Νέα

Πιθανότητες πολέμου με την Τουρκία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 460K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Εσύ δεν θες αεροπλάνα διότι έχεις μάθει από την πουστροφαρα από τα Χανιά να εξυπηρετει τους ξένους σκορπίζοντας δεξιά κ αριστερά το δημόσιο χρήμα για αγορά ξένων αεροπλάνων κ όχι να αναπτύσσουμε δικά μας αμάξια κ δικά μας προϊόντα κ αεροπλανα

Εσύ ζαλίζεις τα αρχιδια παπαγαλάκια της νέας δημοκρατίας

Ζεις στη Κρήτη κ είσαι μυρωδιάς από ελληνοτουρκικά αφού χαμπάρι δεν ξέρεις τι γίνεται στην Τουρκία ........κ αντί να σκεφτείς που ειμαεταν εμείς το 1989 κ που αυτοί κ πως κατάντησαμε να κονταροχτυπιομαστε για βιοτικό επίπεδο με Ρουμάνους κ βουλγαροτουρκους αντί με Πορτογάλους κ Ισπανούς για βιοτικό επίπεδο ..

Κοίτα να μαζέψεις τον αυγερακη κ σενετακη διότι ακόμα μαλώνουν για το ταμείο κάτω ( ψιλά γράμματα )

Τι άλλο είπε ο Σκάι σήμερα;;;;; .
Μερικοί είστε μυρωδιαδες πάντως γεννησιμιου σας ή λόγω παοαγαλισμου..
Άντε γράψε τώρα. Για την Ουκρανία.

Α κ που είσαι καταφέρατε να φαληρισετε την ένωση πεζών ένωση Μεσσαράς κ ασφαλώς κ Ηρακλείου ..

Τέτοια Ελλάδα θέλουμε της φαληρσμας τελικά
Εν συντομία, ξέρουμε πάντως να γράφουμε καλύτερα την Ελληνική.
Και να την ομιλούμε.
Τα δε λάθη μας δεν τα φορτώνουμε σε κάποιο μικρόφωνο.
Στο κωλοχώρι που ζείς μπορεί να μην έχετε το βιωτικό επίπεδο που απολαμβάνει η υπόλοιπη Ελλάδα. Πλάκα πλάκα, είναι στην Ελλάδα το χώριο σου???????????????
Για την Ουκρανία αποφεύγω τα πολλά, γνώρισα Ουκρανές πρίν πολλάαααααααααααααααααααααααααααά χρόνια.
Πάντως δεν εύχομαι να κυριεύσει ο ρώσος την χώρα τους για να παω μετά να κάνω διακοπές.
Α ναι και να τις γαμώ με κανένα καλσον ή καμιά σοκοφρέτα.
Ξεφτυλισμένε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Εν συντομία, ξέρουμε πάντως να γράφουμε καλύτερα την Ελληνική.
Και να την ομιλούμε.
Τα δε λάθη μας δεν τα φορτώνουμε σε κάποιο μικρόφωνο.
Στο κωλοχώρι που ζείς μπορεί να μην έχετε το βιωτικό επίπεδο που απολαμβάνει η υπόλοιπη Ελλάδα. Πλάκα πλάκα, είναι στην Ελλάδα το χώριο σου???????????????
Για την Ουκρανία αποφεύγω τα πολλά, γνώρισα Ουκρανές πρίν πολλάαααααααααααααααααααααααααααά χρόνια.
Πάντως δεν εύχομαι να κυριεύσει ο ρώσος την χώρα τους για να παω μετά να κάνω διακοπές.
Α ναι και να τις γαμώ με κανένα καλσον ή καμιά σοκοφρέτα.
Ξεφτυλισμένε
Τύπε για μισιρλης μου φαίνεσαι ...ναυαγήσες κ ξεβράστηκες στην Κρήτη....
Ουκρανιδες που γνώρισες ; Στο playboy ukraine?:confused:
Η μάλλον ανήλικος είσαι..
Κοίτα να μην παοαγαλιζεις τι λέει η νέα Δημοκρατία διότι καταντάς καρνάβαλος


Κ κοίτα να πάρεις ελληνικό διαβατήριο επιτέλους μπας κ πας σε κανένα μέρος εκτός Κρήτης κ δεις την πραγματικότητα :confused:κ πικραθείς
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Τύπε για μισιρλης μου φαίνεσαι ...ναυαγήσες κ ξεβράστηκες στην Κρήτη....
Ουκρανιδες που γνώρισες ; Στο playboy ukraine?:confused:
Η μάλλον ανήλικος είσαι..
Κοίτα να μην παοαγαλιζεις τι λέει η νέα Δημοκρατία διότι καταντάς καρνάβαλος


Κ κοίτα να πάρεις ελληνικό διαβατήριο επιτέλους μπας κ πας σε κανένα μέρος εκτός Κρήτης κ δεις την πραγματικότητα :confused:κ πικραθείς
Αισίως 46 γεννηθείς στην Κρήτη, μύρισαν λεφτά και μας ανεμαζώχτηκαν κάπου εκεί γύρω στο 95, το τελευταίο διαβατήριο έληξε το 2009, έκτοτε μόνο εις τας Ευρώπας με την ταυτότητα.
Μπορείς να κάνεις το ίδιο??
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Περίμενα μια καλή απάντηση από βολκανο αλλά ήταν κάπως χλιαρή, ανευρη και δίχως φαντασία...
Είμαι άτακτος στο κρεβάτι με Ουκρανίδα προσφυγοπούλα που την ξεγέλασα με σοκοφρετα κ Venus victoria:confused:
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Είμαι άτακτος στο κρεβάτι με Ουκρανίδα προσφυγοπούλα που την ξεγέλασα με σοκοφρετα κ Venus victoria:confused:
Θέλω πιο πολύ ένταση, πιο πολύ πάθος.
Η καραμέλα με τη ΝΔ σκοτώνει τη φαντασία και είναι μονότονη.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Είμαι άτακτος στο κρεβάτι με Ουκρανίδα προσφυγοπούλα που την ξεγέλασα με σοκοφρετα κ Venus victoria:confused:
Ελα ρε μπαγάσα, το καλσον από το περίπτερο έγραφε πάνω venus victoria??
Ξοδεύτηκες πάλι για να γαμήσεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Αισίως 46 γεννηθείς στην Κρήτη, μύρισαν λεφτά και μας ανεμαζώχτηκαν κάπου εκεί γύρω στο 95, το τελευταίο διαβατήριο έληξε το 2009, έκτοτε μόνο εις τας Ευρώπας με την ταυτότητα.
Μπορείς να κάνεις το ίδιο??
Aμερικηκ Αυστραλία Ιαπωνία Κορέα νότια Ζηλανδία Μπαχάμες μαλδιβες δεν μπορείς να πας ..:confused:

Με ανήλικα δεν ξαναμιλω διότι βλέπεις τι γινεται στα καναλια:cry:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Aμερικηκ Αυστραλία Ιαπωνία Κορέα νότια Ζηλανδία Μπαχάμες μαλδιβες δεν μπορείς να πας ..:confused:

Με ανήλικα δεν ξαναμιλω διότι βλέπεις τι γινεται στα καναλια:cry:
Αμα μου καβλώσει θα πάω, spoiler alert, βαριέμαι πτήση πάνω από 3 ώρες.
Διαβατήριο πάντως βγάζω ότι ώρα θέλω και είναι και δεκαετίας πλέον, μπορείς να κάνεις το ίδιο??
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Ελα ρε μπαγάσα, το καλσον από το περίπτερο έγραφε πάνω venus victoria??
Ξοδεύτηκες πάλι για να γαμήσεις
Όταν ενηλικιωθεις κ βγάλεις διαβατήριο κ πας λίγο εξωτερικό κ συγκρίνεις που ήμασταν εμείς οι Έλληνες κ που κανταντησαμε τότε Έλα ξαναγραψε ....
Αν φυσικά έχεις εικόνες από το 80's ..
Kαποιοι λαοί τότε να φαν δεν είχαν κ ζούσαν στις λάσπες κ τώρα μας προσπέρασαν ......
 
  • Like
Αντιδράσεις: c79t

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Αμα μου καβλώσει θα πάω, spoiler alert, βαριέμαι πτήση πάνω από 3 ώρες.
Διαβατήριο πάντως βγάζω ότι ώρα θέλω και είναι και δεκαετίας πλέον, μπορείς να κάνεις το ίδιο??
Κι εγώ δεν μπορώ αεροπλάνο πολλές ώρες.
Κοίταζα για Ιαπωνία άνοιξη και η business για να είμαι άνετα έχει πάνω από 2500 ευρώ.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
1
Like
1.280
Πόντοι
216
Εν συντομία, ξέρουμε πάντως να γράφουμε καλύτερα την Ελληνική.
Και να την ομιλούμε.
Τα δε λάθη μας δεν τα φορτώνουμε σε κάποιο μικρόφωνο.
Στο κωλοχώρι που ζείς μπορεί να μην έχετε το βιωτικό επίπεδο που απολαμβάνει η υπόλοιπη Ελλάδα. Πλάκα πλάκα, είναι στην Ελλάδα το χώριο σου???????????????
Για την Ουκρανία αποφεύγω τα πολλά, γνώρισα Ουκρανές πρίν πολλάαααααααααααααααααααααααααααά χρόνια.
Πάντως δεν εύχομαι να κυριεύσει ο ρώσος την χώρα τους για να παω μετά να κάνω διακοπές.
Α ναι και να τις γαμώ με κανένα καλσον ή καμιά σοκοφρέτα.
Ξεφτυλισμένε
Ο τυπος @sex volcano τρεφει απεριοριστη αγαπη στα κουμπαρακια Ερτνογαν και μπουχεσα της Ραφηνας .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Αμα μου καβλώσει θα πάω, spoiler alert, βαριέμαι πτήση πάνω από 3 ώρες.
Διαβατήριο πάντως βγάζω ότι ώρα θέλω και είναι και δεκαετίας πλέον, μπορείς να κάνεις το ίδιο??
Πρώτα να ενηλικιωθεις .... μετά να ζητήσεις από το αλλοδαπών κ μετανάστευσης υπηκοότητα κ μετά να δεις τι γίνεται τριγύρω στη γειτονιά μας
Κ τότε ξαναγραψε
Οσο είσαι ανήλικος γράψεις για he-man
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Όταν ενηλικιωθεις κ βγάλεις διαβατήριο κ πας λίγο εξωτερικό κ συγκρίνεις που ήμασταν εμείς οι Έλληνες κ που κανταντησαμε τότε Έλα ξαναγραψε ....
Αν φυσικά έχεις εικόνες από το 80's ..
Kαποιοι λαοί τότε να φαν δεν είχαν κ ζούσαν στις λάσπες κ τώρα μας προσπέρασαν ......
Όταν γράφω πως είμαι 46 σημαίνει πως γεννήθηκα το 1976, οπότε κάποιες εικόνες τις εχω από την εποχή που ανέφερες.
Για πες μου, ποιές είναι αυτές οι περίφημες χώρες που μας έχουν τόοοοοοοοοοοοοόσο πολύ προσπεράσει γιατί βλέπω κάποιες να ξαναγυρνούν οσονούπω στις λάσπες.
Μπορεί και να μας βγουν οι ίδιες, για λέγε....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896
Ο τυπος @sex volcano τρεφει απεριοριστη αγαπη στα κουμπαρακια Ερτνογαν και μπουχεσα της Ραφηνας .
Ti έγινε στείλατε πμ μεταξύ σας για να μπουκαρετε όλοι οι παπαγάλοι ;;;;

:think::confused:
Τύπε εσύ αράζεις στο καναπέ κ στα αρχιδια σου αν ο ερντο μας πιέζει αφού δεν έχεις συμφέροντα στην ακριτική ζώνη ......κ δε φοβάσαι με τις μαλακίες των ελληνικών κυβερνήσεων μην μοουκαρει ο ερντο κ σου πάρει το σπίτι κ τα χωράφια στη Σάμο ή στον Έβρο ..


Αντί να κάνεις μια ισχυρή Ελλάδα όπως ο ερντο κ ο οζαλ που το κατάφεραν ,,,έφτιαξαν μια μαριονέτα κράτος δίχως παραγωγή κ πρόοδο
Το 80 στις λάσπες περπατούσες για να πας Πόλη κ πλέον νιώθεις κατάθλιψη όταν μπαίνεις Ελλάδα ...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.704
Like
6.118
Πόντοι
1.406
Ο τυπος βολκανο ειναι σαν τους βαζελογαβρους στο νημα του ΟΣΦΠ :grin:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.553
Πόντοι
1.706
Κι εγώ δεν μπορώ αεροπλάνο πολλές ώρες.
Κοίταζα για Ιαπωνία άνοιξη και η business για να είμαι άνετα έχει πάνω από 2500 ευρώ.
:new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked::new_shocked:
Ποιά Ιαπωνία ρε δολοφόνε, αυτό είναι ημερήσια παραμονή στο αεροπλάνο ναουμ.
Μόνο φερστ κλας.....
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Ti έγινε στείλατε πμ μεταξύ σας για να μπουκαρετε όλοι οι παπαγάλοι ;;;;

:think::confused:
Τύπε εσύ αράζεις στο καναπέ κ στα αρχιδια σου αν ο ερντο μας πιέζει αφού δεν έχεις συμφέροντα στην ακριτική ζώνη ......κ δε φοβάσαι με τις μαλακίες των ελληνικών κυβερνήσεων μην μοουκαρει ο ερντο κ σου πάρει το σπίτι κ τα χωράφια στη Σάμο ή στον Έβρο ..


Αντί να κάνεις μια ισχυρή Ελλάδα όπως ο ερντο κ ο οζαλ που το κατάφεραν ,,,έφτιαξαν μια μαριονέτα κράτος δίχως παραγωγή κ πρόοδο
Το 80 στις λάσπες περπατούσες για να πας Πόλη κ πλέον νιώθεις κατάθλιψη όταν μπαίνεις Ελλάδα ...
Αν πας Έβρο από όπου και να έρχεσαι κατάθλιψη παθαίνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom