισουμε  μαυρους  απο  Αφρικη  και  να  τους  μοσχοπουλησουμε  στην Αμερικη  και  ετσι  θα  γλιτωσουμε  και  τα  μεταφορικα.
Στο  διαστημα  που  θα  περιμενουμε  να  ερθει  το  πλοιο  θα  μπορουμε  να  πηγαινουμε  με  την  πολυτελη  μας  αμαξα  απο  πολη  σε  πολη  και  να  πουλαμε  μαγικα  ελιξηρια  και  βοτανια  που  θα  τους  λεμε  οτι  θεραπευουν  τα  παντα.Θα  εχουμε  επισης  μαζι  μας  την  γυναικα  με  το μουσι  για  να  δημιουργηται περισσοτερος  ντορος.

Επειδη  μου  πηρε  καποιο  καιρο  να  φτιαξω την  χρονομηχανη  ετσι  και συ  για  να  μπεις πρεπει  να  κοψεις  ενα  εισητηριο  που  κοστιζει  2  ευρω (δεν  ισχυει  φοιτητικο )

Ελπιζω  να  δεχθεις  την  προσφορα  μου και  να  μην  το  κανεις  ζητημα  για  τα  2  ευρω
Μας  περιμενουν  ασυληπτα  κερδη 
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
καλη μαγκιά. κατεβαζεις 500gb, αγοραζεις ενα σκληρο με 60 ευρω, τον γεμιζεις και τον πουλάς 310. μετα αγοραζεις άλλο και κανεις την ιδια δουλειά. ΟΚ τσίμπησα εγω. τι μαρκα ειναι ο σκληρος;
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Ειναι  κριμα  λοιπον  για σενα  να  βρεθηκες   σε  μια  εποχη  που  ενω  κανεις   απιστευτα  πραγματα
οπως  να  κατεβαζεις  ταινιες   και  τραγουδια  απο  το interneti
ολη  αυτη   σου  η  προσπαθεια   να  μην  αναγνωριζεται  και  το  χειροτερο  να  προκαλεις  τον  γελωτα.

Μην   δινεις  σημασια  σε  περιθωριακα  ατομα  που   δεν  καταλαβαινουν  το  εργο  σου   και  το  βαθμο  δυσκολιας αυτου   του  οποιου  κανεις.ΟΛοι  τους   ζηλευουν  την  ασυληπτη  ιδεα  σου  και  σαν  ασημαντοι  ανθρωπισκοι  πεταγονται  να  σε  λιδωρησουν  και να  σε  χλευασουν.

Υπαρχει  μια  καλη   δουλιτσα  στην Αμερικη  το  1857  για  εμποριο   δουλων .Στην  αρχη  θα   τους  παιρνουμε χοντρικη  και  θα  τους  πουλαμε  στις  υπαιθριες  αγορες  και  οταν   ανοιξουν  οι  δουλειες  μπορουμε   να  αγορασουμε  ενα  πλοιο  και  να  το  γεμισουμε  μαυρους  απο  Αφρικη  και  να  τους  μοσχοπουλησουμε  στην Αμερικη  και   ετσι  θα  γλιτωσουμε   και  τα  μεταφορικα.

Επειδη   μου  πηρε  καποιο   καιρο  να  φτιαξω την  χρονομηχανη  ετσι   και συ  για  να  μπεις πρεπει  να  κοψεις  ενα  εισητηριο  που  κοστιζει   2  ευρω (δεν  ισχυει   φοιτητικο )

Ελπιζω   να  δεχθεις   την  προσφορα  μου και  να  μην  το  κανεις   ζητημα   για  τα  2  ευρω
Μας   περιμενουν  ασυληπτα   κερδη 


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αρχηγέ ΕΓΡΑΨΕΣ

Απλά ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΚΛΑΒΟΣ

Γελάω ένα τέταρτο και έχει πονέσει ο φάρυγγάς μου!!!!!!!!!!!!

Να είστε καλά παιδιά,έχω κλάψει από τα γέλια με ΟΛΕΣ τις δημοσιεύσεις στο τοπικ,το προώθησα και σε φίλους σαν το πιο αστείο τοπικ της χρονιάς

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Την καλησπέρα μου και τους χαιρετισμούς μου στο φόρουμ,είμαι νέο μέλος του,παλιό όμως στην πράξη........

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΑ!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Παιδες, ωραια περναμε, αλλα εγω θελω να ζητησω (μηπως υπαρχει) το εξης, και δε βαζω καινουρια αγγελια για αυτο:

Ψαχνω να βρω (με λιγα λεφτα ομως, οχι 70~100€ που κανουν οι καινουριες στα sex-shop) μια φουσκωτη κουκλα, ή οτι αλλο ειδος κουκλα υπαρχει σε φυσικο μεγεθος. Απο βιτρινα π.χ.
Μεταχειρισμενη, κατασταση αδιαφορη, φυλο αδιαφορο, αρκει απο μακρια οταν της φορεσει κανεις παλιορουχα να δινει την εντυπωση του ανθρωπου.

Θα χρησιμοποιηθει για να γινει μια πλακα μανο μια φορα, και μετα θα χαθει.
Αν πανε καλα τα πραματα (και δε μας χωσουνε), ισως δειτε την πλακα και στο yοutube.

Αν ξερει κανεις να υπαρχει σε καποιο παταρι καμια για πεταμα (ή εστω με 5-10 €) ας το πει εδω. Περιοχη Αθηνα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Παιδες, ωραια περναμε, αλλα εγω θελω να ζητησω (μηπως υπαρχει) το εξης, και δε βαζω καινουρια αγγελια για αυτο:

Ψαχνω να βρω (με λιγα λεφτα ομως, οχι 70~100€ που κανουν οι καινουριες στα sex-shop) μια φουσκωτη κουκλα, ή οτι αλλο ειδος κουκλα υπαρχει σε φυσικο μεγεθος. Απο βιτρινα π.χ.
Μεταχειρισμενη, κατασταση αδιαφορη, φυλο αδιαφορο, αρκει απο μακρια οταν της φορεσει κανεις παλιορουχα να δινει την εντυπωση του ανθρωπου.

Θα χρησιμοποιηθει για να γινει μια πλακα μανο μια φορα, και μετα θα χαθει.
Αν πανε καλα τα πραματα (και δε μας χωσουνε), ισως δειτε την πλακα και στο yοutube.

Αν ξερει κανεις να υπαρχει σε καποιο παταρι καμια για πεταμα (ή εστω με 5-10 €) ας το πει εδω. Περιοχη Αθηνα.
πιστευω πρεπει να ανοιξεις ξεχωριστο θεμα..
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
:dancing:Λοιπον μάγκες πουλας τον σκληρό μου δισκο 500 gb .Μεσα ειναι τίγκα στην τσοντα για ολα τα γουστα.παρα πολλεσ πορνοταινιες.θα εχετε να βλέπετε ολη σας την ζωη.ακομα ο σκληρος εχει μεσα πολυ μουσικη,πολλα παιχνιδια,παρα πολλα προγραμματα σπασμενα,ταινιες, και πολλες ξενες τηλεοπτικες σειρες.μου εχει παρει ατελειωτεσ μερες για αυτην την συλλογη.η τιμη μαγκες ειναι 310 ευροπουλα..για λεπτομερειεσ με περνετε τηλεφωνο στο κιν μ. 694******* Νηρεας


edit_antisthenis: από κανόνες: "Μη δημοσιοποιείτε προσωπικά στοιχεία (δικά σας ή άλλων)"
και "Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου [...]".
Kαλά ρε φίλε, δε ντρέπεσαι καθόλου?


Που είναι τα screenshots!?! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Sealover μήπως είσαι agent του fbi και ψάχνεις να βρεις υποψήφιους καταπατητές πνευματικών δικαιωμάτων?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?[/size][/size][/size]

Δεν ξέρω ποιο ταλαίπωρο βοσκό στα πέρατα της Γης ,που δεν μπορεί ούτε pstn να έχει, μπορείς να βρεις...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι απλά: Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Τ-Ο-Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου δώσω 3 tera σκληρούς γεμάτους με ό,τι περιγράφεις για trade?Την διαφορά θα την καλύψουμε αναλογικά με την προσφορά σου: 3 tera= 6 x 500 giga χονδρικά - 1 x 500 giga που δίνεις εσύ= μου χρωστάς 310 χ 5 =1.550,00 !!!!!!!!!! euros

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

1 χρόνο έκανες να γεμίσεις 500 γιγα? Για rapidshare δεν πήρε ποτέ το αυτί σου?

Με 55 ευρώ το χρόνο κατέβαζες ΑΝΕΛΕΗΤΑ 10 giga ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!=365 Χ 10 = 3.650 ΓΙΓΑ = 3,65 ΤΕΡΑ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε φίλε, τώρα είδα το ποστ σου.

Για πόσο χαϊβάνια μας έχεις εδώ μέσα;

Ακου ένα σκληρό 500αρη γεμάτο με παπαριές, μιας και δε μπορούμε να ξέρουμε τι έχει μέσα και ζητάς 310 ευρώ;

Ο 500αρης έχει γύρω στα 85 ευρώ καινούργιος και μεταχειρισμένος, όπως ο δικός σου, ακόμα λιγότερο. Δηλαδή ζητάς πάνω από 250 ευρώ για τσόντες που έχει βρωμίσει το ίντερνετ και κατεβάζεις αβέρτα κουβέρτα όσες γουστάρεις και από ότι γουστάρεις...

Δε πάμε καλά ρε...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πηγε ο ανθρωπος να βγαλει ενα μεροκαματο και του την πεσατε ολοι!!!τι κοπροσκυλα που ειστε!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
sealover σε θυμαμαι απ'το myphone τι ατομακι εισαι που ειχες φτιαξει πλαστή απόδειξη αγορας για το sonyericsson P990 απλα για να μας πεις οτι το αγόρασες πρωτος στην ελλαδα. τηλεφωνήσαμε στο πλαισιο και μας είπανε τότε οτι ουδέποτε πουλήθηκε τετοιο κινητό εκείνη την ημέρα κι οτι δεν ειχανε καν παραλάβει το κινητό ακόμη.

Προσγειώσου φιλαράκι.
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
64
Like
3.307
Πόντοι
7.110
Sealover συνεχίζω να σε κράζω:

Αυτοί οι κακόμοιροι seeders και leechers με τα torrents,που πιθανότατα κάποιον torrent client χρησιμοποίησες για να κατεβάσεις,είναι μαλάκες δηλαδή που αγωνίζονται να προσφέρουν και να μοιραστούν αφιλοκερδώς?

Πρέπει να υπάρχει και κάποιος σαν εσένα και καλά να τους αποδείξει πόσο κακό επιχειρηματικό πνεύμα έχουν?

Θα τους κόψεις και μερίδιο που σου ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ να μοιραστείς τα αρχεία τους?

Την απόδειξη της αγοράς του σκληρού την έχεις τουλάχιστον?

Ξέχωρα απ το γεγονός ότι αν σε πετύχει έφορος σε αυτό το site θα σου κάνει αρμένικη επίσκεψη για ευνόητους λόγους.....

Εκτός από απίστευτος έχεις και ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ!

Τι απίστευτα τυπάκια κυκλοφορούν ρε πούστη μου................ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΣΒΗΝΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom