Νέα

Που είναι ο νιπλής;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που είναι ο νιπλής;

  • Εδώ

  • Στον Κορυδαλλό

  • Έχει Κατάθλιψη

  • Dubai κ δεν πιάνει το κινητό του

  • Έχει γυρίσματα στο Dragon’s Den

  • Δεν άντεξε τον τίτλο του Mr. Malaka και αποχώρησε κρατώντας την παράδοση

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ δεν μπορείτε να ψηφίσετε

  • Αχχχ Μαρία Μπακοδήμου.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Γαμιολες,
Κωλομπαραδες ,
Ελεεινά μιζερα πρεζάκια της καθημερινης φτώχειας και του μεροκάματου ,
ψηφιακοι μισθωτοι ζητιάνοι ,
δεξιοι σκουπιδοδικηγόροι φαντασμενοι
σαβουρογαμηδες του 10αρικο και της γκομενας με ραγαδες και κυτταρίτιδα μεχρι και στις φτέρνες
ενοικιαστες υπογείων με 97% υγρασία με μουχλα μέχρι και στα πόμολα
με μισα παραθυρα πεζοδρομίου που βλεπετε τα παπουτσια των περαστικων και σας κατουρανε πακιστάνια και κοπρόσκυλα τα παράθυρα

Αυτο ειναι το 66.666 μηνυμα μου και το τελευταίο, εκτός και αν τα likes φτασουν τις 70.000.. ή 77.777 , δεν ξερω ακομα , είμαι σε σκεψεις.. :coffee:

Αν θελετε Νιπλη να σας γαμησει την ψυχούλα και να αποκτησετε για λιγα δευτερόλεπτα λόγο υπαρξης θα δουλεψετε μουνόπανα τεμπεληδες :birdman:

Και όπως θα έλεγε και ο @brabus67 , ελα για παμε δυνατα ταπ-ταπ :rockon:

Του αγωνιστικους μου χαιρετισμους στο νεο μέλος @Manoliskalousis :rockon::rockon:
Άντε ρε μαλακά και ανησυχίσα μέχρι και τενεκέ λάδι τους έδινα για πληροφορίες :wanker:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μετά το πέρας του Mr. Malaka εξαφανίστηκε το έξοχο μέλος του σάη @Νίπλης ή νιπλής.

Οι φήμες οργιάζουν αλλά ποιος ξέρει να μας πει την αλήθεια;

Εγώ σαν επιστήθιος φίλος του τον αναζητώ και του αφιερώνω την αγαπημένη του σαύρα.

Ρε μπας εκτός από φίλο σου τα είχατε κιόλας?τέτοια σκορδοκαηλα για ένα απλό μέλος περίεργο.Μη αγχώνεσαι πάντως θα τον βρεις τον γαμιά σου,μα καλά τόσο όμορφα ξέσκιζε τη κωλαρα σου που δε αντέχεις μακριά του?
 

Manoliskalousis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
154
Like
282
Πόντοι
21
Screenshot_20240124_175708_Fonbet.jpg


Ο σύντροφος Νιπλης μου έδωσε τη δύναμη να δημιουργήσω μια σειρά δελτίων που θα μας πάνε από διπλασιασμό σε διπλασιασμό και μέσα σε 11 μέρες σε πενταψηφια κέρδη.

Η τακτική βασίζεται σε πάρα μα πάρα πολύ περίπλοκες στατιστικές εξισώσεις, σχεδόν ακατανόητες για το πενιχρό μυαλό ενός χρήστη, για τις οποίες ξόδεψα χρόνια και χρόνια μελέτης και πειραματισμού μέχρι να τις τελειοποιήσω.

Σήμερα λοιπον, νιωθω έτοιμος να σας καλέσω σε ένα συναρπαστικό ταξίδι στον μαγικο κοσμο του ποδοσφαιρικού στοιχήματος. Ας κάνουμε τον αδελφό Νίπλη περήφανο.

Ακολουθήστε με λοιπόν!
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Screenshot_20240124_175708_Fonbet.jpg


Ο σύντροφος Νιπλης μου έδωσε τη δύναμη να δημιουργήσω μια σειρά δελτίων που θα μας πάνε από διπλασιασμό σε διπλασιασμό και μέσα σε 11 μέρες σε πενταψηφια κέρδη.

Η τακτική βασίζεται σε πάρα μα πάρα πολύ περίπλοκες στατιστικές εξισώσεις, σχεδόν ακατανόητες για το πενιχρό μυαλό ενός χρήστη, για τις οποίες ξόδεψα χρόνια και χρόνια μελέτης και πειραματισμού μέχρι να τις τελειοποιήσω.

Σήμερα λοιπον, νιωθω έτοιμος να σας καλέσω σε ένα συναρπαστικό ταξίδι στον μαγικο κοσμο του ποδοσφαιρικού στοιχήματος. Ας κάνουμε τον αδελφό Νίπλη περήφανο.

Ακολουθήστε με λοιπόν!
:priest::priest:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μαζί μου είναι και σας στέλνει χαιρετίσματα γιατί δεν μπορεί να μιλήσει.

Πλένει τα πιάτα τώρα.

:tooth:
Ρε άσε τα σάπια που πλένει τα πιάτα μάλλον δε μπορεί να μιλήσει γιατί είναι μπουκωμενος στο ρουφάει τον πουτσο τώρα και δε μπορεί να μιλήσει.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.016
Πόντοι
4.546
Screenshot_20240124_175708_Fonbet.jpg


Ο σύντροφος Νιπλης μου έδωσε τη δύναμη να δημιουργήσω μια σειρά δελτίων που θα μας πάνε από διπλασιασμό σε διπλασιασμό και μέσα σε 11 μέρες σε πενταψηφια κέρδη.

Η τακτική βασίζεται σε πάρα μα πάρα πολύ περίπλοκες στατιστικές εξισώσεις, σχεδόν ακατανόητες για το πενιχρό μυαλό ενός χρήστη, για τις οποίες ξόδεψα χρόνια και χρόνια μελέτης και πειραματισμού μέχρι να τις τελειοποιήσω.

Σήμερα λοιπον, νιωθω έτοιμος να σας καλέσω σε ένα συναρπαστικό ταξίδι στον μαγικο κοσμο του ποδοσφαιρικού στοιχήματος. Ας κάνουμε τον αδελφό Νίπλη περήφανο.

Ακολουθήστε με λοιπόν!
Παμε να πλουτίσουμε!
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Μακάρι μπρατ γιατί είσαι από τα πιο γαμάτα παιδιά, Μακάρι. Οψόμεθα, αν μας ευλογησει ο Νιπλαρος.

βαρα λα'ι'κ στον νιπλη αβερτα αν δεν ισοσκελισει ποστς και λα'ι'κ δεν ξαναμπαινει :lying-face:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Κρύβεται η γαμιολα,να μη φέρει τη καροτσα
αφου ειναι μουνης ρε μαλακα...ετοιμασου σελωνω ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΒΕΛΟΣ,ερχομαι σε παιρνω και παμε τουρνε στο ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙ ΤΟΥ να τα σηκωσουμε ΟΛΑ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.747
Πόντοι
5.006
αφου ειναι μουνης ρε μαλακα...ετοιμασου σελωνω ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΒΕΛΟΣ,ερχομαι σε παιρνω και παμε τουρνε στο ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙ ΤΟΥ να τα σηκωσουμε ΟΛΑ
Maxi μη γελάς στειλε να στείλω ένα λάδι να δεις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.406
Κριτικές
8
Like
32.796
Πόντοι
6.536
αφου ειναι μουνης ρε μαλακα...ετοιμασου σελωνω ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΒΕΛΟΣ,ερχομαι σε παιρνω και παμε τουρνε στο ΚΑΤΣΙΚΟΧΩΡΙ ΤΟΥ να τα σηκωσουμε ΟΛΑ
Θα μιλήσω στη γλώσσα σου Οθωμανέ....

Για γκέλ μπουρντά

:knuppel:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.747
Πόντοι
5.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom