Νέα

Ποιά θα θέλατε να είναι η επόμενη πρωταγωνίστρια σεξ του SIRINA;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θα θέλατε να είναι η επόμενη πρωταγωνίστρια;

  • Πετρούλα

    Ψήφοι: 61 24,6%
  • Σάσα Μπάστα

    Ψήφοι: 104 41,9%
  • Θέλξη

    Ψήφοι: 47 19,0%
  • Όλγα Φαρμάκη

    Ψήφοι: 114 46,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    248

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγώ θαθελα την Κέλλυ Σακάκου σε femdom ταινια  :s&m_2: και να την προλογίζει ο Μπακογιαννόπουλος!
bowing-036.gif
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εννοειται Πετρουλα απο τις επιλογες,αλλα Αννα Καραμανλη με συμμετοχη πουρουπουπου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ο γιωργακης με τον ερντογαν..... :headbang:
 

Επισκέπτης
Σιγα τις γκομενες που επιλεξατε.
Εγω θελω να παιξει η loukritia και να κανει λεσβιακο με την on the road ή την Αλιντισα.
Και φυσικα να συμετχει ο ενας και μοναδικος Παιχτουρας!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πετρουλα δαγκωτο...........

:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Πετρούλα Κωστίδου θα ήταν η καλύτερη επιλογή.Το ότι όμως το παιζε ναζιάρα στο δελτίο καιρού δεν πάει να πει ότι θα γούσταρε να παίξει σε ερωτική ταινία.Την κόβω για πιο σοβαρή.Όπως και η Σασα Μπάστα.Αν και είναι η πιο ωραία κοπέλα της τηλεόρασης αυτή την περίοδο δεν θα ψηνόταν αν γυρίσει τσόντα.Εγώ είμαι Κόβεντρυ κοντά όμως στο Manchester που μένει φίλος μου πε ότι την είχε δει τη Στάσα με φίλη της και της μίλησε.Μου πε ότι φαίνεται πολύ άνετη και φυσιολογική στη συμπεριφορά της και όχι κάνα ψωνισμένο.Ότι αυτά τα 2 λεπτά που μιλήσαν και τον ευχαρίστησε που της είπε καλά λόγια και του ευχήθηκε καλές σπουδές.Οπότε δεν είναι όλες ότι δείχνουν ή ότι το Marketing τις μεταμορφώνει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σιγα τις γκομενες που επιλεξατε.
Εγω θελω να παιξει η loukritia και να κανει λεσβιακο με την on the road ή την Αλιντισα.
Και φυσικα να συμετχει ο ενας και μοναδικος Παιχτουρας!!!!!!!
Η σκηνή θα ξεκινάει με τον παιχτούρα και την αλίντισσα στο κρεβάτι, με τον παιχτούρα να προσπαθεί να την ικανοποιήσει αλλά η κούραση του να μην τον αφήνει, η αλιντισσα θα βρίζει την ώρα και τη στιγμή που πήγε με αυτόν και να είναι έτοιμη να μπει στο μπουρδέλα και να τον βρίσει, η λουκ θα σχολιάζει τα ρούχα των πρωταγωνιστών.
Α, η ον δε ρόουντ θα κοιτάει την αρχιτεκτονική του κρεβατιού
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Την κόβω για πιο σοβαρή.Όπως και η Σασα Μπάστα.Αν και είναι η πιο ωραία κοπέλα της τηλεόρασης αυτή την περίοδο δεν θα ψηνόταν αν γυρίσει τσόντα.Εγώ είμαι Κόβεντρυ κοντά όμως στο Manchester που μένει φίλος μου πε ότι την είχε δει τη Στάσα με φίλη της και της μίλησε.Μου πε ότι φαίνεται πολύ άνετη και φυσιολογική στη συμπεριφορά της και όχι κάνα ψωνισμένο.Ότι αυτά τα 2 λεπτά που μιλήσαν και τον ευχαρίστησε που της είπε καλά λόγια και του ευχήθηκε καλές σπουδές.Οπότε δεν είναι όλες ότι δείχνουν ή ότι το Marketing τις μεταμορφώνει.
η αλβανιδα ολα αυτα??????αχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχααα!!!πραγματικα ξερει να πουλαει τον εαυτο της!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κατσε να πεσει λιγο η δημοτικοτητα της κι ο σειρηνακης ειναι εδω!!!! :dancing:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
η αλβανιδα ολα αυτα??????αχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχααα!!!πραγματικα ξερει να πουλαει τον εαυτο της!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κατσε να πεσει λιγο η δημοτικοτητα της κι ο σειρηνακης ειναι εδω!!!! :dancing:

Να σου πω μου φαίνεται συμπαθητική στην TV η Στάσα.Δεν νομίζω να είναι Αλβανίδα που λες.Την Αλεξανδράτου για παράδειγμα δε τη χώνευα παρόλο που πιστεύω ότι δεν είναι εκ γεννετής τσούλα,μαλλον ήταν καλό παιδί που πουλούσε τρέλα αλλά με τη καθοδήγηση των πουστιδων Φουρθιώτη και Ψινάκη κατέληξε στα σκατά και τώρα ούτε για τσόντα δεν είναι καλή.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
ρε πουστη αν πω τωρα οτι το συγκεκριμενο μου εχει παρει πιπα και την ειχα χυσει στην μαπα,οταν ηταν ακομη αγρινιο,θα με πιστεψει κανεις?
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε πουστη αν πω τωρα οτι το συγκεκριμενο μου εχει παρει πιπα και την ειχα χυσει στην μαπα,οταν ηταν ακομη αγρινιο,θα με πιστεψει κανεις?
τυπε αν ελεγες οτι την εχυσες στο στομα εγω θα σε πιστευα παντως :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ρε πουστη αν πω τωρα οτι το συγκεκριμενο μου εχει παρει πιπα και την ειχα χυσει στην μαπα,οταν ηταν ακομη αγρινιο,θα με πιστεψει κανεις?
ούτε εσύ δε θα το πιστέψεις
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
μενιος-παπιας-λιλας-γιαννορανια οι επομενοι πρωταγωνιστες. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom