Νέα

Platinum Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ρες
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 882
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Αχ βαχ ερωτευτηκα εκεί μεσα  :tits:
Λες για τη Γαβριελλα,τη Ρωσσιδα?Μολις γυρισα απο χορο μαζι της..Εχυσα πανω μου με τις βυζαρες της στο στομα μου....Το περιγραφω και μου σηκωνεται παλι οποτε σας αφηνω για να τον παιξω παλι... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Λες για τη Γαβριελλα,τη Ρωσσιδα?Μολις γυρισα απο χορο μαζι της..Εχυσα πανω μου με τις βυζαρες της στο στομα μου....Το περιγραφω και μου σηκωνεται παλι οποτε σας αφηνω για να τον παιξω παλι... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Κάν' δουλειά σου, κάν' δουλειά σου... :cheesy:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Λες για τη Γαβριελλα,τη Ρωσσιδα?Μολις γυρισα απο χορο μαζι της..Εχυσα πανω μου με τις βυζαρες της στο στομα μου....Το περιγραφω και μου σηκωνεται παλι οποτε σας αφηνω για να τον παιξω παλι... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Και αυτό έγινε με δική σου πρωτοβουλία ή δικιά της; Με είχε πει ένας γνωστός μου ότι μια του τον έγλυψε στο LeCabaret σκάγωντας 3ο ή 4ο 20ρίκο αν θυμάμαι καλά.Τέλος πάντων το ρώτησα σε μια κοπέλα(δεν θυμάμαι όνομα),αλλά μου αρνήθηκε και έδωσα για ένα χωρό μόνο ένα 20ρίκο  :tickedoff:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Και αυτό έγινε με δική σου πρωτοβουλία ή δικιά της; Με είχε πει ένας γνωστός μου ότι μια του τον έγλυψε στο LeCabaret σκάγωντας 3ο ή 4ο 20ρίκο αν θυμάμαι καλά.Τέλος πάντων το ρώτησα σε μια κοπέλα(δεν θυμάμαι όνομα),αλλά μου αρνήθηκε και έδωσα για ένα χωρό μόνο ένα 20ρίκο  :tickedoff:
Με κανενός πρωτοβουλια.Εχυσα ενχ χορευε πανω μου και μου ειχε δωσει τα βυζια της στο στομα....Δεν επαιζε ουτε (απ οσο ξερω) παιζει φραπεδακι ή τιποτ αλλο στο Platinum,le cavaret (Πλην μιας μαυρουλας που το εκανε παλια)
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Πρέπει να την ψήσω μπας και βγω κάνα ραντεβούδακι μαζί της θα πέσω μέχρι ενος
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Με κανενός πρωτοβουλια.Εχυσα ενχ χορευε πανω μου και μου ειχε δωσει τα βυζια της στο στομα....Δεν επαιζε ουτε (απ οσο ξερω) παιζει φραπεδακι ή τιποτ αλλο στο Platinum,le cavaret (Πλην μιας μαυρουλας που το εκανε παλια)

Και για πόσους χορούς τα σκάσες; Ή έχυσες κατευθείαν στο πρώτο χωρό;
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Καταπληκτικο συλικονατο στηθος, μακραν το ωραιωτερο και μεγαλυτερο (!). Ειχε νεο αιμα οι τα γνωστα τεμαχια??
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Καταπληκτικο συλικονατο στηθος, μακραν το ωραιωτερο και μεγαλυτερο (!). Ειχε νεο αιμα οι τα γνωστα τεμαχια??
Ειχα να παω πολλυ καιρο επομενως δεν ξερω να σου πω σε σχεση με ποιες ηταν παλια
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Η γκομενα είναι δηλητήριο φυσιολογικό ήταν φίλε μου ωρε και την είχαμε σε κάνα κρεβάτι αχ ποιος να είναι άραγε ο τυχερός;
 

Επισκέπτης
Με κανενός πρωτοβουλια.Εχυσα ενχ χορευε πανω μου και μου ειχε δωσει τα βυζια της στο στομα....Δεν επαιζε ουτε (απ οσο ξερω) παιζει φραπεδακι ή τιποτ αλλο στο Platinum,le cavaret (Πλην μιας μαυρουλας που το εκανε παλια)

Για ποια εννοείς
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Για την γκαμπριελα λέει ο τύπος φίλε το οπλοπολυβολο
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Τόσο μεγάλο δεν νομίζω τις scanerάρα όλες μια προς μια☺
 

vikas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Στο Dreams προχθές τα έδωσε όλα στο πριβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom