Νέα

Ποια πρόσωπα της ελληνικής μουσικής σας αρέσουν/εκνευρίζουν περισσότερο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:Αυτο το ανθελληνικο σκουπιδι :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
αυτον τον απλυτο πως τον καναν φιρμα δεν μπορω να καταλαβω :think: :think:
μονο που μιλαει λες οτι ο ανθρωπος εχει πιει την μιση παραγωγη κρητης πελοποννησου και περιξ
τωρα για την αλλη την γκομενα του τη να πω απορρω πως φτιαχνονται οριμενοι με την παρτυ της
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
  Κι ο Μπιθικώτσης και ο Μητροπάνος, ο Τερζής, ο Καλατζής, ο Βοσκόπουλος, η Μαρινέλλα, η Αλεξίου κλπ είναι καλοί τραγουδιστές.


Ο Στέλιος όμως ήταν σκάλες πάνω από όλους σαν φωνή. Τραγουδούσε χωρίς μικρόφωνο κι έτρεμες ολόκληρος από το μέταλλο της φωνής του.


  Αν δεν είχε τσακωθεί με τον Μάτσα και δεν είχε αποχωρήσει από τα μουσικά, δεν θα είχε κανείς αμφιβολίες περί τούτου.


  Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ήταν ένας και δύσκολα θα βγει ξανά φωνή σαν τη δική του.


Θα συμφωνήσω μαζί σου.Πιστεύω όμως ότι και ο Στράτος Διονυσίου μπορεί να συγκριθεί με τον Στέλιο Καζαντζίδη.
Αυτοί οι δύο ήταν άπιαστοι φωνητικά ο καθένας με το δικό του στυλ ερμηνείας
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Παιδιά έβλεπα σήμερα πάλι κάτι αγγούρια στην TV και είπα να ανοίξω ένα thread σχετικά με αυτό, την ώρα που πολλοί και αξιόλογοι καλλιτέχνες, αλλά και συμπαθητικοί άνθρωποι που προσπαθούν να κάνουν πράγματα, μένουν στην αφάνεια..ξέρω οτι το θεματάκι δεν είναι και πολύ πρωτότυπο, αλλά δεν νομίζω να έχει αποκλειστικό thread στο bou...ακούω απόψεις!
ο,τι βγήκε από το 2000 και μετά
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:Αυτο το ανθελληνικο σκουπιδι :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Πέρα από το ανθελληνικό, είναι και τέρμα ατάλαντος ρε γαμώτο...μία εμπορική επιτυχία έχει κάνει (εμπορική, σε καμιά περίπτωση ποιοτική) και δεν είναι καν δικό του το κωλοτράγουδο...άσε που άκουσα κάτι κοριτσάκια να λένε οτι είναι ωραίος, έχει στυλ κτλ...από πότε γαμώ την τρέλα μου, ατάλαντα, μέτρια από κάθε άποψη πρεζάκια άρχισαν να τραβάνε την προσοχή τόσο πολύ?Πόσο σκατά παίζει να έχει γίνει η κοινωνία....
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Για μένα οι χειροτεροι είναι ο Νίκος Καρβελας, ο Δάντης, η Τζουλια (ως τραγουδιστρια), Πολίνα.  :headbang:  :helpplea:
Αλλά μου την σπάει που έχουμε πολλούς υπερτιμημενους τραγουδιστες ή τραγουδιστριες όπως Σακη Ρουβα, Αννα Βίσση, Γαρμπη κλπ.  :s&m_2:  :think:  
 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Αυτο το αρκουδοειδες ο Παντελιδης!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom