Νέα

Πού πληρώνω με κάρτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dg67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Στην γερμανια μαλλον, εκει ολα ειναι "σωστα"...
 

drifter81

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
86
Like
112
Πόντοι
0
Χωρις πλάκα συναγωνιστή...
Η μπιστολια αυτή εχτισε και αφορολόγητο ...?

Στο ebanking την τράπεζας σε ποια κατηγορία το βάλανε ...
Ιατρικές υπηρεσίες...? :)))
Κανονικά θα'πρεπε με τα φράγκα που'χουμε αφήσει τόσα χρόνια στα ιδρύματα...
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.843
Κριτικές
59
Like
23.741
Πόντοι
20.486
Χαζή ερώτηση: μια που έχω λεφτά σε μια κάρτα, ποιες κοπέλες και μαγαζιά έχουν POS αντί να δίνω μετρητά;

Ή είναι πια τόσο στάνταρντ που δε χρειάζεται να το σκεφτώ και θα βρω παντού;
Κάνε μία προσπάθεια με την Σερίφισα στο Σ40-42 και πες της , θέλω να περάσω με Μαρίνα και θα πληρώσω με κάρτα .
Είναι καλή γυναίκα , με κατανόηση .
Σίγουρα θα σε εξυπηρετήσει .
:uzi::uzi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Κάνε μία προσπάθεια με την Σερίφισα στο Σ40-42 και πες της , θέλω να περάσω με Μαρίνα και θα πληρώσω με κάρτα .
Είναι καλή γυναίκα , με κατανόηση .
Σίγουρα θα σε εξυπηρετήσει .
:uzi::uzi:
Χαχαχαχα κλαίω :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

paparoupas11

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Με πρόγραμμα δύο ωρών, μια πίτσα δώρο.
Σε περίπτωση αγοράς extra υπηρεσιών (anal, cim, gs) δώρο αναψυκτικό της επιλογής σας.
Μετα απο δυο ωρες σεξ δεν θα με χαλαγε μια πιτσα για τη λιγουρα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.013
Κριτικές
9
Like
12.910
Πόντοι
3.836
Μέχρι 20 επισκέψεις το χρόνο: Member
20-50 επισκέψεις /χρόνο: Golden Member , ποτό ,πίτσα, τζάμπα, δική σου θέση parking
>50 επισκέψεις /χρόνο: Platinum member, ότι έχουν τα Golden + malt whiskey δικό σου μπουκάλι, ξεχωριστό δωμάτιο + το προνόμιο να κάνεις test drive πρώτος κάθε καινούρια εργαζόμενη
 
OP
OP
D

dg67

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
49
Like
80
Πόντοι
0
[εγώ είμαι που έκανα την αρχική ερώτηση]
Ωραία, δε λέω, κάναμε την πλάκα μας και είπαμε τις μαλακίες μας για κάρτες και δώρα και συνδρομές και και και...

Να ξεκαθαρίσω ένα-δυο πραγματάκια:
  • έβαλα την ερώτηση στο φόρουμ "Μασάζ στην Αθήνα" για συγκεκριμένο λόγο. Τα περί μπουρδέλων / Μεταξουργείου / κλπ. είναι εκτός θέματος
  • όπως έγραψα στην αρχή, η κάρτα έχει μέσα λεφτά. Δεν υπάρχει τρόπος να τα πάρω μετρητά.
Τι μάθαμε, τρεις σελίδες σχόλια μετά;
  1. "Στης Ζάνας" μπορώ να πληρώσω με κάρτα (εδώ και χρόνια)
  2. "Μερικά γραφεία μασάζ" δέχονται πληρωμή με κάρτα
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αυτές.

Θα ρωτήσω τηλεφωνικά διάφορα μασατζίδικα. Αλλά αν κρίνω από τις αντιδράσεις, δεν είναι κάτι που απασχολεί κανέναν άλλο, άρα δεν έχει νόημα να επανέλθω με ενημέρωση.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.528
Like
4.605
Πόντοι
1.706
Μόνο cash. Και ξέρεις τι έχεις και ξέρεις τι χαλας. Και είσαι και μάγκας σκας παντού ξεαγχωτος
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
@dg67 : ο χώρος, όπως και σχεδόν όλων των ελεύθερων επαγγελματιών, δεν φημίζεται για την δήλωση των εισοδημάτων του. Οπότε, δεν έχεις και πολλές επιλογές για πληρωμή, εκτός των μετρητών.

Και εγώ ήθελα να πληρώνω με κάρτα σε αρκετές υπηρεσίες, όχι μόνο στα μασάζ και λοιπά, αλλά η πραγματικότητα είναι άλλη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
  • όπως έγραψα στην αρχή, η κάρτα έχει μέσα λεφτά. Δεν υπάρχει τρόπος να τα πάρω μετρητά.
αρα το προβλημα σου ειναι "πως θα βγαλω τα λεφτα απο την καρτα" και οχι το που θα τα ξοδεψεις.....

Πηγαινεις περιπτερο ή σουπερμαρκετ και τα μετατρεπεις σε paysafe καρτες. τις περνας ολες στην στοιχηματικη εταιρια της επιλογης σου. επικοινωνεις με @jormakka , τα φουνταρεις ολα στο bet που θα σου υποδειχθει, και βαρας αναληψη τα κερδη στην χρεωστικη σου.

Με cash μετα, πηγαινεις αβιαστα αβασανιστα στις πουτανες τις επιλογης σου.

Αμα καταφερεις να συνενοηθεις με την helena nayomi δεχεται (μερος ή ολοκληρο το ποσο) σε paysafe. Παιζει να ειναι το μονο cg που το κανει...

Οκ μπραταν;
pics GIF
 

GOPSEX

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
[εγώ είμαι που έκανα την αρχική ερώτηση]
Ωραία, δε λέω, κάναμε την πλάκα μας και είπαμε τις μαλακίες μας για κάρτες και δώρα και συνδρομές και και και...

Να ξεκαθαρίσω ένα-δυο πραγματάκια:
  • έβαλα την ερώτηση στο φόρουμ "Μασάζ στην Αθήνα" για συγκεκριμένο λόγο. Τα περί μπουρδέλων / Μεταξουργείου / κλπ. είναι εκτός θέματος
  • όπως έγραψα στην αρχή, η κάρτα έχει μέσα λεφτά. Δεν υπάρχει τρόπος να τα πάρω μετρητά.
Τι μάθαμε, τρεις σελίδες σχόλια μετά;
  1. "Στης Ζάνας" μπορώ να πληρώσω με κάρτα (εδώ και χρόνια)
  2. "Μερικά γραφεία μασάζ" δέχονται πληρωμή με κάρτα
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αυτές.

Θα ρωτήσω τηλεφωνικά διάφορα μασατζίδικα. Αλλά αν κρίνω από τις αντιδράσεις, δεν είναι κάτι που απασχολεί κανέναν άλλο, άρα δεν έχει νόημα να επανέλθω με ενημέρωση.
Καλησπέρα συναγωνιστή .Και το Casa Babylon δέχεται κάρτες και κάτω και πάνω ....:zfuck::hi:.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aυτό με τους bonus πόντους πολύ καλή ιδέα πχ βάζω μόνο βενζίνη bp ή σουπερμαρκετ μόνο Βασιλόπουλο γιατί μου δίνουν 8πλάσιους bonus πόντους στην alpha ωραίο θα ταν να χουμε συνεργαζόμενες αλυσίδες μασάζ ή στούντιο! :D::D:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Κάνε μία προσπάθεια με την Σερίφισα στο Σ40-42 και πες της , θέλω να περάσω με Μαρίνα και θα πληρώσω με κάρτα .
Είναι καλή γυναίκα , με κατανόηση .
Σίγουρα θα σε εξυπηρετήσει .
:uzi::uzi:
Ρε λες εμένα να με έδιωχνε επειδή πληρώνω cash;:think::grin:
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.974
Πόντοι
201
Το grace στο Μαρούσι δέχεται κάρτα πάντως για να πάρεις και καμία απάντηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dg67

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
642
Κριτικές
28
Like
3.790
Πόντοι
7.185
[εγώ είμαι που έκανα την αρχική ερώτηση]
όπως έγραψα στην αρχή, η κάρτα έχει μέσα λεφτά. Δεν υπάρχει τρόπος να τα πάρω μετρητά.
Ανοίγεις 2 λογαριασμούς paypal. συνδέεις τον ένα με την χρεωστική που δεν μπορείς να κάνεις ανάλυψη, στέλνεις μέσω αυτού του paypal το περιεχόμενο στο άλλο paypal, συνδέεις το 2ο paypal με έναν λογαριασμό τραπέζης και κάνεις εκταμίευση του ποσού από εκεί

Υπάρχουν και διάφοροι άλλοι τέτοιοι ενδιάμεσοι που δεν έχω δοκιμάσει όπως N26 (αν θυμάμαι καλά ) revolt, viva wallet ktl

Θα ρωτήσω τηλεφωνικά διάφορα μασατζίδικα. Αλλά αν κρίνω από τις αντιδράσεις, δεν είναι κάτι που απασχολεί κανέναν άλλο, άρα δεν έχει νόημα να επανέλθω με ενημέρωση.

κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom