Νέα

Ποιό είναι το αγαπημένο σας ουίσκυ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
βυσινο??????????????
θα μπουμπουνισω μια το βραδυ να δω πως ειναι
εγω ετσι κανω με τα γκομενακια βαζω βυσινο να με νομιζουν πιο κοντα στην παρεα τους τρουμπ  :coolcondom:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.232
Like
450
Πόντοι
36
το αλκοόλ δεν ανεβάζει. αντίθετα στην πραγματικότητα καταστέλλει το κεντρικό νευρικό σύστημα.
επειδή όμως επηρρεάζει τον εγκεφαλικό φλοιό μειώνει κάθε αναστολή.
γι αυτό οι μεθυσμένοι κάνουν πράγματα που υπό άλλες συνθήκες δεν θα έκαναν.
κι οι γκόμενες γαμιούνται, για τον αυτό λόγο, πιο εύκολα...

+1

Κι εμείς την πέφτουμε πιο εύκολα και γαμάμε και μετριοάσχημες ΠΟΛΥ πιο εύκολα (φτάνει να μας φτιάξουν λιγάκι)  ;)
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
εγω ετσι κανω με τα γκομενακια βαζω βυσινο να με νομιζουν πιο κοντα στην παρεα τους τρουμπ  :coolcondom:
Με τα σάκχαρα που έχει το βύσσινο, εισέρχεται πιο γρήγορα στην κυκλοφορία και σε βαράει πιο γρήγορα το αλκοόλ.
Καλύτερα σκέτη ή σόδα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.286
Like
13.620
Πόντοι
2.606
Τυπε μη κλαιγεσαι, και εσυ Φιλοθεη συχναζεις με τη μπεμπα σου.

Αστα για αλλους αυτα, δεν εισαι κακομοιρης.
δεν εχω μπεμπα τυπε μπορει να ειχα παλια τωρα  χειρολαβη στο τρολει σαν κι αυτες που κρεμαν οι πιτσιρικαδες στην τσαντα τους πισω  :grin:
untitled-84.jpg
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
δεν εχω μπεμπα τυπε μπορει να ειχα παλια τωρα  χειρολαβη στο τρολει σαν κι αυτες που κρεμαν οι πιτσιρικαδες στην τσαντα τους πισω  :grin:

Τοτε γιατι ζητουσες μηχανικο για τη μπεμπα τυπε;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
+1

Κι εμείς την πέφτουμε πιο εύκολα και γαμάμε και μετριοάσχημες ΠΟΛΥ πιο εύκολα (φτάνει να μας φτιάξουν λιγάκι)  ;)

Ρωσία,Πολωνία έχουν την παροιμία δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες αλλά μόνο άντρες που δεν πίνουν.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.286
Like
13.620
Πόντοι
2.606
Τοτε γιατι ζητουσες μηχανικο για τη μπεμπα τυπε;
τυπε οι γκραντε μηχανικοι για σπεσιαλ πεμβε ειναι λιγοι στην αθηνα και τους ξερουν οσοι εχουν τετοια αυτοκινητα  και ηθελα να σε τσεκαρω στο λεω ανοιχτα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε οι γκραντε μηχανικοι για σπεσιαλ πεμβε ειναι λιγοι στην αθηνα και τους ξερουν οσοι εχουν τετοια αυτοκινητα  και ηθελα να σε τσεκαρω στο λεω ανοιχτα

Αν ηθελες να τσεκαρεις, ας επαιρνες τηλεφωνο να κανονιζαμε να βρεθουμε στο απο κοντα, να πιναμε κανα ποτηρι.



 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Το καλύτερο ουίσκι είναι αυτό που πίνεται με τους φίλους.
Αν δεν παίζει φιλία, οι τέρψεις πάνε άπατες.

Φιλία με την εμπεδόκλεια έννοια. Την αντίμαχη του νείκους.
Γι' αυτό άλλωστε είμαστε διατεθειμένοι να πίνουμε ό,τι πίνουμε: διότι είμαστε έμπλεοι της εμπεδόκλειας φιλίας, της δύναμης που αγκαλιάζει τον κόσμο, που τον ενώνει, που προάγει και πραγματοποιεί την ενότητά του.

Και η ενότητα δεν σημαίνει τη συνοχή των διαφόρων μερών αλλά την ενοποίησή τους, την οργανική τους αναγωγή στη μονάδα.
Όπως και η αλλοίωση δεν σημαίνει τη σταδιακή ακαταλληλότητα μιας τροφής ή μιας ουσίας ως προς την αρχική της κατάσταση, αλλά την πλήρη κι οριστική αλλαγή της. Κάτι παρόμοιο μ' αυτό που ονομάζεται στη γραμματική ετεροίωση.

Κι αφού ολοκληρώσεις με την παραπάνω εισαγωγή αυτά που πρέπει να ειπωθούν στον μπάρμαν ή στην ξανθιά που αντικαθιστά το αφεντικό μες στην μπάρα, κοιτώντας τη βαθιά μες στα μάτια (που νομίζει ότι είναι και κάποια), που 'χαν το θράσος να σε ποτίσουνε μπόμπα, μπαίνεις ευθύς στο ψητό.

Διότι αυτό το μειονέκτημα έχουν τα φτηνά ποτά - να τα λέμε κι αυτά.
Νοθεύονται...
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
σου εχω πει θα γινει κι αυτο

Τωρα ετσι οπως τα εκανες, αστο τυπε.

Ειπες ψεματα οτι εχεις μπεμπα και ζητησες να σου βρω μηχανικο για να με τσεκαρεις αν οντως ξερω καλο μηχανικο για μπεμπες... :S

Λες και ειναι κατορθωμα να γνωριζει καποιος εναν σοβαρο μηχανικο για BMW.

  :S
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
παντος αν βγειτε μια βολτα απο το μπουρναζι σαββατο βραδυ θα δειτε πιο πολλες μπεμπες απο την π.α στην φιλοθεη  :2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
αυτο ειναι το ποιντ ομως
Για κάποιο λόγο που ακόμη δεν έχω ξεκαθαρίσει επαρκώς, οι γυναίκες βρίσκουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον σε έναν άντρα που πίνει τη βότκα του παγωμένη και σκέτη. Τις εξιτάρει και είναι πιο δεκτικές. Ίσως όλα όσα συντροφεύουν τη χώρα καταγωγής της λειτουργούν διεγερτικά επάνω τους. Το πόιντ είναι να μη γίνεις κροκόδειλος και δεν έχει συνέχεια η πόση. Τόσο... όσο.... :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γεγονος ειναι οτι ελαχιστα μαγαζια δεν σερβιρουν μπομπες.

Ακομα και σε υποτιθεται σοβαρο μαγαζι, το Jameson ηταν μπομπα ενω τα πιο ακριβα ηταν οκ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.286
Like
13.620
Πόντοι
2.606
Τωρα ετσι οπως τα εκανες, αστο τυπε.

Ειπες ψεματα οτι εχεις μπεμπα και ζητησες να σου βρω μηχανικο για να με τσεκαρεις αν οντως ξερω καλο μηχανικο για μπεμπες... :S

Λες και ειναι κατορθωμα να γνωριζει καποιος εναν σοβαρο μηχανικο για BMW.

 :S
τυπε δεν ζητησα να μου βρεις μηχανικο ειμαι σε θεση να γνωριζω εγω ο ιδιος σε ρωτησα απλα σε ποιον μηχανικο πας εσυ  οσον αφορα τα αυθαιρετα συμπερασματα σου οτι σου ειπα ψεματα δεν θα στα διαψευσω  ακομα θα σε αφησω να πεις κι αλλα για να στο κανω πιο δυσκολο να τα μαζεψεις μετα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Για κάποιο λόγο που ακόμη δεν έχω ξεκαθαρίσει επαρκώς, οι γυναίκες βρίσκουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον σε έναν άντρα που πίνει τη βότκα του παγωμένη και σκέτη. Τις εξιτάρει και είναι πιο δεκτικές. Ίσως όλα όσα συντροφεύουν τη χώρα καταγωγής της λειτουργούν διεγερτικά επάνω τους. Το πόιντ είναι να μη γίνεις κροκόδειλος και δεν έχει συνέχεια η πόση. Τόσο... όσο.... :grin:
νταξει ρε μαν η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και πολυ αντρικια εικονα να πινεις τη βοκτα σε ψιλο ποτηρι με λεμονι και να ρουφας το καλαμακι....


αλλα εχω την εντυπωση οτι οι γυναικες δε πεφτουν απο χαμηλα ποτιρια και ον δε ροκς ποτα πιο πολυ αν στο τελος ακουμπισεις το ταληρο στο σερβιτορο και αφησεις 150 ευρω τιπς
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Οι μπουρναζογκομενες ειναι απο τις κορυφαιες.
εγω προτιμώ τις μιλφ της π.α.  :grin:


υ.γ. οι μπουρναζομπεμπες με τις σκαστρες και τα λαμπακια και τα γουφερ που βγαζουν μονο θορυβο να δεις  :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
νταξει ρε μαν η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και πολυ αντρικια εικονα να πινεις τη βοκτα σε ψιλο ποτηρι με λεμονι και να ρουφας το καλαμακι....


αλλα εχω την εντυπωση οτι οι γυναικες δε πεφτουν απο χαμηλα ποτιρια και ον δε ροκς ποτα πιο πολυ αν στο τελος ακουμπισεις το ταληρο στο σερβιτορο και αφησεις 150 ευρω τιπς

Εχουμε γεμισει τετοιους τυπε, παντου.

Ακομα και ο τροπος που πινουν ποτο, το ειδος του ποτου που παραγγελνουν, ολα ειναι πλεον φλωρικα.

Τζιν τονικ σε ψηλο με καλαμακι ο αλλος...τραγικομαλακες παντου.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom