Νέα

Πολύνεκρες τρομοκρατικές επιθέσεις στις Βρυξέλλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kronos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Εχεις συνδρομα Στοκχολμης τύπε?

Δεν ειμαστε με τα καλα μας.
Γιατι να κλεισουν τα συνορα?
Εγω θελω να πηγαινω όπου γουσταρω. Αυτον τον πολιτισμο εχουμε στην Ευρωπη.
Θα ερθουν οι βαρβαροι να με αναγκασουν να μην κανω αυτο που γουσταρω?
Αυτοι να ξεπαστρευτουν ωστε να απολαμβανω τον πολιτισμο που εχω ΕΓΩ.
E κατσε ρε μαν,αφου δεν μπορουν να ελεγξουν τους πολιτες που τους δινουν την υπηκοοτητα τους,δεν μπορουν να παρεχουν
ασφαλεια στα αεροδομια,στις πολεις τους,δεν αισθανομαι ασφαλεις.Και αφου δεν αισθανομαι εγω,πρεπει να παρει και τους υπολοιπους
η μπαλα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606

Οι σλαβικές χώρες είναι φοβερές.Σίγουρα υπάρχει πλατφόρμα συνεννόησης μαζί τους άσχετα από το τι κάνουν οι οθωμανόφιλοι γραικύλοι τα τουρκικά μπαστάρδια στην Ελλάδα.Με καλή συνεργασία με τους Σλάβους δε θα πατούσε Ελλάδα το πόδι του ούτε μυρωδάτος ούτε κουνιστός Αραβας.
Οι παγκοσμιοποιτές αλήτρες δεν καταλαβαίνουν το μεγαλείο του πανσλαβισμού υπό γερμανική οργάνωση που είναι η μόνη αληθινή παγκοσμιοποίηση.
Ενας Τίγρης του Αρκάν δε θα ρωτούσε τον άλλον αν είναι σουνίτης ή σιίτης,Αλ Κάιντα,χαλιφάτο,Ισις,Κούρδος,πρόσφυγας ή λαθρο.Θα τον καθάριζε απλώς ακαριαία.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Να ξεπαστρεψουμε δηλαδη αμερικανους,γαλλους,βελγους,γερμανους,αγγλους,και μουσουλμανους.Αυτη ειναι η λυση σου;
η νομιζεις οτι παρανοικοι φονιαδες ειναι μονο οι μουσουλμανοι;

Οχι αυτη τη μαλακια την κατεβασες απο τη γκλαβα σου. Δε θα ελεγα ποτε τετοιες αρλουμπες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Όχι αδερφέ.

Μόλις 1% είναι αυτοί που βρίζανε επειδή τους κλείσανε το δρόμο.

Το 99% είναι οι χιλιάδες που πήγαν βοήθεια στο Σύνταγμα και σε δεκάδες πόλεις σε όλοι την Ελλάδα.

Αν δε σ' αρέσει, δυστυχώς είσαι το 1% και πρέπει να σκεφτείς εναλλακτικές όπως να φύγεις για τις Βρυξέλλες. Αλήθεια, χωρίς καμία ειρωνία.
Κι εγω λεω οτι αφου εισαι τοσο αλληλεγγυος, να πας να πολεμησεις στη Συρια ωστε να γυρισουν στα σπιτια τους οι προσφυγες. Αληθεια, χωρις καμια ειρωνία.

Επισης, θα νομιμοποιεισαι να λες θεωριες ΜΟΝΟ οταν σε αγγιξει κατι που να εχει να κανει με προσφυγες. Οχι οταν μονο βλεπεις κλαμμενα παιδακια στην τηλεοραση. Να σε δω αν στους φερουν στη γειτονια σου. Εκει ναι, αν πεις γουσταρω, θα σε παραδεχτω για την αλληλεγγυη σου.
Για την ωρα εισαι απλως θεωρία.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Τί θα πρότεινες στην κυβέρνηση να έκανε, αν ήσουν μυστικοσύμβουλος;
Για τους προσφυγες? Τα εχω πει πολλακις. Οσοι ειναι απο ασχετες χωρες, συλληψη, αυτοφωρο και απελαση αμεσως. Οσοι ειναι απο χωρες με προσφυγικο ζητημα, στη Μακρονησο μεχρι να εξασφαλισθει η προωθηση τους ή η επιστροφη τους. Καθαρα πραγματα. Και για οσους κομπλεξικους ενιωσαν τον κωλο τους να τους φαγουριαζει ακουγοντας Μακρονησο, ας σκεφτουν οτι ειναι πολυ καλυτερα εκει, απο το να τους εχεις στην Ειδομενη ή στον Πειραια. Δεν ειναι ελληνικη επικρατεια η Μακρονησος?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Οχι τύπε, καποτε σκοτωσε και ενας Νορβηγος. Μας εξαφανισες με το επιχειρημα σου. Τελειωσε. Να τους αφησουμε λοιπον τους Ισλαμοφασιστες να σκοτωνουν 500 καθε μερα. Μεχρι να εξοντωσουμε καθε αλλον φονιά. Αλλιως δεν νομιμοποιουμαστε να τα βαλουμε με τους αγαπημενους σας μουσουλμανους.
Α ΜΟΝΟ ενας νορβηγος σκοτωσε..Οι αμερικανοι,οι γαλλοι,οι γερμανοι,οι βελγοι,δεν εχουν σκοτωσει ποτε αμαχο πληθυσμο...
Βρε τους καημενουληδες.... :'(
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Η Ελλάδα είναι σαν ουδέτερη χώρα μάλλον φιλική σοσιαλιστική για αυτούς δεν είναι του διαβόλου.Μάλλον παραπλανημένα αδέρφια.
Εδώ υπάρχουν Ελληνες που αναπολούν το οθωμανικό μεγαλείο.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το μέγεθος της άγνοιας εδώ μέσα κονταραχτυπιέται στα ίσια με το μέγεθος της βλακείας.

10E9765A0D840B0A489AEF3A6EA8B603.jpg



Και τους 5 νεκρούς της βόμβας στην Πάτρα κανείς δεν τους θυμάται.

Και τις 12 επιθέσεις των φενταγίν του Αμπού Νιντάλ σε Ελληνικό έδαφος στα μέσα της δεκαετίας του '80.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
E κατσε ρε μαν,αφου δεν μπορουν να ελεγξουν τους πολιτες που τους δινουν την υπηκοοτητα τους,δεν μπορουν να παρεχουν
ασφαλεια στα αεροδομια,στις πολεις τους,δεν αισθανομαι ασφαλεις.Και αφου δεν αισθανομαι εγω,πρεπει να παρει και τους υπολοιπους
η μπαλα.

Εσυ μη πηγαινεις. Εγω μπορει να θελω να παω. Αν εννοεις να τα κλεισουμε εμεις για αυτους και να ερχονται με τον ελεγχο κανενα προβλημα. Και ας ελεγχουν αυτοι εμενα. Και τι αλλαζει δηλαδη ? Ειπες καμια εξυπναδα τωρα?
Δηλαδη αν χρειαζομαι βιζα που βγαινει μετα απο 6 μηνες ανακρισεων και κοστιζει 1000 ευρω, για να παω στο Βελγιο και παω τελικα τι παει να πει αυτο? Οτι θα ειμαι θωρακισμενος αν ανατιναχτει μια βομβα?
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μηπως φταιει (και) η Δυση που υπαρχει θεμα;

Αν δεν τους αρεσει η Δύση ας φύγουν.
Ας γυρισουν στην Μ. Ανατολή οπου οταν έχουν το πάνω χερι οι σιιτες θα σφάζουν τους σουνιτες και το αντιστροφο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Μηπως φταιει (και) η Δυση που υπαρχει θεμα;

Και πάλι ΟΧΙ! Η μαλακισμένη θρησκεία τους φταίει! Ο προφήτης τους ήταν ένας αληταράς που στα 50 του παντρεύτηκε μια κοπελίτσα 8 χρονών!
Τί να περιμένεις από ζώα που θεωρούν τέτοιο ρεμάλι προφήτη;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Μηπως φταιει (και) η Δυση που υπαρχει θεμα;
Οταν καποιος μπει σπιτι μου και με κλεψει, δεν θα δεχθω επιχειρηματα του τύπου "φταιει ο Σαμαρας ή ο Τσιπρας που ειμαι ανεργος και σε κλεβω, αρα δεν φταιω εγω".
Χεστηκα ποιος φταιει που με κλεβεις.

Ετσι κι αν μου βαλεις βομβα να με σκοτωσεις, χεστηκα γιατι το κανεις.
Με χαρα θα σου ριξω πρωτος μια σφαιρα στο κεφαλι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
αυτο ακριβως λεω και γω....αυτη την στιγμη υπαρχουν στην γερμανια 6000 πιθηκια που θα ανατιναχτουν ανα πασα ωρα και στιγμη...οι συνολικοι μουσουλμανοι στη γερμανια ειναι πανω απο 4 εκατομμυρια

Μόνο που θα ανατιναχτούν όταν θελήσει η γερμανική αστυνομία.Γερμανία,Αυστρία είναι όλοι και όλες φακελωμένοι μιλάμε για παραδόσεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Α ΜΟΝΟ ενας νορβηγος σκοτωσε..Οι αμερικανοι,οι γαλλοι,οι γερμανοι,οι βελγοι,δεν εχουν σκοτωσει ποτε αμαχο πληθυσμο...
Βρε τους καημενουληδες.... :'(
Αρα καλα κάνουν και βαζουν βομβες, ναι?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
Μόνο που θα ανατιναχτούν όταν θελήσει η γερμανική αστυνομία.Γερμανία,Αυστρία είναι όλοι και όλες φακελωμένοι μιλάμε για παραδόσεις.
σταρχιδια μου αυτα....
ειναι 6000, να τους πιασουν και να τους εκτελεσουν αμεσα γιατι ειναι πηθικια...μπας και σταματησει και ο αλεξ να μας ζαλιζει ταρχιδια με αμεση απελαση 4 εκατομμυριων μουσουλμανων απο την γερμανια  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Προβλεπω βομβιτσα στην Ακροπολη το καλοκαιρι...δεν θα μεινει κινεζος ορθιος.  :S :S :S
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Α ΜΟΝΟ ενας νορβηγος σκοτωσε..Οι αμερικανοι,οι γαλλοι,οι γερμανοι,οι βελγοι,δεν εχουν σκοτωσει ποτε αμαχο πληθυσμο...
Βρε τους καημενουληδες.... :'(

Οι Αμερικανοι το εκαναν πολυ κακως στη Σερβια στο Ιρακ και στο Αφγανισταν. Ως στρατος , προειδοποιημενα , οχι επιτηδες.
Οι Γαλλοι , οι Γερμανοι, οι Βελγοι ποτε σκοτωσαν αμαχους και ποιους αμαχους σκοτωσαν?
Εγω ομως αν θα βρισκομαι καπου τυχαια στο δρομο, σε ενα εμπορικο κεντρο στο Παρισι, σε ενα αεροδρομιο στις Βρυξελλες, στο μετρο στο Βερολινο, η στο Λονδινο δε κινδυνευω απο τις αμερικανικες, γαλλικες, γερμανικες, βελγικες ενοπλες δυναμεις. Κινδυνευω περισσοτερο να παω απο βομβα ισλαμιστη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Προσπαθείς να εξηγήσεις σε άτομα που είναι τελείως ανισόρροπα.
Ελεεινοί που κάνουν περισπούδαστες αναλύσεις ότι φταίει ο καπιταλισμός και η δύση για την τρομοκρατία, δεν αξίζουν ούτε για φτύσιμο.
Λένε πως το πιο δημοκρατικό, φιλελεύθερο, οικονομικά δυνατότερο, σύστημα που υπάρχει στον κόσμο, κακομεταχειρίστηκε και αδίκησε τους ανθρώπους που  εξεγείρονται.
Το ότι οι άνθρωποι που ζουν σε αυτές τις χώρες, ζουν καλύτερα από ποτέ στα χιλιάδες χρόνια της ιστορίας τους, δεν τους τίποτα.
Το ότι ΟΛΟΙ οι άλλοι προτιμούν να ζουν στις τραγικές συνθήκες της Ειδομένης μπας και τα καταφέρουν να "τρυπώσουν" σε αυτές ακριβώς τις χώρες, δεν τους λέει τίποτα.
Κατά τους μαϊντανούς της δήθεν "προοδευτικής αριστεράς", η Ευρώπη φταίει που αυτοί γίνονται τρομοκράτες.
Δεν φταίει καθόλου ο φανατισμός που τους πουλάνε οι μουλάδες,  η πλύση εγκεφάλου που μετατρέπει ένα παιδί σε καμικάζι-δολοφόνο, δεν φταίει  η μετατροπή των γυναικών σε 5ης κατηγορίας πολίτες, η ανυπαρξία ανεξάρτητου τύπου,  η ανελευθερία,  ο φασισμός τους,  η ανυπαρξία αντίλογου,  η ανυπαρξία διακεκριμένων εξουσιών.
Οι λαθρομετανάστες και οι πρόσφυγες, με κίνδυνο της ζωής τους, κατευθύνονται στη Δυτική Ευρώπη και όχι στις αραβικές χώρες ή στη Ρωσία;
Τι είναι εκείνο που καταλαβαίνουν οι μετανάστες και οι πρόσφυγες, με κίνδυνο της ζωής τους και αρνείται πεισματικά να το καταλάβει και ο τελευταίος βλαμμένος στην υπέροχη πατρίδα μας?
Απλα, σωστα, πεντακαθαρα πραγματα. Η αποθεωση του αυτονοητου. Πραγματα που δεν επρεπε καν να ειναι αντικειμενο συζητησης.
Εχεις τον σεβασμο μου.


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
σταρχιδια μου αυτα....
ειναι 6000, να τους πιασουν και να τους εκτελεσουν αμεσα γιατι ειναι πηθικια...μπας και σταματησει και ο αλεξ να μας ζαλιζει ταρχιδια με αμεση απελαση 4 εκατομμυριων μουσουλμανων απο την γερμανια  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Δεν μπορούν να τους εκτελέσουν γιατί στην Ευρώπη απαγορεύεται η θανατική ποινή.Για ξυλίκι στο Γκουαντανάμο μπορούν να τους εκδώσουν.Η να τους αυτοκτονήσουν.
Το θέμα είναι οτι ηκατάσταση είναι υπό έλεγχο στη Γερμανία λόγω ισχυρής αστυνόμευσης και κυρίως συνεργασίας του πληθυσμού ενώ Βέλγιο,Γαλλία,Αγγλία δεν είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom