Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 89K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manos44

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγω οποτε περναω βραδακι τις περισσοτερες φορες θα πετυχω αυτην με την οχι καλη φατσα και μυτη που εχει ομως κατι βυζαρες, ποτε δεν πετυχαινω καμια αλλη.
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Οντως μερχρι πριν το Lockdown υπηρχε και μια μαυρη εκει..οχι πολλα πραγματα αλλα βοηθουσε τωρα δεν κυκλοφορει τιποτα...
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Έχω περάσει πριν μερικές μέρες, από Σκλαβενίτη μέχρι βενζινάδικο τριγυρνάν 2 γυφτοβουλγαράκια, αδύνατες, κοντές, νεαρής ηλικίας. Ένας φίλος τις πήρε duo, 30€ έκαστη, δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Έχω περάσει πριν μερικές μέρες, από Σκλαβενίτη μέχρι βενζινάδικο τριγυρνάν 2 γυφτοβουλγαράκια, αδύνατες, κοντές, νεαρής ηλικίας. Ένας φίλος τις πήρε duo, 30€ έκαστη, δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες
Καλησπέρα....απο εμφανιση ελεγαν τιποτα ή μπα??Ειναι εκει το βραδυ 10+?
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Καλησπέρα....απο εμφανιση ελεγαν τιποτα ή μπα??Ειναι εκει το βραδυ 10+?
Καλημέρα, μεσημέρι τις είδα, για βράδυ δεν ξέρω. Από εμφάνιση, τι να σου πω, όπως ύψος γύρω στο 1,60 πολύ αδύνατες και λίγο μελαμψές.
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Καλημέρα, μεσημέρι τις είδα, για βράδυ δεν ξέρω. Από εμφάνιση, τι να σου πω, όπως ύψος γύρω στο 1,60 πολύ αδύνατες και λίγο μελαμψές.
Μεσημέρι να σου πω την αληθεια δεν βολευει καθολου...πολυσυχναστος δρομος ασε που δεν εχει και που να πας ...παντως να σαι καλα για τη πληροφορια.
 

geor70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Να είστε προσεκτικοί με τα γυφτοβουλγαράκια....έχουν μακρύ χέρι...ειδικά μία που τη λένε ΖΩΗ. Την τσάκωσα τη στιγμή που πήγε να βαλει χέρι στο τσαντάκι που είχα το πορτοφόλι και την πέταξα με τις κλωτσιές έξω από το αμάξι.
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Να είστε προσεκτικοί με τα γυφτοβουλγαράκια....έχουν μακρύ χέρι...ειδικά μία που τη λένε ΖΩΗ. Την τσάκωσα τη στιγμή που πήγε να βαλει χέρι στο τσαντάκι που είχα το πορτοφόλι και την πέταξα με τις κλωτσιές έξω από το αμάξι.
Απο εμφανιση ελεγε τιποτα??Και ειναι και το αλλο μεσημερια που την πας να μην φαινεσαι?
 

geor70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Απο εμφανιση ελεγε τιποτα??Και ειναι και το αλλο μεσημερια που την πας να μην φαινεσαι?
Φίλε για ένα κλαρίνο μόνο τίποτα άλλο....και βράδυ..αλλά σου το λέω το μυαλό τους είναι μόνο στα λεφτά. .....θέλει προσοχη
 

geokrit87

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2016
Μηνύματα
36
Like
16
Πόντοι
0
Μήπως εχει δοκιμάσει κανείς κάποιο απο τα 2 πιτσιρίκια που κόβουν βόλτες σκλαβενιτη???
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Μήπως εχει δοκιμάσει κανείς κάποιο απο τα 2 πιτσιρίκια που κόβουν βόλτες σκλαβενιτη???
εγω πηγαινοερχομαι εκει αλλα δεν εχω προσεξει κατι..
τι ωρες τα εχεις δει..
συνηθως την ημερα πηγαινοερχονται για μπανιο...
 

geokrit87

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2016
Μηνύματα
36
Like
16
Πόντοι
0
χθες το βραδυ συγκεκριμενα κατα της 10! παιζει να ειναι γυφτακια βεβαια χθες που τα παρατηρησα καλυτερα!
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
χθες το βραδυ συγκεκριμενα κατα της 10! παιζει να ειναι γυφτακια βεβαια χθες που τα παρατηρησα καλυτερα!
Έχουν κατασκηνώσει εκεί στις παραλίες ρομά οπότε μπορεί να είναι από αυτούς !
 

luckypig

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
δηλαδη εσυ τι καταλαβες???

ειναι ενα τραβελι που εχει ενα Punto και κανει πιατσα εκει στα ΚΤΕΛ...!!!!
πιο αναλυτικα δεν γινεται! :headbang:
καλά πως λειτουργεί; κάνει πίπες μέσα στο αυτοκίνητο;
 

Anonumos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Περνώντας τώρα από την παραλιακή είδε στο γνωστό σημείο μια μαυρούλα η οποία μου θύμισε πολύ την μαύρη που ήταν πέρυσι στον Σκλαβενίτη! Έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει μια γνώμη;
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές! Περνώντας τώρα από την παραλιακή είδε στο γνωστό σημείο μια μαυρούλα η οποία μου θύμισε πολύ την μαύρη που ήταν πέρυσι στον Σκλαβενίτη! Έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει μια γνώμη;
Μπραβο στο κοριτσι,θα μας τον παρει μεχρι τις αμυγδαλες και παλι:pipa1::pipa1::pipa1:
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Περνώντας τώρα από την παραλιακή είδε στο γνωστό σημείο μια μαυρούλα η οποία μου θύμισε πολύ την μαύρη που ήταν πέρυσι στον Σκλαβενίτη! Έχει δοκιμάσει κανείς να μας πει μια γνώμη;
Στην παραλιακή που ακριβώς?
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
περασα και χθες και σημερα το βραδυ και δεν εχω δει πουθενα την αραπινα τη τσιμπουκλου.μηπως δεν ειδε καλα ο φιλος?την ειδε κανεις αλλος?
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Εγώ πέρασα προχθές το βράδυ κατα τις 10.30 από σκλαβενίτη, μαυρα ματια κτλ κ δεν είδα ούτε ρουμανάκια ούτε μαυρούλες! Στον σκαβενίτη η Αρτεμης και στα μαυρα μάτια ήταν στην πόρτα 3-4 γιαγιάδες..
Αν ξέρει κανείς πληροφορίες για τα ρουμανάκια, ας πει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom