Νέα

Πού θα βρούμε γκόμενα της προκοπής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theledi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που θα βρούμε Ελληνίδα γκόμενα της προκοπής;

  • Πουθενά!

    Ψήφοι: 1 100,0%
  • Στον ύπνο μας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Περισσότερες πιθανότητες έχω να κερδίσω το lotto...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τώρα που καλοκαιρίαζει, στην παραλία! Θα την ξεβράσει σαν φάλαινα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα γαριδάκια...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει πολυ μουνι εκει εξω για ολους, αρκει ο καθενας να ξερει μεχρι που τον παιρνει, να τη πεφτει σε γκομενες που ειναι στα μετρα του δηλαδη.
Αλλα οτι οι Ελληνιδες ειναι μαλακισμενες αυτο ειναι στανταρ, η καθεμια εχει μαζι της εναν καταλογο με αυτα που θελει απο τον αντρα:
1.ομορφος
2.πλουσιος
3.μορφωμενος
4.με χιουμορ
5.ευγενικος
6.αρρενωπος
7.με καλη δουλεια
.. και οτι αλλη μαλακια σκεφτεται η καθε μια, δε κοιτανε τα μουτρα τους οι φλομπες οι βρωμομουνες
να τις φτυσουμε πρεπει και να βρουμε ολοι ξενες να τρεχουνε πισω μας σα λυσαρες μετα
φιλε εχει δικιο.αλλα αυτα τα κανουν κατι λιγουρισες εντελως που λες,οσο για λιγουρισες εχει γεμισει ο τοπος.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδεια έχω διαπιστώσει οτι έχουν πάρει πολύ ψιλά τον αμανέ οι διάφορες γκόμενες. Βγαίνεις έξω μαζί τους πληρώνεις τα πάντα παιρνάς απο audition και στο τέλος σου το παίζει και ιστορία. Και το καλύτερο είναι ότι είναι όντως ανώτερη απο εσένα για να σε βάζει σε αυτό το τρυπάκι? Αυτό νομίζω οτι έχει ξεκινήσει αφού κάθε φλόμπα την κάνουμε να αισθάνεται κυρία προκειμένου να γαμί.ουμε. Είναι όντως έτσι τα πράγματα ή κάνω εγώ κατι λάθος? Πούν θα βρούμε καμια γκόμενα που να είναι εντάξι? Για πείτε την αποψή σας 


Άλλο ένα thread που αναμένεται να καταλήξει στο κλασσικό τσουβάλιασμα  :helpplea:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φιλε λαονικος απλα πλεον η γυναικα ειναι αυτοσυντηρουμενη.δεν ειναι οπως πριν που δεν μπορουσε να μιλησει και ανεχονταν τα παντα.απλα οτι δινεις παιρνεις πλεον.εισαι σωστος στην σχεση σου?θα ειναι και αυτη,δεν εισαι?θα σε στειλει και καλα θα σου κανει.απλα εχουμε μαθει να τα θελουμε ολα δικα μας.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
επειδή έχω ζήσει πολύ στο εξωτερικό εδώ είναι αχάριστες.
 
OP
OP
T

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
φιλε λαονικος απλα πλεον η γυναικα ειναι αυτοσυντηρουμενη.δεν ειναι οπως πριν που δεν μπορουσε να μιλησει και ανεχονταν τα παντα.απλα οτι δινεις παιρνεις πλεον.εισαι σωστος στην σχεση σου?θα ειναι και αυτη,δεν εισαι?θα σε στειλει και καλα θα σου κανει.απλα εχουμε μαθει να τα θελουμε ολα δικα μας.

Δηλαδή μας λές οτι αποδέχεσε η γυναίκα να είναι ο άντρας στην σχέση. Είσαι παντρεμένος έχεις σχέση?
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Για να βρεις και "γκόμενα" και της προκοπής δεν παίζει..Αν νυχτοπερπατάς στην καλύτερη να βρεις κάνα πουτανάκι απλά να ξεχαρμανιάσεις,αν και μπορεί και σε club να γνωρίσεις καμιά αξιόλογη γυναίκα μιας και η μοίρα και η τύχη παίζουν παιχνίδια.

Ωστόσο αν κάποιος θέλει να αγαπήσει μια γυναίκα που να ναι κυρία,και που να ναι για γάμο,δεν το κυνηγάς.Έχεις τη διάθεση και την ψυχολογία και περιμένεις με΄χρι να ρθει η ευκαιρία και αν συναντήσεις οπουδήποτε είτε στο μετρό είτε στο δρόμο ή σε μαγαζί ή καφετέρια ή οπουδήποτε αλλού κάποια που θα σε κάνει με το κοίταγμά της,την αυρα της να τρελαθείς τελείως και να τρέχει η καρδιά σου με χίλια τότε μπρος ολοταχώς!!Όμως να μην το εκβιάζουμε αυτό είναι το πιο σημαντικό,γιατί όσο κάνεις σχέσεις απελπισμένος να βρείς γυναίκα καταλήγουν σε φιάσκο.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
σε τι ειναι αχαριστες?μπορεις να μου το εξηγησεις?εγω ποτε δεν ειχα παραπονο απο ελληνιδα.οτι εδινα επαιρνα παντα.απλα εγω δεν μπορουσα να ειμαι πιστος.και δεν ηθελα να απατησω γιατι ολες φερονταν καλα.δεν νομιζω απλα οτι ετυχε σε μενα.
 
OP
OP
T

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Για να βρεις και "γκόμενα" και της προκοπής δεν παίζει..Αν νυχτοπερπατάς στην καλύτερη να βρεις κάνα πουτανάκι απλά να ξεχαρμανιάσεις,αν και μπορεί και σε club να γνωρίσεις καμιά αξιόλογη γυναίκα μιας και η μοίρα και η τύχη παίζουν παιχνίδια.

Ωστόσο αν κάποιος θέλει να αγαπήσει μια γυναίκα που να ναι κυρία,και που να ναι για γάμο,δεν το κυνηγάς.Έχεις τη διάθεση και την ψυχολογία και περιμένεις με΄χρι να ρθει η ευκαιρία και αν συναντήσεις οπουδήποτε είτε στο μετρό είτε στο δρόμο ή σε μαγαζί ή καφετέρια ή οπουδήποτε αλλού κάποια που θα σε κάνει με το κοίταγμά της,την αυρα της να τρελαθείς τελείως και να τρέχει η καρδιά σου με χίλια τότε μπρος ολοταχώς!!Όμως να μην το εκβιάζουμε αυτό είναι το πιο σημαντικό,γιατί όσο κάνεις σχέσεις απελπισμένος να βρείς γυναίκα καταλήγουν σε φιάσκο.

+100000
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σε τι ειναι αχαριστες?μπορεις να μου το εξηγησεις?εγω ποτε δεν ειχα παραπονο απο ελληνιδα.οτι εδινα επαιρνα παντα.απλα εγω δεν μπορουσα να ειμαι πιστος.και δεν ηθελα να απατησω γιατι ολες φερονταν καλα.δεν νομιζω απλα οτι ετυχε σε μενα.
ζητάνε συνέχεια δίνουν ελάχιστα και μετά το γάμο σου κόβουν το σεξ.
Όσα και να τους δώσεις όταν βάλουν τη κουλούρα αλλάζουν.
Οι ξένες όχι. (δεν εννοώ βαλκάνιες και τσύπριες που είναι ίδιες)
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες τι ψαχνετε τωρα να βρειτε.αφου την καθε ελληνιδα απο τοτε που γεννιετε την λεει η μανα τις και η γιαγια τις να βρεις ενα πλουσιο γαμπρο.και στις αδερφες μας αυτο δε λενε?
 
OP
OP
T

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σε τι ειναι αχαριστες?μπορεις να μου το εξηγησεις?εγω ποτε δεν ειχα παραπονο απο ελληνιδα.οτι εδινα επαιρνα παντα.απλα εγω δεν μπορουσα να ειμαι πιστος.και δεν ηθελα να απατησω γιατι ολες φερονταν καλα.δεν νομιζω απλα οτι ετυχε σε μενα.

Να στο εξηγήσω εγώ. Δεν καταλαβαίνουν τι είναι ο άνθρωπος που είναι μαζί τους. Οι περισσότερες θέλουνε να σε κάνουν έτσι όπως το έχουν στο μυαλό τους άσε που αν δεν τους κάνεις τα χατήρια σου πρίζουν τα παπαρια χωρίς να υπάρχει λόγος και στο τέλος αφου σε έχουν κάνει όπως θέλουν σου πετάνε την απιστευτη ατάκα "Μα εγώ δεν σε γνώρισα έτσι.." και σε αφήνουν μαλάκα για τον επόμενο.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
αυτο το κουφο πρωτη φορα το ακουω!!!μετα το γαμο σου κοβουν το σεξ!!!πως ειναι δυνατον φιλε μου?δεν ξερεις να ξεχωρισεις τον ανθρωπο σου αν θα σου κανει κατι τετοιο?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αυτο το κουφο πρωτη φορα το ακουω!!!μετα το γαμο σου κοβουν το σεξ!!!πως ειναι δυνατον φιλε μου?δεν ξερεις να ξεχωρισεις τον ανθρωπο σου αν θα σου κανει κατι τετοιο?
ρώτησε κάποιον παντρεμένο.
Αν κάνουν το ίδιο σεξ με πριν.
Εκεί που πριν σου έκαναν τα γούστα τώρα μια φορά στο τόσο και άμα.
Ρώτησε να δεις 5-6 γνωστούς σου
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ρώτησε κάποιον παντρεμένο.
Αν κάνουν το ίδιο σεξ με πριν.
Εκεί που πριν σου έκαναν τα γούστα τώρα μια φορά στο τόσο και άμα.
Ρώτησε να δεις 5-6 γνωστούς σου
φιλε αυτο δεν ισχυει.εκτος αν γαμιετε και αλλου η γκομενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom