Νέα

Πολύνεκρες τρομοκρατικές επιθέσεις στις Βρυξέλλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kronos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
πες ευχαριστω που εμαθες κατι στουρνε μαλακα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
εσυ 10 ευρα δινεις στα πακια για να σε ξεκωλιασουν μικρε συριζοπουστρακο η το πηγες στα 5?    :effemine:
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
ηλιθιε μαλακα εμαθες η θες και αλλη βοηθεια? ηλιθιε μαλακα

Κοίτα, όσες φορές και να βρίσεις και οι δύο ξέρουμε ότι είπες κοτσάνα. Μεγάλη.

Ρούφα λίγο το αυγό σου τώρα γιατί με το να λες τα ίδια και τα ίδια κουράζεις.  ;)
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
Το..κλουβι,για,,τους,,ισλαμοπιθηκες,να,βαφτει,στα,χρωματα,τα,βελγικα Ποτε θα γινει ο διαστημικος σταθμος αλα ELYSIUM  και INTERSTELLAR να την κανουμε απο αυτην την ''ΦΑΒΕΛΛΑ'' την εξαθλιωμενη?
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_401 Mar. 23 01.34.jpg
    ScreenHunter_401 Mar. 23 01.34.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 11

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κοίτα, όσες φορές και να βρίσεις και οι δύο ξέρουμε ότι είπες κοτσάνα. Μεγάλη.

Ρούφα λίγο το αυγό σου τώρα γιατί με το να λες τα ίδια και τα ίδια κουράζεις.  ;)

εισαι στουρνος μαλακας με αποδειξεις. το οτι επιμενεις απλα προσθετει και το ξεφτιλας.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
εισαι στουρνος μαλακας με αποδειξεις. το οτι επιμενεις απλα προσθετει και το ξεφτιλας.

Εγώ να αποδείξω ότι δεν απαγορεύεται οι μουσουλμάνοι να χρησιμοποιούν χαρτί και ότι δε χρησιμοποιούν γάντι που το πλένουν;
Εσύ ισχυρίστηκες το αντίθετο.

Είσαι ηλίθιος;
(ρητορικό το ερώτημα)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγώ να αποδείξω ότι δεν απαγορεύεται οι μουσουλμάνοι να χρησιμοποιούν χαρτί και ότι δε χρησιμοποιούν γάντι που το πλένουν;
Εσύ ισχυρίστηκες το αντίθετο.

Είσαι ηλίθιος;
(ρητορικό το ερώτημα)

σου ειπα να γουγλαρεις ξεφτιλα. παντου θα το βρεις οτι δεν σκουπιζονται με χαρτι. δεν σου αρκει να εισαι στουρνος δεν σου αρκει μαλακας θες και ξεφτιλας.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686

That fresh feel: Turkish Muslims now permitted to use toilet paper

The use of toilet paper has been declared halal by Turkey's religious authority Diyanet, after centuries of forbiddance by Islamic toilet etiquette.

The Turkish Directorate of Religious Affairs has issued a fatwa (Muslim religious ruling) stating that it's now acceptable to use toilet paper for personal hygiene, but only if water is nowhere to be found.

“If water cannot be found for cleansing, other cleaning materials can be used. Even though some sources deem paper to be unsuitable as a cleaning material, as it is an apparatus for writing, there is no problem in using toilet paper,” the ruling says, as reported by Hurriyet Daily News.

The previous prohibition on the use of toilet paper was established by Qadaahul Haajah, an extremely prohibitive set of rules detailing how and when Muslim should relieve themselves. The rules were conceived before the invention of toilet paper or toilet seats. While not compulsory, they are observed by many devout Muslims.


Among other things, the rules state that one should say a short prayer before and after going to the toilet, should not do your business standing up, and in fact should not take the trip to the loo at all unless absolutely necessary. For cleaning, one should use water, three stones, or one's left hand.

Even before the latest relaxing of the rules, some hygiene product manufacturers were marketing “halal toilet paper” around the world – featuring labels of approval by local Muslim authorities. It is unclear how this falls in line with Qadaahul Haajah, but at least for Turkish Muslims, any inconsistencies have now been resolved.



Δυστυχώς έχει δίκιο ο Εκτωρ Λόπεζ !  :)

Μόλις από πέρυσι στην Τουρκία επιτρέπεται το χαρτί υγείας

για πιστούς μουσουλμάνους !
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Εγώ να αποδείξω ότι δεν απαγορεύεται οι μουσουλμάνοι να χρησιμοποιούν χαρτί και ότι δε χρησιμοποιούν γάντι που το πλένουν;
Εσύ ισχυρίστηκες το αντίθετο.

Είσαι ηλίθιος;
(ρητορικό το ερώτημα)
Τυπε στο ντουμπαι ειχα ακουσει και εγω οτι η θρησκεια τους απαγορευει το χαρτι υγειας.Μονο με νερο,το αριστερο χερι,
η πετρες.Τωρα αληθεια ψεματα δεν ξερω,φιλη που εμενε μονιμα εκει μου το ειχε πει,και δεν ειχε λογο να μου πει ψεματα.
Απλα μου φανηκε περιεργο που μας ρωτησαν στο χοτελ αν ειμαστε μουσουλμανοι για να μας δωσουν και αναλογο δωματιο.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
σου ειπα να γουγλαρεις ξεφτιλα. παντου θα το βρεις οτι δεν σκουπιζονται με χαρτι. δεν σου αρκει να εισαι στουρνος δεν σου αρκει μαλακας θες και ξεφτιλας.

"Γούγλαρα" λοιπόν και δε βρήκα πουθενά να:

1) απαγορεύεται να χρησιμοποιήσουν χαρτί τουαλέτας

2) να χρησιμοποιούνε γάντι αντ' αυτού

Γιατί επιμένεις μικρέ μου τενεκέ ξεγάνωτε;
Ας το κλείσουμε εδώ γιατί έχεις αρχίσει και να το αλλάζεις λίγο και καταντάει κουραστικό...  ;)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686
Oποιος διαβαζει το κορανι που προτρεπει σε δολοφονιες των απιστων πρεπει να συλαμβανεται τελος

Γαμησι ξυλο και επιστροφη στα δεντρα απο οπου ηρθαν τα πιθηκια του ισλαμ

1.7 δις οι Μουσουλμάνοι στη Γη !

Το παραλήρημα έχει εξαπλωθει .

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
"Γούγλαρα" λοιπόν και δε βρήκα πουθενά να:

1) απαγορεύεται να χρησιμοποιήσουν χαρτί τουαλέτας

2) να χρησιμοποιούνε γάντι αντ' αυτού

Γιατί επιμένεις μικρέ μου τενεκέ ξεγάνωτε;
Ας το κλείσουμε εδώ γιατί έχεις αρχίσει και να το αλλάζεις λίγο και καταντάει κουραστικό...  ;)

στουρνος, μαλακας, ξεφτιλας, θελει και ψευτης. προχειρα

ξεστραβωσου και αλλη φορα να εισαι αντρας.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Δεν χρειάζεται να γονατίσει την ευρώπη, μερικοί καμικάζι πέρασαν χωρίς έλεγχο με την ευκαιρία του συριζα στην κυβέρνηση που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα πέρναγαν ή τουλάχιστον θα φακελώνονταν και το αποτέλεσμα ήταν κάποιοι εκατοντάδες νεκροί στην ευρώπη

Ξέχασες τους βιασμούς στην Γερμανία...

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686
Τυπε στο ντουμπαι ειχα ακουσει και εγω οτι η θρησκεια τους απαγορευει το χαρτι υγειας.Μονο με νερο,το αριστερο χερι,
η πετρες.Τωρα αληθεια ψεματα δεν ξερω,φιλη που εμενε μονιμα εκει μου το ειχε πει,και δεν ειχε λογο να μου πει ψεματα.
Απλα μου φανηκε περιεργο που μας ρωτησαν στο χοτελ αν ειμαστε μουσουλμανοι για να μας δωσουν και αναλογο δωματιο.

Στην Κωνσταντινούπολη που πήγα, στη λεκάνη , στο πίσω μέρος
είχε στόμιο σωλήνα, και διακόπτη κοντά, ώστε
να πέφτει νερό με πίεση στην κωλοτρυπίδα.
Σαν μπιντές, δλδ , αλλά με σχεδόν οριζόντια δέσμη νερού


New-Electronic-Bidet-font-b-Toilet-b-font-Seat-Attachment-font-b-Toilet-b-font-font.jpg


Στη φωτό πάνω η ροή του νερού είναι σε 45 μοίρες προς την οριζόντια.
Στο ξενοδοχείο είχε λίγο διαφορετικό σύστημα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686
Δεν διαβαζω εβραικα συγγραματα

τιποτα σε Ελληνικοτερο εχεις να προτεινεις?

Σωστός .
Αν και πρέπει να διαβάσει κανείς τη βίβλο
γιατι μπορεί να καταλάβει πολλά για τις κοινωνίες
ακόμα και αν είναι άθεος.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.838
Πόντοι
1.686
μουσουλμάνοι  αλλά όχι φανατισμένοι ψυχακιδες.βέβαια όπως και να έχει κάτι πρέπει  να γίνει  με την αρρώστια της θρησκείας  τους


Είναι σαν να λέμε λίγο παιδεραστές.
Λίγο φασίστες.
Λίγο κλέφτες.

Η θρησκεία του Ισλάμ διδάσκει ΜΙΣΟΣ για τους μη μουσουλμάνους
και ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ της γυναίκας και του σεξ .

Οι ψευτο-αριστεροί υποστηρίζουν τα Μουσλίμια,
διότι έχουν φάει την παραμύθα ότι τα Μουσλίμια
θα το ...εκτιμήσουν που τους υποστηρίζουν.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
...

Δυστυχώς έχει δίκιο ο Εκτωρ Λόπεζ !  :)

Μόλις από πέρυσι στην Τουρκία επιτρέπεται το χαρτί υγείας

για πιστούς μουσουλμάνους !

Τί λες κι εσύ μωρέ Λαδάκη... είναι η μαλακία του RT απόδειξη ότι απαγορεύεται να χρησιμοποιούνε χαρτί;
Το χαρτί τουαλέτας βγήκε σε παραγωγή τον τελευταίο αιώνα. Τί σχέση έχει με τις οδηγίες που δίνει ο ισλαμικός νόμος για την υγιεινή;

Διάβασε εδώ:
Χέρι/φύλλα χρησιμοποιούνε και ασιάτες ενίοτε και δε το κάνουν γιατί απαγορεύεται το χαρτί, αλλά γιατί δεν έχουν χαρτί.
Χρησιμοποιούνε το αριστερό για να σκουπίζονται και το δεξί για να τρώνε και να χαιρετάνε.
Και το θεωρούνε και αγένεια να σε χαιρετήσει κανείς με το αριστερό ακόμη και στα πολιτισμένα μεγάλα αστικά κέντρα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Είναι σαν να λέμε λίγο παιδεραστές.
Λίγο φασίστες.
Λίγο κλέφτες.

Η θρησκεία του Ισλάμ διδάσκει ΜΙΣΟΣ για τους μη μουσουλμάνους
και ΑΙΣΧΡΗ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ της γυναίκας και του σεξ .

Οι ψευτο-αριστεροί υποστηρίζουν τα Μουσλίμια,
διότι έχουν φάει την παραμύθα ότι τα Μουσλίμια
θα το ...εκτιμήσουν που τους υποστηρίζουν.
όπου υπάρχει  μουσουλμανισμος υπάρχει  και σήψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom