Νέα

Πόσα πέρνει μια πουτανα για ενα γαμήσι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το σεναριο που λεει ο γλου δεν το ξερω,εχει μια λογικη αλλα....  :helpplea:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
'Aρα η αποδοχες αλλαζουν οταν πανε σε αλλο σπιτακη!! Το λεω αφτο γιατη το ενοικιο μπορει να ναι πιο ακριβο η πιο φτηνο !!
το ειχα σκεφτει αυτο αλλα μαλλον τους βγαινει μια η αλλη....μιλαμε παντα για στουντιο που δουλευουν με προγραμματα και μερικα με τζακουζια κλπ φτανουν 100 και 120 ευρω/προγραμμα ....αρα δεν μιλαμε μονο για φτηνα προγραμματα....
σκεψου οτι δυο πελατες να παρουν ενα τετοιο προγραμμα που ειναι ας πουμε μια ωρα συνολο(120+120) παει στην πουτανα το 120αρι ή εστω κατοσταρι....στην ιδια μια  ωρα μπορει να κανει πχ και τεσσερα-πεντε απλα προγραμματα....αλλα 100 ευρω περιπου..


αν εχει τραβηξη η πουτανα απο εμφανιση και επιδοσεις μιλαμε για πολυ χρημα στο 7ωρο/8ωρο που δουλευουν εδω....και σε παλιες καλες εποχες που δεν υπηρχε και οικονομικη στενοτητα στον κοσμο....

τωρα αθηνα μπορει να εχουν τρεις βαρδιες αλλα και πιο πολυ πελατεια...σχεδον δεν παιρνουν ανασα.....ειδικα σε καποια ωραρια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το σεναριο που λεει ο γλου δεν το ξερω,εχει μια λογικη αλλα....  :helpplea:
με κοπελα του χωρου το χα συζητησει...μιλαγε για τιμη γυρω στα 250 ευρω....αρα στανταρ εβγαζε κανα 500αρι και βαλε αυτη στο οχταωρο για να ειναι περιπου στα ιδια απο θεμα κερδους.....


αλλα επαιζε και κλεψιμο στο μαγαζι στο θεμα των προγραμματων στανταρ....άλλα επαιρνε άλλα εγραφε στο βιβλιο με την εισπραξη σε μεγαλα προγραμματα....επισης μικρα λαδωματακια εντος του δωματιου για κατι εξτρα πχ κανα ακαποτο κλπ δεν φαινονται πουθενα....αν συνεννοηθεις εκ των υστερων μεσα.....

 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
με κοπελα του χωρου το χα συζητησει...μιλαγε για τιμη γυρω στα 250 ευρω....αρα στανταρ εβγαζε κανα 500αρι και βαλε αυτη στο οχταωρο για να ειναι περιπου στα ιδια απο θεμα κερδους.....


αλλα επαιζε και κλεψιμο στο μαγαζι στο θεμα των προγραμματων στανταρ....άλλα επαιρνε άλλα εγραφε στο βιβλιο με την εισπραξη σε μεγαλα προγραμματα....επισης μικρα λαδωματακια εντος του δωματιου για κατι εξτρα πχ κανα ακαποτο κλπ δεν φαινονται πουθενα....αν συνεννοηθεις εκ των υστερων μεσα.....
500 ευρακια σε ενα 8ωρο πωπω δλδ ζωη και κοτα
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Εκτος απο κατι μουνοψειρες πιτσιρικας που ειχα κολλησει και οχι απο πουτανα αλλα απο μια γκομενα που ειχα το καιρο εκεινο....τιποτα αλλο μεχρι σημερα!!!!!!!!!! Και που υπαρχουν γκομενες στη ζωη μου...στον αγοραιο ερωτα θα ανηκω παντα τον ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sostossssssssssssssssssssssss  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν τυχαίνει να ξέρω άρα ακούστε!
Στα 20 euro 10 η κοπέλα 3 η τσατσά 7 το μαγαζί κάθε κοπέλα όμως κάνει και 3 πελάτες 30 euro δηλαδή για το μαγαζί (νοίκια) τέλος....Μη ρωτάτε πως τα ξέρω απλά ξέρω :sunglasses:



μπα τα μισα θα πηγαιναν στην τσεπη.....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Λοιπόν τυχαίνει να ξέρω άρα ακούστε!
Στα 20 euro 10 η κοπέλα 3 η τσατσά 7 το μαγαζί κάθε κοπέλα όμως κάνει και 3 πελάτες 30 euro δηλαδή για το μαγαζί (νοίκια) τέλος....Μη ρωτάτε πως τα ξέρω απλά ξέρω :sunglasses:
ετσι ειναι φιλε οπως τα λες... και αναλογικα στα στουντιο... τωρα η ερωτηση ειναι ποσα απο τα 10 κραταει η πουτανα??? οι απαντησεις ποικιλουν πιθανως και τιποτα, τα παιρνει ο αγαπητικος-νταβας γιατι ετοιμαζει το σπιτι για να παντρευτουν :2funny: :2funny: :2funny:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:  Τα μαγαζιά τώρα πολλά δεν έχουν νταβατζήδες που φέρνουν γυναίκες. Πάντως όπου υπάρχουν αλβανές υπάρχουν και νταβατζήδες όλες οι άλλες ρωσίδες ουκρανέζες κτλ δεν έχουν οι περισσότερες


ετσι ειναι φιλε οπως τα λες... και αναλογικα στα στουντιο... τωρα η ερωτηση ειναι ποσα απο τα 10 κραταει η πουτανα??? οι απαντησεις ποικιλουν πιθανως και τιποτα, τα παιρνει ο αγαπητικος-νταβας γιατι ετοιμαζει το σπιτι για να παντρευτουν :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:2funny:  Τα μαγαζιά τώρα πολλά δεν έχουν νταβατζήδες που φέρνουν γυναίκες. Πάντως όπου υπάρχουν αλβανές υπάρχουν και νταβατζήδες όλες οι άλλες ρωσίδες ουκρανέζες κτλ δεν έχουν οι περισσότερες
αρ γιου σουρ??
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επειδη και εγω ειμαι πολυ σιγουρος για το αντιθετο... οταν εννοω νταβα μην φανταστεις ξυλο μπουκετιδια κρατημα διαβατηριων και τετοια... απλα καποιον που μοιραζεται το μεροκαματο  και αυτος θα την προφυλαξει απο τις κακοτοπιες και απο τους πονηρους... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΝΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΑΓΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥΣ...
εχεις ακουσει για αγοροπωλησιες πουτανων??
εχεις ακουσει για απαγωγη πουτανων (νταβας να κλεβει την πουτανα αλλου νταβα)?
αστα δεν ειναι για εδω μεσα αυτα....
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα ξέρω μερικά πράγματα και ξέρω πολλές γυναίκες λόγο παλιάς δουλειάς μου δεν τα λέω τυχαία...
Ναι φυσικά υπάρχουν αλλα όχι όσοι ο κόσμος νομίζει άκουσε με ξέρω σήμερα 9 κοπέλες χωρίς δουλεύουν αξιοπρεπώς μονες και τα λεφτά είναι όλα δικά τους..



επειδη και εγω ειμαι πολυ σιγουρος για το αντιθετο... οταν εννοω νταβα μην φανταστεις ξυλο μπουκετιδια κρατημα διαβατηριων και τετοια... απλα καποιον που μοιραζεται το μεροκαματο  και αυτος θα την προφυλαξει απο τις κακοτοπιες και απο τους πονηρους... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΝΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΑΓΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥΣ...
εχεις ακουσει για αγοροπωλησιες πουτανων??
εχεις ακουσει για απαγωγη πουτανων (νταβας να κλεβει την πουτανα αλλου νταβα)?
αστα δεν ειναι για εδω μεσα αυτα....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Κοίτα ξέρω μερικά πράγματα και ξέρω πολλές γυναίκες λόγο παλιάς δουλειάς μου δεν τα λέω τυχαία...
Ναι φυσικά υπάρχουν αλλα όχι όσοι ο κόσμος νομίζει άκουσε με ξέρω σήμερα 9 κοπέλες χωρίς δουλεύουν αξιοπρεπώς μονες και τα λεφτά είναι όλα δικά τους..
φιλε παω πασο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom