Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες? πιο ειναι το πιο λεπτο προφυλακτικο που υπαρχει στην αγορα?? χρησιμοποιω total contact durex τα μοβ. δεν εχω βρει κατι λεπτοτερο...
μηπως εχετε κατι κατα νου??

τα γυναικεια προφυλακτικα αξιζουν???
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες? πιο ειναι το πιο λεπτο προφυλακτικο που υπαρχει στην αγορα?? χρησιμοποιω total contact durex τα μοβ. δεν εχω βρει κατι λεπτοτερο...
μηπως εχετε κατι κατα νου??

τα γυναικεια προφυλακτικα αξιζουν???

Crown skinless condoms.Ειναι πιο λεπτα κι'απο τα λεπτοτερα Durex που αναφερεις. Ειναι γιαπωνεζικα και επειδη δυσυχως εδω δεν υπαρχουν, θα πρεπει να τα παραγγειλεις μεσω διαδυκτιου.
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Crown skinless condoms.Ειναι πιο λεπτα κι'απο τα λεπτοτερα Durex που αναφερεις. Ειναι γιαπωνεζικα και επειδη δυσυχως εδω δεν υπαρχουν, θα πρεπει να τα παραγγειλεις μεσω διαδυκτιου.

σε ευχαριστω θα τα ψαξω :)
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Crown skinless condoms.Ειναι πιο λεπτα κι'απο τα λεπτοτερα Durex που αναφερεις. Ειναι γιαπωνεζικα και επειδη δυσυχως εδω δεν υπαρχουν, θα πρεπει να τα παραγγειλεις μεσω διαδυκτιου.

απο που ερχονται γρηγορα? εχεις παραγγειλει ξανα?? ελεγα απο ebay αγγλια.. sex shop δικα μας δεν τα εχουν?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

τα τσεκαρα αυτα. αλλα εχω ενα φιλαρακι που ερχεται απο Αγγλια σε 5-6 μερες ! λετε να κυκλοφορουν εκει?? γιατι τωρα με το ebay περιμενεις κανα 10ημερο πολλες φορες..ειναι κ τα ΕΛΤΑ μας... τραγικα!
 

Επισκέπτης
απο που ερχονται γρηγορα? εχεις παραγγειλει ξανα?? ελεγα απο ebay αγγλια.. sex shop δικα μας δεν τα εχουν?

Εψαξα σε ενα sex shop στην Συγγρου(που δεν ειχε ομως ουτε καν τα durex) ρωτησα και σε 4-5 φαρμακεια και παρηγγειλα τελικα απο Αμερικη στο Undercover condoms, η επιλογη ηταν τελειως τυχαια. Νομιζω 16$ εκαναν τα 100 και 12$ η αποστολη η το αντιστροφο δεν θυμαμαι. Υποτιθεται πως περιμενεις 2-3 εβδομαδες για να τα παραλαβεις. Σημερα συμπληρωνονται 15 μερες. Δεν εχω λαβει κατι ακομη. Οταν και εαν αυτο γινει, αν θες μπορω να σε ενημερωσω. Επελεξα το συγκεκριμενο προιον μετα απο αναγνωση πολυ θετικων κριτικων στο νετ καθοτι απεχθανομαι σφοδρα την χρηση προφυλακτικων. Αν μπεις στο best condom reviews θα δεις κι'εσυ πως εχει το μικροτερο ονομαστικο παχος σε σχεση με ο,τι αλλο κυκλοφορει στην αγορα. Ιδωμεν..
Εχεις δικιο, ισως να βιαστηκα κι'εγω να τα παραγγειλω απο Αμερικη αλλα επειδη τοψαξα, κατοπιν εορτης βεβαια, στην Αγγλια πραγματι κυκλοφορουν στο νετ, δεν ξερω ομως για τα φαρμακεια.
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εψαξα σε ενα sex shop στην Συγγρου(που δεν ειχε ομως ουτε καν τα durex) ρωτησα και σε 4-5 φαρμακεια και παρηγγειλα τελικα απο Αμερικη στο Undercover condoms, η επιλογη ηταν τελειως τυχαια. Νομιζω 16$ εκαναν τα 100 και 12$ η αποστολη η το αντιστροφο δεν θυμαμαι. Υποτιθεται πως περιμενεις 2-3 εβδομαδες για να τα παραλαβεις. Σημερα συμπληρωνονται 15 μερες. Δεν εχω λαβει κατι ακομη. Οταν και εαν αυτο γινει, αν θες μπορω να σε ενημερωσω. Επελεξα το συγκεκριμενο προιον μετα απο αναγνωση πολυ θετικων κριτικων στο νετ καθοτι απεχθανομαι σφοδρα την χρηση προφυλακτικων. Αν μπεις στο best condom reviews θα δεις κι'εσυ πως εχει το μικροτερο ονομαστικο παχος σε σχεση με ο,τι αλλο κυκλοφορει στην αγορα. Ιδωμεν..
Εχεις δικιο, ισως να βιαστηκα κι'εγω να τα παραγγειλω απο Αμερικη αλλα επειδη τοψαξα, κατοπιν εορτης βεβαια, στην Αγγλια πραγματι κυκλοφορουν στο νετ, δεν ξερω ομως για τα φαρμακεια.

απο αμερικα να τα περιμενεις μετα απο 20μερες...αργουν πολυ.
απο αγγλια ερχονται σε 7 μερες οτι παρεις.εγω απλα επειδη εχω τωρα εναν γνωστο αγγλια αν τα χει θα τα φερω δια χειρος να τελειωνω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απο αμερικα να τα περιμενεις μετα απο 20μερες...αργουν πολυ.
απο αγγλια ερχονται σε 7 μερες οτι παρεις.εγω απλα επειδη εχω τωρα εναν γνωστο αγγλια αν τα χει θα τα φερω δια χειρος να τελειωνω.
οτι λεει το παλικαρι ισχυει...
ειδικα απο Αμερικα εχει κανει κ 32 μερες να μου ερθει κατι στα χερια...Απο ebay uk ειναι πιο γρηγορα,αλλα κ οι τιμες λογω λιρας ειναι πιο πανω... :huh:
 

Επισκέπτης
τα τσεκαρα αυτα. αλλα εχω ενα φιλαρακι που ερχεται απο Αγγλια σε 5-6 μερες ! λετε να κυκλοφορουν εκει?? γιατι τωρα με το ebay περιμενεις κανα 10ημερο πολλες φορες..ειναι κ τα ΕΛΤΑ μας... τραγικα!

Aκομα περιμενω. Τους στελνω καθε λιγο εμαιλ και καμμια απαντηση δεν λαμβανω. Για πες εσυ τα δοκιμασες?
 

Επισκέπτης
Εγω θελω προφυλακτικο με γευση ψαροσουπα!. . .  :2funny:
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Παιδες εχει δοκιμασει κανεις τα durex sensitive η τα durex real feel;
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.465
Like
1.164
Πόντοι
266
τι ειναι τα προφυλακτικα...????
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Είμαι πορνοσυλλέκτης προφυλακτικών.Τα περισσότερα ειναι απ'έξω βέβαια.
Προσωπικά χρησιμοποιώ durex.Αν και γαλουχηθηκα με stop στα πρώτα μου εφηβικα και πορνώδη βήματα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Δεν έχω ιδέα απο προφυλακτικά πλέον καθώς με την γυναίκα μου κάνουμε ακάποτο  :grin: ενώ στα μπουρδέλα φροντίζουν άλλοι για αυτά!
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
durex jeans σταθερη αξια..καποτε ειχα παρει duo και μου εσπασαν 2/20..Στις τανες φροντιζουν αυτες..τι να πω ρε πουστη,οταν παω και πληρωνω τελειωνω πολυ πιο γρηγορα..μαλλον  ψεκαζουν τον σκουφο  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom