Νέα

Πού δέχονται κοπέλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Επειδη ξερω τι τρελα κουβαλας, φανταζομαι οτι εννοεις να πας σε studioι και να σε δεχτουν.

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Ομως οσο ξερω τα studio δεν δεχονται κοπελες, ουτε καν σε τσαρκα ποσο μαλλον για "περασμα" στο δωματιο.
Τετοιες υπηρεσιες μονο απο call girl ΜΠΟΡΕΙ να βρεις.

Εχω παει με φιλο με μακρυα μαλλια  σε studio και μονο στην ιδεα οτι υπηρχε πιθανοτητα να ειναι κοπελα παρολιγο να μας διωξουν.
Οταν διαπιστωσαν οτι ειναι αντρας ηρεμησαν.

Φανταζομαι οτι ξερεις πολυ καλυτερα απο εμενα οτι απαγορευονται οι γυναικες στα μαγαζια.

Αυτο παντως που πραγματικα αρχιζει και με παραξενευει ειναι πως πολλες κοπελες της δουλειας μου, εχουν εκμυστηρευτει οτι θελουν να πανε τσαρκα.........
Και μαλιστα θελουν να παμε μαζι........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Σε παλαιότερη μου τσάρκα στην Κασσάνδρας, την ώρα που έφευγα έμπαινε στο studio ένα ζευγαράκι. Επίσης πάλι στην Κασσάνδρας, πήγα με έναν φίλο μου μαλλιά, μου άνοιξε η Ναταλί και μου είπε ότι νόμιζε ότι ήταν η κοπέλα μου   :2funny: :2funny: Άρα δέχονται αν πέσουν τα φράγκα...
 

Επισκέπτης
Σε παλαιότερη μου τσάρκα στην Κασσάνδρας, την ώρα που έφευγα έμπαινε στο studio ένα ζευγαράκι. Επίσης πάλι στην Κασσάνδρας, πήγα με έναν φίλο μου μαλλιά, μου άνοιξε η Ναταλί και μου είπε ότι νόμιζε ότι ήταν η κοπέλα μου   :2funny: :2funny: Άρα δέχονται αν πέσουν τα φράγκα...
η ναταλη ειναι φιλη μου δεν μπωρο,αλοστε δεν δουλεβη πια κασ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Σε παλαιότερη μου τσάρκα στην Κασσάνδρας, την ώρα που έφευγα έμπαινε στο studio ένα ζευγαράκι. Επίσης πάλι στην Κασσάνδρας, [size=20pt]πήγα με έναν φίλο μου μαλλιά,[/size] μου άνοιξε η Ναταλί και μου είπε ότι νόμιζε ότι ήταν η κοπέλα μου   :2funny: :2funny: Άρα δέχονται αν πέσουν τα φράγκα...
αααααααααααχχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα ρε τυπε.....ο φιλος ειχε φαρδιες πλατες και πετσινο;αυτο πες μου να πεσω κατω........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Θελετε να πατε να δουλεψετε βρε ή να γαμησετε ?  :think:

Αν ειναι το δευτερο δεχονται δε δεχονται κοπελες , βαλτε ενα ψετικο μουστακι και παμε μαζι τσαρκα
θα μπουμε για παρτουζακα και καλα . και μετα μεσα θα τα βρουμε  :sunglasses:

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
αααααααααααχχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα ρε τυπε.....ο φιλος ειχε φαρδιες πλατες και πετσινο;αυτο πες μου να πεσω κατω........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν φόραγε πέτσινο, αλλά έχει μεγάλο μούσι  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θελετε να πατε να δουλεψετε βρε ή να γαμησετε ?  :think:

Αν ειναι το δευτερο δεχονται δε δεχονται κοπελες , βαλτε ενα ψετικο μουστακι και παμε μαζι τσαρκα
θα μπουμε για παρτουζακα και καλα . και μετα μεσα θα τα βρουμε  :sunglasses:
το δευτερο ψαχνω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν φόραγε πέτσινο, αλλά έχει μεγάλο μούσι  :2funny: :2funny:
kanakis.JPG
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
μαγαζη που να δεχετε κοπελες ψαχνω κακο ειναι?
Oνάρ Εστίν
Διεύθυνση
Ελασιδών 2 & Πειραιώς, Γκάζι

Info
Ένας χώρος όπου συχνάζουν όλες οι ηλικίες γυναικών. Παίζει σχεδόν κατά αποκλειστικότητα ελληνικά και πραγματικά μετά την είσοδο σας όλες οι εκπλήξεις είναι πιθανές. Άκρως clut μέρος για επισκέψεις τις πρώτες πρωινές ώρες, κρατάει μια έντονη μνήμη της Λεσβιακής ζωής της Αθήνα των ΄90s και αν η αδυναμία σας είναι η Butch γυναίκες είναι το καλύτερο μέρος για να τις βρείτε, όπως και θα δείτε υπέροχές θηλυκές αυθεντικές ελληνίδες!
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017

Τώρα υπάρχουν περισσότερα στούντιο με δυο κοπέλες...νομίζω είσαι ενήμερη :think: για αυτο δεν θέλει ψάξιμο  :badair:....

Ααααα και κάτι άλλο,δεν σου έτυχε να έρθουν κοπέλες για λεσβιακό :think: :think: :think: :think:.....   
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Πανε
Tριτη κ Σαββατο...Βριλησου 36!!
ή Παρασκευη...Κωνσταντινουπολεως 80!!

:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: 
χαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Άμα θέλει πεμτη πρωί Βριλησου 36 θα δεχτώ ιδιαίτερος... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: 
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
438
Κριτικές
2
Like
774
Πόντοι
81
Κοριτσια οποια θελει ας ερθει απο το σπιτι , κερναω και καπουτσινο  :sunglasses:.
(οποιος πει-σκεφτει οτι γραφω κρυαδες να του καει το βιντεο)
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.452
Like
2.017
Κοριτσια οποια θελει ας ερθει απο το σπιτι , κερναω και καπουτσινο  :sunglasses:.
(οποιος πει-σκεφτει οτι γραφω κρυαδες να του καει το βιντεο)

μμμμμ καπουτσινο ε? στύλε διεύθυνση σε πμ..με έψησες... ;) ;) ;) ;)  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom