Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ναι αλλά σαν ιδέα ψιλογαμεί.

Μπαινοβγαίνεις άνετα, δε φοβάσαι μη σου πάθει ασφυξία και πέσει όπως λέγαμε πριν, βολεύει για εναλλαγή από γαμήσι σε στοματικό και πάει λέγοντας.

Θα πάω να πάρω 5-6 και θα τα εμφανήσω στο ρομαντικό τραπέζι μαζί με τα κεριά και την πάπια πορτοκάλι που θα σερβίρω next time....
axaxaxa!!
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
βασικα το θεμα ειναι για οσους αποδω εχετε γαμησει ποτε εκτως μπουρδελων.. χρησιμοποιειτε προφ? εγω παντα αλλα πολλοι φιλοι μου ουτε να το ακουσουν δε θελουν
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γυναικείο προφυλακτικό ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ.
Αν άξιζε θα το χρησιμοποποιύσαν οι επαγγελματίες πρώτα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γυναικείο προφυλακτικό ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ.
Αν άξιζε θα το χρησιμοποποιύσαν οι επαγγελματίες πρώτα.

γιατί?
εγώ νόμιζα ότι δεν ήταν δημοφιλές επειδή είναι πιο δύσκολο στη χρήση, όπως είπε (και έδειξε) η σιλβα  :think:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
βασικα το θεμα ειναι για οσους αποδω εχετε γαμησει ποτε εκτως μπουρδελων.. χρησιμοποιειτε προφ? εγω παντα αλλα πολλοι φιλοι μου ουτε να το ακουσουν δε θελουν

Κι εγώ δε θέλω ούτε να το ακούσω αλλά κάνω την καρδιά (και την ψωλή :tooth:) μου πέτρα, γιατί αλλιώς τρέχα γύρευε. Στην αρχή τουλάχιστον τις περισσότερες φορές.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Γυναικείο προφυλακτικό ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ.
Αν άξιζε θα το χρησιμοποποιύσαν οι επαγγελματίες πρώτα.

Όχι ρε μαν.

Δεν ξέρω κιόλας δηλαδή αλλά ακούγεται κουλό και λόγω δυσκολίας εφαρμογής, αλλά και λόγω τιμής που φαντάζομαι θα είναι αρκετά πιο πάνω από το κλασσικό αντρικό, να δεχτεί η τάνα να κάνει αυτή τη διαδικασία κάθε φορά πριν μπει στο δωμάτιο.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
πω πω..τι λες ρε φίλε..επικό..το έχεις δοκιμάσει...δουλεύει?
αμε χύνεις αβερτα και το αλλαζεις μετα απο 3 φορες . Αν είναι και η σακούλα οικολογική τότε προστατεύεις και το περιβάλλον.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Όχι ρε μαν.
Δεν ξέρω κιόλας δηλαδή αλλά ακούγεται κουλό και λόγω δυσκολίας εφαρμογής, αλλά και λόγω τιμής που φαντάζομαι θα είναι αρκετά πιο πάνω από το κλασσικό αντρικό, να δεχτεί η τάνα να κάνει αυτή τη διαδικασία κάθε φορά πριν μπει στο δωμάτιο.
Αυτό λέω ρε παίχτη,άβολο,δύσχιστο,μια μαλακία και μισή.Αν χρειάζεται εγχειρίδιο για να γαμήσεις άστο να πάει
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αμε χύνεις αβερτα και το αλλαζεις μετα απο 3 φορες . Αν είναι και η σακούλα οικολογική τότε προστατεύεις και το περιβάλλον.

ρε φίλε, εγώ όταν το είχα δοκιμάσει η γκόμενα ήθελε να με πιπώσει και δεν καταλάβαινα τπτ..μήπως δεν δουλεύει? :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
αυτα πρωτη φορα τα βλεπω αλλα το θεμα με τα durex δεν ειναι στο μηκος εκει μ κανουν (ισα ισα φτανουν) στο φαρδος ειναι γιατι οι ελληνες ειμαστε πουτσαραδες και τα καβλια μας ειναι χοντρα

:2funny: :2funny: :2funny:

Δοκιμασε Durex XXL, Manix King Size, και Trojan Magnum XL και μετα τα ξαναλεμε!  :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ρε φίλε, εγώ όταν το είχα δοκιμάσει η γκόμενα ήθελε να με πιπώσει και δεν καταλάβαινα τπτ..μήπως δεν δουλεύει? :think:
άνοιξες τρύπες σε μάτια,αυτιά,μύτη? όλα οκ



edit:Mαλάκα το στόμα ξέχασες  :grin:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αυτό λέω ρε παίχτη,άβολο,δύσχιστο,μια μαλακία και μισή.Αν χρειάζεται εγχειρίδιο για να γαμήσεις άστο να πάει

Ναι δικέ μου, αλλά άβολο, δύσχριστο και λοιπά, στα τεχνικά διαδικαστικά θέματα. Το να το χρησιμοποιήσεις με την αγαπητηκιά σου όμως διαφέρει αρκετά απο το να το κάνει μια επαγγελματίας.

Μπορεί να είναι ζόρι η διαδικασία του να μπει, αλλά μετά, λόγω αυτών που ανέφερα πριν, να είναι ζάχαρη η φάση.

Τέσπα, εγώ θα την ψάξω τη δουλειά κι όταν το δοκιμάσω θα ενημερώσω...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ρε φίλε, εγώ όταν το είχα δοκιμάσει η γκόμενα ήθελε να με πιπώσει και δεν καταλάβαινα τπτ..μήπως δεν δουλεύει? :think:
όταν το ρουφαει το παλαμαρι δεν θέλει σακούλα. εγώ μίλησα οταν το βαζουμε στο πηγαδι μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom