Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 500K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Και στα σοβαρά τώρα.

Το ξεχείλωσαν κάποιοι το θέμα. Για τη πλάκα μας και για την όποια ενημέρωση γράφουμε εδώ.

Κουλάρετε και βρείτε κανένα πιπινάκι να βγάλετε το lock down.

Το δοκίμασα. Δουλεύει !!:D:
Και ειναι πολυ καλο,ευγε φιλε!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Εγώ το ερηξα στο σπα αυτούς τους μήνες διότι ποια γκόμενα δε θα ήθελε να πάει σπα κ πήγα ουζανα χισαρια κ βελινγκτραντ

Δυστυχώς αν κ κουμπωμεμες οι πιο πολλές λόγω κοβιντ πάντα όμως θα τις συναρπάζει η ιδέα να πάνε για σπα σε καλά ξενοδοχεία έστω κ με κάποιον που γνώρισαν μέσω ιντερνετ
Ωραιος
Bulgaria never dies :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
184
Like
43.884
Πόντοι
21.896
Εγώ το ερηξα στο σπα αυτούς τους μήνες διότι ποια γκόμενα δε θα ήθελε να πάει σπα κ πήγα ουζανα χισαρια κ βελινγκτραντ

Δυστυχώς αν κ κουμπωμεμες οι πιο πολλές λόγω κοβιντ πάντα όμως θα τις συναρπάζει η ιδέα να πάνε για σπα σε καλά ξενοδοχεία έστω κ με κάποιον που γνώρισαν μέσω ιντερνετ
Ωραιος
Bulgaria never dies :grin:
στειλε κανένα καβουρμά από μαλατσκια ή έστω μοσχαρίσιο διότι από φαγητό όλο το ανατολικό μπλοκ είναι για κλάματα εκτός από τους μαγιαρους
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και φακους επαφης αντι για τα αντιαισθητικα γυαλλια που θυμιζουν καθηγητη του 80...

Eίδες Στρατο που έχω δίκιο σε όσα λέω?

Ε ναι αλλα μη γινεται και ψυχωση! :confused:

Aχ ρε Στράτο αχ!
Θυμήσου πριν τα κιλά και τα χάπια τι γυναίκες σε κοιτούσαν.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Εγώ το ερηξα στο σπα αυτούς τους μήνες διότι ποια γκόμενα δε θα ήθελε να πάει σπα κ πήγα ουζανα χισαρια κ βελινγκτραντ

Δυστυχώς αν κ κουμπωμεμες οι πιο πολλές λόγω κοβιντ πάντα όμως θα τις συναρπάζει η ιδέα να πάνε για σπα σε καλά ξενοδοχεία έστω κ με κάποιον που γνώρισαν μέσω ιντερνετ
Ωραιος
Bulgaria never dies :grin:
στειλε κανένα καβουρμά από μαλατσκια ή έστω μοσχαρίσιο διότι από φαγητό όλο το ανατολικό μπλοκ είναι για κλάματα εκτός από τους μαγιαρους
:D:
Θα σου στειλω οτι θελεις

 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Ο Δημητράκης που χάθηκε ρε παδιά τον έβλεπα να ανεβάζει βιντεάκια στο ΤΣΙΛΙ καφενείο στο ΦΒ αλλά μετά το έριξαν. Εδω μέσα μάλλον έριξε μαύρη πέτρα:( :( :( :( :(
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Έφαγε μοιυλινγκ από κομπλεμπλασκο ακα τρομπαδουρο και την έκανε ο πρόεδρος καθόσον έχει πέσει κ πείνα ούτως η άλλως
Που να γράφει τώρα για εκδρομές στο Νόβγκοροντ
Έμεινε ο μαρκελας ως αλτερ εγκω κ ποσταρει ενοτε αλλά δεν αρκεί...:confused:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ο Δημητράκης που χάθηκε ρε παδιά τον έβλεπα να ανεβάζει βιντεάκια στο ΤΣΙΛΙ καφενείο στο ΦΒ αλλά μετά το έριξαν. Εδω μέσα μάλλον έριξε μαύρη πέτρα:( :( :( :( :(


φοβαται τα απλυτα που του βγαζει ο ιωσηφ
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Έφαγε μοιυλινγκ από κομπλεμπλασκο ακα τρομπαδουρο και την έκανε ο πρόεδρος καθόσον έχει πέσει κ πείνα ούτως η άλλως
Που να γράφει τώρα για εκδρομές στο Νόβγκοροντ
Έμεινε ο μαρκελας ως αλτερ εγκω κ ποσταρει ενοτε αλλά δεν αρκεί...:confused:


Έλα ρε ήταν καλτ μορφή ο Δημητράκης στο τσίλι πάντως γαμούσε μόνο κάτι πεπονια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.103
Like
50.826
Πόντοι
12.756

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
είμαι Ο Χαρης ο προεδροκτόνος της Αγίας Πετρούπολης κι αυτό είναι το νέο μου nick...
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Έφαγε μοιυλινγκ από κομπλεμπλασκο ακα τρομπαδουρο και την έκανε ο πρόεδρος καθόσον έχει πέσει κ πείνα ούτως η άλλως
Που να γράφει τώρα για εκδρομές στο Νόβγκοροντ
Έμεινε ο μαρκελας ως αλτερ εγκω κ ποσταρει ενοτε αλλά δεν αρκεί...:confused:

κανένα πούλιινγκ δεν εγινε, δε φταίω εγώ εάν το πουλάκι του προέδρου είναι παιδικό.
Κι αυτός ο χριστιανός τόσους παράδες έδωκε να τρέχει σε διαφόρους αετονύχιδες να τον κοροιδέυουν ότι του βάνουν μαλλια, χάθηκε να παέι σε ένα γιατρό να του δέιξει το πουλάκι του?
Τρίτον ο κ. Τρομπαδούρος τον έκαμε ρόμπα ( τα' θελε κι ο πάτος του) εγώ μία απλή κοινωνική πληροφόρηση έκαμα γύρω από τις άγνωστες πτυχές του μεγάλου ανδρός
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
επι ευκαιρια να κακισω την συμπεριφωρα του παππου αππεναντι στον ντερτι.δεν ειναι σωστα πραματα αυτα.
επισης και ο δασκαλος κακος ανακατευτηκε σε ξενα χωραφια με τον ντερτι σαν κουτσομπολης.
δεν εκπλαγηκα απο την αντιδρραση του ντερτι στο βιτεο,κλασικος αντιδραστικος που κανονικα αν δεν ηταν
μπλοκερ ο αλλος και του την ειχε στημενη θα το ετρωγε το κεφαλακι του.
οδυσσο στο τρασ σταροβιε,ενα παρκο που φτανει μεχρι την θαλασσα και πανε ποδηλατες συχνα
παιφτουν πυροβολισμοι η τραυματισμοι σοβαροι ποδηλατων απο κλωτσιες μαλακων παιζων που
ενοχλουνται απο τους ποδηλατες.πριν 2 μηνες κοπελιτσα πεθανε εκει μετα απο κτυπημα αζερου οταν περνουσε
με το ποδηλατο.ο ντερι ακομα δεν καταλαβε που ειναι και απορω που ακομα δεν τον εσπασαν στο ξυλο.
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
για αυτο δεν κανει η ελλαδα να ερχομε και την αποφευγω.οι ελληνες 88-90% αντιδραστικοι και μαγκες.
ουκρανια δεν περνανε αυτα ,στην καλυτερη παραλυτος να φυγεις απο αυτους,
σε συνδιασμο με τους απλυτους αναρχικους προβλεπω να παω φυλακη αν ερθω αθηνα για αυτο δεν εχω σχεδια
ναερθω ποτε εκει.αντε την γλιτωσατε χαχαχαχαχ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.169
Like
22.862
Πόντοι
5.506
επι ευκαιρια να κακισω την συμπεριφωρα του παππου αππεναντι στον ντερτι.δεν ειναι σωστα πραματα αυτα.
επισης και ο δασκαλος κακος ανακατευτηκε σε ξενα χωραφια με τον ντερτι σαν κουτσομπολης.
δεν εκπλαγηκα απο την αντιδρραση του ντερτι στο βιτεο,κλασικος αντιδραστικος που κανονικα αν δεν ηταν
μπλοκερ ο αλλος και του την ειχε στημενη θα το ετρωγε το κεφαλακι του.
οδυσσο στο τρασ σταροβιε,ενα παρκο που φτανει μεχρι την θαλασσα και πανε ποδηλατες συχνα
παιφτουν πυροβολισμοι η τραυματισμοι σοβαροι ποδηλατων απο κλωτσιες μαλακων παιζων που
ενοχλουνται απο τους ποδηλατες.πριν 2 μηνες κοπελιτσα πεθανε εκει μετα απο κτυπημα αζερου οταν περνουσε
με το ποδηλατο.ο ντερι ακομα δεν καταλαβε που ειναι και απορω που ακομα δεν τον εσπασαν στο ξυλο.



Τύπε στα 16 πέρασες την πρώτη δημοτικού;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom