Νέα

Πληρωμή για σεξ σε γυναίκες εκτός αγοραίου έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Σε λίγο που δε θα μας μένει φράγκο λόγω κοροϊδοιού, ακούστε τι σκέφτηκα, να ζητάμε σεξ από γυναίκες χωρίς πληρωμή :confused:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καθε οικονομικη κριση εχει και τις ευκαιριες της το θεμα ειναι πβς θα τις εκμεταλλευτει ο καθενας.
Τωρα ομως που η νδ εχει αφησει χιλιαδες κοπελες ανεργες ισως ηταν μια ευκαιρια για ολους μιας και τα μπουρδελακια ειναι κλειστα.
Οι βετερανοι θα ικανοποιουν τις ορεξεις τους και οι γυναικες θα βγαζουν ευκολο χρημα,απλα πρεπει οι πολιτες να προσαρμοζονται στις νεες καταστασεις.

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Καθε οικονομικη κριση εχει και τις ευκαιριες της το θεμα ειναι πβς θα τις εκμεταλλευτει ο καθενας.
Τωρα ομως που η νδ εχει αφησει χιλιαδες κοπελες ανεργες ισως ηταν μια ευκαιρια για ολους μιας και τα μπουρδελακια ειναι κλειστα.
Οι βετερανοι θα ικανοποιουν τις ορεξεις τους και οι γυναικες θα βγαζουν ευκολο χρημα,απλα πρεπει οι πολιτες να προσαρμοζονται στις νεες καταστασεις.
Eσυ δε γαμάς με τίποτα. Παλάμη, μετάξι και στραπονιάρισμα μόνο.... αν και για το δεύτερο αμφιβάλλω!!!! :tooth:

Δεν το έχεις συνηθίσει ακόμα?
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καθε οικονομικη κριση εχει και τις ευκαιριες της το θεμα ειναι πβς θα τις εκμεταλλευτει ο καθενας.
Τωρα ομως που η νδ εχει αφησει χιλιαδες κοπελες ανεργες ισως ηταν μια ευκαιρια για ολους μιας και τα μπουρδελακια ειναι κλειστα.
Οι βετερανοι θα ικανοποιουν τις ορεξεις τους και οι γυναικες θα βγαζουν ευκολο χρημα,απλα πρεπει οι πολιτες να προσαρμοζονται στις νεες καταστασεις.
Eσυ δε γαμάς με τίποτα. Παλάμη, μετάξι και στραπονιάρισμα μόνο.... αν και για το δεύτερο αμφιβάλλω!!!! :tooth:

Δεν το έχεις συνηθίσει ακόμα?
θειτσο εγωεχω δηλωσει οτι ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης ενω εσυ το κρυβεις.
Εχεις 80 κριτικες απο μεταξι και μας το παιζεις οτι ριχνεις γκομενες
Που ειναι το χθεσινο γκομενακι ρε θειτσο??για λεγε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
θειτσο εγωεχω δηλωσει οτι ειμαι βετερανος μπουρδελιαρης ενω εσυ το κρυβεις.
Εχεις 80 κριτικες απο μεταξι και μας το παιζεις οτι ριχνεις γκομενες
Που ειναι το χθεσινο γκομενακι ρε θειτσο??για λεγε
Καταρχάς: είσαι βετεράνος του strap on.



Δεύτερον, είσαι ένα ανώμαλο σκουπίδι που θα πλήρωνες για να γαμήσεις ανήλικο:



Tρίτον, σου γαμιέται η ψυχούλα μέχρι νεύρα και προστάτη επειδή ο τσίριζας είναι στο πεζοδρόμιο όπως οι πουτάνες:



Tέταρτον, είσαι ένα γαμημένο σκουπίδι που βρίζει μάνες:



Πέμπτον, είσαι 30+ χοντρομαλάκας και μένεις με την μάνα σου.

Για την ιστορία, οι κριτικές μου είναι από μετάξι και φυλής, με CG πάω μόνο στο εξωτερικό. Το έχω πει κι αυτό, ψάξτο!

Και κάτι τελευταίο.... :grin:

 

Συνημμένα

  • jean_afentres.png
    jean_afentres.png
    784,6 KB · Εμφανίσεις: 74
  • jean_aniliki_karamanli2.png
    jean_aniliki_karamanli2.png
    192,4 KB · Εμφανίσεις: 36
  • jean_ekloges.png
    jean_ekloges.png
    239,5 KB · Εμφανίσεις: 34
  • jean_eric_μπασταρδοσκουπίδια.png
    jean_eric_μπασταρδοσκουπίδια.png
    249,7 KB · Εμφανίσεις: 33
  • spit.gif
    spit.gif
    696,9 KB · Εμφανίσεις: 45

Chris_25

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2021
Μηνύματα
17
Like
15
Πόντοι
0
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.

Ποιοε τύπος είναι αυτός ? Πόστάρε καμία φώτο με τις πληρωμένες που παρουσιάζει ως γκομενές του να γελάσουμε :P
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Δοκίμασε κανείς; Δεν άκουσα ειδήσεις σήμερα :P
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δύο ενστάσεις έχω.

1)Στην ελλάδα , δεν είναι εφικτή κουβέντα με οποιαδήποτε άγνωστη γυναίκα. Αν πας να ξεκινήσεις οποιαδήποτε ανώδυνη κουβέντα και δεν δώσει έγκριση , πράσινο φως για τη συνέχειά της,μπορεί να αντιμετωπίσεις δυσάρεστες καταστάσεις. Πόσο μάλλον αν μπεις σε τέτοια ... προσφορά . Αν αρχίσει κουβεντούλα , μετά από κάποια λεπτά , θα μπορούσα να το ρίξω στο χαβαλέ. Αλλά μιλάμε για 1/5 και αν . Αλλιώς ρισκάρεις μπλεξίματα.

2)Ελάχιστες θα δέχονταν , γιατί έχουν ΜΑΛΑΚΕΣ , να τρώνε λεφτά χωρίς να προσφέρουν αυτές τίποτε. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΕΙΡΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΛΕΦΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΑΝΕ ΤΙΠΟΤΕ.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα θεσω δυο ερωτηματα στο κοινο και αυτο ας αποφασισει ποιος ειναι ξεφτιλας.

Εχουμε εναν που αρεσκεται να παιρνει ματι την ιδιωτικη ζωη των αλλων αλλα και να πηγαινει με κολγκιρλ φωτογραφιζοντας τα ως γκομενες του και να πουλαει μοστρα εδω μεσα οτι ειναι υπερ των σχεσεων.

Και εχουμε εναν αλλον ο οποιος λεει δεν θελω σχεση η γαμο αλλα μ αρεσει να πηγαινω σε μπουρδελακια και στον αγοραιο ερωτα αποκλειστικα.

Ποιοε τύπος είναι αυτός ? Πόστάρε καμία φώτο με τις πληρωμένες που παρουσιάζει ως γκομενές του να γελάσουμε :P
Ο προμοτορας τζον100 αν πας στις γυμνες φωτογραφιες γυναικων μας και πας πισω πολυ πριν 1 χρονο και θα τις βρεις.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Λοιπον για αλλη μια φορα θα πω για τον μπαρμπαπήδουλα.
Ο θειτσος ειναι ενα αποτυχημενο σκουπίδι στο οποιο του εχω γαμησει ψυχη και ολο του το ειναι,στην ουσια τον εχω ξεβρακωσει και τον εχω στειλει πεζοδρομιο να μου φερει λεφτα απο αυτα που εχασε στο στοιχημα.
Λοιπον ο θειτσος ειναι ενας 50αρης πλας ο οποιος ειναι αποτυχημενος,παντρεμενος και του εδωσε η γυναικα τα παπουτσια στο χερι αφου εχει καραγαμηθει με τον αλβανο και ο θειτσος πληρωνει καθε μηνα διατροφες.
Εν συνεχεια ο λογος που τον πεταξε με τις κλωτσιες εξω η γυναικα του και μενει στο πατρικο του ειναι ισως η ανωμαλια που τον δερνει η για οικονομικους λογους.
Ο θειτσος ειναι περα απο ποδολαγνος με ιδιαιτερη προτιμηση σε μικρα νουμερα ειναι και κοπρολαγνος και του αρεσουν και οι τσιγγανες οι βρωμιαρες,επισης μονιμος πελατης στα μπουρδελα του Μεταξουργείου τα οποια βριζει αλλα πηγανει μιας και καταριεται τη τυχη του που δεν εχει λεφτα για να παει στα μπουρδελα της φυλης.
Ακομα ενα μελος ο φακερος ειπε οτι ο θειτσος του προτεινε 150 ευρω για να τον πηδηξειο φακερος,ο θειτσος ουδεποτε το αρνηθηκε παρα μονο τα μασαγε αρα σιγουρα η προταση εχει γινει.
Και εκει που καταριεται τη τυχη του για την φτωχεια του λεει οτι βγαζει 3 χιλιαρικα τη μερα και μας κανει να γελαμε οπως οτι θα ειναι γουικενντ με καποιο απο τα γκομενακια που ριχνει και ειναι ολημερις μεσα στο μπου ενω ελεγε οτι θα λειπει.
Εγω μιλαω με αποδειξεις και τις παραθετω πιο κατω.



 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210223_221024.jpg
    Screenshot_20210223_221024.jpg
    97,8 KB · Εμφανίσεις: 41
  • Screenshot_20210223_220952.jpg
    Screenshot_20210223_220952.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Screenshot_20210223_221014.jpg
    Screenshot_20210223_221014.jpg
    124,5 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 20210218_132624.jpg
    20210218_132624.jpg
    231,2 KB · Εμφανίσεις: 39

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Έχω μια απορία (από περιέργεια και μόνο) προς στους συναγωνιστές jean-claud, μπαρμπαπηδουλα και john100.. Επειδή σε αρκετά νήματα που έχει τύχει να διαβάσω, πρωταγωνιστικό ρόλο είχαν οι διαφωνίες του jean-claud με τον john100 η με τον μπαρμπαπηδουλα η και τους δυο θα ήθελα να ρωτήσω όπως είπα και ποιο πάνω από περιέργεια και μόνο γιατί έχετε και (πως ξεκίνησε) αυτή η κόντρα ? Για να μην παρεξηγηθώ δεν με ενδιαφέρει και ούτε θέλω να μάθω αν ισχύει η όχι ότι λέτε στους διαλόγους σας απλά ρωτάω επειδή όπως είπα σε αρκετά νήματα που έχει τύχει να μπω να διαβάσω έχω να θυμάμαι και από έναν διάλογο σας!!! :hi:
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Έχω μια απορία (από περιέργεια και μόνο) προς στους συναγωνιστές jean-claud, μπαρμπαπηδουλα και john100.. Επειδή σε αρκετά νήματα που έχει τύχει να διαβάσω, πρωταγωνιστικό ρόλο είχαν οι διαφωνίες του jean-claud με τον john100 η με τον μπαρμπαπηδουλα η και τους δυο θα ήθελα να ρωτήσω όπως είπα και ποιο πάνω από περιέργεια και μόνο γιατί έχετε και (πως ξεκίνησε) αυτή η κόντρα ? Για να μην παρεξηγηθώ δεν με ενδιαφέρει και ούτε θέλω να μάθω αν ισχύει η όχι ότι λέτε στους διαλόγους σας απλά ρωτάω επειδή όπως είπα σε αρκετά νήματα που έχει τύχει να μπω να διαβάσω έχω να θυμάμαι και από έναν διάλογο σας!!! :hi:
Φιλε θα σου πω πως κυριως λογος ειναι καθαρα πολιτικος,εγω ειμαι συριζαιος και οι υπολοιποι δυο ειναι νδ ας πουμε,γιατι ο ενας ειναι ενας ακροδεξιος φασίστας τυπου αδωνη η μπογδανου και αυτος ειναι ο μπαρμπαπηδουλας ενω ο αλλος ειναι μητσοτακικος.
Με τον τζον100 δεν ξεκινησε η διαμαχη για τα πολιτικα αλλα εξελιχτηκε εκει,ο τζον100 ειχε ενα ξεφτιλα φιλο εδω μεσα τον λευτερη τον τραμπουκο ο οποιος ηταν για πολλα χρονια τραμπουκος στο νημα γυμνες φωτογραφιες γυναικων,εκει ο τυπος εβριζε συνεχεια τους τυπους που ανεβαζαν κατεβασμενες φωτογραφιες αλλα και χλευαζε επισης τις γυναικες των συναγωνιστων που δεν ηταν ωραιες,ο λευτερακης με λιγα λογια ηταν ενας ηδονοβλεψιας που πουλαγε φουμαρα εδω μεσα,ο τυπος εντωμεταξι ηταν σκουπιδι ειχε κανει πολλες ανωμαλιες στη ζωη του με κατι ιαπωνες σε χαμαμ και τους κοιταγε τη πουτσα,επισης του αρεσε η κουνιαδα του αλλα φοβοταν να της την πεσει καιβτραβαγε μαλακιες για παρτι της και πολλα αλλα ο τυπος ηταν ληγμενος,ο τζον100 τον στηριζε με σθενος,εγω επι ενα χρονο ειχα αντιλογο με τον λευτερακη τον ξεβρακωσα τον ξεφτίλισα του γαμησα τα πρεκια και εξαφανιστηκε ο τζον100 ομως αρχιζε και μου κωλοτριβοταν μετα γιατι τσουβαλιασα το φιλαρακι του και ηθελε να ερθει σε αντιλογο μαζι μου και απο τοτε καλοπερναει.

Ο μπαρμπας ξεκινησε να μου κωλοτριβεται στα πολιτικα και απο εκει ξεκινησε ο αντιλογος.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Λοιπον συνολικα 10 προτασεις για πληρωμενο σεξ και ακομα τιποτα,4 εγιναν σε καφε τεικ αγουει 3 στο δρομο τυχαια και 3 σε κοπελες με καρτες κινητης,ολες αρνητικες αλλα σεβαστικες οπως και εγω,εγω απλα το λεω σεβαστικα και με τροπο,μονο μια πηγε να φορτωσει στο δρομο αλλα την ηρεμησα με ενα κοπλιμεντο.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ζαν θέλεις να σε στραπονάρει μια φίλη μου για 50 ευρωδάκια ζεστά ζεστά?
φιλη σου και στραποναρει???
Ρε δεν μας τα ειπες αυτα οτι εχεις φιλες αφεντρες,ρε ξεφτιλα μεχρι και στραπον τρως και μας το παιζεις αισθηματιας εδω μεσα ??λουγκριτσα σκετη εισαι,οχι ρε εγω δεν γουσταρω τετοια αν εχεις γκομενακι να το σκυλοπηδησω μεσα.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
ζαν θέλεις να σε στραπονάρει μια φίλη μου για 50 ευρωδάκια ζεστά ζεστά?
φιλη σου και στραποναρει???
Ρε δεν μας τα ειπες αυτα οτι εχεις φιλες αφεντρες,ρε ξεφτιλα μεχρι και στραπον τρως και μας το παιζεις αισθηματιας εδω μεσα ??λουγκριτσα σκετη εισαι,οχι ρε εγω δεν γουσταρω τετοια αν εχεις γκομενακι να το σκυλοπηδησω μεσα.

:2funny::2funny::2funny:
Ζανούλη είπες οτι δεν γουστάρεις αφέντρες;
Γελάνε μέχρι και τα πόμολα του Αγκύρας!
:2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
@jean-Claud# κανα νεο απο το γκαλοπ ειχαμε τελικα ?
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
@jean-Claud# κανα νεο απο το γκαλοπ ειχαμε τελικα ?
ναι συνολικα 15 πεσιματα απο τα καινουργια 5 ολα ακυρα και η μια τα πηρε γιατι ηταν νιοπαντρη χαχαχχαχα
Συνεχιζω.....αν φτασω στα 100 και δεν κατσει καμια σταματω αυτη τη μεθοδο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
@jean-Claud# κανα νεο απο το γκαλοπ ειχαμε τελικα ?
ναι συνολικα 15 πεσιματα απο τα καινουργια 5 ολα ακυρα και η μια τα πηρε γιατι ηταν νιοπαντρη χαχαχχαχα
Συνεχιζω.....αν φτασω στα 100 και δεν κατσει καμια σταματω αυτη τη μεθοδο.

μια = καμια
αρα συνεχισε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
[quote author=jean-Claud link= ]Οπως λεει και ο τιτλος τωρα που οι οικοι ανοχης ειναι κλειστοι και τα κολγκιρλ χρεωνουν τον κουκο αηδονι,παιζει η ιδεα να πηγαίναμε σε ασχετες γυναικες στο δρομο η οπου αλλου βρισκαμε ευκαιρια και να τους λεγαμε να καναμε σεξ επι πληρωμη.
Ποσο τις 100 θα πιστευατε οτι θα δεχονταν αυτη την προταση.
Επισης το ποσο που θα διναμε να μην ηταν τρελα υψηλο απο 50 εως 100 ευρω την ωρα.
Επισης ποσες γυναικες εχουν αναγκη απο χρημα και θα μπορουσαν να το εβγαζαν γρηγορα και ευκολα?


[/quote
Πλάκα -Πλάκα, δεν είσαι ο μόνος που το σκέφτεσαι. Μου ήρθε ένας πελάτης,έβγαλε κάμποσα 50-ευρα και μου λέει να πάω σπίτι του. Άρχισα να γελάω με δάκρυα. Ο τύπος τραπηκε σε φυγή με κατεβασμένο κεφάλι. Βέβαια ήταν και λίγο σουρωμενος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom