Νέα

Πολύνεκρες τρομοκρατικές επιθέσεις στις Βρυξέλλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kronos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
Εσύ τύπε, να υποθεσω οτι αν καθισει διπλα σου στο μετρό ενας γενειοφορος με κελεμπια αρκετα φαρδια καλοκαιριατικα, δεν θα περασει απο το μυαλο σου οτι μπορει να εκραγει και να γινεις κιμάς. Θα νιωθεις το ιδιο ανετα με το αν καθισει πλαι σου μια κοπελιτσα με κοντο μπλουζακι και σορτσακι. Ή μηπως θα νιωσεις πιο ανετα με τον γενειοφορο?
Εισαι τεραστια ωριμος και συγκροτημενος ωστε να μην κανεις κακές σκεψεις εκεινη την ωρα.
Ε δεν πειραζει, ασε εμας να ανησυχουμε, για εσας που ειστε αναισθητοι.
Πρεπει καποιος να ανησυχει σε αυτη τη χωρα.
οι μονοι γενειοφοροι που καθονται διπλα μου στο μετρο ειναι αυτοι :
images


γι αυτους τι λεει η ιδεοληψια σας?ειναι καλοι ή κινδυνευουμε και απο αυτους?

υ.γ: για την ουσια θα απαντησεις τιποτα οσον αφορα το ποστ που σου παρεθεσα για την κατασταση στην γερμανια ή θα συζηταμε για κελεμπιες και γενια λες και ειμαστε στο δημοτικο? :think:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Με ολες τις θρησκειες υπαρχει θεματακι, μικρο η μεγαλο, αλλα αυτο ας μη το πιασουμε. Ειναι αλλο θεμα.

Οχι να το πιασουμε. Δεν υ παρχει με ολες τις θρησκειες. Με το ισλαμ υπαρχει. Αλλο το ισλαμ αλλο οι αλλες θρησκειες. Ετσι για να καταλαβαινομαστε και να ξερουμε τι λεμε.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.182
Πόντοι
19.795
Εσύ τύπε, να υποθεσω οτι αν καθισει διπλα σου στο μετρό ενας γενειοφορος με κελεμπια αρκετα φαρδια καλοκαιριατικα, δεν θα περασει απο το μυαλο σου οτι μπορει να εκραγει και να γινεις κιμάς. Θα νιωθεις το ιδιο ανετα με το αν καθισει πλαι σου μια κοπελιτσα με κοντο μπλουζακι και σορτσακι. Ή μηπως θα νιωσεις πιο ανετα με τον γενειοφορο?
Εισαι τεραστια ωριμος και συγκροτημενος ωστε να μην κανεις κακές σκεψεις εκεινη την ωρα.
Ε δεν πειραζει, ασε εμας να ανησυχουμε, για εσας που ειστε αναισθητοι.
Πρεπει καποιος να ανησυχει σε αυτη τη χωρα.
Εγω παντως φιλε, με την κοπελιτσα, ειδικα αν φοραγε σορτσακι, δεν θα αισθανομουνα και πολυ ανετα :grin: Το μυαλο μου θα ηταν πως να της ακουμπησω τα μπουτακια. Ενεκα του οτι ειμαι και κωλο-γερος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Σε αυτο εχεις απολυτο δικιο,οποτε να κλεισουν τα συνορα λοιπον,να μην πηγαινει κανεις μας στην Ευρωπη,να μην ερχεται και κανεις εδω,για να μην κινδυνευουμε.Γιατι οντως οι ευρωπαιοι ειναι ανικανοι να φυλαξουν τις πολεις τους,τα αεροδρομια τους.Ετσι δεν ειναι;Μεγαλωμενοι στο βελγιο ηταν ολοι αυτοι.και στην Γαλλια.Δεν νομιζω να ηταν στην χωρα μας;
Εχεις συνδρομα Στοκχολμης τύπε?

Δεν ειμαστε με τα καλα μας.
Γιατι να κλεισουν τα συνορα?
Εγω θελω να πηγαινω όπου γουσταρω. Αυτον τον πολιτισμο εχουμε στην Ευρωπη.
Θα ερθουν οι βαρβαροι να με αναγκασουν να μην κανω αυτο που γουσταρω?
Αυτοι να ξεπαστρευτουν ωστε να απολαμβανω τον πολιτισμο που εχω ΕΓΩ.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Εχεις μπερδεψει τη βουρτσα με την πουτσα τύπε, πού κολλανε οι προσφυγες τωρα? Οσο για τα 99% υπερ των προσφυγων, ασε τα καλυτερα, εκτος αν ηταν μολις στο 1% αυτοι που τους βριζανε σημερα επειδη εκλεισαν τον δρομο στην Ειδομενη, ή αυτοι που πανε και οργωνουν τα χωραφια που θα γινουν τα χοτσποτς, ή αυτοι που κανουν συγκεντρωσεις διαμαρτυριας στις περιοχες που θα γινουν κεντρα φιλοξενιας.
ΞΥΠΝΑ.
Ο Ελληνας ειναι αλληλεγγυος μεχρι το σημειο να παει καμια κατσαρολα φαγητο, να ερθει και η καμερα να τον δει και να του πουν μπραβο και τελος. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε.


Τί θα πρότεινες στην κυβέρνηση να έκανε, αν ήσουν μυστικοσύμβουλος;
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Ναι και θα μυριζεις τα δαχτυλα σου απο πριν η θα το γραφει στο μετωπο ποιος απο ολους θα γινει καποιος. Ο ιδιος δε θα στο πει απο πριν, ξερεις.
Παντως με την εν λογω θρησκεια υπαρχει ενα θεματακι οσο ναναι.

Με την ίδια λογική, να στείλουμε μήπως και όλους τους αριστερούς στην εξορία, προληπτικά, μη μας προκύψει κανένας νεος Κουφοντίνας στο μέλλον από δαύτους; Τί λες;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Αυτό παρατήρησα και εγώ.Ενώ νιώθω φοβερή αλληλεγγύη με τους Σλάβους σαν καλούς γείτονες κοινό αίμα έχω φοβερή απέχθεια για τους κωλότουρκους και τους Αλβανούς.Μόνο που τους βλέπω μου έρχεται να ξεράσω.
Αντίθετα άλλοι Ελληνες γουστάρουν πολύ Τούρκους Αραβες και απεχθάνονται τους Σλάβους.Πρέπει να έχει σχέση με γονίδια.Τουρκία Ιστανμπούλ δεν μπορούσα να αντέξω ούτε μια μέρα.Σε πολωνικό χωριό κάθομαι άνετα ένα μήνα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
οι μονοι γενειοφοροι που καθονται διπλα μου στο μετρο ειναι αυτοι :
images


γι αυτους τι λεει η ιδεοληψια σας?ειναι καλοι ή κινδυνευουμε και απο αυτους?

υ.γ: για την ουσια θα απαντησεις τιποτα οσον αφορα το ποστ που σου παρεθεσα για την κατασταση στην γερμανια ή θα συζηταμε για κελεμπιες και γενια λες και ειμαστε στο δημοτικο? :think:

Σου πα λες τριχες κατσαρες. Γιατι το γραφει στο κουτελο ποιοι θα χτυπησουν, ποτε θα χτυπησουν? Η μηπως θα σε παρουν τηλεφωνο? Το εκαναν το κανουν και οσο ο κοσμος μαλακιζεται θα το ξανακανουν. Τοσο απλα . Και ο λογος δεν ειναι οι διαφορες παπαρολογιες. Ο λογος ειναι οτι απλα αυτο γουσταρουν και θελουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
:kyle:

Ήδη στον "πρότυπο" συριζανικό προσφυγικό καταυλισμό της Ειδομένης,

σύμφωνα με δημοσιογράφους,

την Κυριακή, οι "κατατρεγμένοι" των iPhone 6s,

έκαναν έντονα παράπονα με το άκουσμα της καμπάνας της τοπικής εκκλησίας,

ότι δεν τους σέβονται...

Καρατσεκαρισμένο αυτό. Μου το πε κι εμένα ένας γνωστός...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
οι μονοι γενειοφοροι που καθονται διπλα μου στο μετρο ειναι αυτοι :
images


γι αυτους τι λεει η ιδεοληψια σας?ειναι καλοι ή κινδυνευουμε και απο αυτους?

υ.γ: για την ουσια θα απαντησεις τιποτα οσον αφορα το ποστ που σου παρεθεσα για την κατασταση στην γερμανια ή θα συζηταμε για κελεμπιες και γενια λες και ειμαστε στο δημοτικο? :think:

Αν η απαντηση σου ειναι "δεν θα ανησυχησω" (αν και ΔΕΝ το ειπες), τοτε θα σε πω υποκριτη, που αγωνιάς απλώς να φαινεσαι politically correct.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Με την ίδια λογική, να στείλουμε μήπως και όλους τους αριστερούς στην εξορία, προληπτικά, μη μας προκύψει κανένας νεος Κουφοντίνας στο μέλλον από δαύτους; Τί λες;

Αν συγκρινεις την αριστερα με το ισλαμ κατι κανεις λαθος. Δευτερον δε μιλησα για καμια εξορια μουσουλμανων ουτε απελασεις. Ανεφερα βεβαια οτι οι Ρωσσοι ισοπεδωσαν την Τσετσενια, αλλα δεν ειπα οι Βελγοι να κανουν το ιδιο στο Μολενμπεκ.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τί θα πρότεινες στην κυβέρνηση να έκανε, αν ήσουν μυστικοσύμβουλος;

Στην αντιπολιτευση πάντως να προτεινει να αλλάξουν ρητορική, γιατι αυτοι που δεν γουσταρουν ισλαμοεποικισμο δεν ικανοποιούνται απο την ΝΔ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.182
Πόντοι
19.795
Οχι να το πιασουμε. Δεν υ παρχει με ολες τις θρησκειες. Με το ισλαμ υπαρχει. Αλλο το ισλαμ αλλο οι αλλες θρησκειες. Ετσι για να καταλαβαινομαστε και να ξερουμε τι λεμε.
Μηπως φταιει (και) η Δυση που υπαρχει θεμα;
 

beggar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις μπερδεψει τη βουρτσα με την πουτσα τύπε, πού κολλανε οι προσφυγες τωρα? Οσο για τα 99% υπερ των προσφυγων, ασε τα καλυτερα, εκτος αν ηταν μολις στο 1% αυτοι που τους βριζανε σημερα επειδη εκλεισαν τον δρομο στην Ειδομενη, ή αυτοι που πανε και οργωνουν τα χωραφια που θα γινουν τα χοτσποτς, ή αυτοι που κανουν συγκεντρωσεις διαμαρτυριας στις περιοχες που θα γινουν κεντρα φιλοξενιας.
ΞΥΠΝΑ.
Ο Ελληνας ειναι αλληλεγγυος μεχρι το σημειο να παει καμια κατσαρολα φαγητο, να ερθει και η καμερα να τον δει και να του πουν μπραβο και τελος. Τα υπολοιπα ειναι να ειχαμε να λεγαμε.

Όχι αδερφέ.

Μόλις 1% είναι αυτοί που βρίζανε επειδή τους κλείσανε το δρόμο.

Το 99% είναι οι χιλιάδες που πήγαν βοήθεια στο Σύνταγμα και σε δεκάδες πόλεις σε όλοι την Ελλάδα.

Αν δε σ' αρέσει, δυστυχώς είσαι το 1% και πρέπει να σκεφτείς εναλλακτικές όπως να φύγεις για τις Βρυξέλλες. Αλήθεια, χωρίς καμία ειρωνία.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
Σου πα λες τριχες κατσαρες. Γιατι το γραφει στο κουτελο ποιοι θα χτυπησουν, ποτε θα χτυπησουν? Η μηπως θα σε παρουν τηλεφωνο? Το εκαναν το κανουν και οσο ο κοσμος μαλακιζεται θα το ξανακανουν. Τοσο απλα . Και ο λογος δεν ειναι οι διαφορες παπαρολογιες. Ο λογος ειναι οτι απλα αυτο γουσταρουν και θελουν
αυτο ακριβως λεω και γω....αυτη την στιγμη υπαρχουν στην γερμανια 6000 πιθηκια που θα ανατιναχτουν ανα πασα ωρα και στιγμη...οι συνολικοι μουσουλμανοι στη γερμανια ειναι πανω απο 4 εκατομμυρια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Να ξεπαστρεψουμε δηλαδη αμερικανους,γαλλους,βελγους,γερμανους,αγγλους,και μουσουλμανους.Αυτη ειναι η λυση σου;
η νομιζεις οτι παρανοικοι φονιαδες ειναι μονο οι μουσουλμανοι;
Οχι τύπε, καποτε σκοτωσε και ενας Νορβηγος. Μας εξαφανισες με το επιχειρημα σου. Τελειωσε. Να τους αφησουμε λοιπον τους Ισλαμοφασιστες να σκοτωνουν 500 καθε μερα. Μεχρι να εξοντωσουμε καθε αλλον φονιά. Αλλιως δεν νομιμοποιουμαστε να τα βαλουμε με τους αγαπημενους σας μουσουλμανους.
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
187
Πόντοι
26
Θα μπορουσες να εισαι στο αεροδρομιο? Θα μπορουσες. Ανετα. Αρα εχει κηρυχθει ο πολεμος και εναντιον σου. Γιατι τοση μουσουλμανολαγνεια μερικοι? Προκειμενου να στηριξετε τους φονιαδες, παραλογιζεστε. Ταση αντιλογιας απλως?


Προσπαθείς να εξηγήσεις σε άτομα που είναι τελείως ανισόρροπα.
Ελεεινοί που κάνουν περισπούδαστες αναλύσεις ότι φταίει ο καπιταλισμός και η δύση για την τρομοκρατία, δεν αξίζουν ούτε για φτύσιμο.
Λένε πως το πιο δημοκρατικό, φιλελεύθερο, οικονομικά δυνατότερο, σύστημα που υπάρχει στον κόσμο, κακομεταχειρίστηκε και αδίκησε τους ανθρώπους που  εξεγείρονται.
Το ότι οι άνθρωποι που ζουν σε αυτές τις χώρες, ζουν καλύτερα από ποτέ στα χιλιάδες χρόνια της ιστορίας τους, δεν τους τίποτα.
Το ότι ΟΛΟΙ οι άλλοι προτιμούν να ζουν στις τραγικές συνθήκες της Ειδομένης μπας και τα καταφέρουν να "τρυπώσουν" σε αυτές ακριβώς τις χώρες, δεν τους λέει τίποτα.
Κατά τους μαϊντανούς της δήθεν "προοδευτικής αριστεράς", η Ευρώπη φταίει που αυτοί γίνονται τρομοκράτες.
Δεν φταίει καθόλου ο φανατισμός που τους πουλάνε οι μουλάδες,  η πλύση εγκεφάλου που μετατρέπει ένα παιδί σε καμικάζι-δολοφόνο, δεν φταίει  η μετατροπή των γυναικών σε 5ης κατηγορίας πολίτες, η ανυπαρξία ανεξάρτητου τύπου,  η ανελευθερία,  ο φασισμός τους,  η ανυπαρξία αντίλογου,  η ανυπαρξία διακεκριμένων εξουσιών.
Οι λαθρομετανάστες και οι πρόσφυγες, με κίνδυνο της ζωής τους, κατευθύνονται στη Δυτική Ευρώπη και όχι στις αραβικές χώρες ή στη Ρωσία;
Τι είναι εκείνο που καταλαβαίνουν οι μετανάστες και οι πρόσφυγες, με κίνδυνο της ζωής τους και αρνείται πεισματικά να το καταλάβει και ο τελευταίος βλαμμένος στην υπέροχη πατρίδα μας?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Με ολες τις θρησκειες υπαρχει θεματακι, μικρο η μεγαλο, αλλα αυτο ας μη το πιασουμε. Ειναι αλλο θεμα.

Όχι τύπε μου ΔΕΝ έχουν οι άλλες θρησκείες τέτοιο πρόβλημα!
Μόνο αυτοί οι μαλάκες έχουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom