Νέα

Ποδοσφαιρική ομάδα μελών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ομάδα

  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 31 33,3%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 23 24,7%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 14 15,1%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 10 10,8%
  • Αρης Θεσσαλονίκης

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Λαμία

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • ΑΠΟΕΛ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΜΟΝΟΙΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Αστέρας Τρίπολης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑΣ Γιάννενα

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Καλλιθέα

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • Βόλος

    Ψήφοι: 2 2,2%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    93

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Εγώ λέω να ιδρύσουμε την Φυλής FC, το σημα της ομάδας θα είναι η φάτσα-γλόμπος που υπάρχει πάνω πάνω στο σάιτ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Eros82

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Το καλύτερο είναι να μαζευτούν όλες οι εσκορτ των γραφείων σε παρτυ να τις γνωρίσουμε
Το ειχα πει αυτο σε αλλο νημα αν μαζευομαστε καποια ατομα και τις ποληρωνουμε ωστε να τις παιρνουμε ολες και να χουν αυτοτ ο χαβαλε κλιμα να το δοκιμασουν και υστερα ολοι θα ξερουμε ποια αξιζει αν τις παρουμε και ατομικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Οντως!Το εννοουσα!Απλως πιθανον μενουμε ολοι σε διαφορετικες περιοχες.Κια φαντασου χορηγο μπροστα το site αξεχαστο χαχα.Αλλα οντως να παιζουμε μπορουμε δεν ειναι κατι δυσκολο αν το θελησουν.Ασε που θα σωσουμε ο ενας τον αλλον λογω ανταλλαγων αποψεων οπως το πορνοπαρτυ που ειχα προτεινει.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
599
Κριτικές
10
Like
2.751
Πόντοι
736
Οντως!Το εννοουσα!Απλως πιθανον μενουμε ολοι σε διαφορετικες περιοχες.Κια φαντασου χορηγο μπροστα το site αξεχαστο χαχα.Αλλα οντως να παιζουμε μπορουμε δεν ειναι κατι δυσκολο αν το θελησουν.Ασε που θα σωσουμε ο ενας τον αλλον λογω ανταλλαγων αποψεων οπως το πορνοπαρτυ που ειχα προτεινει.
Προσωπικα θα γαμουσε εσας γιατι ειμαι χαλια στην μπαλα.Ατεχνος εντελως.Αλλα θα ερχομουν κερκιδα και θα εβγαζα συνθηματακια ευκολα!!
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.108
Κριτικές
29
Like
27.814
Πόντοι
12.896
Για λόγους καθαρά στατιστικούς , με σεβασμό στο καθένα και ήρεμα ανοίγω το θέμα ψηφοφορίας για την ομάδα των μελών του μπουρδελα. Καθαρά στατιστικά χωρίς διαφωνίες κτλ να ψηφίσουμε τι ομάδες υποστηρίζει ο καθένας.

Τώρα εἶδα τὸ νῆμα. Γιά προσωπικούς λόγους δέν εἶχα μπῆ τὴν τελευταία ἑβδομάδα τόσο συχνά ὅσο συνήθως. Ὁ τίτλος εἶναι παραπλανητικός: νόμιζα ὅτι τὰ μέλη τοῦ bou ἑτοιμάζουν τὴ δική τους ἐρασιτεχνική ποδοσφαιρική ὁμάδα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Eros82

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Προσωπικα θα γαμουσε εσας γιατι ειμαι χαλια στην μπαλα.Ατεχνος εντελως.Αλλα θα ερχομουν κερκιδα και θα εβγαζα συνθηματακια ευκολα!!
Σιγα το προβλημα,τα ιδια ειμαστε ολοι.αλλωστε για το πορνοπαρτυ θα συζητουσαμε μετα το παιχνιδι χαχαχα
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236
Διαβάζοντας αρχικά τον τίτλο για μια στιγμή πίστεψα οτι θα σχηματίσουμε δική μας ποδοσφαιρική ομάδα τα μέλη του μπου και θα κατέβουμε και σε αγώνες.:D:
Κρίμα γιατί στα νιάτα μου υπήρξα εξαίρετος τερματοφύλακας... Να δείτε πως την γράπωνα την μπάλα, πως πήδαγα απο την μια μεριά στην άλλη, έκανα τρομερές αποκρούσεις ο κερατάς, ωραίες εποχές. Αν το είχα πάρει σοβαρά , μπορεί να έπαιζα εξωτερικό τώρα, δίπλα στον Buffon και τον Van der Sar. . Αλλά το μυαλό μου απο τότε ήταν στις γυναίκες . Αυτά με φάγανε... Στέρησα απο τον παγκόσμιο αθλητισμό ένα τεράστιο ταλέντο για χάρη τους.. :buck2:
Να σε σημειώσω φίλε για την ομάδα, πήρες επάξια την φανέλλα 1
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236
Τώρα εἶδα τὸ νῆμα. Γιά προσωπικούς λόγους δέν εἶχα μπῆ τὴν τελευταία ἑβδομάδα τόσο συχνά ὅσο συνήθως. Ὁ τίτλος εἶναι παραπλανητικός: νόμιζα ὅτι τὰ μέλη τοῦ bou ἑτοιμάζουν τὴ δική τους ἐρασιτεχνική ποδοσφαιρική ὁμάδα
Τι θέση παίζεις @hornyasfuck να σε σημειώσω; σε κόβω για φοβερό χαφ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Διαβάζοντας αρχικά τον τίτλο για μια στιγμή πίστεψα οτι θα σχηματίσουμε δική μας ποδοσφαιρική ομάδα τα μέλη του μπου και θα κατέβουμε και σε αγώνες.:D:
Κρίμα γιατί στα νιάτα μου υπήρξα εξαίρετος τερματοφύλακας... Να δείτε πως την γράπωνα την μπάλα, πως πήδαγα απο την μια μεριά στην άλλη, έκανα τρομερές αποκρούσεις ο κερατάς, ωραίες εποχές. Αν το είχα πάρει σοβαρά , μπορεί να έπαιζα εξωτερικό τώρα, δίπλα στον Buffon και τον Van der Sar. . Αλλά το μυαλό μου απο τότε ήταν στις γυναίκες . Αυτά με φάγανε... Στέρησα απο τον παγκόσμιο αθλητισμό ένα τεράστιο ταλέντο για χάρη τους.. :buck2:
Κι εγώ ακριβώς το ίδιο νόμιζα τύπε
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Διαβάζοντας αρχικά τον τίτλο για μια στιγμή πίστεψα οτι θα σχηματίσουμε δική μας ποδοσφαιρική ομάδα τα μέλη του μπου και θα κατέβουμε και σε αγώνες.:D:
Κρίμα γιατί στα νιάτα μου υπήρξα εξαίρετος τερματοφύλακας... Να δείτε πως την γράπωνα την μπάλα, πως πήδαγα απο την μια μεριά στην άλλη, έκανα τρομερές αποκρούσεις ο κερατάς, ωραίες εποχές. Αν το είχα πάρει σοβαρά , μπορεί να έπαιζα εξωτερικό τώρα, δίπλα στον Buffon και τον Van der Sar. . Αλλά το μυαλό μου απο τότε ήταν στις γυναίκες . Αυτά με φάγανε... Στέρησα απο τον παγκόσμιο αθλητισμό ένα τεράστιο ταλέντο για χάρη τους.. :buck2:
καλυτερα τερματοφυλακας ατη μπαλα παρα στις γυναικες, μεινε εκει:confused:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Εν τω μεταξύ , ο τύπος έχει βάλει ομάδες της Λευκωσίας και της Τρίπολης και δεν έχει βάλει καμιά ομάδα από την Πάτρα και τον Βόλο...
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.108
Κριτικές
29
Like
27.814
Πόντοι
12.896
Εν τω μεταξύ , ο τύπος έχει βάλει ομάδες της Λευκωσίας και της Τρίπολης και δεν έχει βάλει καμιά ομάδα από την Πάτρα και τον Βόλο...

"Πράγματιιι..." Οἱ ἄνω τῶν 40 καταλαβαίνουν τὴν παραπομπή
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom