Νέα

Πού θα βρούμε γκόμενα της προκοπής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theledi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που θα βρούμε Ελληνίδα γκόμενα της προκοπής;

  • Πουθενά!

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Στον ύπνο μας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Περισσότερες πιθανότητες έχω να κερδίσω το lotto...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τώρα που καλοκαιρίαζει, στην παραλία! Θα την ξεβράσει σαν φάλαινα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα γαριδάκια...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Υπαρχει πολυ μουνι εκει εξω για ολους, αρκει ο καθενας να ξερει μεχρι που τον παιρνει, να τη πεφτει σε γκομενες που ειναι στα μετρα του δηλαδη.
Αλλα οτι οι Ελληνιδες ειναι μαλακισμενες αυτο ειναι στανταρ, η καθεμια εχει μαζι της εναν καταλογο με αυτα που θελει απο τον αντρα:
1.ομορφος
2.πλουσιος
3.μορφωμενος
4.με χιουμορ
5.ευγενικος
6.αρρενωπος
7.με καλη δουλεια
.. και οτι αλλη μαλακια σκεφτεται η καθε μια, δε κοιτανε τα μουτρα τους οι φλομπες οι βρωμομουνες
να τις φτυσουμε πρεπει και να βρουμε ολοι ξενες να τρεχουνε πισω μας σα λυσαρες μετα

Και ερωτω :

Εαν ειναι καποιος με ολα αυτα που ζηταει η δεσπινις, γιατι να παει μαζι της ?


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πολυ φιλοσοφια για το τιποτα...αν δεν αγχωνεσαι βρισκεις...ειδικοτερα αν και τα δικα μας κριτηρια δεν ειναι παραλογα...και αυτο που λεμε εμεις το λενε και αυτες για μας.....
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε τοτε εσενα μαλλον σου βγηκε μαπα το καρπουζι.εκτος αν δεν περναει καλα η γυναικα σου μαζι σου.ολα παιζουν σε κατι τετοιο.
δεν είμαι παντρεμένος.
Για αυτό το θέμα έχω ρωτήσει πολλούς γνωστούς και φίλους.
Γιατί να πω ψέμματα??
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρώτησε κάποιον παντρεμένο.
Αν κάνουν το ίδιο σεξ με πριν.
Εκεί που πριν σου έκαναν τα γούστα τώρα μια φορά στο τόσο και άμα.
Ρώτησε να δεις 5-6 γνωστούς σου
αυτο που λες δεν συμβαινει μονο σε παντρεμενους.εγω που συζουσα 5 χρονια μοιραια καποια στιγμη ετυχε να το κανουμε και μια δυο φορες την εβδομαδα.συμβαινει σε ολους φιλε μου.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αυτο που λες δεν συμβαινει μονο σε παντρεμενους.εγω που συζουσα 5 χρονια μοιραια καποια στιγμη ετυχε να το κανουμε και μια δυο φορες την εβδομαδα.συμβαινει σε ολους φιλε μου.
συμφωνώ και για τη συμβίωση απλά με το γάμο αλλάζει και μετά το 1ο παιδί γάμα τα
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
δεν είμαι παντρεμένος.
Για αυτό το θέμα έχω ρωτήσει πολλούς γνωστούς και φίλους.
Γιατί να πω ψέμματα??
δεν ειπα οτι λες ψεμματα.αλλα εμενα μου ετυχε τετοιο πραγμα με οσες γκομενες ειχα οταν βαριοταν ο ενας τον αλλον ,και εκει τελειωνε και το εργο.παντως οταν η γυναικα ειναι παντρεμενη και περναει τετοια φαση βρισκει πουτσα να βγαλει γουστα,και ο αντρας συνηθως τρεχει απο πουτανα σε πουτανα.στην τελικη φιλε μου ολα μεσα στο μυαλο του καθενος ειναι.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν ειπα οτι λες ψεμματα.αλλα εμενα μου ετυχε τετοιο πραγμα με οσες γκομενες ειχα οταν βαριοταν ο ενας τον αλλον ,και εκει τελειωνε και το εργο.παντως οταν η γυναικα ειναι παντρεμενη και περναει τετοια φαση βρισκει πουτσα να βγαλει γουστα,και ο αντρας συνηθως τρεχει απο πουτανα σε πουτανα.στην τελικη φιλε μου ολα μεσα στο μυαλο του καθενος ειναι.
εγώ στο λέω από μεγάλη πείρα φίλων μου. Έχει συμβεί σε όλους αυτό (γύρω στους 50)
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
συμφωνώ και για τη συμβίωση απλά με το γάμο αλλάζει και μετά το 1ο παιδί γάμα τα
αυτο ειναι απολυτα φυσικο ρε φιλε,συμβαινει και στον αντρα οχι μονο στην γυναικα.απλα πρεπει για να παντρευτεις καποια,να εισαι σιγουρος για αυτο,οτι καποια στιγμη αυτο το συναισθημα να ειναι οσο το δυνατον λιγοτερο.
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
εγώ στο λέω από μεγάλη πείρα φίλων μου. Έχει συμβεί σε όλους αυτό (γύρω στους 50)
τι να πω ρε φιλε.μηπως δεν ασχολουντε με τις γυναικες τους.ο αδερφος μου,και ο κουμπαρος μου αλλα μου λενε.τωρα για κατι φιλους μου οταν ειδαν οτι δεν παει αλλο η φαση χωρισαν και τελειωσε το εργο.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τι να πω ρε φιλε.μηπως δεν ασχολουντε με τις γυναικες τους.ο αδερφος μου,και ο κουμπαρος μου αλλα μου λενε.τωρα για κατι φιλους μου οταν ειδαν οτι δεν παει αλλο η φαση χωρισαν και τελειωσε το εργο.
δεν είναι εύκολο να παραδεχτείς κάτι τέτοιο στον αδελφό σου ή τον κουνιάδο σου. Θίγεται ο εγωισμός σου.
Άκου φίλους σου που δεν έχουν πρόβλημα να στα πουν.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 

-αν ψαχνεις φιλε ελληνιδα γκομενα για να γαμησεις ειναι σχετικα ευκολο.

εχει πολλες αγάμητες εξω και οσο πανε και πληθαινουν με γεωμετρικη προοδο μαλιστα..... :jerking: :jerking:

-τωρα αν ψαχνεις να βρεις την ιδανικη γκομενα για να την παντρευτεις τοτε η πιθανοτητα να την βρεις,

μαλλον δεν πρεπει να ξεπερναει το 5% και αυτο γιατι τις πιο πολλες ελληνιδες δεν τις νοιαζει να βρουν αντρα

αυτες εχουν βρει γκομενο ....ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ και αυτος τις γαμαει πολυ καλυτερα σε βαθος χρονου.... :jerking: :jerking:
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
δεν είναι εύκολο να παραδεχτείς κάτι τέτοιο στον αδελφό σου ή τον κουνιάδο σου. Θίγεται ο εγωισμός σου.
Άκου φίλους σου που δεν έχουν πρόβλημα να στα πουν.
φιλε μην το λες αυτο.ειναι αναλογος τι σχεσει εχεις με αυτους.εγω με τον αδερφο μπυ ,και τον κουμπαρο μου ειμαστε κολληταρια πανω απο ολα και μετα ολες τις αλλες σχεσεις.δηλαδη αμα μαθω οτι η κουμπαρα μου γαμιετε δεν θα το πω? πλακα κανεις? ο πρωτος που θα την σταυρωσω θα ειμαι.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε μην το λες αυτο.ειναι αναλογος τι σχεσει εχεις με αυτους.εγω με τον αδερφο μπυ ,και τον κουμπαρο μου ειμαστε κολληταρια πανω απο ολα και μετα ολες τις αλλες σχεσεις.δηλαδη αμα μαθω οτι η κουμπαρα μου γαμιετε δεν θα το πω? πλακα κανεις? ο πρωτος που θα την σταυρωσω θα ειμαι.
οκ
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φιλε λαονικος αν παρεις μια ξενη δεν σημαινει οτι μετα απο 4-5 χρονια αυτη θα θελει να την γαμας καθε μερα.η θα θελεις εσυ..
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Παντως οχι σε τσατ και τετοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom