Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ΔΗμητρακη οι νεοπλουτοι των προαστιων δεν εχουν καλο γουστο και αισθητικη. Λογικο ειναι ανθρωποι σαν εμας, με αστικη καταγωγη, να αισθανομαστε αβολα μαζι τους και να μην μας ικανοποιουν τα ψευτομοδατα τρεντυ μαγαζια που συχναζουν. Οταν ξαναρθεις Αθηνα πηγαινε για κεμπαπ στον Λευτερη τον Πολιτη στην Ομονοια.

Οσο για τα μπουμπουκια του κολλεγιου ειχα και εγω συμφοιτητες και τους ξερω... Περιμενω να μπει στην πολιτικη κανενας να τον ξεφτιλισω με ντοκουμεντα.

ο λευτερης κανει  ωραιο  τυλιχτο ! απλο λιτο οπως ταιριαζει  στους σπαρτιατες πικεριστες! .
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Ας βάλει άλλη κουρτίνα, τι ρωσομπαρόκ είναι αυτό
 

Επισκέπτης
Oταν πηγαινα σχολειο τρολαρα τους συμμαθητες μου λεγοντας οτι ειμαι σατανιστης. Τοτε θεωρουνταν μεγαλι στιγμα να μην πιστευεις και να μην πηγαινεις εκκλησια. Ημουν το σατανοπαιδο!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Oταν πηγαινα σχολειο τρολαρα τους συμμαθητες μου λεγοντας οτι ειμαι σατανιστης. Τοτε θεωρουνταν μεγαλι στιγμα να μην πιστευεις και να μην πηγαινεις εκκλησια. Ημουν το σατανοπαιδο!

τελικά φαντάζομαι γρήγορα καταλάβανε ότι είσαι μαλακόπαιδο και σε τσακίσανε στην φάπα...
 

Επισκέπτης
τελικά φαντάζομαι γρήγορα καταλάβανε ότι είσαι μαλακόπαιδο και σε τσακίσανε στην φάπα...
με φοβοντουσαν. Τωρα μιλαμε για παραδοσιακες δεξιες οικογενειες. Μακρια φωναζαν οι γονεις. Αθεια-σατανισμος-κομμουνισμος!

Κυριε Ελεησον Κυριε Ελεησον! Θαυμα! Θαυμα! Δακρυσε η Παναγια!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χαιρε Τιτανιε ΠορνοΕμιγκραντε! Ζητω το Πορνομεταναστευτικο Κινημα (Πορν.Κι)

Καλα τα λες οτι εγινε αχτραμας η υποθεση εκλογων! Σοφη η πολιτικη σου αναλυση, για το 23% του σφυριζα.
Οπως μου ελεγε Πασοκος συνταξιουχος, το 15 ειχε ριξει Αλεξη, τωρα θα ψηφισει Κουλι, αλλα δεν τραβαει το παιδι! Με το ζορι τον βγαλανε... Παλι μαλακιες κανει ο κοσμος! Παμε κατα διαολου!

Δεν σχολιασες για Ζωη Κων/πουλου, Κασσιδιαρη, Καρατζαφερη.
Κριμα για τζημερο και λαφαζανη...και τον στηριξες περυσι.
Το μεγαλο σου λαθος ηταν οτι δεν κατεβηκες με καποιον συνδιασμο σε ευρωπαικο, οπως ο βλακουφακης, μηπως και εκλεγεις!
Για του Πολιτες του Ηλ.Ψινακη τι εχεις να πεις???
https://www.instagram.com/p/BwWjtQGCfSI/
Ζητω ο ΕθνικοΓαμμισμος! https://www.instagram.com/p/BkXrEyTAobg/

Εαν ερθεις θα κανεις περιοδεια με φορτηγο ψυγειο-βιτρινα!
Ελα να κανεις το Κομμα των Πηδηχτων και να ηγηθεις της αποχης στην φυλης και την αναβαθμιση του Μεταξουργειου!

Εγραψες!....ΚΤΗΝΟΒΟΥΛΕΥΤΗΣ!!!
αφιερομενο...

υγ.
Ο Χιος ειχε πει οτι θα κανει πατριωτικο φορεα! Ισως πρεπει να ψαχτεις λιγο! Τα ιδια λετε!
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Μάλλον με το δεξί θα βαράει μαλακια γιατί στο βίντεο έχει μπανταρισμένο τον δεξιό αντίχειρα.......
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Δημητρακη θελουμε βιντεο-αναλυση, για τις ερχομενες Εθνικες Εκλογες!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Ωραια αναλυση Δημητρακη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom