Νέα

Ποιά θα θέλατε να είναι η επόμενη πρωταγωνίστρια σεξ του SIRINA;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θα θέλατε να είναι η επόμενη πρωταγωνίστρια;

  • Πετρούλα

    Ψήφοι: 61 24,6%
  • Σάσα Μπάστα

    Ψήφοι: 104 41,9%
  • Θέλξη

    Ψήφοι: 47 19,0%
  • Όλγα Φαρμάκη

    Ψήφοι: 114 46,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    248

cp_boy

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν και ειμαι αναμεσα στην Ολγαρα και την Σασα διαλεγω

Oλγαρα....ειναι αυτο που λεμε το κοριτσι της διπλανης πορτας...

Ριξε στο γυαλι Φαρμακη Σειρηνακη!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η Τζάκρη έχει μπαλκόνι δυνατό - τώρα αν το πάει το γράμμα για τσοντούλα, θα σας γελάσω. :cheesy:

Τύπε να'βλεπα τη Janetάρα μας σε τσόντα στυλ My Friend's Hot Grandma κι ας πέθαινα. :2on1:

Βυζοκαλορίζικος και πάλι.
respect-039.gif
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
επειδη το θεμα αυτο εχει κλεισει.καταρχην τη λενε σασα κι οχι στασα και δευτερον ειναι αλβανιδα απο αλβανους γονεις που μενανε στην ξανθη...αλλο?

Ήξερα ότι τη λένε Σασα.Τυπογραφικό λάθος έκανα.Δεν το ξερα αυτό.Δεν με απασχολεί τρελά αλλά κουβέντα να γίνεται.Πάντως είναι πολύ ωραία.
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ολα καλα...και για να επιστρεψουμε στο θεμα γουσταρω βανδη με κοκκινου σε παρτουζα!!!! :dancing: :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ολα καλα...και για να επιστρεψουμε στο θεμα γουσταρω βανδη με κοκκινου σε παρτουζα!!!! :dancing: :dancing:
εγω θα θελα βανδη-βισση λεσβιακο/αυταρχικο....με αφεντρα την δεσποινα φυσικα....στραπον και ετσι....εχω πλασε και σεναριο στο μυαλο μου....με μπουκαλι στα προκαταρκτικα και παρεμβαση καρβελα στο τελειωμα οπου σωζει την αννουλα απο το αγριο ξεκωλιασμα και τιμωρει την κλωνα....οχι την δικια μας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:....την βανδη εννοω... :sunglasses:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εγω θα θελα βανδη-βισση λεσβιακο/αυταρχικο....με αφεντρα την δεσποινα φυσικα....στραπον και ετσι....εχω πλασε και σεναριο στο μυαλο μου....με μπουκαλι στα προκαταρκτικα και παρεμβαση καρβελα στο τελειωμα οπου σωζει την αννουλα απο το αγριο ξεκωλιασμα και τιμωρει την κλωνα....οχι την δικια μας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:....την βανδη εννοω... :sunglasses:
μεσα εισαι φιλε!!αν και με τοσα που χει κανει η αννουλα μαλλον αυτη πρεπει να ναι η αφεντρα..τι να κλασει το κατασκευασμα απο την καβαλα... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ασχετο..τον φοιβο ο καρβελας θα τον καρφωνε???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μεσα εισαι φιλε!!αν και με τοσα που χει κανει η αννουλα μαλλον αυτη πρεπει να ναι η αφεντρα..τι να κλασει το κατασκευασμα απο την καβαλα... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ασχετο..τον φοιβο ο καρβελας θα τον καρφωνε???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τωρΑ το κανες υπερπαραγωγη.... :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom