Νέα

Πολύνεκρες τρομοκρατικές επιθέσεις στις Βρυξέλλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kronos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beggar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε για να έχεις πολεμο, αρκει να τον κυρηξει ο ενας.
Οι μουσουλμάνοι εχουν κυρηξει τον πολεμο κατα της Δύσης και εγώ ειμαι Δυτικος.
Το που εχει πολιτογραφηθει ο καθενας ειναι αδιαφορο
Στην ελλάδα τουλάχιστον πρεπει να ξεκαθαρισουμε σε ποιο στρατοπεδο ειμαστε, γιατι με τοσους ΜΑΛΑΚΕΣ δεν ειναι σαφες

Μμμ βλέπεις εδώ είναι το πρόβλημα. Εσύ μπορεί να αισθάνεσαι ό,τι θες αλλά η πλειοψηφία των Ελλήνων ΣΑΦΩΣ έχει αλληλεγγύη για τους ταλαίπωρους πρόσφυγες

Αν αισθάνεσαι Δυτικός, μπορείς να πας να ζήσεις στο Παρίσι ή στις Βρυξέλλες. Δεν ειρωνεύομαι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
Ωραιοι οι ρομαντισμοι, αλλά η εποχη απαιτει τελικα να αποφασισεις σε ποιο στρατοπεδο θα εισαι. Δηλαδη ρε τύπε οι υπολοιποι δεν θελουμε να αισθανομαστε ανθρωποι?
Δεν μπορω να καταλαβω τοτε πως ορισμενοι ανθρωποι εδω μεσα αποκαλουν αλλους ανθρωπους ισλαμοπιθικους.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Aν η εναλλακτικη της μη ψηφου στη ΝΔ, ειναι να βγαινει πρωτος ο Συριζα και να γεμιζω ασιάτες στη χωρα μου, να με συγχωρεις αλλά πολυ καλα κανω και τους την λεω.

Η λογικη "δεν ψηφιζω ΝΔ επειδη δεν ειναι αρκετα δεξια αλλά δεν εχω προβλημα να βγαινουν πρωτοι οι αριστεροι" ειναι για φτυσιμο.

Υπάρχει άμεση απειλή που λέγεται εποικισμος ισλαμοπιθηκων.
Αν η ΝΔ δεν θέλει να το αντιμετωπισει, τοτε τι διαφορα εχει απο τον Συριζα?
Εχει θα μου πεις στα οικονομικά, την στιγμη αυτη ομως οι ισλαμοπιθηκες ειναι νο1 απειλη
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Με τη διαφορα οτι χρυσαυγιτης η μελος της ναζιστικης οργανωσης γινεσαι κατοπιν επιλογης, ενω μουσουλμανος η χριστιανος, γεννιεσαι.

Μπορεις να αποστατησεις, και να αποστασιοποιηθεις. Και αντε αν ζεις στη Σαουδικη Αραβια η το Ιραν. Αν ζεις στο Βελγιο και τη Γαλλια μπορεις ανετα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Για να λυθεί το πρόβλημα χρειάζεται γερμανική αστυνομία και Σέρβοι και Ρώσοι εκτελεστές.Οι Γερμανοί θα τους τσιμπάνε και οι άλλοι θα τους εξαφανίζουνε.
Κάπως έτσι θα οργανωθούν λογικά τα πράγματα στην ενωμένη στα θέματα ασφαλείας Ευρώπη.
Γερμανία σας λέω δε θα γίνει τίποτα απολυτως ούτε μία επίθεση.Πριν το σκεφτεί κάποιος απλά εξαερώνεται.Είναι άλλα γούστα εδώ ευτυχώς.
Γάλλοι,Βέλγοι είναι γνωστοί πορδίλες.Σιγά μην άφηναν οι Γερμανοί ή οι Αμερικανοί σεσημασένους τρομοκράτες να κόβουν βόλτες.Γκουαντανάμο και ξυλίκι μέχρι να τα ξεράσουν όλα με μοντέρνες ανακριτικές μεθόδους.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Το σκίτσο των Τούρκων για τις επιθέσεις: «Πού είναι η συμπαράσταση για την Άγκυρα και την Κωνσταντινούπολη;»
Μηπως δε θέλουν συμπαρασταση?

"Nearly one-in-10 Turks do not regard Islamic State as a terrorist organisation and[size=16pt] more than 5 per cent agree with their actions,[/size] according to a survey published on Tuesday."
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.953
Πόντοι
5.006
οχι 50% τύπε,90% δικαιολογουν τις πράξεις,10% δε τις δικαιολογουν και ενα 00000,0 ειναι οι εκτελεστές,
τρομοκράτες ειναι και αυτοι που υποθαλπτουν πνευματικα και υλικα τους τρομοκρατες,ειναι γνωστά αυτά
τη στηριζεις καπου αυτη την αναλυση σου ή ετσι απλα την λες???
εγω πολλα για τον ισλαμισμο δεν ξερω,αλλα οι μονοι επικυνδυνοι μουσουλμανοι ειναι αυτοι που ανηκουν εδω : Ουαχαμπισμός (σαλαφισμός): Είναι ένα σουνίτικο κίνημα ευαγγελιζόμενο την επιστροφή στο αυθεντικό Ισλάμ. Σήμερα ο όρος περιγράφει ένα κίνημα σύνθετα ριζοσπαστικό, συγκροτούμενα από ένα κίνημα παραδοσιακό και ένα κίνημα τζιχαντιστών και χρηματοδουτουνται απο την σαουδικη αραβια κυριως...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
Ο άνθρωπος έφτασε εδω που ειναι σημερα γιατι εξουδετερωνε τις απειλές.
Αυτο ακριβώς ειναι ο άνθρωπος
Αυτο ακριβως λεω και εγω. Ειδες λοιπον που φτασαμε σημερα; Να μιλαμε για πολεμους κυρηγμενους η ακυρηκτους.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Τυπε για να έχεις πολεμο, αρκει να τον κυρηξει ο ενας.
Οι μουσουλμάνοι εχουν κυρηξει τον πολεμο κατα της Δύσης και εγώ ειμαι Δυτικος.
Το που εχει πολιτογραφηθει ο καθενας ειναι αδιαφορο
Στην ελλάδα τουλάχιστον πρεπει να ξεκαθαρισουμε σε ποιο στρατοπεδο ειμαστε, γιατι με τοσους ΜΑΛΑΚΕΣ δεν ειναι σαφες
Σε εσενα γιατι εχουν κυρηξει πολεμο βρε ζωον;Εχεις χρηματοδοτησει Ισις;Εχεις δωσει οπλα,εχεις δωσει εξοπλισμο,
εχεις δωσει οπλισμο,εχεις εκπαιδευσει τρομοκρατες;Ποτε θα καταλαβεις οτι με τα ουγκ ουγκ που βγαζεις χωρις καμια λογικη,
ο μαλακας της υποθεσης δειχνεις εσυ σε οποιον εχει λιγο μυαλο;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δεν μπορω να καταλαβω τοτε πως ορισμενοι ανθρωποι εδω μεσα αποκαλουν αλλους ανθρωπους ισλαμοπιθικους.

Ναι ελα ντε . Περιεργο. Τι εχουν κανει αυτοι οι ηρεμοι και πραοι ανθρωποι και τους αποκαλουν ετσι? Μηπως σφαζουν και σκοτωνουν αθωους? Μηπως βιασανε ποτε? Μηπως τραμπουκιζουν αλλοθρησκους? Απαπαπα ποτε , ουτε μυγα πειραξανε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μμμ βλέπεις εδώ είναι το πρόβλημα. Εσύ μπορεί να αισθάνεσαι ό,τι θες αλλά η πλειοψηφία των Ελλήνων ΣΑΦΩΣ έχει αλληλεγγύη για τους ταλαίπωρους πρόσφυγες

Αν αισθάνεσαι Δυτικός, μπορείς να πας να ζήσεις στο Παρίσι ή στις Βρυξέλλες. Δεν ειρωνεύομαι.
Δεν ειρωνευεσαι? Και τι κάνεις ακριβως?
Ναι ρε μεγαλε, αισθανομαστε δυτικοι, ειμαστε κοινωνοι του δυτικου πολιτισμου, της ελευθεριας, της ανοχης, του ελευθερου πνευματος.
Και θελουμε να ειμαστε και στη χωρα μας, την Ελλαδα.
Τι ακριβως θελεις να μας πεις δηλαδη? Ακου να παμε λεει στο βελγιο επειδη αισθανομαστε δυτικοι.
Θα θεωρησω οτι ειπες απλως πανω στη ρύμη του λογου μια μαλακια (χοντρη κιολας) και δεν θα σου πω τιποτα αλλο.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δεν μπορω να καταλαβω τοτε πως ορισμενοι ανθρωποι εδω μεσα αποκαλουν αλλους ανθρωπους ισλαμοπιθικους.

Εχεις ακουσει τιποτα για κάτι βομβες σε αεροδρομια, μετρο λεωφορεια κτλ που αφηνουν πισω νεκρους και ακρωτηριασμένους.
Επειδή κάποιοι ΙΣΛΑΜΟΠΙΘΗΚΕΣ ψήθηκαν πως έτσι θα κερδισουν 72 παρθενες και άφθονο φαι
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
τη στηριζεις καπου αυτη την αναλυση σου ή ετσι απλα την λες???
τι αναλυση ρε τύπε να σου κάνω,για αυτους,αλλους πολυ άλλους λίγο εισαι απιστος και κυρίως ΑΤΙΜΟΣ,εσυ η μανα σου ,η κόρη σου, η αδέρφη σου,τι άλλη αναλυση θέλεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν μπορω να καταλαβω τοτε πως ορισμενοι ανθρωποι εδω μεσα αποκαλουν αλλους ανθρωπους ισλαμοπιθικους.
Προβληματισου γιατι ας πουμε δεν μιλαμε για ινδοπιθηκους.  Τιποτα δεν ειναι τυχαιο.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.372
Κριτικές
1
Like
35.447
Πόντοι
6.256
Εγω εχω καταλαβει οτι η ευρωπη το θελει το Ισλαμ της.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Σε εσενα γιατι εχουν κυρηξει πολεμο βρε ζωον;Εχεις χρηματοδοτησει Ισις;Εχεις δωσει οπλα,εχεις δωσει εξοπλισμο,
εχεις δωσει οπλισμο,εχεις εκπαιδευσει τρομοκρατες;Ποτε θα καταλαβεις οτι με τα ουγκ ουγκ που βγαζεις χωρις καμια λογικη,
ο μαλακας της υποθεσης δειχνεις εσυ σε οποιον εχει λιγο μυαλο;

Αυτους που φαινεται οτι δεν εχει μυαλο εισαι εσυ και οσοι λενε αυτες τις σαχλαμαρες που εγραψες.
Διοτι χθες στο αεροδρομιο θα μπορουσε να ειναι αυτος, εσυ , εγω ο καθενας. Αρα ναι και σε αυτον εχουν κυρηξει πολεμο και σε μενα και σε σενα. Δε χτυπησαν στρατιωτικο στοχο, δε χτυπησαν καποιον πολιτικο η αλλο κρατικο αξιωματουχο, για να πεις οτι δε σε αφορα. Ηταν ενα τυφλο χτυπημα σε μεσα μεταφορας. Αρα ναι αφορα ολους
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.183
Πόντοι
19.795
Ναι ελα ντε . Περιεργο. Τι εχουν κανει αυτοι οι ηρεμοι και πραοι ανθρωποι και τους αποκαλουν ετσι? Μηπως σφαζουν και σκοτωνουν αθωους? Μηπως βιασανε ποτε? Μηπως τραμπουκιζουν αλλοθρησκους? Απαπαπα ποτε , ουτε μυγα πειραξανε
Ολοι τους; Γυναικες, γεροι, παιδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom