Νέα

Πόσα τρώμε στις πουτάνες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πόσα λεφτά χαλάτε το μήνα για τα κορίτσια του αγοραίου έρωτα;

  • 0-50 ευρω.

    Ψήφοι: 153 29,5%
  • 50-100 ευρω.

    Ψήφοι: 110 21,2%
  • 100-150 ευρω.

    Ψήφοι: 72 13,9%
  • 150-200 ευρω.

    Ψήφοι: 43 8,3%
  • 200-250 ευρω.

    Ψήφοι: 40 7,7%
  • 250-300 ευρω.

    Ψήφοι: 26 5,0%
  • 300-350 ευρω.

    Ψήφοι: 23 4,4%
  • 350-400 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 400-450 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 450-500 ευρω.

    Ψήφοι: 12 2,3%
  • 500-600 ευρω.

    Ψήφοι: 14 2,7%
  • 600-700 ευρω.

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 700-800 ευρω.

    Ψήφοι: 3 0,6%
  • 800-900 ευρω

    Ψήφοι: 2 0,4%
  • 900-1000 ευρω.

    Ψήφοι: 6 1,2%
  • 1000 και πανω

    Ψήφοι: 49 9,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
τι να πω ρε φιλε.δεν μετραμε τα κονταρια μας σε θεμα παλαιοτητας.ο καθενας ξερει τι γαλονια εχει.ο αλλος μπορει να ειναι χρονια στο σαιτ επειδη καβλωνει απο τις συζητησεις κ τις φωτο.και να ειναι με το πουλι στο χερι.και εμεις που ειμαστε νεοι στο σαιτ να κανουμε τη δουλεια μας συχνα.δεν ξερω την ηλικια σου αλλα για την ηλικια μου θεωρω οτι εχω παει με πολλες τανες.οποτε τι να καθομαστε να λεμε.παλιος κ νεος.αυτα ειναι παπαριες κ πανω απολα χαβαλεδιαρικα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
κλασε μας ρε γιατρε μου..  :cool2:

Ρε πατερ και  για  την Αγία  Μαρία  την Αιγυπτία έχουμε ( εκεί εφημερευει ο τραγος ) . Χωρίς  λάδι  για  τα  καντήλια  θα  σε  αφήσουμε ?

Μη  μας  γκρινιάζεις  όμως !
Εχει  και  ένα  φιλόπτωχο ο Αγιος , κάτι ουκρανέζες τούμπανα !
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
τι να πω ρε φιλε.δεν μετραμε τα κονταρια μας σε θεμα παλαιοτητας.ο καθενας ξερει τι γαλονια εχει.ο αλλος μπορει να ειναι χρονια στο σαιτ επειδη καβλωνει απο τις συζητησεις κ τις φωτο.και να ειναι με το πουλι στο χερι.και εμεις που ειμαστε νεοι στο σαιτ να κανουμε τη δουλεια μας συχνα.δεν ξερω την ηλικια σου αλλα για την ηλικια μου θεωρω οτι εχω παει με πολλες τανες.οποτε τι να καθομαστε να λεμε.παλιος κ νεος.αυτα ειναι παπαριες κ πανω απολα χαβαλεδιαρικα.
θες να σου πω τη γνωμη μου??? και ας περασει απαρατηρητη.... το σαιτ το διαβαζω πολυ καιρο αλλα τωρα τελευταια ειμαι μελος, εχω περασει απο ολα που εχουν σχεση με πουτανες θες μπουρδελα, θες στουντιο θες στριπτιζ θες cg θες ct θες απο το δρομο θες μασαζ ΑΠΟ ΟΛΑ,και οταν λεω ΑΠΟ ΟΛΑ δεν εννοω μια δυο φορες και εφυγα, εμεινα αρκετα σε καθε κατηγορια, τοσο που πιστευω οτι εμαθα αρκετα καλα την κατηγορια. το ποσο που εχω χαλασει στις πουτανες δεν μπρω να το εκτιμησω, υπολογιζω χοντρικα  οτι χαλαω 20.000 ευρω το χρονο (στο περιπου).Πιστευω οτι εδω  μεσα πεφτει μεγαλη παραπλανηση (σε καμια περιπτωση δεν εννοω τους ιδρυτες του σαιτ) απο τα μελη και οταν λεω μεγαλη εννοω ΤΕΡΑΣΤΙΑ, προωθουνται μαγαζια που καποιος εχει συμφερον και αντιστοιχα χαντακωνονται με κριτικες αλλα μαγαζια αντιζηλων, αυτο συμβαινει σε γενικες γραμμες απο τα μελη εδω μεσα εγω το μονο που εχω να πω και να ρωτησω ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΒΑΘΜΟ ΥΨΗΛΟ (ΑΝΩΤΕΡΟΣ, ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΚΟΚ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ , ΣΤΟΥΝΤΙΟΥ Η ΜΑΣΑΤΣΙΔΙΚΟΥ??????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
, εχω περασει απο ολα που εχουν σχεση με πουτανες θες μπουρδελα, θες στουντιο θες στριπτιζ θες cg θες ct θες απο το δρομο θες μασαζ ΑΠΟ ΟΛΑ,και οταν λεω ΑΠΟ ΟΛΑ δεν εννοω μια δυο φορες και εφυγα, εμεινα αρκετα σε καθε κατηγορια, τοσο που πιστευω οτι εμαθα αρκετα καλα την κατηγορια.

όταν λές ΑΠΟ ΟΛΑ εννοείς και τραβέλια με προσόντα???? :o
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Τρωω τρείς αραπαδιές υποτιμημενα πεντόλιρα ετησίως.Δυστυχως...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται, ΑΕΡΟΓΑΜΗ...

μου άρεσε ο τίτλος, χαχα, άκου αερογάμη.
σύ είπας ρε άνθρωπε ότι πέρασες απο όλες τις κατηγορίες, εγώ σου φταίω???
δεν είναι κάκο.


λοιπόν για να κάψουμε την πλάκα και να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά, επειδή είσαι συνέχεια γκρίνια, και αφού είσαι τόσο παλιό και "έμπειρο " μέλος, θα έπρεπε να έιχες καταλάβει ότι το σάιτ είναι μια μεγάλη κοινότητα μελών, και μέσα σε αυτή υπάρχουν τα ΠΑΝΤΑ.
και σαν έμπειρός θα έπρεπε να καταλαβαίνεις οταν διαβάζεις κάτι, εαν αυτό είναι μούφα, προμοτάρισμα κοκ....

όποτε συνέχισε να πηγάινεις ΣΕ ΟΛΕΣ τις κατηγορίες πληρωμένου έρωτα, συνέχισε να μας ενημερώνεις (ούτε μια ενημέρωση δεν έχεις κάνει αν σδεν απατώμαι) και σταμάτα την κλάψα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εχει κατηγοριες ο πληρομενος ερωτας τοτε χρειαζομαστε μια ομοσπονδια να μας βαλει στις κατηγοριες μας δεν μπορω εγω κυριε που εχω γαμησει τα μουνια απο το 1992 και μετα να παιζω στην ιδια εθνικη με τον αλλο που το μονο που ξερει ειναι το φυλης 104 μονο απο το θερντ....................... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:


θελω να ειμαι στην σουπερ μπουρδελολινγκα!!!!!!!
εχω ιστορια σαν συλλογος οχι παπαρια!!!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
θες να σου πω τη γνωμη μου??? και ας περασει απαρατηρητη.... το σαιτ το διαβαζω πολυ καιρο αλλα τωρα τελευταια ειμαι μελος, εχω περασει απο ολα που εχουν σχεση με πουτανες θες μπουρδελα, θες στουντιο θες στριπτιζ θες cg θες ct θες απο το δρομο θες μασαζ ΑΠΟ ΟΛΑ,και οταν λεω ΑΠΟ ΟΛΑ δεν εννοω μια δυο φορες και εφυγα, εμεινα αρκετα σε καθε κατηγορια, τοσο που πιστευω οτι εμαθα αρκετα καλα την κατηγορια. το ποσο που εχω χαλασει στις πουτανες δεν μπρω να το εκτιμησω, υπολογιζω χοντρικα  οτι χαλαω 20.000 ευρω το χρονο (στο περιπου).Πιστευω οτι εδω  μεσα πεφτει μεγαλη παραπλανηση (σε καμια περιπτωση δεν εννοω τους ιδρυτες του σαιτ) απο τα μελη και οταν λεω μεγαλη εννοω ΤΕΡΑΣΤΙΑ, προωθουνται μαγαζια που καποιος εχει συμφερον και αντιστοιχα χαντακωνονται με κριτικες αλλα μαγαζια αντιζηλων, αυτο συμβαινει σε γενικες γραμμες απο τα μελη εδω μεσα εγω το μονο που εχω να πω και να ρωτησω ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΩ ΒΑΘΜΟ ΥΨΗΛΟ (ΑΝΩΤΕΡΟΣ, ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΚΟΚ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΥ , ΣΤΟΥΝΤΙΟΥ Η ΜΑΣΑΤΣΙΔΙΚΟΥ??????

Άντε πάλι τα ίδια ... γαμώ την ατυχία μου , γαμώ.
Ρε c35, βαρεθήκανε και τα τσιμέντα λέμε !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παντως 6 χρονια και που πηδαω μια δεν ειπε μια φορα να κερασει η πουτανα...και δεν εννοω την γυναικα μου...χαχαχα ουτε τσαμπιονς λινκ ουτε ιντερτοτο καταλαβάινουν αυτες..μονο χρημα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εστω να κοβουν διαρκειας...στην αρχη της σεζον..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Παντως 6 χρονια και που πηδαω μια δεν ειπε μια φορα να κερασει η πουτανα...και δεν εννοω την γυναικα μου...χαχαχα ουτε τσαμπιονς λινκ ουτε ιντερτοτο καταλαβάινουν αυτες..μονο χρημα

:2funny: :2funny: καλο !

το σε ποια κατηγορια ειναι ο καθενας μας , δε χρειαζεται να το επιδεικνυει -φαινεται και εξαλλου ειναι καλο για τον ιδιο οχι για τους υπολοιπους  ;)
εξαλλου με την εμπειρια μαθαινεις να αποφευγεις τις μαπες και  να βρισκεις καλες καβατζες σε χαλεπους καιρους  ;)
εγω κατω απο 400-500αρικο € το μηνα δεν πεφτω  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
:2funny: :2funny: καλο !

το σε ποια κατηγορια ειναι ο καθενας μας , δε χρειαζεται να το επιδεικνυει -φαινεται και εξαλλου ειναι καλο για τον ιδιο οχι για τους υπολοιπους  ;)
εξαλλου με την εμπειρια μαθαινεις να αποφευγεις τις μαπες και  να βρισκεις καλες καβατζες σε χαλεπους καιρους  ;)
εγω κατω απο 400-500αρικο € το μηνα δεν πεφτω  :grin:
προσυπογραφω απολυτα.ειδικα αν δεν θες να ξοδευεις πολλα βρισκεις 1-2 καλα κοριτσια που γουσταρεις και σε μαθαινουν καλα ή εστω περιμενεις δοκιμες και κριτικες απο αλλους.η κοινη γνωμη γενικα δεν πεφτει εξω...οι πολλες δοκιμες εχουν ρισκο,ειναι βεβαια η χαρη του σπορ αλλα θελουν καλη τσεπη...ακριβο το σπορ...περα απο την πλακα καμια προσφορα μπορουσαν να κανουν οπως στο εξωτερικο..σε καλους πελατες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Α και μην μου πει κανεις κουπονια για σερβιτσιο πιατων σαν τα βενζιναδικα...
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
γύρω στα 400 με 500 κάθε μήνα και έχω και τα τυχερά μου εννοείται...

Επειδή είμαι άρρωστος με το άθλημα, έχω ένα πρόβλημα αυτοσυγκράτησης με τα χρήματα που σπαταλάω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom