Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Ας αρχησω με εμενα ειμαι λιγο μπαζοκατακτητης το παραδεχομαι εχω γαμησει αρκετες σαυρες χοντρες και τα λοιπα δεν ειναι οτι δεν θελω να γαμησω ομορφες αλλα δεν με παιρνουν τα κυβικα μου γιατι ειμαι και γω λιγο μπαζουλης.βεβαια γι αυτο υπαρχουν τα μπουρδελα.παντως η πιο ασχημη που εχω ειναι μια πρωην γκομενα μου την οποια ντρεπομουνα να την κυκλοφορησω παντως εκανε καλες πιπες.πειτε και τις δικες σας εμπειριες,τελευταια γαμησα και μια γερμανιδα ψιλο μπαζο αρα ειμαι διεθνεις μπαζο γαμιας βεβαια το εκανα για τον τουρισμο και την ελλαδα να ξαναρθει να αφησει και αλλο συναλλαγμα να πιασει τοπο η διαφημιση με τους 17.000.000 τουριστες αντε του χρονου 18.000.000 με ολες τις ξενες παντως ειμουνα ευγενικος και προθυμος να δωσω πληροφοριες μετεφερα και μερικες φορες καμια με το μηχανακι ηταν μια ισπανιδα με κατι βυζαρες για ισπανικο αλλα σιγα μην μου καθοτανε.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Αδυνάτησε ρε σύ, να μαμήσεις ωραίο μουνί. Τα μπάζα είναι για τους ηττοπαθείς :-)
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
αν δεν μπαζοσεις δεν χτιζεις παντως θα προσπαθησω γραφτηκα και στο GYM θα δειξει μακαρι να ανεβω κατηγορια απο Δ Εθνικη σε Γ και βλεπουμε μεχρι και για Β αλλα μετα πολυ δυσκολα θελει λεφτα που ουτε απο αυτα εχω για να παω σε Α ποσο μαλλον για UEFA η CHAMPION LEAGUE.
 

melenios7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν μπαζοσεις δεν χτιζεις παντως θα προσπαθησω γραφτηκα και στο GYM θα δειξει μακαρι να ανεβω κατηγορια απο Δ Εθνικη σε Γ και βλεπουμε μεχρι και για Β αλλα μετα πολυ δυσκολα θελει λεφτα που ουτε απο αυτα εχω για να παω σε Α ποσο μαλλον για UEFA η CHAMPION LEAGUE.

Φίλε το Intertoto το σκέφτηκες?
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: μου διεφυγε τελειως  :headbang:
 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να πω ότι ήταν μπάζο, αλλά ήταν πολύ μέτρια. Μέτρια φάτσα, μέτριο βυζί, με λίγα παχάκια... ΑΛΛΑ... πιτσιρικάκι 20 χρονών. Γι' αυτό βασικά και την γάμησα. Όλα αυτά πριν 5 χρόνια που ήμουν 29 χρονών. Την γνώρισα από το νετ, βρεθήκαμε αμέσως για καφέ κι ενώ έλεγα ότι δεν θα την γαμούσα... ένα βράδυ πήγαμε σε club στο Γκάζι, ήπιαμε τα κέρατά μας και μετά βρεθήκαμε στα 3ΧΧΧ να ξεσκιζόμαστε! :rockon:
 

Επισκέπτης
πριν 15 χρόνια γάμησα μια άσχημη όχι όμως και μπάζο ήταν 24 και περισσότερο το έκανα γιατί ήταν η πρώτη παρθένα που πήδηξα 
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
καποιος πρεπει να τις πηδηξει και αυτες αμαρτια ειναι να μενουν αγαμητες αλλους ηρωες δεν βλεπω και ανησυχω οτι ειναι μια δουλεια γα λιγους.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
πριν 15 χρόνια γάμησα μια άσχημη όχι όμως και μπάζο ήταν 24 και περισσότερο το έκανα γιατί ήταν η πρώτη παρθένα που πήδηξα 

τι λες τώρα... πριν από 15 χρόνια υπήρχαν 24χρονες παρθένες... :boobies: 

 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
πριν 15 χρόνια γάμησα μια άσχημη όχι όμως και μπάζο ήταν 24 και περισσότερο το έκανα γιατί ήταν η πρώτη παρθένα που πήδηξα 
Αν εισαι όντως του  55... τοτε ήσουν 37
Μμμμ δεν σε χαλασε καθολου το 24αρικο.... ;)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπορεί να του είπε 24 και να ήταν 18  :dancing:
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα
φιλοι  μου και τα  μπαζα εχουν ψυχη μην το ξεχνατε αυτο 
Ολες εχουν δικαιωμα στην απολαυση .Λιγο πολλοι εχουμε παρει και απο ενα τετοιο αλλα και αυτα εχουν τα καλα τους. Καποτε  πρπει να ημουνα 16  τα εμπλεξα με μια δσκαλα ελληνογερμανιδα .Περασα καλα  αλλα μονο  βραδυ  την  ημερα δεν την κυκλοφορουσα .Κολληττο Φιλαρακι κανει ενα βραδυ  κονε με μια ξενη σκαδιναβη λοιπον την παει σε ενα σκαφος ενοσ φιλου  .περασανε καλα  .Οταν ξυπνησε και την ειδε που να την αφησει να βγει εξω τελικα την κρατησε στο σκαφος μεχρι το επομενο  βραδυ .αυτο ηταν πολυ Ξεφτιλα 

 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
παντως ολοι εχουμε παρει και απο ενα μπαζο κατα την γνωμη του καθενος γιατι μια που για μενα μπορει να ειναι μπαζο για αλλον μπορει να ειναι μετρια,αλλος ηρωας για παρασημο ασ πει κανα σκηνικο με γελιο.
 

Επισκέπτης
Μια φορά στα 22 μου γάμησα ένα μπάζο , αλλά λεπτό,όχι χοντρό.Ήμουν σε ένα πάρτυ της σχολής και είχα πιεί τουλάχιστον 1 μπουκάλι jhonnie μπόμπα μόνος μου.Τη γκόμενα την είχα γνωρίσει σε προηγούμενη φάση, όταν ένα ασανσέρ με το οποίο κατεβαίναμε μαζί έκανε κάτι κουλά και αυτή βρήκε αφορμή να με αγκαλιάσει.Φυσικά εγώ δεν της μίλησα γιατί τότε ήμουν νηφάλιος, αλλά στο πάρτυ με βρήκε ντέφι , πιάσαμε κουβέντα, της είπα να πάμε σπίτι της και αυτή δέχτηκε με χαρά. Μετά από 5-6 ώρες που ξύπνησα δίπλα της υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι από εκείνη τη νύχτα και μετά ή θα πίνω ή θα γαμάω, αλλά οπωσδήποτε δεν θα κάνω ξανα και τα δύο μαζί!

Γνωστοί την ειχαν χαρακτηρίσει "γλυκούλα" , συμπαθητική κτλ κτλ αλλά εμένα δεν μου άρεσε καθόλου και τη γάμησα μόνο και μόνο επειδή ήμουν τύφλα, χωρίς να θυμάμαι και πολλά πολλά.

 

NikosATH

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
και εγω την εχω πατησει παλια με το κολοποτο.με διπλωσε μια χοντρη και πηγα σπιτι της.το πρωι ξυπνησα πρωτος και σηκωσα το σεντονι και ελεγα μονος μου,τι γαμισα ο μαλακας...αν κατεβενε στον δρομο με κιτρινο αδιαβροχο θα την σταματαγαν για ταξι!το μονο που αξιζε ηταν μια καλη πιπα που τα καταπιε ολα..
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
Αυτα ειναι εμπειριες οχι μαλακιες σου μενουν στη μνημη και δεν φευγουν ποτες βγαζεις και σπουδαια συμπερασματα.εσενα μικρο το κακο η θα γαμας η θα πινεις οχι και τα δυο μαζι.εγω ειχα κανει αλλο ειχα πιει και οδηγουσα ευτυχως φορουσα κρανος αλλιως θα ημουν στα θυμαρακια παει το μηχανακι δεν συμφερε να το φτιαξω και οχι οτι ειχα πιει πολυ 3-4 ποτα αλλα αλλο να οδηγεις μηχανακι και αλλο αμαξι και απο τοτε η θα πινω η θα οδηγω.
 

il_capitano

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πιστευω πως οι περισοτεροι καποτε πηγαν με 1 μπαζο τουλαχιστον...αν ηταν τοσο ασχημο θα λεγαμε stop τι παω να κανω πριν,και οχι τι εκανα μετα!!!!το μεγα προβλημα ειναι αλλο....να σου γινει η γυναικα που παντευτικες μετα απο χρονια μπαζο!!!!!!!!!!
:-)
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
il_capitano 
Εισαγωγή παράθεσης
πιστευω πως οι περισοτεροι καποτε πηγαν με 1 μπαζο 
Οντως αυτο ειναι ενα σεναριο πολυ πιθανο και οι περισσοτερες μολις γεννησουν μετα αφηνονται.Παντως καλο ειναι  να δεις την πεθερα σου,την αδερφη της,τον πατερα της, η τον εραστη της πεθερας σου ,κτλ εκτος και αν ειναι υοθετημενη για να δεις πως θα ειναι στο μελλον αν εχει τασεις να γινει φαλαινα,τιποτα αρρωστιες κληρονομικες πχ καρδια κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom