Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
μαν είναι γνωστό ότι ο γουλφάκης έχει το








[move]
marouli.jpg
;)[/move]

σκάσε μαλάκα δεν θα με αφήνουν σε ησυχία μετά :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ρε μαν αυτο συνιστα ομολογια, δηλαδη μονο τον παιρνεις δεν τον δινεις και καθολου.  :huh:

πουστης και καθυστερημενος και κουφος. τετοιο λαχειο τυχαινει μια στα 1000 χρονια
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οταν ημουν φανταρος στην θεσσαλονικη,παιρνω ενα ταξι,και του λεω -στης πουτανες. τον ροτησα αν πιγαινει και αυτος και μου ειπε οτι παει..
μπενω στο δοματιο,και την περιμενα με τα ρουχα. μπενει μεσ αμου λει εχεις παει ξανα με γυναικα? της λεω οχι... μου λει βγαλε τα ρουχα σου τα βγαζω,μου παιρνι πιπα ξαπλοτος,και μετα μου λει ελα... και μου επιασε το καβλι μου και το βαλε στην τρθπα της,και μετα απο λιγο εχυσα5,6 μπες βγες
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φωκαίας 27Α, όροφος. Γάμησα άλλη μια φορά εκεί. Δεν έχω ξαναπατήσει έκτοτε.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Πρώτη μου φορά στην περιοχή της Κυψέλης κοντά......Στην οδό Κεφαλληνίας,αρχές του 1990 περίπου.
Ηταν ένα μεγάλο παλιό σπίτι.....Χτύπησα κουδούνι και ανέβηκα μία σκάλα.....Μου ανοίγει η τσατσά και μου λέει,να σου φέρω να δεις τις κοπέλες?
Ναι, της λέω...  :grin:
Παιδιά,πασαρέλα πραγματική.....  :o
Βγήκαν 10 κοπέλες περίπου,οι περισσότερες πολύ όμορφες.....
Πήρα μία τρομερή Ουγγαρέζα,τουλάχιστον έτσι μου είπε.....
Το ποσό που έδωσα τότε,ήταν 10.000 δραχμές,αν θυμάμαι καλά....  :tooth:
Ηταν μπουρδέλο πολυτέλειας....  :grin:
Πέρασα πολύ καλά τότε....  :rockon:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
:kissass2:

Σπιτι ενος καραγκιοζη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Νοεμβριος 1977

Νοταρα 17, στα εξαρχεια, εχει κλεισει απο τους σεισμους του 1999, κοπελα η Σουλα.
180 δραχμες το εισητηριο..........

Ξανθια Μilf τοτε, με μαυρο μαξι φορεμα το οποιο απλα ανασηκωσε χωρις να το βγαλει.
Το στοματικο "δεν υπηρχε" τοτε, προκαταρκτικα αγνωστη λεξη.
Μου τον επαιξε λιγο με το χερι, σηκωθηκε, μπηκε, τελος !!!!
Με τα  σημερινα δεδομενα η Νο 1 ξεπετα.
Τοτε εφυγα με το χαμογελο στα χειλη.
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Κάπου στην Κολωνού, σ'ένα χαμαιτυπείο στο Μετάξι. Έδωσα τότε 3.000 δρχ. σε χιλιάρικα και γάμησα την πρώτη μου πουτάνα και γυναίκα γενικότερα ένα μήνα πριν κλείσω τα 13. Είχα πάει παρέα με έναν συμμαθητή μου ο οποίος ήταν 4 χρόνια μεγαλύτερος(γιατί είχε μείνει 3 χρόνια και τις πήγαινε σαν τον Χατζηχρήστο) και κάτι μόρτες 18ρηδες και 19ρηδες τότε. Δεν κόμπλαρα καθόλου που ήμουν ο μικρότερος της παρέας. Ανταποκρίθηκα και γάμησα ένα 25'+ μια 45άρα ξανθιά cougar... Έχυσα με πίπα, ήταν και γαμώ. Απίστευτο πράγμα το "βάπτισμα" ενός άντρα σε μπουρδέλο, και θα με καταλάβουν μόνο όσοι γάμησαν για πρώτη φορά σε μπουρδέλο πουτάνα και όχι σε σχέση κοπέλα... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
O kostas 27 το  πρωτο του γαμησι ηταν παρτουζα
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
προτι φορα γαμησα σε μβουρδελο οταν ημουν φαντρος,μου πηρε πιπα και εχυσα στο μουνι της με καποτα,γρηγορα ευσα τοτε..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Κάπου στην Κολωνού, σ'ένα χαμαιτυπείο στο Μετάξι. Έδωσα τότε 3.000 δρχ. σε χιλιάρικα και γάμησα την πρώτη μου πουτάνα και γυναίκα γενικότερα ένα μήνα πριν κλείσω τα 13. Είχα πάει παρέα με έναν συμμαθητή μου ο οποίος ήταν 4 χρόνια μεγαλύτερος(γιατί είχε μείνει 3 χρόνια και τις πήγαινε σαν τον Χατζηχρήστο) και κάτι μόρτες 18ρηδες και 19ρηδες τότε. Δεν κόμπλαρα καθόλου που ήμουν ο μικρότερος της παρέας. Ανταποκρίθηκα και γάμησα ένα 25'+ μια 45άρα ξανθιά cougar... Έχυσα με πίπα, ήταν και γαμώ. Απίστευτο πράγμα το "βάπτισμα" ενός άντρα σε μπουρδέλο, και θα με καταλάβουν μόνο όσοι γάμησαν για πρώτη φορά σε μπουρδέλο πουτάνα και όχι σε σχέση κοπέλα... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ενταξει το γαμησες τωρα,και 13 χρονων,και γαμησες 25 λεπτα για πρωτη σου φορα,και σε μπουρδελο κιολας,που μαξιμουμ ειναι τα 10 λεπτα. :2funny:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ενταξει το γαμησες τωρα,και 13 χρονων,και γαμησες 25 λεπτα για πρωτη σου φορα,και σε μπουρδελο κιολας,που μαξιμουμ ειναι τα 10 λεπτα. :2funny:
φίλε μου το παιδί θαύμα πρέπει να ήταν.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
αξεχαστα χρονια αλλα κι εμειρια!!!1986, 14χρονων σε βραχονησακι κοντα στην παραλια γερμανιδα γυμνηστρια...για την ακριβεια με ''γαμισε'' αφου ημουν μικρο κι αβγαλτο παιδακι!!κυριολεκτικα με ρουφηξε η καριολα!!!ακομα θυμαμαι οτι ετρεμαν τα ποδια μου και μετα βιας κολυμπησα πισω στην παραλια..κυριολεκτικα ομως μου κοπηκαν τα ποδια!!!αλλα η εμειρια αξεχαστη...γερμανιδα τουριστρια γυρω στα 30 ηλιοκαμενη κοκκινομαλα!!!θυμαμαι ακομα το κοκκινοτριχο μουνακι της περιοιημενο κι οχι σαν τα δαση που ειχαμε συνηθισει τοτε!!!κι αυτα τα βυζια της με τις πεταχτες ρωγες!!το κατι αλλο!!!πρωτοχυσα σχεδον στο 5 λεπτο σε μουτρα και βυζαρες της..και μετα με καβαλησε με μανια.... :o :o :o :o
ε ρε εποχες απιστευτες!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
opoiow goystari partouza se bourdelo as stili prive,oxi gay
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom