Νέα

ΠΟΥ γεννηθήκαμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Στον εξωτικο κοσμοπολιτικο και μακρυνο Χολαργο......μαιευτηριο ΗΡΑ......ιστορικες στιγμες........

κατοικοεδρευω στα νοτια προαστεια..........
Αυτά εδώ ^
Χαχαχα, τελικά είσαι ο παππούς μου mounitsa.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
το 88' γεννηθείς  εισαι?????ελα μουνι στον τοπο σου.καλα 20 χρονων εισαι και εχεις και αποψη για ολα?φαντασου να πας 40 :headbang: :headbang: :headbang:

ενοειται βρε

τώρα το συνδύασες ε;;;;;;;

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

αμα ημουνα πιο μεγαλη θα ειχα μικροτερη γλωσσα αλλα που να το σκεφτεις :P :P :P :P
 

Επισκέπτης
κ μετα μας λενε οτι αρκετες που γραφουν εδω μεσα δεν ειναι φαντασιοπληκτες
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ποιος απ όλους εμένα πάντως μου αρέσει ο Άγιος Σπυρίδωνας
ο ΝΑΟΣ κολιτε ινε ακριβος πανο στι παλια θαλασα εκι που σκοτοθικε ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!
ο Αγιοσ Σπιροσ ινε πανο στο παλιο νισι....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ο ΝΑΟΣ κολιτε ινε ακριβος πανο στι παλια θαλασα εκι που σκοτοθικε ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!
ο Αγιοσ Σπιροσ ινε πανο στο παλιο νισι....

Στην Πλατεία Τηγάνι, ε....συγνώμη, Καραΐσκάκη, τι έγινε και την βγάλανε έτσι?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ενοειται βρε

αμα ημουνα πιο μεγαλη θα ειχα μικροτερη γλωσσα αλλα που να το σκεφτεις :P :P :P :P

σορρυ κιολας τωρα ,αλλα αν πιστευα οτι εχεις καποια ελαφρυντικά(σε εκοβα γυρω στα 28-30)τωρα εχω χασει πασα ιδεα.τραβα κοριτσάκι μου να παιξεις με καμια barby και ασε το forum, αυτο ειναι δυσκολο site για σενα.αντε να ζήσεις λιγο την ζωη σου(οπως μπορεις),και κουλαρε λιγο οτι τα ξερεις ολα γιατι σε μερικα χρονια θα ακους αυτα που λες τωρα και θα γελας.μην εισαι απολυτή.και κοιτα να αποκτησεις ζωη και οχι ενα καλύτερο πληκτρολογιο  :birdman:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Στην Πλατεία Τηγάνι, ε....συγνώμη, Καραΐσκάκη, τι έγινε και την βγάλανε έτσι?
εμισ κολιτε εχουμε γενιθι ΓΑΒΡΑΡΟΙ καιγουσταρουμε το τιγανι μας αλα ξερουμε απο τιν γεομορφολογια τισ περιοχις ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕ ΓΙΝΕΣΕ ΓΕΝΙΕΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!!!!!
8 2 81 ΓΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ναι είμαι πολύ μικρός στο μυαλό εγώ....
εσύ είσαι αετίνα......

δεν ηταν για σενα....


σορρυ κιολας τωρα ,αλλα αν πιστευα οτι εχεις καποια ελαφρυντικά(σε εκοβα γυρω στα 28-30)τωρα εχω χασει πασα ιδεα.τραβα κοριτσάκι μου να παιξεις με καμια barby και ασε το forum, αυτο ειναι δυσκολο site για σενα.αντε να ζήσεις λιγο την ζωη σου(οπως μπορεις),και κουλαρε λιγο οτι τα ξερεις ολα γιατι σε μερικα χρονια θα ακους αυτα που λες τωρα και θα γελας.μην εισαι απολυτή.και κοιτα να αποκτησεις ζωη και οχι ενα καλύτερο πληκτρολογιο  :birdman:

το πιο πιθανο οντως να γελαω..... αλλα ειναι η ηλικια. οταν θα εχω φαει τα μουτρα μου θα λεω λιγοτερα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ελπιζω οχι σφαλιαρες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
οχι καλε....

σορρυ κιολας τωρα ,αλλα αν πιστευα οτι εχεις καποια ελαφρυντικά(σε εκοβα γυρω στα 28-30)τωρα εχω χασει πασα ιδεα.τραβα κοριτσάκι μου να παιξεις με καμια barby και ασε το forum, αυτο ειναι δυσκολο site για σενα.αντε να ζήσεις λιγο την ζωη σου(οπως μπορεις),και κουλαρε λιγο οτι τα ξερεις ολα γιατι σε μερικα χρονια θα ακους αυτα που λες τωρα και θα γελας.μην εισαι απολυτή.και κοιτα να αποκτησεις ζωη και οχι ενα καλύτερο πληκτρολογιο  :birdman:
+10000
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
στην πιο ομορφη πολη της Ελλαδος!!!!!!!!!

URL]]
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η μάνα μου πάντως όταν βλέπει πόσο αχούρι είναι το δωμάτιό μου λέει: "Καλά σε στάβλο γεννήθηκες;;;" :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom