Νέα

Πολύ ανοιχτό μουνί = πουτάνα ή μύθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyadult
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cyadult

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες!

Πιστεύεται ότι όσο ποιο ανοικτό είναι το μουνί τόσο περισσότερο πούτσο έχει φάει η γκόμενα?
Όσο ποιο σφικτή είναι τόσο λιγότερους πούτσους έχει φάει?
Η δεν ισχύει κανένα από τα δυο και είναι διάφοροι τύποι μουνιού ?

 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γεια σας μάγκες!

Πιστεύεται ότι όσο ποιο ανοικτό είναι το μουνί τόσο περισσότερο πούτσο έχει φάει η γκόμενα?
Όσο ποιο σφικτή είναι τόσο λιγότερους πούτσους έχει φάει?
Η δεν ισχύει κανένα από τα δυο και είναι διάφοροι τύποι μουνιού ?

Το να ναι ανοιχτό το μουνί μπορεί να σημαίνει ότι έχει φάει πολλές πούτσες αλλά μπορεί να σημαίνει και ότι έχει γαμηθεί σχετικά πρόσφατα..

Το σφιχτό μουνί άλλες φορές σημαίνει ότι δεν έχει πάει με πολλούς και άλλες ότι έχει καιρο να...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πουτανα φιλεεεεεεε.....μην πιστευεις οτι και να σου πει..... :grin: :grin: :grin:
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Bασικα μεγαλο ρολο παιζει και η μορφολογια του σωματος της καθε γκομενας.Υπαρχουνε γκομενες που ειναι απο την φυση τους στενες και αλλες πιο ανοιχτες.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.201
Κριτικές
5
Like
60.089
Πόντοι
12.056
Bασικα μεγαλο ρολο παιζει και η μορφολογια του σωματος της καθε γκομενας.Υπαρχουνε γκομενες που ειναι απο την φυση τους στενες και αλλες πιο ανοιχτες.


Ετσ' Ετσ'  :sunglasses:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
To σημαντικο ειναι να υπαρχει ο παρθενικος υμένας. Αν δεν υπαρχει τοτε ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το ποσο πουτανα ειναι
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Κι αν ειναι κρεμασμενα τα μουνοχειλα ? τι παιζει ?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Εγω εχω άλλη απορια: στους ποσους πουτσους γίνεται η άλλη πουτανα?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
To σημαντικο ειναι να υπαρχει ο παρθενικος υμένας. Αν δεν υπαρχει τοτε ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το ποσο πουτανα ειναι
τι ειπες δρομουλα πρωι πρωι και μου εφυγε το μπεικον απο το στομα.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
πανω απο τους 50.πανω απο 100,κερδιζει και κανονακι.

το μουνι διακρίνει αν ο πουτσος εχει διαφορετικο ιδιοκτητη? Δηλαδη ειναι το ιδιο να εχεις φαει 50 πουτσους απο τον  ιδιο γκομενο με το να φας 50 διαφορετικους πουτσους?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το μουνι διακρίνει αν ο πουτσος εχει διαφορετικο ιδιοκτητη? Δηλαδη ειναι το ιδιο να εχεις φαει 50 πουτσους απο τον  ιδιο γκομενο με το να φας 50 διαφορετικους πουτσους?
δεν ξερω φιλεναδα,δεν εχω φαει πουτσους για να σου απαντησω. :grin:
που σουν εχθες εχασες νταλαβερι μεγαλο.
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως ειχα παει με γκονενα που ειχε τρεια παιδια και ηταν και "αταχτουλα"  :grin: :grin: :grin: και δε διαπηστοσα καποιο ξεχηλομα ενο ειχα και γκομενητσα που ηταν νορμαλ κοπελα χωρις πολλες σχεσεις ( :think: :think: :think: 3 αν θυμαμε καλα) που ηταν "ανοιχτη" για τα δεδομενα της οποτε μαλλον δεν εχει να κανει απο του ποσους εχει φαει αλλα μαλλον απο τη μορφολογια του κολπου θα ελεγα  :think: :think: :think:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
To σημαντικο ειναι να υπαρχει ο παρθενικος υμένας. Αν δεν υπαρχει τοτε ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το ποσο πουτανα ειναι

don't be so sure... παρθενοραφή you know...  ;)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Εγω παντως ειχα παει με γκονενα που ειχε τρεια παιδια και ηταν και "αταχτουλα"  :grin: :grin: :grin: και δε διαπηστοσα καποιο ξεχηλομα ενο ειχα και γκομενητσα που ηταν νορμαλ κοπελα χωρις πολλες σχεσεις ( :think: :think: :think: 3 αν θυμαμε καλα) που ηταν "ανοιχτη" για τα δεδομενα της οποτε μαλλον δεν εχει να κανει απο του ποσους εχει φαει αλλα μαλλον απο τη μορφολογια του κολπου θα ελεγα  :think: :think: :think:

καλα θυμασαι!!! ειναι η  σταθερα πρωην ερωτικών συντρόφων!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom