Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Εγω λεω να πεις στην πωλητρια οτι τα προφυλακτικα που εχουν σου ειναι πολυ μικρα και οτι ο,τι και να παρεις δεν σου καλυπτει το εργαλειο.. επισης να της πεις οτι εισαι παμπλουτος και οτι την προσκαλεις για διακοπες στις μπαχαμες εκει να δεις αν θα σου κατσει η οχι... τα XXL νομιζω ειναι καλυτερα αλλα και με κανονικα παλευεται απλα ειναι ο μισος λουτσος εξω και το εργαλειο μοιαζει με ρολο κοτοπουλο
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Again τα καλύτερα...
Τrojan σπανε ευκολα...

Να σου δωσω μερικα και να δουμε αν καταφερεις να τα σπασεις!!  :grin: Τελευταια δυσκολα τα βρησκω (Μαγνυμ ΧΛ) στο ιντερνετ. Αν γνωριζετε κανενα μαγαζι στην Αθηνα, ευπροσδεκτο.


Και για τους Ροκο Σιφρεδι Durex XXL  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • magnumXL.jpg
    magnumXL.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Durex XXL.jpg
    Durex XXL.jpg
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • xxl.gif
    xxl.gif
    15 KB · Εμφανίσεις: 25

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Φτιαξτετα μονοι σας ρε απο μουσαμα,να εισται 100% σιγουροι :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Να σου δωσω μερικα και να δουμε αν καταφερεις να τα σπασεις!!  :grin: Τελευταια δυσκολα τα βρησκω (Μαγνυμ ΧΛ) στο ιντερνετ. Αν γνωριζετε κανενα μαγαζι στην Αθηνα, ευπροσδεκτο.


Και για τους Ροκο Σιφρεδι Durex XXL  :2funny: :2funny:

η συζητηση ειναι κυριολεκτικα και μεταφορικα αερα κουβεντα. αν δε βαλεις σωστα το προφυλακτικο και κρατησει αερα μεσα, ειναι ευκολο να σπασει ας ειναι οτι μαρκα θελει. επισης αν τριβεται σε ξεραμενο μουνι. αρα καθενας ξερει μονο για τον εαυτο του στη τελικη.
 

amateur

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,

Μετά από άκαρπες προσπάθειες σε αρκετά φαρμακεία αποφάσισα να δοκιμάσω και εδώ..!

Ψάχνω δύο διαφορετικούς τύπους προφυλακτικών:

1. σε μαύρο χρώμα
2. με το κορδονάκι στη βάση, (speedstrip applicator)

όποιος έχει ιδέα που μπορώ να τα προμηθευτώ, θα βοηθούσε..!

Ρωτάω γιατί ένα μαγαζί που ήξερα κάποτε στο κέντρο (Γενναδίου) και πούλαγε μόνο προφυλακτικα έκλεισε..
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Καλημέρα σε όλους,

Μετά από άκαρπες προσπάθειες σε αρκετά φαρμακεία αποφάσισα να δοκιμάσω και εδώ..!

Ψάχνω δύο διαφορετικούς τύπους προφυλακτικών:

1. σε μαύρο χρώμα
2. με το κορδονάκι στη βάση, (speedstrip applicator)

όποιος έχει ιδέα που μπορώ να τα προμηθευτώ, θα βοηθούσε..!

Ρωτάω γιατί ένα μαγαζί που ήξερα κάποτε στο κέντρο (Γενναδίου) και πούλαγε μόνο προφυλακτικα έκλεισε..

δεν ξέρω.. από σουπερμάρκετ ψωνίζω εγώ τα προφυλακτικά μαζί με τις ντομάτες και τα μαρούλια...... και μετά να πηγαίνεις στην πιο ωραία πωλήτρια και να βλέπεις το βλέμμα της να παιζει μόλις σου τα περνάει από το μηχάνημα του ταμείου ;)
 

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Παιδιά εγώ χρησιμοποιώ σχεδόν πάντα τα Duo εκτός από σπάνιες εξαιρέσεις που παίρνω Durex. Μετα τα Duo είμαι πολύ πιο άνετος θεωρώ ότι δεν με σφίγγουν τόσο όσα τα Durex....Δεν το παίζω κανένας ψ...ράς προς Θεού!! Αλλά δύο απανοτές φορές με την κοπέλα μου και ενώ χρησιμοποιήσαμε Durex έμεινε μέσα!!!! Και να πω ότι δεν πρόσεξα πώς το έβαλα να πω οκ...Αλλά ήταν φρικαλαία εμπειρία!! Από τότε με τα Duo δεν την έχω ξαναπάθει έτσι και πάνω απ'ολα δεν εχουν σπάσει ποτέ όπως διαβάζω από κάποιους εδώ!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
durex η και καμμια φορα duo συνηθως τα λεπτα παιρνω ta sensitive λογω οτι τον εχω αρκετα χοντρο....εχει τυχει να μ σπασει και ντουο και τρογιαν(απαισια ασε που μυριζει) και μικρος μ χει σπασει και again με ραβδωσεις αυτα που πουλαγαν παντου  :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Παιδιά εγώ χρησιμοποιώ σχεδόν πάντα τα Duo εκτός από σπάνιες εξαιρέσεις που παίρνω Durex. Μετα τα Duo είμαι πολύ πιο άνετος θεωρώ ότι δεν με σφίγγουν τόσο όσα τα Durex....Δεν το παίζω κανένας ψ...ράς προς Θεού!! Αλλά δύο απανοτές φορές με την κοπέλα μου και ενώ χρησιμοποιήσαμε Durex έμεινε μέσα!!!! Και να πω ότι δεν πρόσεξα πώς το έβαλα να πω οκ...Αλλά ήταν φρικαλαία εμπειρία!! Από τότε με τα Duo δεν την έχω ξαναπάθει έτσι και πάνω απ'ολα δεν εχουν σπάσει ποτέ όπως διαβάζω από κάποιους εδώ!
ρε φιλε θα μας τρελανεις?τα ντουο ειναι αυτα που σπανε κατα κορον
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Τα duo εκτος απο οτι σπαζουν πιο ευκολα απο οσα αλλα εχω δοκιμασει σαν μου προκαλουν αλλεργία. ΜΕ φαγουριαζει το πουλι μου μετα  :huh:
 

k712

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αν κ καπως αργα , επειδη ειμαι μικρος 8α η8ελα να ρωτησω αν τα μεγεθη στα προφυλακτικα αλλαζουν κ ως προς το παχος , διοτι εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα durex κ με ενοχλουν κ με σφιγγουν υπερβολικα με αποτελεσμα να σταματα η στυση μου, οταν ομως τα βγαζω εχω και παλι..αν ξερει καποιος ας μου πει  :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αν κ καπως αργα , επειδη ειμαι μικρος 8α η8ελα να ρωτησω αν τα μεγεθη στα προφυλακτικα αλλαζουν κ ως προς το παχος , διοτι εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα durex κ με ενοχλουν κ με σφιγγουν υπερβολικα με αποτελεσμα να σταματα η στυση μου, οταν ομως τα βγαζω εχω και παλι..αν ξερει καποιος ας μου πει  :think:

Ναι, διαφερουν και ως το παχος! Κοιταξε προδιαγραφες στα δυο αυτα που προτιμω εγω και σαν τριτο τα Manix King Size.
 

Συνημμένα

  • magnumXL.jpg
    magnumXL.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 24
  • xxl.gif
    xxl.gif
    15 KB · Εμφανίσεις: 31

k712

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ποσο ειναι αυτα σε εκατοστα?? -.-
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
http://[URL unfurl="true"]www.rubbersbymail.com/images/condoms/Durex_Avanti_Non_Latex_LRG.jpg[/img[/URL]]

δεν αντέχω τα latex...αλλεργιάζω.
Το παραπάνω είναι σούπερ.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
DUNLLOP.....315/12
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Ναι, διαφερουν και ως το παχος! Κοιταξε προδιαγραφες στα δυο αυτα που προτιμω εγω και σαν τριτο τα Manix King Size.

Tα Trojans ΧΧL είναι τα πιό ανθεκτικά και τα μόνα που δεν μου προκαλούν αλλεργίες. Τα βρίσκω δυστυχώς μόνο μέσω ιντερνετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom